Zbrodniarze szczepionkowi zawieszają prawo wykonywania zawodu dr Jerzemu Jaśkowskiemu

Zobaczcie co ci zbrodniarze szczepionkowi robią.
Jednemu z najlepszych lekarzy w Polsce, dr J. Jaśkowskiemu zawieszono prawo wykonywania zawodu.

Należy zacząć demonstrować pod domami skurwysynów pseudolekarzy, a właściwie zbrodniarzy, którzy w ten sposób chcą zastraszyć uczciwych lekarzy. Mam nadzieję, że dr Jaśkowskiego tylko to zmobilizuje do jeszcze bardziej intensywnego ujawniania prawdy o ludobójstwie szczepionkowym.
Obiecuję wam ludobójcze skurwysyny z Okręgowych Izb Lekarskich, którzy ukrywacie prawdę o masowej zbrodni na Polakach, że zostaniecie rozliczeni. Świadomość zbrodni szczepionkowych wśród społeczeństwa jest coraz szersza. Zamiast upragnionej przez was depopulacji rodem z Protokołów Mędrców Syjonu, będziecie mieć przymusową depilację przed wejściem do zakładów karnych, które na was niedługo będą czekały. Przypomnę, że za ludobójstwo jest dożywocie.

Dowody na ludobójstwo szczepionkowe są m.in. na moim blogu w kategorii „szczepionki”: https://www.monitor-polski.pl/category/szczepionki/

Czas zakończyć ich zbrodnicze biznesiki na bazie trucizn farmaceutycznych. Oprócz fantastycznej bazy ziół i metod naturalnych, dostaliśmy niedawno do rąk skarb w postaci technologii Keshe.
Już niedługo rozpocznę cykl programów informacyjnych w jaki sposób sami, metodami domowymi, możemy stworzyć środowisko, które spowoduje samoleczenie. Materiały są już dostępne w necie, w szczególności na YouTube. Nasze organizmy mają praktycznie nieograniczone możliwości samoleczenia, które się udoskonalą w trakcie tzw. „wzniesienia duszy”, tzn. podniesienia wibracji podstawowej – plazmatycznej części naszego jestestwa.
Zanim uda się nam wszystkim uruchomić te możliwości, powinniśmy przejść transformację tworząc gansy, health-peny, MaGravy i inne urządzenia w technologii Keshe. To zakończy dominację zbrodniarzy.

https://podyplomie.pl/medical-tribune/27896,mobilizacja-wiedzy-kontra-demonstracja

95 myśli na temat „Zbrodniarze szczepionkowi zawieszają prawo wykonywania zawodu dr Jerzemu Jaśkowskiemu

 1. …jezeli wszyscy agenci, jacy sa w Polsce, mieliby takie przeslanie jakie ma pan Jablonowski, to ja bym chcial samych agentow w Polsce, to moze wymienmy poslow w sejmie na agentow z takimi przekonaniami, z takim patriotycznym przeslaniem…czlowiek spoza elit, ktoremu naprawde lezy na sercu dobro Polski…

  https://www.youtube.com/watch?v=XTjrBHLMy5I

 2. Jak ktos ma cos do powiedzenia to robi kilka filmow a nie codziennie nowy i gada, gada…
  Czego ten Jablonowski nie zbierze ludzi i nie protestuje przeciwko chemtrail,
  moze wyjasni co z kad i jak. Tylko duzo mowi, licza sie czyny. Czyzby mocodawcy mowili mu co wolno a co nie wolno, (a moze dolaczy do innych i zrobi jakies ugrupowanie) ale tu chodzi o co innego.
  Zacznijcie myslec

 3. Od afery taśmowej minęły już trzy lata. A ubaw nadal po pachy. Tym razem kultowym tekstem błysnął Radosław Sikorski.

  Były szef MSZ nie odmówił sobie wygłoszenia złośliwości w stronę partyjnego kolegi. Powiedział o Grzegorzu Schetynie, że ten „na premiera się nie nadaje, bo »ma knajacki styl lwowskiego żulika« i nie ma poglądów”. Wczoraj treść rozmowy, w której padają te słowa, ujawniła TVP Info. Radosław Sikorski obgadywał Schetynę z Jackiem Krawcem, wówczas prezesem Orlenu.
  Schetynie dostało się po całości. Partyjny kolega-dyplomata nie poprzestał na jednym błyskotliwym porównaniu: „Zero kreatywności. Każdy z nas powinien sobie zdawać sprawę, do czego się nadaje, a do czego się nie nadaje. Idealny numer dwa. (…) On nie czaruje ludzi. Donald ma ten czar, ma ten teflon, ma ten koci zmysł, ma te antenki czułe społecznie. Grzegorz niczego z tego nie ma”.

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201708076042179-dyskretny-urok-lwowskiego-zulika-sikorski/

 4. —————-OBYWATEL

  [ członek społeczeństwa danego państwa, mający określone uprawnienia i obowiązki ZASTRZEŻONE przez prawo i konstytucję; zob. też obywatel w Wikipedii ]

  Kukiz wprowadził na scenę polityczną określenie OBYWATEL. Brzmi bezosobowo , obco ale pomyślałam ,że może tak trzeba,że czas uporządkować państwo. Obywatel tworzy Państwo i jako twórca posiada prawa jak też i obowiązki.

  Ostatnio jednak zauważam,że OBYWATEL zastępuje w ustach // polityków // wszystkich opcji słowo POLAK. Polubili oni bardzo szybko tego OBYWATELA ,leży im ten OBYWATEL , są jakoś dziwnie zgodni w tej kwestii.

  – Polak- katolik -OBYWATEL — mam odczucie WYNARODOWIANA tzn-że młode pokolenie, może już niedługo nie będzie mówić o sobie Polak a OBYWATEL.

  Obywatel nie ma NARODOWOŚCI !! niezbywalnych naturalnych PRAW przynależnych Polakowi Słowianinowi na swojej rdzennej ziemi.

  Ps. przed chwilą w TVPinfo dziennikarz wymieniał się problemami OBYWATELI z panią pracującą w kancelarii Prezydenta. Zgrabnie im ten OBYWATEL przechodził przez gardło.

 5. Keshe? Niesie pokój?!! Hmm. Czy to jego przepowiedziano jako tego za którym pójdą narody . Mehran Keshe. Dlaczego nic o nim nie ma. kim jest, po za tyn,że inżynierem z Iranu? Dlaczego zawsze na widok jego nazwiska czuję niepokój?

 6. Keshe? Niesie pokój?!! Hmm. Czy to jego przepowiedziano jako tego za którym pójdą narody . Mehran Keshe. Dlaczego nic o nim nie ma. kim jest, po za tyn,że inżynierem z Iranu? Dlaczego zawsze na widok jego nazwiska czuję niepokój? Dlaczego kłamiecie, że to jest duplikat komentarza. Przed chwilą go osobiście wymyśliłam i napisałam.

 7. Stwórzmy organizację i zacznijmi sprzątać tych szczepionkowych łajdaków. Przecież nie ma czasu. Oni mogą, to My tymbardziej. W końcu to samoobrona przed i racja stanu jest po Naszej stronie. Rzeczywiście istnieje ta dobra zmiana, czy to tylko pic ?

 8. http://fundacja-qlt.pl/?konferencja-szczepienia-xxi-wieku-%2C179&utm_source=Ukryte+Terapie&utm_campaign=76797f7032-EMAIL_CAMPAIGN_2017_07_07&utm_medium=email&utm_term=0_9bae9bf934-76797f7032-217455333&mc_cid=76797f7032&mc_eid=09cdb7e6e6
  Konferencja „SZCZEPIENIA XXI WIEKU”

  z udziałem najbardziej znaczących ludzi w Polsce, którzy zajmują się tym tematem, tj. m. in. profesor Dorotą Majewską, Justyną Sochą, dr Jerzym Jaśkowskim, Jerzym Ziębą.

  CO: Konferencja „SZCZEPIENIA XXI WIEKU”
  GDZIE: UKSW, Warszawa, ul. Dewajtis 5
  KIEDY: 26 sierpnia 2017 w godz. 9:30 – 20:00

Możliwość komentowania jest wyłączona.