Zbrodniarz międzynarodowy George Soros polskim bohaterem państwowym

zdj. Bibuła

Multimiliarder George Soros został odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi – jednym z najwyższych odznaczeń które może dostać cudzoziemiec w Polsce. Wraz z Sorosem uhonorowane były organizacje powiązane z Rockefellerami. Tak naprawdę, to nie wiadomo za jakie „zasługi” dla Polski Soros dostał odznaczenie, chyba że pod pojęciem zasług Prezydent rozumie grabież majątku narodowego naszego kraju i ruinę dla milionów Polaków.

Jak pisze Nasz Dziennik, Soros „Po utworzeniu rządu Mazowieckiego lobbował na rzecz planu gospodarczego, który potem – nie wiedzieć czemu – nazwano planem Balcerowicza. Szokowa terapia doprowadziła do wielu nieprawidłowości i afer, upadku całych gałęzi przemysłu i bezrobocia na ogromną skalę”. Za tymi słowami kryje się nędza, choroby, dewiacja i śmierć.
Nie dość, że to dzięki Sorosowi Polacy lądują na ulicach gdyż nie są w stanie spłacać długów, to Polska jest w ruinach, jeśli chodzi o kulturę, sztukę, moralność i wszystko to co można nazwać osiągnięciami cywlizacyjnymi. Taka sytuacja jest zresztą nie tylko w Polsce, w innych krajach jest nawet gorzej, na co miliony ludzi zaczyna gwałtownie reagować. I George Soros ma w tym niewątpliwe „zasługi”.

Należy się przyjrzeć bliżej tej postaci, bowiem polskie ścierwomedia nie odważą się na publikowanie prawdy o jednym z najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Sytuacja do złudzenia przypomina tę z nazistowskich Niemiec, gdy żaden z publikatorów nie zdobyłby się na krytykę Hitlera, gdyż oznaczało by to śmierć w obozie koncentracyjnym. Naszym ścierwodziennikarzom nie grozi jeszcze śmierć, jeśli już to śmierć kariery – ale widać to wystarczy by nie wychylali swoich pysków spoza wyznaczonych ram. Nawet „Niezależna”, która pretenduje do miana mediów niezależnych, w swojej krytyce Sorosa ograniczyła się do określenia go jako „spekulanta” czy „kontrowersyjnego”.

A co z „ludobójcą”, „gestpowskim donosicielem” czy „zbrodniarzem wojennym”?

Dlaczego Nasz Dziennik czy Niezależna obawia się użycia tych określeń, funkcjonujących przecież w stosunku do Sorosa na międzynarodowym forum?

Zwróćmy uwagę jakie rady daje nam Soros by ratować Europę.

– „Jesteśmy na złym kursie, tak więc podam sposoby jakie mogą go zmienić” – mówi Soros na konferencji w Berlinie 30 października.
– „Kryzys w Europie zmienił ją w coś całkiem innego, niż fantastyczna sprawa o jakiej mówią psychologowie, niż pożądany cel, który ludzie sobie wyobrażają.
Ja sobie ją wyobrażałem jako społeczeństwo otwarte, stworzone z wielu państw, które poświęciły część swojej niezależności dla wspólnego dobra – unię, która nie byłaby zdominowana przez jedno z nich. Ale państwa członkowskie podzieliły się na dwie klasy – kredytodawców i dłużników, gdzie te pierwsze rządzą. Niemcy jako największe z państw udzielających kredytów zajmuje pozycję dominującą. Ale też ponosi największe ryzyko z uwagi na finansowanie tego długu, co się odzwierciedla w koszcie kredytu w całej ekonomii. Usadowiło to dłużników na spirali deflacyjnej oraz spowodowało, że nie mogą już być konkurencyjne w stosunku do krajów udzielających kredytów”.

Analiza jak na razie poprawna. Ale wg. Sorosa nie było to zamierzone, jest to tylko wynik błędów w polityce. Niemcy nie miały nigdy zamiaru osiągać pozycji dominanta, a co gorzej, teraz nie chcą ratować Unii w tym krytycznym momencie.

I tu się kryje cel wystąpienia Sorosa. Otóż Niemcy faktycznie nie chcą realizować bezmyślnie planów globalnych bankierów, których Soros jest przecież ambasadorem. Dlatego też ostrzega on Niemcy i daje rady jak powinny się zachować by nie zostać ukaranymi. Sądzę, że podobne ostrzeżenia dostał ś.p. Lech Kaczyński gdy raz ze Sławomirem Skrzypkiem sprzeciwiali się planom udupienia finansowego Polski w kolejnych długach (patrz: „Dlaczego zginal prezes NBP Slawomir Skrzypek?”   „Zamach z różą” ).

„Tragedią Unii Europejskiej jest to, że Niemcy chcą niewiele zrobić by ją ratować” – oświadczył pompatycznie George Soros. Ale jest wg. niego nadzieja, gdyż ostatnie posunięcia mają na celu korekcję błędów. Chodzi o stworzenie unii bankowej, o kórej była mowa w czerwcu, która zagwarantuje nielimitowaną interwencję Banku Europejskiego w rynki obligacji krajów członkowskich (OMD). Oznacza to zwiększenie stabilności Euro, może być punktem przełomowym dla Sorosa. Jest to jednak niewystarczające. Sorosowi chodzi głównie o tzw. bailouty krajów zadłużonych, a właściwie banków tych krajów. Wg. Sorosa Niemcy powinny skupić całą swoją energię na spłaceniu długów tych banków, a przypomnijmy, że są to banki są prywatne. Czyli dziesiątki milionów Niemców i mieszkańców innych krajów europejskich ma poświecić cały swój czas i energię na dofinansowanie miliarderów, którymi są bankierzy!
To właśnie te banki są przyczyną tragedii milionów, gdyż to one zadłużyły kraje w niemożlwie do spłacenia długi. A Soros chce im przyznać kolejne miliardy!

Nie łudźmy się, Soros jest jednak tylko mationetką, choć posiada duzą wiedzę. Widać to w tym „przemówieniu” – po sposobie czytania, ale też po sformułowaniach. Sorosowi przemówienia piszą zespoły ekspertów banksterskich z najlepszymi psychologami włącznie. Delegowano go jako tego „geniusza”, który ma się stać bohaterem, a za którym w cieniu stoją sanhedryny prawdziwych „mędrców”.

Operacje psy-op jakimi są wystawienia „geniusza” doskonale sprawdzono i to nadal działa. Takimi „geniuszami” byli w przeszłości m.in. Einstein (plagiatujący odkrycia innych naukowców),  Lenin (delegowany do zniszczenia Rosji), Hitler (udający wodza, a naprawdę realizujący rozkazy bankierów) czy większość prezydentów USA.
W Polsce mieliśmy i mamy Geremków, Balcerowiczów, Kwaśniewskich, Tusków, Komorowskich i wielu innych piastujących funkcje „robocze”. Ś.p Lech Kaczyński chciał faktycznie rządzić, to skończył na przedziurawionych kolanach, zmasakrowany zapewne w którejś z baz CIA… podobnie zresztą jak Kaddafi.

Tak naprawdę, George Soros jest agentem Rotszyldów i Rockefellerów. Ma za to zresztą nieźle płacone, także i środkami odmładzającymi. Wg. Executive Intelligence Review (LaRouche) za zniszczenie brytyjskiego funta i włoskiego lira zarobił 12 miliardów dolarów. Udzielane mu są pożyczki na wyjątkowych warunkach, dzięki czemu nie ma dla niego konkurencji. Powiązany z kręgami Rotszydów ma za zadanie zniszczenie niemieckiego Bundesbank, co wyraźnie się odzwierciedla w jego przemowie z 30 października.

W swojej książce „Underwriting Democracy” Soros podsumowuje swoją terapię szokową zastosowaną w Polsce.
Widać tu wyraźnie bezwględność poczynań Sorosa, którego jedynym celem było rozgrabienie naszego państwa, oczywiście w białych rękawiczkach jako „uzdrowiciel”:

– Najważniejsze było pokazać, że transformacja polityczna może poskutkować w poprawie ekonomii.
– Soros przygotował trzy założenia planu ekonomicznego: stabilizację monetarną, zmiany strukturalne oraz reorganizację długu. Uważał, że lepiej jak się połączy te założenia niż realizuje osobno.
– Przedstawił te plany prof. Geremkowi i Trzeciakowskiemu, którzy byli nim zafascynowani. Połączył swe siły z prof. Jeremy Sachsem z Harvardu, i zasponsorował ten program poprzez Fundację Batorego. MFW to zaaprobował i 1 stycznia 1990 roku rozpoczęto realizację tego planu. Polacy cierpieli, ale byli zdecydowani by to przebrnąć. Inflacja została zredukowana, choć w tkwiła jeszcze długo w wynikach, gdyż zmiany strukturalne wchodzą powoli.
– Produkcja spadła o 30%, ale zatrudnienie tylko o 3%. Dało to wzrost marginesu dochodu, przy utrzymaniu zatrudnienia.

Po 20 latach widać efekty tych „zmian strukturalnych”. Państwo straciło wszystko co wypracowało społeczeństo w ciężkich czasach komuny. Grabież i dewastacja objęła cały przemysł, transport, komunikację, ale nie tylko – dotyka także i kultury, oświaty, mediów, a nawet religii. W planach jest zagarnięcie całej przestrzeni życiowej Polaków, z lasami, parkami narodowymi i wydmami włącznie. Tak by nawet ulice nie były nasze i by móc łatwo pozbawić nas życia, jako bezdomnych upitych denaturatem kaleków.

Na pozycje ważnych agentów Rotszyldów jak Soros czy Maurice Strong nie każdy się nadaje. Takie osoby muszą być zdegenerowane do cna, są to dosłownie wampiry w ludzkim ciele – bez empatii i uczuć wyższych. Ci ludzie nie mogą mieć skrupułów, muszą wykonywać krwawe rozkazy, których efektem jest często śmierć milionów ludzi. George Soros sam przyznaje się w wywiadzie dla Steve’a Krofta z CBS, że jeszcze jako 14-letni żydowski chłopak był nazistowskim kolaborantem i pomagał denucjnować swoich rodaków. Tłumaczył by to jeszcze jego młody wiek, ale Soros nie ma wcale żadnych wyrzutów sumienia!
Kroftowi powiedział, że:  „To było jak rynek. Jeśli ja bym tego nie zrobił, to zrobili by inni”.

Takiemu człowiekowi 12 listopada 2012 roku Prezydent RP Bronisław Komorowski dał jedno z najwyższych odznaczeń państwowych.

Materiały:


127 komentarzy Zbrodniarz międzynarodowy George Soros polskim bohaterem państwowym

 • Ditka

  Do oceny. Osobiście uwielbiam ten utwór. Muzyka ludowa, rap i patriotyzm no i kresy. Chciałabym mieć taką babcię, niestety już żadnej nie mam

  http://www.youtube.com/watch?v=jr5HI3kYQ4Y

 • Annah.

  To jest lista krajów, które otrzymują tę Keshe Technologia Foundation.
  uzyskać więcej informacji na to patrzeć: http://goo.gl/XS6MG
  i odwiedzić że: http://www.keshefoundation.org/
  https://maps.google.fr/maps/ms?msid=218425273006042132759.0004ce14cbaec0d660a78&msa=0&ll=29.688053,63.28125&spn=107.583557,270.527344

  • AQQ

   …W efekcie około 4 mln ludzi w kraju powinno być przygotowanych, że jeśli po 1 stycznia pójdą do lekarza, może się okazać, że w komputerze szpitala czy przychodni zapali się czerwone światło.

   Sławomir Neumann, wiceminister zdrowia, informuje, że resort opracowuje rozwiązania w kwestii wyjaśniania statusu, ale zapewne trzeba będzie stawić się z numerem PESEL w oddziale NFZ. Fundusz w skali kraju ma zatrudnić dodatkowo ok. 100 osób, które zajmą się wyjaśnianiem statusu pacjentów
   http://www.rmf24.pl/fakty/news-wielka-dziura-w-funduszu-zdrowia-chodzi-az-o-4-mln-ludzi,nId,714563

  • AQQ

   A może to tak właśnie jest – narzekamy na organizację służby zdrowia, na kolejki do specjalistów, które były, są i będą, a tak naprawdę NFZ ma w tym ukryty cel. Fundusz przedłuża nam życie o czas oczekiwania do specjalisty. Wyznacza nam konkretny cel, odległy, do którego musimy dążyć. Musimy zebrać w sobie siły i czekać w kolejce nawet kilkadziesiąt miesięcy.

   Tylko w Ministerstwie Zdrowia na etatach pracuje 600 osób. Najwyraźniej nie dają sobie rady, skoro resort dodatkowo opłaca ponad pół setki osób na podstawie umów zlecenia. W sumie utrzymanie tego ministerstwa kosztuje nas rocznie 65 milionów złotych. Ale to i tak nic w porównaniu z wydatkami, które ponosimy na utrzymanie wielkiego aparatu Narodowego Funduszu Zdrowia. Wielkiego, bo w centrali i 16 oddziałach pracuje ponad 5 tysięcy osób. NFZ kosztuje nas 660 milionów złotych rocznie. Ile by było za to endoprotez?

   http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/barbara-zielinska-mordarska/komentarze/news-kolejka-do-specjalisty-sposobem-na-dlugie-zycie-i-poznawanie,nId,714472

   • ex student

    no ale to dla naszego dobra przecież te setki milionów…
    w sumie jakieś „ubezpieczenia społeczne” muszą być, bo ich sens jest mniej wiecej taki, ze ponieważ nie wszyscy choruja czy maja wypadki, to lepiej się złożyć po parę zł i mieć spokój, jakby mnie się coś przytrafiło…

    Tylko czy tak to powinno wyglądać – oto jest pytanie..

 • Kacper

  Widzę, że ta strona jest cenzurowana, więc nic tutaj więcej nie napiszę.
  Czytelnikom przypomnę znakomitą przestrogę:

  „KAŻDY kto unika polemiki jest BANDYTĄ”
  Solon

  Te słowa ZAWSZE się sprawdzają w życiu. Określenia BANDYTA wcale nie należy zawsze rozumieć dosłownie.

 • Ramona

  Mariusz Sokołowski(Rzecznik Policji): Kolejny Marsz Będzie spokojny jak nie zaprosicie bandytów.

  Marian Kowalski(ONR): To my was nie zapraszamy…

  🙂
  http://youtu.be/EeIME9dBjKE

  • Kacper

   Jestem przeciwny tego rodzaju marszom, gdyż one napędzane są przez te siły, z którymi ci którzy uczestniczą w demonstracjach chcą walczyć.
   Należy jednak podkreślić, że istnieją NIEZBITE dowody, że Policja skonstruowała na zlecenie służb specjalnych PROWOKACJE i KAŻDE ględzenie faceta w mundurze negujące te FAKTY, przypomina ględzenie najgorszych komuchów podczas święta 1 maja z przed lat.
   Prawdziwi Policjanci piszą w internecie na forach policyjnych jak było naprawdę. Oni również w znacznej części mają dość tego całego idiotycznego zakłamania. Zarabiają marnie i nadstawiają karku w debilnych teatrzykach na zlecenie „nie-rządu”, który działa na zlecenie „nierządnicy” wprowadzającej totalitarny Nowy Porządek Świata

   • Kacper

    Chodzi o to, że „nie-rządowi” zależy na wprowadzaniu nienawiści i zamieszania, na podziale społeczeństwa. Wtedy można najwięcej ukryć i ugrać. Wszystko zmierza do wielkich demonstracji i regionalnych wojen domowych. Une, które kierują „nie-rządami” zmierzają do wielkiej europejskiej rewolucji. Sądzę, że w USA również dojdzie do rewolucji. Une spisały USA i Europę na straty i będą to kontynenty w których za pomocą rosyjskich i chińskich sił zostanie wprowadzony totalitaryzm. Nie wykluczam, że Europejczycy i Amerykanie staną się mięsem armatnim podczas nadchodzących konfliktów w „świecie arabskim”. Ameryka i Europa są całkowicie ubezwłasnowolnione gospodarczo od Chin i Rosji, które rządzone są m.in. przez Sorosa, który posiada pakiety 40% w strategicznych chińskich przedsiębiorstwach, m.in. liniach lotniczych.
    Należy również przy okazji wspomnieć o sławnej szyderczej wypowiedzi z przed kilkunastu lat, najbardziej wpływowego Jezuity:
    „Mamy pod kontrolą także Chiny i nic nie wydarzy się bez naszego zwierzchnictwa”
    Przypominam, że AmberGold należy do Jezuitów.
    Logo AmberGold tworzą krzyże i niedźwiedź jezuicki.

    • ex student

     Czyzby Jezuici się az tak manifestowali? No i czy jest coś takiego jak „niedźwiedź jezuicki”? 🙂

    • ex student

     no i najważniejsze – czy tak łatwo daliby się podejść?
     coś „schodzą na psy”, jesli tak, a podobno „rządzą swiatem”…

  • ex student

   Cięta riposta kowalskiego! 🙂

 • junixy

  Przed chwilą wysłuchałam wywiadu Konrada Piaseckiego z Szewachem Weissem w RMF FM, całkiem przypadkiem, bo to nie jest moja ulubiona stacja 😉
  To, co powiedział ten Mędrzec Syjonu wprawiło mnie w nie najlepszy nastrój. Kto nie słyszał na żywo niech odsłucha zwłaszcza kilka ostatnich zdań dotyczących Polski!!! Oczami Szewacha ….

  • ARTUR

   Cokolwiek by nie powiedział to kłamie ,oglądałem część filmu ” Zniesławienie ” w internecie ,obejrzałem 30 min. i więcej nie podołałem , link do filmu w Zmiany na Ziemi ” ,temat o Palestyńskim ostrzale , umieścił Zahi .To horror więc należy wziąć coś na uspokojenie .

  • AQQ

   Szewach Weiss: Komorowski pod pomnikiem Dmowskiego – mam odruch sprzeciwu
   Dzisiaj, 16 listopada (08:02)
   Aktualizacja: Dzisiaj, 16 listopada (09:54)

   „Dmowski jest może waszym bohaterem, ale nie moim. Każdy antysemita jest nieludzki. Nie chce krytykować polskiego prezydenta, ale czuje sprzeciw, gdy widzę, jak Bronisław Komorowski składa kwiaty pod pomnikiem Dmowskiego. Ja bym nie zaniósł kwiatów człowiekowi, który mordował z powodów etnicznych czy religijnych. Słowami i przemowami tez można mordować” – twierdzi gość Kontrwywiadu RMF FM, były ambasador Izraela w Polsce, Szewach Weiss. „Niech Palestyńczycy nam dadzą żyć, a my damy żyć im” – mówi o sytuacji w Stefie Gazy gość RMF FM.

   http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/news-szewach-weiss-komorowski-pod-pomnikiem-dmowskiego-mam-odruch,nId,714559

  • tamara

   „Prześladowania chrześcijan już w Europie…”
   Czy ten wstęp nie jest przesadzony?
   Kto kogo i gdzie prześladuje?

   Czy zniesienie tego święta musi nosić miano prześladownia?
   Kiedy parę ładnych lat temu zniesiono obowiązek poszczenia i dozwolono jeść mięso w Wiglię ,czy ktoś odebrał to jako prześladowanie?

   Czy nie powinno to być raczej postrzegane jako dawanie wolności wyboru?

   Ale jak ktoś chce to zawsze znajdzie dziurę w całym

   • Tola

    Tamara
    Napisalas, ze Jezus, rod Davidowy i jego potomkowie wymyslili religie chrzescijanska, by nas zniewolic.
    Oprocz tego sa utorami protokolow .m.s.
    A rowniez tworcami komunizmu i sprawcami wojen.
    Ty nazywasz ich Old World Order, w skrocie OWO.
    To sa Twoje tezy ,tak na prawde w skrocie, bo nie ma sensu przepisywac wielu Twoich komentarzy.

    Teraz ja Ci podeslalam materialy opisujace kilkusetletnia historie walki z OWO z KK.
    Znajdziesz tam wiele faktow/dowodow, bo przetrwalo mase dokumentow, ktore nie sa domyslami, tezami czy analizami.

    No i teraz mam zagwozdke, poniewaz w/g Ciebie OWO stworzylo religie, by nas zniewolic, a z podanych przeze mnie dokumentow widac, ze przez wiele lat ostro walcza z kosciolem.
    Co to znaczy?
    Czy walcza przeciwko sobie?
    Czy sobie niszcza tak misternie utkana intryge?
    Czy osiagneli szczyt paranoji?

    A dalej, jak sie w to wszystko wpasowuja “dobrzy” Illuminaci – pst- Illuminatie (tak brzmi bardziej dostojnie I tajemniczo)?.
    Tez chca zniszczyc kosciol wiec czemu przeszkadzaja tym z OWO?.

    Ciekawe, ze i OWO i “dobrzy” IIlluminatie rownie zaciekle walcza z kosciolem, chyba duzo bardziej niz miedzy soba?.
    A przeciez dobrzy Illuminatie san a tyle madrzy,ze powinni najpierw skupic sie na OWO, bo robia duzo wiecej zlego niz religia nam w glowach.
    Mozesz sie jakos do tego odniesc?

    • Tola

     Przepraszam, weszlo dwa razy.
     Wczesniejszy post nie wchodzil pare godzin.

    • tamara

     Tola ; główny problem tego rodzaju publikacji polega na tym,że autorzy nie zwracają uwagi na istotny fakt z historii masonerii.

     Na to,że na początku jej działalność polegała na walce o wolnośc religijną i równouprawnienie obywateli .

     Ale ,kiedy w szeregi masonów zaczęli przenikać syjoniści ( z rodu wiadomo jakiego) zaczęła się tworzyć struktura wrogo nastawina do wszelkiej wolności.To w tej strukturze –MASOSYJONU- powstały Protokoły MS.

   • Annah.

    Cześć Tamarko, czy może w swej wolnomyślności uważasz obrzucanie ludzi kamieniami za niewinną dziecięcą igraszkę? Mnie kojarzy się ono z kamienowaniem pierwszych Chrześcijan i śmiercią ponoszoną za wyznanie wiary w Jezusa (vide św. Szczepan).
    Zauważ też trzykropek na końcu zdania który oznacza raczej refleksję na temat a nie bezdyskusyjną prawdę.
    Gdybyś jednak nie zauważała żadnej analogii
    „Ukamienowanie – wraz z rozszarpaniem najstarsza forma kary śmierci. Polega na obrzucaniu skazanego kamieniami przez grupę ludzi uczestniczących w egzekucji.
    Ukamienowanie wywodzi się z czasów przed wyodrębnieniem ze społeczeństwa instytucji władzy. Grupowy charakter egzekucji chronił biorące w niej osoby przed zemstą ze strony krewnych kamienowanego oraz prawdopodobnie niesławą wynikającą z udziału w krwawych obowiązkach scedowanych później na kata.
    Obecnie kamienowanie jest dopuszczalne w krajach muzułmańskich, takich jak Iran, Somalia, Nigeria, Arabia Saudyjska, Sudan i Zjednoczone Emiraty Arabskie.”

    • AQQ

     Annah!
     A gdzie są dziś Indianie z ameryki po wiekach chrystianizacji?

    • Annah.

     To byli hiszpańscy konkwistadorzy, chrześcijanie tylko z nazwy, nie mający nic wspólnego z nauczaniem Chrystusa „Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem a bliźniego swego jak siebie samego”
     I dziś mamy licznych naśladowców nawet w blogosferze, którzy niekoniecznie zabijają fizycznie w imię Boże, ale psują reputację, obrzucają oszczerstwami, zastraszają, zdradzają dane osobowe dyskutujących, bawią się w prokuratorów a nawet wymierzają kary i klątwy. Tylko czekać aż przejdą do czynu.
     Chrześcijanin nie jest automatycznie osobą konsternowaną i świętym!

    • Peryskop

     AQQ, dzięki za poruszenie kontrowersyjnego tematu.

     Większość Indian wybito lub wytruto alkoholem.

     Forma bezosobowa nie oznacza, że za tymi eksterminacjami nie stały bardzo konkretne osoby, ugrupowania, firmy i organizacje.

     Raczej nie katolickie – powiedzmy dyplomatycznie…
     To głównie robota tych handlowców, którzy na niewolnictwie od dawien dawna zarabiali.

     Natomiast w Ameryce Południowej więcej Indian przetrwało.

     Co innego jeśli nie chrystianizacja ich uratowała ?

     Bo bezspornym faktem jest bardzo duży odsetek katolików w Meksyku i w pozostałych krajach regionu, jak Gwatemala, czy Ekwador.

     Szkoda że antymaterialny Fakir WC nie przybliżył tych spraw w obiektywny sposób jeśli bywa tam na miejscu. Chyba że coś przeoczyłem…

    • Aśka

     Widziałam jego program o Matce Boskiej Gwatemalskiej. Mówił o tym, mówił też, że Gwatemalczycy bardzo poważają naszego papieża JPII.

    • Aśka

     przepraszam – o Matce Boskiej z Guadalupe

    • Peryskop

     Miałem na myśli kontekst zapoczątkowany przez AQQ – czy Indian w Ameryce Południowej uratowała przed eksterminacją dość szeroka chrystianizacja ?

     To są ważne zagadnienia łączące się z Teologią Wyzwolenia, a także z działalnością takich ludzi jak św. Jan Bosko, kapelan który w obronie swoich wychowanków popadł w konflikt z hierarchią, a dziś jest patronem uniwersytetu w Salwadorze.

    • ex student

     Wygląda na to, ze uratowała w jakiejś sporej mierze, a to z powodu tego, ze Indian północnych „chrystianizowali” protestantyzujący i protestanccy anglosasi, (albo zrewolucjonizowani Francuzi jak w Kanadzie), a południowych katoliccy hiszpanie i portugalczycy.

     Miał miejsce (autentycznie!) spór teologiczno-antropologiczny o to, czy mieszkańcy nowego świata mogą być uważani za ludzi równych „białym” europejczykom, a chodziło też o możliwość łączenia się z nimi w małzeństwa. Protestanci jak z tego widać „wypowiedzieli się” w praktyce przeciw, a katolicy jednak za… Szczegółów nie znam, kojarzy mi się to z nazwiskiem Bartolomeo de las Casas:

     http://en.wikipedia.org/wiki/Bartolom%C3%A9_de_las_Casas

     „In 1550, he participated in the Valladolid debate; he argued against Juan Ginés de Sepúlveda that the Indians were fully human and that forcefully subjugating them was unjustifiable. Sepúlveda countered that they were less than human and required Spanish masters in order to become civilized.”

    • ex student

     W końcu papiez potępił niewolnictwo:

     „Papal Condemnation of Slavery

     The bull Sublimis Deus, issued in 1537 by Pope Paul III, had already clarified the Holy See’s official position on the subject. The pope condemned slavery and the portrayal of Indians as “dumb brutes created for our service,” incapable of exercising self-government, free will, or rational thinking, and therefore incapable of receiving the message of Christ.”

     http://epicworldhistory.blogspot.com/2012/05/juan-gines-de-sepulveda.html

    • Tola

     Moze akurat jest okazja, zeby o ukamieniowaniu napisac, bo malo kto wie, jak na prawde to wyglada.
     Najpierw wykopuje sie dolek, do ktorego wsadza sie osobe skazana na ukamieniowanie.
     Nad poziom ziemi wystaje tylko tulow, a to po to, by osoba ta nie mogla sie przewrocic i byla latwiejszym celem.
     Osobe taka obrzuca sie kamieniami do momentu,kiedy na powierzchni ziemi zostaje tylko krwawe bloto – miazga.
     Doslownie – to nie jest przenosnia.

   • Tola

    Tamara!
    Jesli w Twoim domu ktos nagle zabroni Ci pic herbate, a dajmy na to, ze byl to wieloletni zwyczaj Twojej rodziny, to jak to nazwac?
    Niby taka herbatka, ale nie o herbatke tu chodzi, jak i nie o choinke,ktora tez gdzies juz usuwaja.
    A potem ktos zdejmie ci ze sciany twoj ulubiony obraz.
    Wszystkie te rzeczy praktycznie sa bez znaczenia , ale ty bys sie pewnie wkurzyla na to, co to robi TOBIE !!!
    Po jednym zdarzeniu, moze mozna mowic o zlosliwosci.
    Ale po kilku, jak to nazwiesz?

    Dziure w calym to zawsze znajdujesz ty i wywracasz do gory nogami cala nasza tradycje, wiare,zwyczaje itp.
    Dlugo chcialam wierzyc, ze jestes nieszkodliwa, bo masz w sobie duzo fajnych cech.
    Ale nie potrafie sie juz wiecej oszukiwac i w prawie kazdym komentarzu widze tylko przebieglosc i totalne mieszanie wszystkiego z wszystkim, poparte elokwencja, inteligencja i slodkimi zdrobnieniami.

    Musze przyznac, ze dobra jestes w urabianiu i zmiekczaniu, dyskretnym przeinaczaniu.
    Dla mnie, jak na razie jestes najlepsza 🙂

    Ale chapeau bas nie bedzie, bo juz sie na to nie nabieramy 🙁

    • pola

     Tamara to ten tak zwany dobry iluminati który małymi kroczkami ,praktycznie nie zauważalnie podkopuje nie tylko wiarę Chrześcijańską ale istnienie Samego Boga.Pewnie uważa że najlepiej nam bez Niego i jego nauk ,ale tak sie nie da ,możemy sobie żyć jak chcemy ale wtedy bliżej nam do zwierząt niz do ludzi,istot duchowych którymi my ludzie zostalismy stworzeni.Ile,ilu jeszcze takich Tamar bedzie próbowało udowadniać nam na różne sposoby,podpierając się pseudo naukowymi odkryciami że żadnego Zmartwychwstania nie było a PAN JEZUS umarł gdzieś tam jako zwykły człowiek,pozostawiając swoich potomków.Tylko jednej grupie zależy na zdegradowaniu Boskości PANA JEZUSA,tym którzy walczą aby jak najmniej dusz zostało zbawionych,walka trwa i wszystko to ma wpływ na to jak żyjemy i do czego jesteśmy posrednio przymuszani pod postaciami wszelkich ustaw,nakazów i zakazów.Nie wiem czy warto Perły rzucać pod nogi tym co je depczą ,pozostaje tylko za takich modlitwa,aby tym co walczą Bogiem otworzyły się oczy,że będąc w drodze pobłądzili.

  • qq7kk

   Annah@porzadki robione sa rowniez w jaskini lwa w Brukseli (byc moze tam sie zaczely).Swiateczne drzewko zostanie zniesione dlatego by nie obrazac uczu religijnych pozostalych ,Strach pomyslec ze nowe porzadki byc moze z czasem beda nakazane w pozostalych krajach unijnych przeciez granice goniacych wciaz absurdow sa nieskonczone . Zakazac jeszcze wielkanocnych jaj i bedziemy zalatwieni na cacy.

   http://derhonigmannsagt.wordpress.com/2012/11/13/brussel-verzichtet-auf-weihnachtsbaum/

   • ARTUR

    Jeżeli nad Unią trzyma łapę ŻPE ,to nie ma szans na świętowanie .

   • Annah.

    „Uwaga! Bądź bardzo ostrożny!
    US Illuminati wybór: Anti-Christian Mormon „królem świata” lub Alisteir satanista Crowley »
    Bruksela odstąpić Świąt
    13. Listopada 2012 od człowieka miodu czytać
    Gmina Brukseli postanowił zastąpić tradycyjne choinki na głównym placu w formie elektronicznej, konstrukcji.
    Użytkownikom belgijskich sieci społecznych byli oburzeni decyzją.Debata była ogrzewana przez komentarz Bianca Debaets, Rada Miasta członkowskim. To uzasadnia ten wybór z motywów religijnych, bo choinka jako symbol chrześcijańskiej święta zaszkodzi uczucia ludzi innych wyznań.
    „A co będzie dalej? Stwarza to dla jaj wielkanocnych z dala, ponieważ przypominają o zmartwychwstaniu, „zapytał jeden blogger.
    http://german.ruvr.ru/2012_11_13/94421279/
    Pozdrowienia dla wszystkich Mikołajom
    Honigmann”

    Zwróćcie uwagę że od jakiegoś czasu konstrukcje stawiane na Placach naszych miast coraz mniej przypominają choinki a coraz bardziej kapelusze KKK.

    • tamara

     Na temat religii zostało na blogu już wszystko powiedziane.Warto poczytać komentarze pod starszymi wpisami.
     Zastanawiam się dlaczego zaproponowane zastąpienie słowa „prześladowanie” na „wolny wybór” wzbudziło tyle kontorwersji?

     Jest aż tylu przeciwnków wolności wyboru?

     W którym miejscu jest mowa o ukamieniowaniu?

     Pisałam wiele razy,aby być ostrożnym na prowokacje mające na celu wywołanie wojny religijnej.

     Pisałam,że każdy ma prawo wyznawać i wierzyć w kogo i co tylko chce.
     Pisałam,aby nie wierzyć w to,że ktoś ma prawo do zmuszenia nas na zmiane naszych poglądów religijnych.

     Wojna,która się toczy jest wojną psychologiczną,mającą na celu antagonizowanie ludzi różnych wyznań,wprowadzenie zamętu,a zaczyna się między innym słowem;prześladowane.

     Więc nie rozumiem,dlaczego skoro zwróciłam uwagę na słowo zostało to tak negatywnie przyjęte?

     Świat należy do ludzi różnych wyznań,ale czy to ma być powód do wojen?
     Czy inne poglądy muszą być powodem do obelg i kłótni?

     ++++++
     Po co i komu potrzebne jest stawianie choinek na placach,po co i komu jest potrzebne świąteczne dekorowanie ulic.Czy tylko po to ,aby było przyjemnie? Czy raczej po to,aby zachęcić do przedświątecznego szaleństwa konsumpcyjnego?

     Czy olbrzymie pieniądze przeznaczone na dekoracowanie ulic nie lepiej przeznaczyć na pomoc tym,którzy jej w obecnych czasach bardziej potrzebują niż świątecznych dekoracji?

 • Extazed

  Sytuacja na Bliskim Wschodzie jest wielce niestabilna.
  Bombardowania Strefy Gazy przez Izrael i na odwrót, to
  w mojej opinii preludium do wielkiego show, który jak
  wiemy pewne grupy dopieszczają od długiego czasu.
  Czy atak na Strefę Gazy nie jest przypadkiem wabikiem
  na Iran? Czy właśnie nie o prowokację tutaj chodzi?
  Wielka Trójka (Syria,Liban,Iran) została rozbita poprzez
  wewnętrzne konflikty w Syrii, jednak nie umniejsza to
  potędze Iranu. Długo oczekiwany spektakl może zebrać
  niewyobrażalną publikę, dlatego nie wolno dać ponieść się
  emocją. Swoją drogą sytuacja w Europie robi się co raz
  gorsza. Hiszpania, Portugalia, Włochy, Grecja to kraje,
  w których trwają masowe protesty, przypominające momentami
  otwartą wojnę domową. Rok 2013 przyniesie wiele zmian,
  życzę wszystkim żeby były to tylko te zmiany na lepsze.
  Pozdrawiam

 • Tola

  Tamara!
  Przenosze to tu, bo nie chce, zeby Tobie to umknelo w starych komentarzach, a chce zebys uscislila swoje opinie.
  Napisalas, ze Jezus, rod Davidowy i jego potomkowie wymyslili religie chrzescijanska, by nas zniewolic.
  Oprocz tego sa utorami protokolow .m.s.
  A rowniez tworcami komunizmu i sprawcami wojen.
  Ty nazywasz ich Old World Order, w skrocie OWO.
  To sa Twoje tezy ,tak na prawde w skrocie, bo nie ma sensu przepisywac wielu Twoich komentarzy.

  Teraz ja Ci podeslalam materialy opisujace kilkusetletnia historie walki z OWO z KK.
  Znajdziesz tam wiele faktow/dowodow, bo przetrwalo mase dokumentow, ktore nie sa domyslami, tezami czy analizami.

  No i teraz mam zagwozdke, poniewaz w/g Ciebie OWO stworzylo religie, by nas zniewolic, a z podanych przeze mnie dokumentow widac, ze przez wiele lat ostro walcza z kosciolem.
  Co to znaczy?
  Czy walcza przeciwko sobie?
  Czy sobie niszcza tak misternie utkana intryge?
  Czy osiagneli szczyt paranoji?

  A dalej, jak sie w to wszystko wpasowuja “dobrzy” Illuminaci – pst- Illuminatie (tak brzmi bardziej dostojnie I tajemniczo)?.
  Tez chca zniszczyc kosciol wiec czemu przeszkadzaja tym z OWO?.

  Ciekawe, ze i OWO i “dobrzy” Illuminatie rownie zaciekle walcza z kosciolem, chyba duzo bardziej niz miedzy soba?.
  A przeciez dobrzy Illuminatie san a tyle madrzy,ze powinni najpierw skupic sie na OWO, bo robia duzo wiecej zlego niz religia nam w glowach.
  Mozesz sie jakos do tego odniesc?

 • Annah.

  Wzruszające świadectwo byłego już moderatora serwisu nwo.com.pl. Kolejne słowa poświadczające prawdę przekazaną przez świętego Pawła „Gdzie wzmógł się grzech, tam jeszcze obficiej rozlała się łaska” i św. Augustyna „jeśli sami dręczymy się własnymi słabościami to nie dlatego, że Bóg z trudem nam je przebacza, ale tylko dlatego, ponieważ sami nie umiemy uwierzyć w hojność Jego przebaczenia”
  http://nwonews.pl/artykul,3975,O-bledna-droga

 • marek

  Muzułmańskie porządki w Danii. „Znieśli” Boże Narodzenie. Dziennikarze zainteresowani tematem obrzuceni kamieniami
  opublikowano: dzisiaj, 14:21 | ostatnia zmiana: dzisiaj, 14:22

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/40692-muzulmanskie-porzadki-w-danii-zniesli-boze-narodzenie-dziennikarze-zainteresowani-tematem-obrzuceni-kamieniami

 • sebecx

  nieeee .. jest 22:15 a ja nie mam tvpinfo … kurwa … jak ko nagra Mariana to dajce na ZydTube …

  • sebecx

   no i jest 23 … walczyłem po windą, ale dawno nie aktualizowana i mnie zarzuciło updatem .. a potem jakiś silverlight jeszcze trza było …. kurwa … kto firmę nazywa małymiękki?? może lepiej TyciImpotent nazwać? … jak się już uporałem i dało rade szarpane sylabami popatrzeć to odwieczny rzecznik policji „miętka rurka” na wizji — ” to nie jest takie proste ” … kurwa jak go słucham ta za każdym razem chce mi się rzygać .. te jego wypociny i nadęcia, przedstawianie obsrania jako pierdnięcia i to w stylu „luźnej kichy po śpiewaniu u słowików” … no i ta uroda .. oczy w kupie … bleee …

   • waryjat

    Musisz zobaczyć na YT, było zabawnie jak komendant wyjął jakieś fotki i mówi, że z tym przyjechali kibole. Były to dwie, albo 3 pałki i 4 ochraniacze na zęby a Marian „Niezawodny” Kowalski odpowiedział, że takie zdjęcia też może zrobić na Gubałówce 🙂 Mówił też o Policji jaaakaaa ona to zapracowana, że wzywa na komendy ludzi w Białymstoku nawet w niedzielę. 🙂

    Również na ciekawą sprawę zwrócił uwagę młody człowiek, główny organizacji marszu (przepraszam nie pamiętam nazwiska). Powiedział że zatrzymanych, za napaść na policjantów było 176 osób, a tylko SIEDMIU postawiono zarzuty? Czy można przypuszczać że reszta to konfidenci? Chyba, że znowu będziemy płacić w podatkach odszkodowania za niesłuszne zatrzymania.

    Zwróciliście uwagę też tą „drastyczną” fotkę z ranioną nogą policjanta przez potężną petardę rozrywającą strój robocopa i masą krwi na chodniku? Coś mi w niej nie pasuje, jest jakby za jasno. Większość tych zamieszek odbywała się już wieczorem!

    • waryjat

     Przeszukałem internet pod kątem tej kontuzji policjanta i jednak takie zdarzenie miało miejsce http://blogpress.pl/node/15042 Był jednak wieczór, a ta fotka pokazywana w TV może była robiona lepszym sprzętem lub rozjaśniona.

    • sebecx

     sam się w nogę postrzelił jak na policjanta przystało :), albo nóż sprężynowy się otworzył i jaje mu nacięło … bardziej mi żal bezdomnych psów…

  • Rambo

   Pan Marian do Rzecznika PO-licji: „Już kombinujecie co zrobić, żeby za rok nie było Marszu”.
   Rzecznik PO-licji: „To nie zapraszajcie bandytów”.
   Pan Marian: „No to my was nie zapraszamy!” (W mojej opinii to był knock-down ze strony rzecznika ONR-u)

   • sebecx

    hehehe … hehehe … Marian potrafi mocniej przyjebać … nie mogę się doczekać wrzuty na jutube …

    • Peryskop

     sebecx spoko !

     Twój ziomek lubelski wypadł najmocniej spośród dyskutantów.
     Widać że facet świetnie kontroluje siebie i otoczenie.

     Pan inspektor Sokołowski bardzo niewiarygodnie grał zdartą płytę, że nie rozumie po co policja miałaby prowokować. Dobrze zgasił go prowadzący: – No dobrze, to pan nie rozumie, ale…

     Pospieszalski porozmawiał też z dziewczyną Staruchowicza.
     Sympatyczna ta Kasia Ceran 😀

     Ona zdaje sobie sprawę, że jej chłopaka uwikłali prowokacjami. I że umyślnie postawiono mu tuż przed MN absurdalny zarzut (o przetrzymywanie w domu 2 dowodów osobistych znalezionych przez kibiców), żeby nie mógł wyjść z aresztu na Święto Niepodległości.

     No ale i ta chutzpa upadnie.

 • AQQ

  Muszę to zalinkować!
  http://zdrowie.onet.pl/zycie-i-zdrowie/nowotworowy-hazard,1,5303067,artykul.html

  Osoby chore na raka niebawem dowiedzą się z ulotki, że stosowane powszechnie leczenie może im zaszkodzić.
  Będą same musiały oszacować, czy ich nowotwór zagraża zdrowiu i życiu, czy też może samoczynnie ustąpi bądź nie będzie się rozwijać.

  Całkiem niespodziewanie ta gra w podejmowanie ryzyka rozszerzyła się na teren walki z rakiem piersi.
  Z niezależnego raportu z badań przesiewowych dotyczących raka piersi, opublikowanego przez dyrektora brytyjskiej Narodowej Służby Zdrowia (NHS) do spraw chorób nowotworowych, profesora sir Mike’a Richardsa, wynika, że ogólnopaństwowy program, mający na celu przebadanie wszystkich kobiet w wieku od 50 do 70 lat, wcale nie ma jedynie dobroczynnych skutków, jak nas dotychczas zapewniano.
  Na każdą kobietę, której udało się uratować życie dzięki wczesnej diagnozie, przypadają co najmniej trzy, które niepotrzebnie zostały poddane leczeniu.
  Ten system badań przesiewowych pozwala wykryć również nowotwory, które wcale nie muszą pociągać za sobą poważnych konsekwencji dla pacjentki: szacuje się, że co roku 4000 kobiet zostaje okaleczonych, napromieniowanych bądź jest starannie zatruwanych chemioterapią, mimo iż wcale nie wymagają leczenia.

  Problem polega na tym, że nikt nie wie, do której z dwóch grup należą poszczególne pacjentki.
  Na bardzo wczesnym etapie rozwoju nowotworu lekarze nie potrafią określić, które komórki rozwiną się, tworząc niebezpieczny guz, a które po prostu obumrą.
  Instynkt każe im leczyć wszystkie, na wszelki wypadek, a większość kobiet godzi się na to, ponieważ nikt nigdy nie określił, jak duże jest statystyczne prawdopodobieństwo zastosowania niepotrzebnego wyniszczającego leczenia.

  Teraz jednak to się zmieni. Ulotki wydawane przez NHS będą informować kobiety, że leczenie może im zaszkodzić.
  Decyzja o tym, jak duże ryzyko podejmą po usłyszeniu diagnozy – wysokie, średnie, a może niskie? – znów będzie należała do nich.

  • Peryskop

   AQQ, a pomyślmy dlaczego nagle taka rewolucyjna deklaracja ?

   Skoro ujawnili te fakty dobrze przecież znane od kilku lat, to może oznaczać że znaczna część kobiet zaczęła brać piersi „w swoje ręce” i akcja mammografii usiadła.

   Po drugie – wzrosła zapewne świadomość wśród lekarzy o szkodliwości badan przesiewowych, oraz o kłopotach w diagnozowaniu, a także o wątpliwościach co do skuteczności stosowanych procedur terapeutycznych.

   Oprócz tych dwóch pozytywnych czynników może być też i negatywny, a mianowicie tzw służby medyczne (a w konsekwencji i firmy ubezpieczeniowe) chcą przerzucić odpowiedzialność za skutki procedur na pacjentki – i to w obu przypadkach: zarówno przy podjęciu drastycznych procedur, jak i ich zaniechaniu.

   Ciekawe czy mogłabyś taką analizę skonfrontować na innych forach gdzie się udzielasz ?

   Pozdrawiam 😀 😀

   • AQQ

    Niewiele się udzielam, obserwuję, słucham, wyciągam wnioski, uczę się głównie na błędach i dzięki nim!
    Zawiodłam się kilkakrotnie na konowałach, jestem mi żle z tym, że zawsze ujawniając fakty jestem postrzegana jak czarownica*.

   • AQQ

    Dr.P.! co pan myśli o rezonansie magnetycznym i „grającej (ubeckiej) szafie”, o badaniu usg u ciężarnych co 2tyg.(potem na jakieś jakieś genetyczne wynalazki zwala się winę) bronchoskopii u chorej na astmę aby wywołac* dziury w płucach , i.in. siłą narzuconym mengelowskich metodach diagnozowania?
    Jak mnie boli kręgosłup idę do rehabilitanta a on bez żadnych badań widzi co jest—wprost cudotwórca czy zwyczajny fachowiec?

    • Peryskop

     Właśnie coś wczoraj eureknęłąś o rezonansie magnetycznym i „grającej (ubeckiej) szafie”. Ale jaki widzisz związek ?

     Co do pozostałych kwestii to nie mam wątpliwości, bo napatrzyłem się sporo na praktykę kliniczną, a także sam byłem, i moi najbliżsi, ofiarami głupoty medycznej.

     Rok temu odbył się pogrzeb mojego kolegi ze studiów, który przepracował się i wylądował w szpitalu. Niejako po znajomości, bo przez wiele lat dostarczał i instalował sprzęt medyczny. A tam zamiast dać mu odpocząć, zaczęli go diagnozować endoskopem i przebili żyłę wrotną. Po paru godzinach nie udało się krwotoku opanować…

     Czasem się sprzeczaliśmy, bo nazbyt wierzył w nowoczesną technikę medyczną – jako że z niej żył. Ale los jest okrutny i te nad-możliwości nad-diagnostyczne w końcu go zabiły.

     USG nie jest obojętne – a dla płodu w szczególności. Co z tego, że zwykle nie ma skutków natychmiastowych ?

     A co do diagnozowania kręgosłupa, to oczywiście dobry fachowiec GOŁYM OKIEM i GOŁYMI RĘKAMI postawi w większości przypadków trafną diagnozę. Ale musi być doświadczony!

     Rehabilitanci według mojej wiedzy często potrafią lepiej pacjentowi pomóc niż lekarze – zwłaszcza ci z tytułami. Sam zawdzięczam starszej rehabilitantce, że przesunięty dysk „wrzuciła” mi na miejsce bez operacji, którą zaoferował mi pan profesor dosłownie „jutro” po koleżeńsku. A to jest jeden z wielu przykładów jak fatalne skutki bywają przy leczeniu po znajomości.

     Bóle w kolanach bywają efektem wady postawy np garbienia się. A znam przypadki, że operowano wtedy staw kolanowy, albo wszczepiano endoprotezy.

     Tu często chodzi o szmal, bo nawet niegdyś uczciwy lekarz stopniowo, po troszeczku potrafi się przekwalifikować na nieuczciwego. Środowisko mu/jej w tym pomoże, a „życiową niedołęgę” wywali na out. Bo extra wóz, markowe gadżety czy urlop na Kanarach wielu ludzi kusi tak, że nawet nie dostrzegają w którym momencie przestali być ludźmi.

     Zatem bądź postrzegana jak czarownica, a nawet jak wiedźma, byle by tylko sobie i Twoim bliskim krzywdy nie dać zrobić!

     To co z tym rezonansem i „grająca szafą” ?

    • AQQ

     Miałam to badanie dawno z 12 lat temu, były wtedy tylko 2 takie *cudo-aparaty mengelowskie* w PL.
     Pamiętam, jak zgłosiłam się do zusu na komisję z wielką kopertą a w niej oczywiście badanie RM, było to widać, kobieta z poczekalni zagadnęła mnie -czy też pani ma raka? a ja na to zdziwiona jak to ona , że kazdego z rakiem na to kierują! ja -nie, mam przepuklinę międzykręgową z uciskiem na nerw kulszowy…nie spałam po nocach bo myślałam, że mam raka, wtedy się bałam tego grzyba!
     Daje mi to do myślenia, skoro osoby podejrzewane o raka kieruje się na takie badanie To musi mieć To jakiś związek z pózniejszym szybkim rozwojem choroby, oczywiście po mysli wyroczni!
     RM o mało zmarłam z przerażenia…
     Mój znajomy mgr rehabilitant uratował mnie od strasznej i niepotrzebnej operacji…a potem trafiłam na neurologa, który jest normalnym, przyzwoitym lekarzem a nie sprzedawcą piguł.

    • Peryskop

     12 lat temu niewiele osób kumało jakie są skutki uboczne diagnostyki na nowoczesnej aparaturze. To się powoli zmienia, ale nawet Tobie – osobie „po przejściach” medycznych i czytającej różne nielegalne teksty – dopiero teraz „szafa” zagrała skojarzeniem.

     Dzięki Ditce !
     Dzięki Ditka !

     A to oznacza, że taka trochę zwyczajniejsza osoba wciąż nie podejrzewa jaki mengele-walc jest grany.

     Zobacz jak wiele osób za punkt honoru stawia sobie wymuszenie CT, RM czy USG – jak nie uda się na NFZ, to prywatnie, oczywiście w trosce o ZDROWIE !

     Odrębnym problemem są kontrasty, których czasem trzeba sporo się nałykać aby było „kompleksowo” i regularnie.
     A to są dość wyrafinowane trucizny i kumulują się.

     > …nie spałam po nocach bo myślałam, że mam raka, wtedy się bałam tego grzyba!…

     Sam taki strach potrafi skutecznie człowieka wykończyć.

     Mam w rodzinie dwoje psychologów i nie ulega kwestii powiązanie większości chorób ze stanem psychicznym. Dobrze że w GNM wzięto ten czynnik ostro na tapetę.

     Wiesz co AQQ? Nie musisz mnie uczyć, żebym się uczył od was, z obserwacji zwyczajnych ludzi, obserwatorów życia!

     Bo tak się poruszam od dawna i spotkałem w życiu wielu mądrych niewykształconych ludzi, którzy nauczyli mnie sporo. Nie bój się – Ciebie też mam na oku 😀 😀

     A Twojego wnuka, pierwszoklasistę, naucz jeszcze, że lekarze w Chinach są m.in. nauczani badać puls przez przyłożenie trzech palców do tętnicy w nadgarstku. I dzięki takiej diagnostyce bez EKG, skanera, komputera, drukarki etc mogą sporo powiedzieć o stanie serca i układu krążenia.

     Natychmiast.

     Za friko.

     GOŁĄ RĘKĄ !

     Nie z biedy ale z rozsądku.

     ===

     Z dekadę temu przypadkowo bo w samochodzie, słuchałem wywiadu z Amerykaninem polskiego pochodzenia, który przyjechał na wakacje i jak się okazało był jednym z głównych pomysłodawców diagnostyki mammograficznej. Ponieważ temat był „hot” pani redaktor troiła się, aby wydobyć dla słuchaczek wszelkie dobre wiadomości od Rodaka-Wynalazcy (nazwiska nie pamiętam).

     Pytanie: dlaczego ów Rodak-Wynalazca nie jest ikoną dla promocji akcji mammograficznej skoro to taka rewelacja ?

    • Ditka

     @Peryskop dziękuje ale mój wkład był zerowy w tym poście. Ja pytałam tylko bo nie miałam pojęcia o tym temacie. Natomiast jeśli chodzi o leczenie raka to jak najbardziej się zgadzam z Tobą odnośnie psychologii. Dokładnie! Psychika ma znaczenie. Jestem często narażona jeżdżąc w tramwajach czy autobusach na rozmowy ludzi o chorobach itd. I co ja wtedy robię? Albo się przemieszczam jak najdalej albo zakładam słuchawki na uszy z byle czym bo mi wszystko jedno, byle nie słuchać o chorobach. To mój sposób. Myślę pozytywnie i narazie mi to wychodzi. Z doświadczenia wiem, że jak ktoś non stop pierdoli (przepraszam) o chorobach to w końcu ich się doczeka. A ja nie mam zamiaru zostawić dziecka na pastwę losu

    • Peryskop

     Ditka, no nie bądź tak skromna, bo Twoja „szafa grająca” otworzyła oczy AQQ – a w konsekwencji i innym – na ciemne strony diagnostyki medycznej.

     Pozdrawiam 😀

     A babcia jest super, dzięki.
     Kto posłuchał to wie !

    • AQQ

     Wiesz co p.P.?
     Ucz się pan od nas..z obserwacji zwyczajnych ludzi, obserwatorów życia!
     Mój wnuk, pierwszoklasista, wie, że lekarze w Chinach leczą z oczu… 🙂

 • Z powodu intensywnych treningów strzeleckich przed zawodami w dniu 13 grudnia w spotkaniu zabrakło snajperów z Polski: Tuska, Komorowskiego, Pawlaka.
  http://poloniae.nowyekran.pl/post/80002,tajny-bilderberg-ujawniony-w-rzymie

 • wróciłem ze szpitala, zwinęła mnie tam policja pod groźbą skierowania sprawy do sądu.
  to co się tam działo, woła o pomstę do nieba.
  jeden z chorych neurologicznie pacjentów, w strasznym stanie ogólnym i neurologicznym (bezdomny żebrak, wąchający klej) został potraktowany jak śmieć, lub jeszcze gorzej.
  w zeszłą niedzielę obudził się w złym stanie, wymiotował. całą niedzielę przeleżał bez ruchu w łóżku. dopiero w nocy z niedzieli na poniedziałek, gdy zmienił się lekarz dyżurny, zarządził mu kroplówki i mierzenie parametrów życiowych.
  w poniedziałek rano, jeszcze przed zmianą załogi, włożyli mu sondę do buzi i odsysali ropę. odłączyli go od kroplówek, zaszedł kilka metrów i upadł na ziemię. leżał bez ruchu, ciężko oddychał. podszedłem do niego pytając co się dzieje. nic nie odpowiedział. z ust ciekła mu ropa. poszedłem do dyżurki pielęgniarek by to zgłosić. otrzymałem odpowiedź: „panie, ja mam teraz zmianę dyżuru i zdawanie raportu, później się nim zajmiemy” po czym zatrzaśnięto przede mną drzwi dyżurki i zamknięto na klucz, jak zwykle. potem pojawił się lekarz gdyż stan tego człowieka nadal się pogarszał. zdecydował, że trzeba go przenieść na specjalistyczny, zamknięty oddział OIOM – zwany przez starszych stażem pacjentów „umieralnią”.
  tak wygląda eutanazja pacjentów ze zniszczonym układem nerwowym i mózgiem – lekarze decydują, że taki człowiek nie ma żadnych szans na normalne życie gdziekolwiek. taki pacjent albo nażre się jakichś śmieci, plastików, ukradnie sprzątaczce jakiś żrący płyn i wypije, odmówi spożywania posiłków – bądź cokolwiek innego. wtedy jego stan fizyczny jest bardzo ciężki i lekarze decydują o przeniesieniu go na ten zamknięty OIOM, gdzie umrze bez bólu, w stanie śpiączki farmakologicznej. taki relatywizm moralny, przeświadczenie konowałów że to oni są bożkami i mogą decydować o życiu i śmierci.
  tego widoku nie zapomnę do końca życia. szkoda, że mi wcześniej padła mi bateria w telefonie, bo zrobiłbym zdjęcia, nagrał krótki film i może wykorzystał funkcję dyktafonu. a te narzędzia nie kłamią.
  wkrótce opiszę ze szczegółami to straszne wydarzenie, bo ewidentnych błędów medycznych było tam więcej. obserwowałem / podsłuchiwałem ich rozmowy, gdyż tej nocy spałem może 4 godziny. relacja będzie na blogu kefir 2010.
  btw. wypuścili mnie 12 listopada.

 • MamOczy

  http://www.prisonplanet.pl/files/1196098270/file/protest2c_1.pdf

  W piątek 16.11.2012 przed Pałacem Prezydenta RP w Warszawie odbędzie się manifestacja przeciw podpisaniu przez Prezydenta ustawy o nasiennictwie.

  • MamOczy

   http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/marc_faber_przygotujcie,p74245180

   Rynki niedługo przejdą przez krach, w związku z czym można się spodziewać 20% strat wartości powiedział w CNBC we wtorek Marc Faber, autor raportu “Gloom, Boom and Doom”.

  • sebecx

   podpisaniu przez kogo? Prezy….. ? kogo? prezyden-ta ??? w jakim sensie — bo chyba nie głowy państwa ..co najwyżej prezywydęta w stylu USA — czyli Syfa rządu … robak zasługuje na mój szacunek ponieważ postępuje zgodnie z programem stwórcy … prezydent też postępuje zgodnie z programem (czyim)??? czyli jest kim ??? … bodaj za robaka chociaż, żeby mieli go mocodawcy to by dobrze było 🙂 …
   ..a tak nie w temacie — robili badania na małpach w USA i pięknie medale wieszają … żyd, ruski, niemiec, zawsze ładnie im dekorowanie wychodzi i tivi pokazać potrafią …

 • Znowu zeżarło mi komentarz z wyrazami Soros i Fundacja Batorego.

 • No tak.

  Prezydent B. Komorowski dał teraz odznaczenia Sorosowi i innym.
  Po drodze zaś były uzgodnienia i wykłady w Fundacji Batorego Sorosa.
  Później Prezydent Lech Kaczyński (również mówca w Fundacji Batorego) odznaczył w Pałacu Prezydenckim Żydów za odbudowę życia żydowskiego w Polsce.

  15 grudnia 2009 r.

  Odznaczeni zostali:

  – za wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce, za zasługi dla odrodzenia polskiej społeczności żydowskiej w wolnej Polsce:

  KRZYŻEM KOMANDORSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI

  Pan Piotr Krzysztof KADLČIK

  – za wybitne zasługi w działalności na rzecz dialogu polsko-żydowskiego:

  KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI

  Pan Krzysztof Symcha KELLER
  Pan Michael Joseph SCHUDRICH
  KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI
  Pani Joanna Małgorzata PODOLSKA-PŁOCKA
  Pan Marek SZUKALAK

  – za zasługi dla odrodzenia polskiej społeczności żydowskiej w wolnej Polsce:

  ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
  Pan Yosef EREZ *
  Pan Michał Stanisław SAMET
  —-
  więcej wraz ze zdjęciami tu:

  „Nie będziesz miał cudzych bogów przede Mną”

  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/08/nie-bedziesz-mial-cudzych-bogow-przede-mna/

  • monitorpolski

   Wie Pan co? Ja też 8 lat temu z wiedzą, którą wtedy posiadałem też dałbym żydom ordery.

   • No tak – tylko Pan nie był w KOR i przy okrągłym stole, a potem doradcą Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, a potem posłem, ministrem sprawiedliwości w rządzie Jerzego Buzka, … no i w wielu innych jeszcze miejscach.

    Więc Pana wówczas wiedza, a ich wiedza – to nie ta sama wiedza.
    To diametralnie różna wiedza.

 • lucas003

  Monitor a co ze sprawa Pana Kekusia?
  wiadomo cos?
  sorry za brak polskich znakow.

  • Stanisław

   Też w tym samym temacie co internauta lucas003 bodaj te dwa tygodnie już minęły, lub mijają, a POseł Minister jakoś nie kwapi się z odpowiedzią !

  • monitorpolski

   Dr Kękuś dostał od p. ministra niezadowalające go odpowiedzi. Niedługo cała grupa stratuje z nową akcją protestacyjną – będzie w tej sprawie komunikat.

   • Aśka

    Kto już takie rozmowy prowadził, to wiedział, że to oczywista oczywistość, że tak będzie już w dniu prowadzonych rozmów.

 • pandora

  Pewnie niedługo możemy się spodziewać beatyfikacji Hitlera.

  • AQQ

   Pewnie tak, bo przecież za holoszwindel i IIw.ś. winniśMY!
   (Nikt Obcy* za Nami się Nie wstawi!)

   • ALFA

    @AQQ no możesz się mylić co raz więcej na blogach zagranicznych piszą weż Iran przecież im w oczy mówi,a oni dalej ile ich zginęło.I tak ciągną od 192?.Czerwony Krzyż podał 37?tys .A czy znalazłaś, gdzieś nr.wytatuowany ,który by miał chociażby 5mil.Jak pokazują to na rękach mają 4-5 cyfrowe.Czy to coś nie mówi.A w czasie wyzwolenia ,ktoś powinien mieć chociażby 6 cyfrowy. Dlaczego my Polacy nie mówimy, piszemy ile zginęło naszych.Tu znajdziesz na którejś str.ile ich zginęło .
    HOLOKAUST
    http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1282&postdays=0&postorder=asc&start=0

    • monitorpolski

     Alfa, weź pod uwagę, że też są siły, które chca zaniżyć ilość zabitych żydów lub nawet ją zniwelować do zera. Ginęli i to w wielkiej ilości, głównie ci, których wiara była oparta na Torze. Wśród morderców byli też żydzi, ale o tym się mało mówi. Ilu żydów zginęło, sądzę że historia to w końcu wykaże. Fakt istnienia nieświętej inkwizycji, która zakazuje dyskusji na ten temat o czymś też świadczy.
     Wróćmy jednak do ilości Polaków, którzy zginęli podczas II wojny światowej. Raport Pileckiego oraz spisy powszechne dowodzą, że była to olbrzymia ilość, może nawet 12 milionów! Dlaczego w tym zakresie nie walczymy o prawdę historyczną?

 • Wojox

  Ta sytuacja przypomina drażnienie się z psem. Oni sprawdzają jak długo można igrać z narodem. A z racji że 99% ludków sprzed TV, nawet nie wie kim jest Soros, więc nie zareaguje w żaden sposób. Wczoraj była w TVNie nowa propaganda szczepionkowa. Jak zachęcali żeby matki sprawdzały czy ich pociechy są zaszczepione. Takie niskie pobudki, szkoda mówić. Na GMO tak samo, większość społeczeństwa ma to głęboko w kakałku. Wiem iż młodzież siedzi przed grami online i nie wie co się dookoła dzieje, zarywają nocki. Więc jak zaczną ostro jechać z koksem wielu ludzi dopiero wtedy otworzy oczy, ale będzie już zapóźno na jakąkolwiek obronę.

  • Kacper

   Doskonały komentarz. Dlatego nie można brać udziału w ŻADNYCH demonstracjach, tylko trzeba robić swoje, być z dnia na dzień lepszym człowiekiem. Trzeba karcić dostrzegalne zło słowem. Świata i tak człowiek nie zbawi, bo on już jest zbawiony przez Jezusa. Wystarczy zachować zimną krew i postępować według Jego wytycznych. Satanistycznym łotrzykom zależy na wzniecaniu nienawiści między ludźmi, napędzaniu kryzysu. Większość lemingów pozostanie lemingami do końca swojego żywota. Bóg otwiera oczy ludziom i NIKT więcej. Tylko Bóg może wybudzić leminga. Lemingi znajdują się niestety po obydwu stronach barykady. Ludzie się wkrótce podzielą, dokładnie tak jak napisano w Biblii. Brat wystąpi przeciw bratu. Ojciec przeciw synowi. Ci którzy zasługują na życie wieczne będą spokojnie oglądać mapetszoł z boku.

   • „być z dnia na dzień lepszym człowiekiem”

    No właśnie.
    Być lepszym to znaczy też zaprzestać używania takich określeń jak ‚leming’ w stosunku bliźniego swego.
    Mało mamy jeszcze podziałów?
    A poza tym to określenie odbieram jako synonim ‚polaczki’.

    • Aśka

     Co do tych podziałów, to ma Pan rację. Zastanawia mnie jednak, czy już nadszedł odpowiedni czas, żeby z nazywania osób – które nie wiedzą, nie rozumieją i nie chcą wiedzieć, i nie chcą rozumieć – lemingami, zrezygnować. Nazywanie ich w ten sposób może spowoduje, że część z nich się ocknie i zacznie myśleć, a wtedy jest możliwe,że ich działania przysłużą się w przeprowadzeniu niezbędnych zmian. No bo jak inaczej? Jak osoby te zrozumieją, że stoją gdzieś z boku, że nie tak wygląda świat i Polska, jak im nakazano myśleć, to wtedy i oni, i my mamy szansę. Jak im to powiedzieć w inny sposób? Póki co oni nawet nie chcą o tym rozmawiać.

     Piszę tak, żeby nie wylać dziecka z kąpielą. Podziały są złe, o czym wielokrotnie tutaj pisałam, ale czy akurat w tym przypadku samo nazwanie kogoś lemingiem wprowadza podział, a jeżeli tak, to czy nie jest on dokonany z pożytkiem dla teraźniejszości i przyszłości.

    • Taki sam pożytek jak podział na katolików i katoliczników.
     Ten repertuar jest znacznie szerszy – plus pijacy.
     I guzik prawdą jest, że Polacy wiedzą jak się rzeczy mają – bo niby skąd mają to wiedzieć?

     Niszowe blogi działają bardzo powoli w czasie, ale działają.
     A to tłumaczenie, że może się ockną, jest tylko zasłoną dymną.

    • Aśka

     Józef Bizoń
     15 listopada 2012 at 17:05

     Czy Pani nie zauważa, czy nie chce zauważyć, że nie siedzę bezczynnie, bo gdyby tak było to by mnie tu nie było i nie byłoby mojej witryny

     http://jozefbizon.wordpress.com/

     Nie chce Pani chyba też powiedzieć, że i Pan Marek prowadząc tą witrynę nic nie robi tylko siedzi sobie w domu czy w kościele. No bo póki co recept nie rozdaje.

     No i pośpiech jest dobry przy łapaniu pcheł – jak to mawiają.

     Naprawa państwa to nie naprawa hulajnogi.

     Do tego potrzebne są całe zespoły ludzi znających się bardzo dobrze na różnych dziedzinach.
     Do tego musi być wyraźna wola zdecydowanej większości Narodu Polskiego.
     Rating: -1 (from 1 vote)
     ____

     Czyli wychodzi na to, że Pan nic nie robi? Czy może coś innego?

    • Pani różne rzeczy mogą wychodzić i wchodzić.
     Pani sprawa.

     Czy widzi Pani różnicę pomiędzy pisaniem pod własnym (prawdziwym) imieniem i nazwiskiem a pisaniem pod nickiem ‚Aśka’?

     Czy Pani nie wie, że służby z oczywistych względów też używają nicków?

     Proszę więc pisać pod własnym (prawdziwym) imieniem i nazwiskiem to wówczas będziemy partnerami do rozmów.

    • Aśka

     Skoro Pan uważa, że osoby piszące pod nickami nie są dla Pana partnerem do rozmów, to nie rozumiem, co Pan tutaj robi. Tu wszyscy z wyjątkiem … no kogo? … piszą pod nickami. W tej chwili obraził nas Pan wszystkich tu piszących.

     Na dodatek stawia Pan żądania, co prawda na razie skrywane jako prośba, ale to nie jest dobre.

    • monitorpolski

     Nasi oprawcy chcą o nas wszystko wiedzieć – gdzie i co jadamy, co myślimy, jakie mamy zwyczaje itd. Taka baza danych profiluje ludzi, można przewidzieć ich zachowania, ale także wskazuje kogo należy odstrzelić, gdyż może siać „zamęt” w umysłach innych. Nie można tym psycholom pomagać – zalecane jest zatem występowanie pod nickami, pisanie z kafejek czy z ukrytego IP. Jeśli ktoś chce działać otwarcie, to jego sprawa.

    • 11kropek

     Te podziały zostały wprowadzone przez krzewicieli zła jedyne rozeznanie do rzeczywistości dał nam Jezus iż są ludzie zimni-(ci którzy niszczą Boży świat) letni-(którzy dają sobą manipulować) i gorący-(to ci którzy budują Boży świat)wszystko co po nadto od złego pochodzi nie dajmy się wmanipulować w podziały zimnych

    • Wojox

     Bez przesady, sam zaliczam się do gojów i lemingów. Kolega mnie nie uraził. Chodziło mu zapewne o jednostkę, o ludzi którzy są jak pioneczki i nie są w stanie nic zrobić. Jak bym się tym przejmował to już człowiek by musiał się leczyć na depresję. A tak trzeba mieć zrównoważony pogląd na całokształt. Podziały służą tylko temu który stosuje zasadę „dziel i rządź”…..

    • Właśnie w taki nierozważny sposób dajemy do ręki broń tym co stosują zasadę ‚dziel i rządź’.
     Ponadto takimi określeniami nie zjednuje się ludzi – szczególnie tych zagubionych i tych, którzy błądzą.

     A prywatnie – to zależy na kogo się trafi, bo może być i tak;
     Cooo ja leming? To ty ‚leming!
     Nie! To ty leming!
     Bum, bum, bum, bum …
     i leżą na ziemi dwa ….. (zgadnijcie?)

    • Aśka

     Panie Józefie, teraz Pan zaprzecza samemu sobie. Bo gdzieś pod tym artykułem lub pod materiałami „Po Marszu Niepodległości” napisał Pan, że tylko słowami mamy przeć do zwycięstwa przez 3 lata, potem czekać aż wystawią nam urny i wszystko będzie załatwione. Aha jeszcze pod drodze w jakiś sposób bliżej nieokreślony sposób skończą się tematy dyżurne w mediach i świadomość wzrośnie, a ludzie zagłosują wreszcie w Polsce tak, że wszystkim będzie się żyło lepiej.

     A teraz Pan wykazuje wielkie braki w prowadzeniu tych rozmów przytaczając taki przykład konwersacji jak wyżej. Jeśli do tego dodać skłonność Pana do używania słów, które mogą zdyskredytować osoby z Panem rozmawiające typu: nie ma pan wiedzy, tylko dureń może tak myśleć, sugerowanie, że ktoś inaczej myślący niż Pan jest nierozważny, to ja nie widzę szans na łączenie, a wręcz przeciwnie, nie widzę szans w metodach, które Pan stara nam się po 11.11.2012 roku podawać na złotej tacy.

     Pewnie, że w pojedynczych przypadkach, kiedy spotka się osoba nie znająca rzeczywistości z osobą, która ma wiedzę, ale nie potrafi jej przekazać, bo nie umie dyskutować, tak jak Pan napisał w przytoczonym wymyślonym przez Pana dialogu, starcie może się zdarzyć. Ale to z pewnością rzadkość, więc szkoda czasu na to, bo zostały nam 3 lata i do urn pójdziemy. A jeżeli nie rzadkość, to te 3 lata nie starczą na uświadamianie rzesz osób niewiedzących i niechcących wiedzieć, jeżeli nie będzie publicznych spotkań, jakby choć to przed kilku dniami na ulicy.

    • ARTUR

     A może ” szwejk ” bo tak nas nazywają politycy .

   • AQQ

    @ Kacper 15 listopada 2012 at 13:43

    Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.

    Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.

    Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą.

    Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.

    Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

   • monitorpolski

    Kacper, próbujesz nas podejść ładnymi tekścikami, a odciągasz od otwartego wyrażania naszej frustracji systemem? Kierujesz uwagę na Watykan, a nie wspomiansz o Zabotaju Cwi i Protokołach Mędrców nie Watykanu, ale Syjonu? Kolego, nie z tutejszą publiką, my to już dawno przerabialiśmy – w 2009.

  • Gonzo

   Oni wszyscy jutro zostaną zaszczepieni(piątek). Wybiorą się na tradycyjne zakupy.(łowy). Z pełnymi torbami powrócą do mieszkań. Wybiorą piękne złote, srebrne, platynowe opakowania. (Aż łezka się kręci w oku ze szczęścia). Jednak to co piękne zasili wysypisko śnieci a zawartość w postaci wypełniaczy , dioksyn, ulepszaczy, emulgatorów wzrostu, aspartamów itp. zasili żołądek i umysł. To chyba na tyle by nie przynudzać.

 • Kacper

  OGROMNY SKANDAL!!!
  Soros, Brzeziński, Kissinger, Sikorski itd…są to tzw. „negocjatorzy” Nowego Porządku Świata, czyli nowego komunistycznego, satanistycznego totalitaryzmu, który już pomału pokazuje swoje oblicze.
  Soros w jednej ze swoich książek napisał, że jest „bogiem”.
  Promują tzw „społeczeństwo otwarte”, czyli „mapetszoł”
  Nad nimi stoją potężne siły okultystyczne działające bezpośrednio na zlecenie szatana.
  Drugim i silniejszym ramieniem jest Opus Dei kierowane przez Jezuitów, Różokrzyżowców i inne odłamy masonerii, vel Heaider, JP2, którzy byli promowani przez Brzezińskiego i resztę okultystycznej sitwy.
  Sataniści cały czas władają Watykanem i znaczną częścią KRK.
  Ta gangrena pochłonie cały świat.

  • monitorpolski

   Daj spokój z tymi Jezuitami, Opus Dei, JPII, itd. bo się ośmieszasz. Tak jakby Soros czy Rotszyld byli księżmi. Gdzie masz choć jednego ksiedza w administracji Obamy? A rabinów synagogi szatana cała masa…
   Sprawców trzeba szukać w Izraelu, Londynie i Nowym Jorku.

  • Dyrma

   Panie Kacper ma Pan 10-punktow odemnie.Slusznie i trafnie to Pan napisal.Szatanisci to Ci dzentelmeni w eleganckich gartniturkach HUGO BOSS czy Pieer COERDEN.Ci co pieknie i namietnie mowia o demokracji pokoju.Przestanimy sie podniecac na widok kogosc kto mowi piekne slowka o Wolnosci demokracji czy poszanowaniu praw czlowieka.Dlamnie wszyscy politycy a szczegulnie z rodzimego podworka to slugusy szatana.(SWIATOWY SANCHEDRYN OKULTYSTOW I MASONOW)Ludzi ktorzy sie podaja za zydow a nimi nie sa..Bo sa synagoga szatana proste.KAZDY POLITYK PRAWIE KAZDY PODPISAL CYROGRAF ZE BEDZIE WIERNY ORGANIZACJI MASONSKIEJ.I TO az do smierci.Sprobuj sie wylamac to cie niema..A co powiedziala niedawno Pani Gronkiewicz Walz o Kaczynskim .No niech mowi puki jeszcze zyje..To jest grozba pod jego adresem.Teraz wiemy kto jest seryjnym samobujca.Spoleczenstwo nasze tez jest mordowane w sposob arcy i mistrzowski sposob.POLACY OBODZIMY SIE prosze .I nie bujmy sie..PAN BOG JEST Z NAMI.KTORZ przeciwko nam.Zwyciestwo nalezy do niego i jego wiernych wiernych slug.A WIEC NABIERZMY DUCHA i niepopadajmy w zwatpienie.TO NIE PRZYSTOI CHRZESCIJANINOWI.

   • monitorpolski

    Tak, tylko dlaczego jeśli Kacper posiadł tak wielką wiedzę, to ani słowa nie wspomniał o prawdziwej głowie hydry o nazwie NWO czyli bezpośrednich mocodawcach Sorosa – Rotszyldach, Rockefellerach i wyznawcach Zabotaja Cwi?

    • wojtekk

     Gown & crown. Tym rządzą i się naśmiewają z pospólstwa… Zarówno jezuici jak i masoni to ta sama kiła zarażająca świat. Watykan z drugiej strony Londyn… Nie kupuję tego badziewia od dawna..

 • Stanisław

  To jest „normalne” zachowanie podległego polityka wobec sterującego nim Pana. Warto nagłaśniać takie sprawy by wiedzieć kto zacz, gdy przyjdzie czas rozliczenia.

 • Pikuś

  6 maja 2010 r. Marszałek Sejmu RP wykonujący obowiązki Prezydenta RP, na wniosek Ministra Spraw Zagranicznych, nadał obywatelom Federacji Rosyjskiej, za wybitne zasługi i zaangażowanie w działania podjęte przez stronę rosyjską po katastrofie polskiego samolotu specjalnego pod Smoleńskiem odznaczenia państwowe.

  Odznaczeni zostali :

  KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
  1. mjr Balakin Vitaliy
  2. Chernolikhova Irina
  3. Chizhova Elena
  4. mjr Gaenkov Sergey
  5. Khizhniak Andrey
  6. mjr Kremen Pavel
  7. Kryukov Roman
  8. Leonov Sergey
  9. Lyanenko Vladimir
  10. Makarova Olga
  11. Momot Dmitriy
  12. Moshenskaya Svetlana
  13. por. Naryshkin Andrey
  14. Nazarov Igor
  15. Nikonov Dmitriy
  16. Reshetun-Belikov Aleksey
  17. Reunov Denis
  18. kpt. Spravceva Olga
  19. Utenkova Rogneda
  20. Yakovlev Aleksandr

  O odznaczeniu rosyjskich milicjantów przypomniało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Federacji Rosyjskiej. Była to reakcja na słowa rzecznika polskiego rządu Pawła Grasia, który stwierdził, że pieniądze z konta Andrzeja Przewoźnika ukradli funkcjonariusze paramilitarnej jednostki OMON.
  Informacja o odznaczeniu Rosjan przez marszałka Komorowskiego przeszła przez media zupełnie niezauważona.

  I co tu komentować? Szkoda nawet czasu na szukanie podobnych perełek.

  • Dyrma

   Czy teraz wiecie kto jest wscicielem POLSKI i polakow Haaa Haaaa.Czy teraz wiecie komu sluza wszyscy ale doslownie wszyscy politycy.Tej szmacie i miedzynarodowemu zlodziejstwu..Polacy wiecej pokory badz cicho polaku.Nic nieporadzimy mowi glupi Jozek do Pijanego kolegi Wacka.To jest wlasnie polska swiadomosc…

   • Tola

    Dyrma – mow za siebie.
    To jest chwytliwe haslo – pijanstwo Polakow, ale nie do konca prawdziwe.
    Znam wiele nacji, gdzie pije sie codziennie od godzin popoludniowych.
    Co prawda moze to ladniej opakowane byciem w pubie lub eleganckim kieliszkiem do wina, ale nie o opakowaniach tu teraz mowimy.

    • monitorpolski

     Przestańby wreszcie powtarzać brednie o pijaństwie Polaków. Ta lista mówi kto naprawdę pije: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_alcohol_consumption

    • Aśka

     To ta nacja najbardziej rozproszona po świcie robi nam taką opinię. A kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą, więc mówią już o nas pijacy, lenie, krętacze, oszuści, zaścianek/skansen (tak mówili zanim weszliśmy do EU o naszym rolnictwie) itp. Trzeba się temu mocno przeciwstawiać, bo to nijak ma się do prawdy.

    • Wojox

     No nie zgodzę się z Tobą. Jestem rozproszony w Anglii i tylko my tu harujemy po 70 godzin na tydzień. Bardziej bym powiedział że tu Polacy stali się niewolnikami boga poundsa. Zachłysnęli się „dorobkierstwem”, a jak widzę ich na zakupach to żal. Jak ma wydać 1,85 ft na piwko angielskie to rączka lata jak w delyrce. Osobiście widywałem w Angli więcej pijanych anglików niż naszych. Za to więcej widzę naszych w fajnych samochodach i ładnie ubranych, anglicy chodzą jak brudasy.

    • Kristof

     Wojox, z całym szacunkiem ale Aśka chyba miała na myśli inną nację – tę rozproszoną po świecie od tysięcy lat…:)

    • Aśka

     Wojox, ja pisałam o nacji najbardziej rozproszonej po świecie z myślą, że resztę się da domyśleć. Nie myślałam tutaj o Polakach. Są lepsi od nas w tym rozproszeniu i to od lat. Polacy niedawno za chlebem wyjechali.

    • Wojox

     Obserwuję Anglików i powiedzmy że dorównują lub ostro biją nas na głowę. Po to mają nawet odpowiedni przepis, można z pubu jechać na 0,8 promila. Anglicy to pijaczki, sąsiedzi co chwilę mają „burdę” za ścianą, najczęściej o parę funtów, bo ściany niosą te krzyki….

    • ARTUR

     Nie wiem jak można się upić ich piwem ,przecież żadne nie nadaje się do spożycia ,po otwarciu najlepiej wylać a opakowanie zutylizować .Ich jedzenie to też jakaś porażka o czekoladzie znanych firm nawet nie wspomnę ,poza tym nie rajcowało mnie mieszkanie 10 osób na 100m2 bo tam to podobno norma .Po kilkudniowym pobycie z ulgą powróciłem do Polski i zastanawiam się jak mozna mówić o W.Brytanii jako o potędze ,ja nie chcę takiej potęgi.

    • monitorpolski

     Ja znam Szkotkę, która wypija 18 piw i jeszcze idzie na imprezę… 🙂

    • ARTUR

     Można to zaliczyć jako samoumartwienie .