Zeznania ofiary zbrodniczego eksperymentu kontroli umysłu.

Żeby nie było wątpliwości, że poniższe zeznania nie są urojeniami:

Policja potwierdza, że mam czipy!

Jestem ofiarą zbrodniczego eksperymentu. Opisuję historię eskalacji ich działań.

Opisuję moją historię ponieważ chcę opowiedzieć o wyrządzanych mi krzywdach w Polsce. Jestem osobą samotną. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto będzie mógł mi pomóc.

Od 2003r. do chwili obecnej jestem ofiarą bestialskiego nielegalnego eksperymentu psychologicznego, na który nie wyraziłam zgody, wykonywany jest na mnie wbrew mojej woli.

Sprawcy powiedzieli, że od 2003r. wykonują na mnie nielegalne eksperymenty medyczne, które określili jako teorię zniszczenia człowieka. Eksperyment został podzielony na etapy. Początkowo niszczyli sferę życia społecznego: związki z rodziną, ze znajomymi, niszczenie jako pracownika, funkcjonowanie w społeczeństwie, np. celowo nękali mnie podczas wchodzenia i wychodzenia z bloku przy ul. Dzięcieliny 5, w którym mieszkałam. Od 2009r. ich działania mają zniszczyć sferę życia wewnętrznego.

Mówią, że w krótkim czasie doprowadzą do całkowitej utraty zdrowia.

Mówią o sobie m.in., że są służbami specjalnymi i Sąd wydał im pozwolenie na powyższe nielegalne eksperymenty medyczne, wie o tych działaniach Prokuratura oraz, że pomaga im w tych działaniach wobec mnie Policja. Mają zapewnioną bezkarność. Mówią też, że mają dużo zleceń na wykonywanie różnych eksperymentów na mnie i od 2003r. zarobili już na nich miliony, że opublikują za 20 lat swoje działania w arkanach zbrodni.

To co mi robią oskarżane przeze mnie osoby to zbrodnia porównywalna do niehumanitarnych eksperymentów medycznych wykonywanych przez hitlerowców, podczas drugiej wojny światowej, na więźniach obozów koncentracyjnych.

Wszystko zaczęło się w 2003r. w Instytucie Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, którego byłam pracownikiem.

Działania na terenie Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

W tych działaniach wzięli udział m.in. znany kardiochirurg Bohdan Maruszewski, dyrektor ds lecznictwa Jacek Graliński i Maria Sawczuk.
Od tego czasu zaczęłam obserwować działania tej grupy osób. Działali w zmowie przeciwko mnie osoby, z którymi pracowałam w Instytucie „Pomniku – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie, niektórzy moi znajomi, moja rodzina i wiele innych osób, których nie znam. Osoby, które z nimi współpracują działają w zmowie przeciwko mnie.
Gdy próbowałam z nimi rozmawiać każda z nich wmawiała mi, że moje spostrzeżenia nie są prawdziwe lub twierdzili, że nic na ten temat nie wiedzą.
Od 10.09.2003r. moja praca polegała przede wszystkim na odbywaniu spotkań z kierownikami ośrodków kosztów i wyjaśnianie kosztów procedur medycznych.

Od początku miałam kłopot z umówieniem się na spotkanie z moimi rozmówcami. Gdy przychodziłam na spotkanie to często właśnie rozmawiali przez telefon, a ja musiałam stać i czekać na korytarzach. Mówili do mnie często podniesionym głosem. Wypowiadane przez nich słowa wywoływały u mnie silne cierpienie psychiczne, uważam, że byli pouczani przez osoby posiadające wiedzę psychologiczną jak mają mnie maltretować. Mówili dużo i nie na temat, utrudniali mi w ten sposób uzyskanie potrzebnych informacji.

To było ciągłe dręczenie, np. kiedyś stałam w kolejce do sklepiku i jedna z tych osób stała za mną i kłuła mnie czymś ostrym w plecy, gdy zwracałam jej uwagę to przepraszała i kłuła mnie ponownie. Trzymała w ręku tylko historię choroby dziecka, czyli miała coś celowo przygotowanego do kłucia mnie.
Jakaś lekarka przedrzeźniała mnie, że nie wymawiam „r”, gdy próbowałam umówić się telefonicznie na spotkanie w sprawie kosztów. Wadę wymowy miałam zawsze. Pracowałam w IP-CZD 14 lat i nikt wcześniej nie robił mi z tego powodu żadnych uwag.

W Centrum Zdrowia Dziecka poddawali mnie hipnozie i wiedzieli o czym myślę np. Maria Sawczuk spytała mnie jaki film podoba mi się najbardziej, pomyślałam o ”Pożegnaniu z Afryką”, ale ją okłamałam, a Maria Sawczuk powiedziała, że jej najbardziej podoba się „Pożegnanie z Afryką”.
Kiedyś myślałam o samobójstwie, planowałam podłączyć sobie kroplówkę z trucizną. Po kilku dniach Maria Sawczuk powiedziała, że popełni samobójstwo, podłączając sobie kroplówkę z trucizną. Nikomu nie mówiłam, że myślałam o popełnieniu samobójstwa.
To jest kolejny dowód na to, że znała moje myśli. Jacek Graliński też poddawał mnie hipnozie. Podejrzewam, że cały proceder odbywał się za wiedzą lekarza zakładowego Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”: dr Bogumiły Nowak-Parzygnat.

Jesienią 2003r. próbowałam umówić się telefonicznie na wizytę do lekarza zakładowego: ówczesna pani rejestratorka (w średnim wieku, ciemne włosy) powiedziała: „ja zdecyduję z panią doktor, czy wymaga pani tej wizyty, czy nie, i nie zapisała mnie”- sens tej wypowiedzi był taki, słowa mogę dokładnie nie pamiętać.

Cel takiego zachowania rejestratorki – chcieli mi wypomnieć gafę, którą wcześniej popełniłam mówiąc do dr Ciszewskiego, że „my z panem Gralińskim zdecydujemy jaką dać mu odpowiedź”. Uważam, że Pani rejestratorka zrobiła to na polecenie osób, które koordynowały działania wobec mnie na terenie Centrum Zdrowia Dziecka. Rejestratorka mogła brać udział w tym procederze jedynie na polecenie kierownika komórki, w której pracowała, czyli dr Bogumiły Parzygnat.
Rejestratorka nie była świadkiem mojej rozmowy z dr Ciszewskim, to jest jeden z przykładów, że w tej instytucji była zmowa przeciwko mnie.

Ja, Maria Sawczuk i Jacek Graliński byliśmy na spotkaniu z prof. Marcinem Roszkowskim i innym chirurgiem (powiedziano, że to jest chirurg z innego szpitala, chyba Dzieciątka Jezus), było to spotkanie w sprawie kosztów, w trakcie rozmowy miałam zadać pytanie, ale usłyszałam od chirurga z innego szpitala ~„czy chce pani zapytać o badania komputerowe?” Właśnie takie pytanie chciałam zadać. Podejrzewałam, że mogli mnie też poddać hipnozie i dlatego wiedzieli o co chcę zapytać. To jest jeden z przykładów torturowania mnie psychicznego.

W związku z tymi zdarzeniami wystosowałam do Zbigniewa Kułagi, Kierownika Działu Organizacji Klinicznej pismo 26.10.2004 r. z prośbą o wyjaśnienie zaistniałych zdarzeń i ich zaprzestanie. Z odpowiedzi pisemnej wynika, że do niczego się nie przyznaje.

Adwokaci powiedzieli mi, że nie mam szans na walkę w sądzie, Prokuratura odmówiła ścigania sprawców.
W związku z tym, iż wykonywali na mnie eksperymenty psychologiczne i odmówiono mi pomocy odeszłam z pracy w Centrum Zdrowia Dziecka.

Późniejsze ich represje

Oni nadal stosowali represje. Nękali mnie na ulicy, podczas wchodzenia i wychodzenia z bloku.

Podejrzewam, że w poprzednim mieszkaniu miałam zamontowane kamery w mieszkaniu. Oprócz tego, że je zamontowali to ja jeszcze miłam mieć świadomość, że są zamontowane. Jak byłam w łazience to dzwonili do mnie. Kiedyś liczyłam coś na kartce i dostałam sms-a „ładne cyferki” od nieznajomej osoby.

2004 r. na mszy w Kościele w Międzylesiu, podczas kazania ksiądz powiedział, „~że człowiek może bardzo cierpieć, stracić wszystko, ale wiary w Boga wyrzeka się sam”. Bardzo cierpię psychicznie, od kiedy jestem prześladowana. W pewnym momencie doszłam do wniosku, że odebrali mi wszystko, ale nikt nie odbierze mi wiary w Boga, mogę tylko wyrzec się jej sama. Oni mogli poddać mnie hipnozie i stąd poznali moje przemyślenia. Uważam, że osoby, które mnie prześladują od lata 2003 r. nakłoniły księdza, aby to właśnie powiedział. Naruszyli też moje prawa autorskie do własnych przemyśleń. Ksiądz cytował moje przemyślenia jako własne. Cel takich działań znęcanie się w Kościele, przez księdza. Uważali, że mając żal do księdza stracę wiarę w Boga. Od początku dążą do tego abym utraciła wiarę w Boga.

Od 2003r. podsłuchują i kontrolują moje rozmowy telefoniczne, nawet z aparatów ulicznych, niektóre są przekierowywane, oni podają się za moich rozmówców, do niektórych instytucji nie mogę się połączyć.

Od samego początku Prokuratura i Sądy odmawiają mi rozpatrywania skarg na działania tej grupy sprawców. Początkowo uzasadniały odmowę rozpoznawania skarg tym, iż te działania nie są przestępstwem w Polsce. W 2013r. Policja Komisariatu Białołęka, Prokurator i Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi – Północ wypowiedzieli się, że ich wszystkie działania wobec mnie nie są przestępstwem. Dosłownie od 2003r. odmawiają mi przesłuchania chociażby jednego świadka, pomimo tego, że jest ich wielu.

Od 2009r. nasiliły się ich represje, zwłaszcza polegające na znęcaniu się psychicznym nade mną w moim mieszkaniu.
Zakłócają mi spokój w mieszkaniu zarówno w dzień jak i w nocy. Przez wiele nocy na skutek ich działań śpię po kilka godzin lub nie spałam wcale. To jest zamęczanie mnie psychiczne i fizyczne.
Uważam, że wszczepili mi jakieś mikrourządzenie, które powoduje, że ich słyszę na odległość. Ich wypowiedzi różnią się od naturalnych wypowiedzi osób, brzmią trochę podobnie jak cicho grający telewizor.

Jesienią 2009r. jedna z tych osób, które słyszę na odległość (mężczyzna) powiedział mi, że mam umieszczone na mózgu elektrody, za pomocą których będę słyszeć ich wypowiedzi. Powiedzieli mi, że te urządzenie umieścili mi w głowie podczas operacji, którą miałam we wrześniu 2001r. w szpitalu przy ul. Szaserów w Warszawie. Przez całe swoje życie tylko tam miałam wykonane znieczulenie ogólne.

Początkowo słyszałam nieobecne osoby na odległość w moim mieszkaniu, mówiły do mnie lub prowadziły rozmowę pomiędzy sobą, najczęściej mężczyznę, kobietę i starszą kobietę ok. 60 lat. Od jakiegoś czasu są to zespoły dwuosobowe, kobieta i mężczyzna. Nie znam tych osób. Zwracają się do mnie po imieniu, albo używając wulgaryzmów, nigdy nie zwrócili się do mnie Pani. Te osoby się zmieniają średnio co tydzień.

Te rozmowy są ciche, głośniej wypowiadają niektóre wyrazy. Czasami słyszę każdy wyraz wyraźnie, a czasami wyraźnie słychać tylko niektóre wyrazy. Podejrzewam, że ta grupa sprawców zamontowała u mnie w mieszkaniu kamery, ponieważ jestem przez nich obserwowana w mieszkaniu, również w łazience.

Czasami, jak mieszkałam w Międzylesiu, było słychać tak jakby ktoś stał pod moimi drzwiami na korytarzu i coś głośno powiedział.
Powtarzają „czym ty żyjesz”, przekonują, że powinnam zrezygnować z życia, zamieszkać na ulicy. Grożą „zobaczysz co Ci jeszcze zrobimy”. Mówią m.in., że poświęcili mnie dla nielegalnych eksperymentów medycznych, do lipca 2011r. grozili, że będę przez nich maltretowana dopóki nie popełnię samobójstwa.

Kiedyś często powtarzali słowo „czemu?” Chociaż nie chcę zwracać uwagi to jest zamęczanie mojego umysłu. Czasami zakrzykują nawet moje myśli, torturują mnie ciągłym krzykiem, sugerują mi jakieś wypowiedzi. Krytykują to co robię, poprzez wielokrotne powtarzanie jakiś wyrażeń próbują zmienić moje poglądy. W pracy mówią do mnie, znęcają się psychicznie, uniemożliwiają mi koncentrowanie się w pracy. Krytykują gdy coś robię w domu, np. spożywam posiłki. Często jak wchodzę do mieszkania to mówią „po co tu przyszłaś, idź stąd”. Czasami jak jestem załamana i płaczę w domu to oni się śmieją, że doprowadzili mnie do takiego stanu. Ewidentnie widać po nich, że im to sprawia satysfakcję.

Słyszę ich pomimo stoperów w uszach. Ich wypowiedzi są głośniejsze w autobusach, słyszę ich też na ulicy. Wyjeżdżałam poza Warszawę do odległych miejscowości, a pomimo to stosowali wobec mnie opisywane represje. Jestem bezbronna wobec ich działań.
Ich represje polegające na mówieniu do mnie na odległość występują okresowo. Od dłuższego czasu stosują wobec mnie represje całą dobę, uniemożliwiają mi spanie w nocy, maltretują mnie w pracy, w autobusach, na ulicy. Żyję w poczuciu zagrożenia, nigdzie nie czuję się bezpieczna.
Czuję się u kresu wytrzymałości.

O powyższych działaniach sprawców wobec mnie zawiadamiałam kilkakrotnie Prokuraturę Rejonową dla Warszawy Praga – Południe, każdorazowo odmawiano mi wszczęcia dochodzenia wobec niestwierdzenia przestępstwa. W odpowiedzi na moje zażalenia na odmowę wszczęcia dochodzenia/śledztwa zarówno Prokuratura Okręgowa dla Warszawy Pragi jak i Sąd Rejonowy dla Warszawy Praga – Południe podzielali stanowisko Prokuratury Rejonowej. Jedno z tych zażaleń było przesłane do Sądu Okręgowego dla Warszawy Pragi, który także podzielił stanowisko Prokuratury Rejonowej. Odmawiano mi wszczęcia dochodzenia bez wyjaśnienia okoliczności zdarzeń, nigdy nie przesłuchano ani jednego świadka, ani nie zbadano żadnego dowodu.

Zwracałam się też bezpośrednio do Policji pod numery alarmowe jak i do Komisariatów Policji Warszawa – Wawer i Warszawa – Białołęka, ale też odmawiali ścigania sprawców.

Po wydawaniu przez Prokuraturę postanowień o odmowie wszczęcia dochodzenia lub śledztwa zapoznawałam się z aktami sprawy. Znajdowało się w nich moje zawiadomienie, protokół z przesłuchania mojej osoby oraz postanowienie Prokuratury o odmowie wszczęcia dochodzenia.
Kierowałam Skargi do Prokuratury Apelacyjnej oraz do Prokuratury Generalnej, ale nie podjęły interwencji w mojej sprawie.

Dodatkowo załączam informacje, które znalazłam w internecie na temat zdalnego oddziaływania na mózg.

Od wiosny 2009r. jestem ofiarą nielegalnych eksperymentów medycznych, które polegają m.in. na kierowaniu do mnie celowych wypowiedzi przez osoby, których nie widzę.

Poniżej cytuję fragmenty, gdzie pisze, że wystarczy zamontować mikroczip w oku i można spowodować słyszenie głosów, można zdalnie spowodować odczuwanie bólu fizycznego, ponadto pisze, iż używano takich technologii do śledzenia myśli i poczynań amerykańskich astronautów.
„Kiedy 5-cio mikronowy mikroczip, gdzie średnica ludzkiego włosa wynosi 50 mikronów, zostanie umieszczony w gałce ocznej pozwoli to na ściąganie neuroimpulsów mózgowych odpowiedzialnych za węch, dotyk, mówienie, widzenie danej osoby. Raz tylko ściągnięte do pamięci komputera poddawane są przeprogramowaniu i retransmitowane są do mózgu poprzez ten sam czip.
Używając RSM, operator takiego super komputera jest w stanie wysłać elektromagnetyczne instrukcje do dowolnie wybranego zaimplantowanego mózgu. Dla przykładu, zupełnie zdrowy człowiek może nagle zacząć słyszeć „wewnętrzny” glos w swojej głowie.
Każda myśl, reakcja, sygnał dźwiękowy czy obraz wywołuje specyficzne sygnały neurologiczne. Elektromagnetyczne zdalne stymulacje są wstanie zmienić prądy mózgowe i spowodować wykonywanie konkretnych, komputerowo zaprogramowanych działań czy nawet odczuwać nie do wytrzymania ból zadawany podczas fizycznych tortur.

Elektroniczny system NSA jest w stanie na okragło śledzić miliony ludzi w tym samym czasie. Każdy z nas posiada unikalne bioelektryczne frekwencje w mózgu dokładnie tak samo jak odciski palców. Używając Electromagnetic Frequency (EMF) jest możliwe stymulować prace mózgu 24 godziny na dobę. W ten sposób śledzone są myśli i poczynania amerykańskich astronautów.”
Według tych informacji z internetu współczesna technologia i wiedza medyczna umożliwia prowadzenie takich oddziaływań na odległość jakie ja obserwowałam u siebie oraz były stosowane u ludzi np. u amerykańskich astronautów.

Na świecie było wykonywanych wiele podobnych nielegalnych eksperymentów medycznych. Według opisów w internecie sprawcami podobnych nielegalnych eksperymentów medycznych nigdy nie były przypadkowe osoby, ale były to służby specjalne albo psychiatrzy, którzy mieli wpływy w kręgach władzy i otrzymywali pozwolenie na nielegalne eksperymenty medyczne oraz służby specjalne do asekurowania tych zbrodni (opisy dotyczą szczególnie Stanów Zjednoczonych).

Wszystko co napisałam jest prawdą. Opisałam moją historię w skrócie osobom zainteresowanym mogę udzielić dalszych wyjaśnień.

Publikacja za zgodą autorki, która odpowiada za treść artykułu. Oryginał: https://zbrodniczyeksperymentwpolscekontrolaumyslu.wordpress.com/2015/09/06/jestem-ofiara-zbrodniczego-eksperymentu-opisuje-historie-eskalacji-ich-dzialan/?frame-nonce=30b6f70d08

Zob. też:

141 komentarzy Zeznania ofiary zbrodniczego eksperymentu kontroli umysłu.

 • greg2014

  Kilkudziesięciu milionerów wśród prokuratorów!

  https://rpolska.wordpress.com/2017/03/18/kilkudziesieciu-milionerow-wsrod-prokuratorow/

  To się pytam, jakim ”cudem”???
  Papierki jak mniód?

 • [ Bardzo proszę nie reklamować chłamu jakim jest rzekome tłumaczenie książki dr Rauni Kilde. Kupiłem ten chłam za naprawdę sporą sumę – żenada. Tłumaczenie chyba z google, bez żadnej korekty. Jest to poniewieranie czytelnika i oszustwo. Za te pieniądze wypadało by wynająć chyba porządnego tłumacza, a nie robić anty reklamę wspaniałej uczonej jaką była dr Rauni Kilde. Marek Podlecki, autor bloga Monitor-polski.pl ]

 • LIHO

  Tez jestem ofiara ale hipnozy

 • Saruman

  Pani jest zdecydowanie nienormalna i kwalifikuje się do leczenia w zakładzie zamkniętym. „Policja potwierdza” – policjant miał niezły ubaw i chwała mu za cierpliwość i uprzejmość – ale też za poczucie humoru, bo zrobił panią w klasyczne bambuko.

 • sollarus

  Kobiety pod wpływem traumy lub samotne zapadają na zespoły urojeniowe znam to z własnego doświadczenia w rodzinie. kamery w domu,głosy,dostawanie sms w obecności tej osoby prześladowanie,rozmawianie o osobie w radiu telewizji, głosy w radiu. – nie piszę tego by kogoś obrazić ale chory tak postrzega świat i próbuje przekonać do swojej wizji innych, bardzo często umie manipulować otoczeniem. Tworzy wokół siebie jakby Wir i wciąga w to innych . moim zdaniem jest to pewnego rodzaju – podpięcie niewidzialnego bytu. Nie twierdzę że nie ma takich operacji .Piszę tylko o własnych doświadczeniach i jest to bardzo bardzo smutne.

 • nieznajomy

  Ta pani ma poważne problemy psychiczne, skoro uważa, że nawet jej bliscy i znajomi, mówiący jej że przesadza, są wg niej częścią spisku przeciwko niej. Z relacji widać, że zamiast zastanawiać się nad tym co słyszy, analizować, zrobić prześwietlenie RTG, skoro uważa że ma czipa, dowodzić prawdy, ona wyklucza wszelką krytykę, a każdy kto nie podziela jej punktu widzenia jest spiskowcem dybiącym na jej życie i biorącym udział w eksperymencie elektronicznym przeciwko niej. Autor tego bloga też powinien się nad tym zastanowić. Wierzę, że są robione jakieś eksperymenty, ale w tym przypadku widać klasyczne objawy choroby psychicznej.

  • Adan

   wprawdzie zwyczajowo nie pyta sie o wiek kobiety ale dla celów poznawczych/badawczych warto o to zapytać, być może to nakiryje na istotę problemu ?

 • sprawdzam

  Pejsata Akcja Demokracja ogłasza sukces. Polskie surowce mają zostać pod ziemią i czekać na to aż wypędzą Polaków i przejmą nasz kraj:

  „Petycja zostanie włączona do dokumentacji. Jest ważnym sygnałem, który weźmiemy pod uwagę” – powiedział nam urzędnik odpowiedzialny za decyzję w sprawie nowej kopalni, gdy wręczaliśmy mu nasz apel i 5 tys. podpisów. I rzeczywiście, dziś dowiedzieliśmy się, że Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska (RDOŚ) odmówiła zgody na „Ościsłowo”, kopalnię odkrywkową węgla brunatnego w Wielkopolsce [1]. Ta szkodliwa dla ludzi i środowiska inwestycja szybko nie powstanie! To nasz wielki sukces!

  … i dalej

  Kopalnie odkrywkowe to wielkie dziury w ziemi, które „wysysają” wodę z rzek, jezior i studni w promienieniu wielu kilometrów. Niszczą w ten sposób przyrodę i życie ludzi. Mówiliśmy to od miesięcy, a teraz RDOŚ przyznał nam rację.

  Przypominam, że surowce na Suwalszczyźnie wszystkie leżą bardzo płytko pod ziemią!

  • Admin

   Już niedługo surowce nikomu nie będą potrzebne. Zapraszam na Konferencję Technologii Keshe 21-23 kwietnia 2017 r. w Villa Cyganeria w Skaryszewie.
   Niech się tymi surowcami udławią.

 • Pempo

  Witm wszystkich.
  Proponuję obejrzeć na tubie film „Ogród – powrót do Edenu”. Jest to film o powrocie
  do prostoty Boga w uprawie ziemi. Przysypanie gołej ziemi scinkami drewna co odtwarza
  naturalną żywą glebe. Nie trzeba zadnych nawozów, nie trzeba nawet podlewać. Jesli zaczniemy to stosować to beda nadwyzki super eko zywnosci. No i skonczcie z tym miesem! Jedzcie 1/10 tego. Zadbajcie o siebie i o nasze dzieci. Skonczcie z falszywymi kosciolami, zauwazcie gdzie jest ludzkie zło i badzcie światłem! Skończcie pogoń za pieniądzem. Pieniądza nie ma! Pieniedzy nie zjesz!

 • Adan

  Mam pytanie do wtajemniczonych co do MC. Czy wiedząc że ma się wprowadzonego chipa można do wykryć, ustalić miejsce umiejscowienia i ewentualnie reoperować celem wyprowadzenia z ciała ???

  • Polak Słowianin

   Co do mikrochipów to podejrzewam, że na dzień dzisiejszy to dziadostwo można rozpieprzyć tylko „jakąś” falą elektro-magnetyczną. Od dawna wiadomo, że wszelką elektronikę można „uziemić” za pomocą impulsu elektro-magetycznego, a mc chyba należą do tej „rodziny” …

 • ninanonimowa

  ——————STAROŻYTNA LECHIA ……….

  https://www.youtube.com/watch?v=5MYCZo6PVlE

 • greg2014

  Leczenie ziołami [NAPISY PL ]

  https://youtu.be/p8aeZcfv7y4

 • sowizdrzał

  Szyszko chce strzelać do jeleni w rezerwacie
  http://strajk.eu/szyszko-chce-strzelac-do-jeleni-w-rezerwacie/

  • ninanonimowa

   ——- CO ? ustrzelić SZYSZKĘ ? KOSIURA ? jeden z drugim nie ma nic ! wspólnego . NA KOGO ? w takim razie Waść stawiasz ?? , bo mi wygląda ,że na PEJSATE PEŁO.

  • Weda

   Jak widać ofiarą zbrodniczego eksperymentu kontroli umysłu padła również niejaka „ninanonimowa” z tym , że w przypadku „ninanonimowej” udało się osiągnąć niby-słowiańskiego zjeba -zombie.Przejęcie całkowite i bezbolesne, gdy zaś pani w powyższym artykule zdaje sobie z tego doskonale sprawę.

   • ninanonimowa

    ——– Merytorycznie proszę , CZEKAM.

    • ninanonimowa

     ——–STAROŻYTNE TAJEMNICE …..watykańskie tiary , egipscy bogowie i wykopaliska

     —http://nt.interia.pl/technauka/news-w-kairze-odkryto-ogromny-posag-ramzesa-wielkiego,nId,2367883
     —https://pl.wikipedia.org/wiki/Tiara
     —https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/2c/PaulVITiara1.jpg
     —https://www.youtube.com/watch?v=v2tE4BokoK8
     —http://www.podkop.com/wp-content/uploads/2014/09/korony-egiptu-1.jpg
     —http://www.podkop.com/wp-content/uploads/2014/09/maczuga-krola-skorpiona.jpg
     —https://www.youtube.com/watch?v=foKCBhzc0x8

    • greg2014

     Mogłabyś nie dawać tak blisko tych myślników do adresu, chociaż 1 spacja..

   • Polak Słowianin

    weda tak „merytorycznie” to możesz pisać na waszym pejsatym neonie, ale tutaj ludzie tego gó.na nie kupują. szalom.

 • sowizdrzał

  Cały kraj robi zrzutkę na TVPiS!
  http://strajk.eu/abonament-na-partyjna-propagande/

 • sowizdrzał

  Nie dajmy się zwodzić i oszukiwać pseudonarodowcowi Kosiurowi, któremu spod psuedopolskiego przykrycia wystają pejsy, tak jak ubranemu w ornat diabłu rogi.
  http://macgregor.neon24.pl/post/137483,pan-dariusz-kosiur-syjonistyczny-prowokator

  • ninanonimowa

   ——–KŁAMIESZ WAŚĆ !! jak typowy KATOL !! na temat WYBITNEGO POLITYKA ! KLASY DMOWSKIEGO .Mowa oczywiście o Panu Dariuszu Kosiur.https://marucha.wordpress.com/2010/04/25/dariusz-kosiur-polski-kandydat-na-prezydenta/. Wam KATOLOM dym z kadzielnic mózg zaczadził, dobro kościoła ponad DOBRO ! Polski przeciwstawiacie !.

   ——————— PATRIOTA ROZUMIE !!, że KK jest żydoskim KONIEM TROJAŃSKIM -bezmózgi KATOL Ojczyznę na ołtarzu JAHWE https://treborok.wordpress.com/kim-jest-jahwe/ składa.
   ————————————————NA POHYBEL ZDRAJCOM !!.

  • greg2014

   Nie dajmy się zwodzić i oszukiwać pseudonarodowcowi Kosiurowi”

   ”Zawisza: Racja jest po stronie Izraela

   Stałym celem radykalnych islamistów jest unicestwienie Izraela. Nie możemy więc zamykać oczu na to, po czyjej stronie jest racja w tym konflikcie. Tą stroną jest Izrael – komentuje dla DZIENNIKA Artur Zawisza.

   Mająca obecnie miejsce operacja wojskowa Izraela w Strefie Gazy, która wymierzona jest w Hamas, to kolejna odsłona trwającej już kilkadziesiąt lat wojny bliskowschodniej. Trzeba pamiętać, że stałym celem radykalnych islamistów jest zepchnięcie Izraela do morza, a w efekcie unicestwienie tego państwa. Stąd w sporze tym fundamentalną rację zawsze miało państwo Izrael.

   Polska w tym sporze ma delikatną sytuację. Zasada sprawiedliwości nakazuje nam solidarność z Izraelem.”

   http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/135236,zawisza-racja-jest-po-stronie-izraela.html

   To jest prawdziwy narodowiec 😀

   • greg2014

    ”08.08.2008. – Najazd Gruzji na Osetię Południową

    08 sierpnia 2008 roku, dokładnie osiem lat temu, w dniu rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, wojska gruzińskie rozpoczęły atak rakietowy na obszar Osetii Południowej.

    Dzień wcześniej, 07 sierpnia, siły zbrojne Gruzji rozpoczęły ostrzał wsi osetyńskich i miasta Cchinwali. Gruzini użyli wyrzutni rakietowych, zrzucili bomby kasetowe, a także strzelali z armat kalibru 152 mm. Nad ranem 08 sierpnia gruzińska armia wkroczyła do stolicy Cchinwali, a władze Osetii Płd. zaapelowały do Rosji o pomoc. Wojska rosyjskie wkroczyły do Osetii, gdy stolica została już praktycznie zniszczona.

    12 sierpnia podpisano porozumienie pokojowe, zwane planem Sarkozy – Miedwiediew. Tego samego dnia odbyły się w Tbilisi wiece. Na jednym z nich pojawili się prezydenci Polski, Litwy, Estonii i Ukrainy oraz premier Łotwy, którzy przybyli (tupolewem!) z inicjatywy prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Niezależna międzynarodowa komisja, powołana do zbadania konfliktu, sporządziła raport, w którym stwierdziła, że wojna została rozpoczęta atakiem Gruzji, który był niezgodny z prawem międzynarodowym.

    Widzimy więc, że ta wojna sprzed siedmiu lat była rozpętana nie przez Rosję, jak wmawiały nam to media, lecz przez szalonego Micheila Saakaszwilego, obywatela świata, który urodził się w Tbilisi (Gruzja), studiował w Kijowie (Ukraina), praktykował w firmie adwokackiej w USA, a żonę poznał w Holandii. A przyjaciół miał wielu. Jednym z nich był Lech Kaczyński, o którym trzeba będzie parę słów napisać. Najpierw jednak przypomnę, co pisał na swym blogu (a pisał rozsądnie) Leszek Miller 13 sierpnia 2008 roku o tej wojnie, o Saakaszwilim i Kaczyńskim:

    „W mroku z 7 na 8 sierpnia, kiedy cały świat patrzył na Pekin prezydent Saakaszwili postanowił zostać bohaterem. Aby sukces był pewny powołał 100 tys. rezerwistów, którzy mieli walczyć z republiką liczącą jedynie 70 tys. mieszkańców. W nocy gruzińska artyleria otworzyła ogień na stolicę Osetii Południowej Cchinwali, zabijając setki cywilów i rujnując ich mienie. Pociski spadły też na rosyjski kontyngent wojskowy, stacjonujący na mocy porozumienia z Soczi z 1992 roku, co było jawnym pogwałceniem prawa międzynarodowego.

    Dzieła zniszczenia dopełniły czołgi i żołnierze. Atakujące oddziały mordowały bezbronnych Osetyjczyków i równały z ziemią ich miasto pozostawiając tylko 15 procent ocalałych budynków. Blitzkrieg przebiegał sprawnie i wydawało się, że problem osetyński został ostatecznie rozwiązany. Tak wyglądał początek wojny, który Lech Kaczyński i ludzie, dla których polski patriotyzm oznacza równocześnie antyrosyjskość, nazywają agresją Rosji na Gruzję.”

    Całość:
    http://zygumntbalas.neon24.pl/post/133116,08-08-2008-najazd-gruzji-na-osetie-poludniowa

   • Polak Słowianin

    O zawiszy od dawna wiadomo, że to syjonista czystej krwi, jak cała „góra” ONR, RN czy MW. O miendlarzynie już nawet nie wspomnę, bo wystarczy poskładać kilka faktów do kupy i wychodzi wszystko jak na dłoni. Robi się już gorąco w pejsatych dupskach, jak zaczynają ostro najeżdżać na Dariusza Kosiura – większość żydokatolików nie jest w stanie tego zrozumieć, bo to duchowi żydzi z Nacjonalizmem nie mający ABSOLUTNIE NIC wspólnego. nadjordańska dżuma i Nacjonalizm to ANTAGONIZMY !!!

  • greg2014

   ”Wniosek z tego płynie więc taki, że w obliczu wojny nie powinniśmy zachowywać się z identyczną werwą jak w przypadku Gruzji napadniętej przez Rosję. Nie możemy jednak zamykać oczu na to, po czyjej stronie jest racja w tym konflikcie. Tą stroną jest Izrael.”

   To Rosja napadła Gruzję?… 😉

  • greg2014

   sowizdrzał
   13 marca 2017 at 17:09 · Odpowiedz
   Nie dajmy się zwodzić i oszukiwać pseudonarodowcowi Kosiurowi”

   Którzy to prawdziwi wg @sowizdrzała?

 • greg2014

  Carcinostatica (oncostatica)
  Preparaty roślinne, grzybowe i zwierzęce
  o działaniu przeciwnowotworowym (antitumoral)
  Rośliny o działaniu przeciwłuszczycowym (antipsoriatica)

  Henryk St. Różański

  http://rozanski.ch/cancer2000.htm

 • kk7qq

  Wybuch wscieklosci Macedonskiego Prezydenta :

  ” Unia Europejska oklamywala nas i manipulowala nami ! ”

  http://www.huffingtonpost.de/2016/03/10/mazedonien-fluechtlinge-eu_n_9434974.html

  • pi

   Niemcy wypuścili ten artykuł. Czyżby tworzył się jakiś zalążek sceptyków unijnych w niemczech. Przez poprawność polityczną nie powiedzą o sobie, ale już o kimś tak.

 • geno

  Panie Marku,

  Prosze o korekte opisu pod filmikiem dotyczacym daty konferencji

  https://www.youtube.com/watch?v=RAIgWY72l58

 • kk7qq

  Mialam i w sumie nadal mam zaproszenie do wnetrza 🙂

  Nie mam jednak na to czasu ale moze kiedys 😉

  Jestem w gronie -grupie osob zrzeszajaca sympatykow i smialkow

  • Ania

   Oj, chyba za wysokie progi…
   Ale w końcu przecież nie wiem.
   Zaprosili ( wezwali )Patriarchę, Obamę to może i ciebie ?

   • kk7qq

    tak w sumie to nie wiesz kim jestem 😉

    Skad wiesz ze Obame tam zaprosili ? on raczej taki brutal co sam sie naprasza 😀

    Tam moze udac sie kazdy i niepotrzeba zadnego specjalnego zaproszenia .

    Powyzsza informacja wydaje mi sie taka celowa mieszanina by osmieszyc temat , zdezorientowac .
    Wiadomo ze miejsce to jest przez pewna czesc wysmiewane jako fantyzyjne i nie istniejace ,inni zas zapieraja sie ze istnieje ,sa tez swiadkowie ,
    wydana zostala ksiazka , osoba ktora opisuje przezycia z pobytu we wnetrzu i duzo duzo wiecej.

    • Ania

     Ta wycieczka była jednak ważna, nie tylko krajoznawcza.
     Papierz i Patriarcha Rosjispotkali się na Kubie w lutym 2016 po raz pierwszy od ponad 900 lat !
     A zaraz potem Patriarcha Rosji pojechał na Antarktydę i… odprawił mszę !
     Tak podano w dzienniku. Odprawił mszę. Taką potrzebę poczuł,zeby odprawić mszę na Antarktydzie.

     Obama pojechał na Antarktydę w listopadzie 2016 r.
     A parę dni wcześniej był tam John Kerry! ! 12 listopada, podczas gdy wybory były 8 listopada.
     Inne ważne osoby też tam podobno były, ale nie wiem jakie.

     A to się towarzystwo rozpodróżowało !
     Akurat na Antarktydę.
     Ciekawe po co ?
     Jest tyle ładnych miejsc na świecie.

   • Adan

    Pani Ania byłaby bardziej wiarygodna gdyby wykazała się znajomością ortografii i napisała Papież przez „Ż”.

 • Ania

  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2017/03/kosmiczne-ujawnienie-ujawnienie-oraz.html
  ” DW: David Wilcock
  CG: Corey Goode

  DW: Witam ponownie w programie “Kosmiczne Ujawnienie”. Nazywam się David Wilcock i goszczę tutaj Corey Goode. W naszym dzisiejszym odcinku przejdziemy do społecznych oraz ogólnoświatowych implikacji ujawnienia definicji cywilizacji, które po wszystkich tych latach wyczekiwań najwidoczniej do nas nadchodzą.

  Wygląda na to, że w końcu uzyskamy choć odrobinę prawdy, której ujawnienie wywrze niewyobrażalny wprost wpływ na nasz świat.
  Witaj w programie, Corey.

  CG: Witam, dziękuję.

  DW: Co do licha działo się z senatorem Johnem Kerry, udającym się na Antarktydę w samym dniu wyborów? (link tutaj: http://www.rferl.org/a/us-top-diplomat-kerry-flies-antarctica-during-presidential-vote/28098262.html ) O co tam w tym wszystkim chodzi i po co on tam się wybrał?

  CG: Wiele znanych osobistości tam się udaje. Wygląda na to, że tym ludziom organizuje się wycieczki po tym mieście, które zostało odkryte pod kilkumilową warstwą lodu oraz pokazuje im się zaawansowaną technologię, a w tym statki kosmiczne.

  DW: Słyszałem niezależnie od Pete Petersona, że cała grupa ważnych ludzi nie znanych opinii publicznej tam się udała. Ciekawi mnie, czy ty również o tym słyszałeś?

  CG: Tak, słyszałem o tym.

  DW: Czyli ta wielka wyprawa jest tylko dla ludzi wtajemniczonych i znajdujących się na odpowiednim stanowisku.

  CG: Tak.

  DW: W jakim celu tam się udają? Co im się tam pokazuje? ”

  Raczej kto ich tam wezwał ?
  Z czego rozlicza ?
  Czy dlatego represje wobec ludzi i parcie do wojny tak przyspieszyły ?

 • P

  „Piskorski nie zamierza popełnić samobójstwa”
  https://pl.sputniknews.com/opinie/201703135003277-Piskorski-nie-zamierza-popelnic-samobojstwa-Jaroslaw-Augustyniak/

  Warto przeczytać całość, a poniżej kilka wybranych cytatów:

  „Sprawa przedłużenia aresztu tymczasowego dla Mateusza Piskorskiego trafiła do sądu apelacyjnego. Sąd nie odrzucił apelacji, ale i nie przyznał jeszcze jej zasadności.
  Podczas rozprawy odwoławczej 7 marca okazało się, że będący aresztowanym Mateusz Piskorski nie ma żadnego wglądu do akt sprawy, która się toczy przeciwko niemu.”

  „Sam Piskorski w liście, ocenzurowanym przez prokuraturę i wysłanym przed kilkoma dniami do dziennika „Rzeczpospolita” pisze, że te zarzuty: „nie wiążą się w żaden sposób z określonym w art. 130 kodeksu karnego przestępstwem szpiegostwa (…) W zarzutach tych mowa jest natomiast wprost o rzekomym >>manipulowaniu<< przeze mnie opinią publiczną, a zatem dotyczą one prowadzonej przeze mnie działalności politycznej i eksperckiej (…) Nawet przyjmując istnienie inspiracji zewnętrznych, czego w moim przypadku nie sposób stwierdzić — tego rodzaju aktywność nie jest w Polsce penalizowana"."

  "Coś się ruszyło też w końcu w polskich mediach, czego dowodem przytoczony powyżej tekst w „Rzeczpospolitej", który nieśmiało jeszcze poddaje w wątpliwość zasadność oskarżeń Piskorskiego o szpiegostwo. "

  "Dlatego cieszy fakt, że po blisko 10 miesiącach odsiadki w areszcie wydobywczym, sprawą Mateusza Piskorskiego zainteresował się prestiżowy niemiecki „Spiegel.
  "Niestety na razie nie udało się w nim opublikować tekstu i nagłośnić na Zachodzie tej sprawy, ponieważ także i adwokat Piskorskiego, odmówił rozmowy z dziennikarzem „Spiegla", zasłaniając się tym samym co prokuratura — utajnieniem sprawy!

  Trudno uwierzyć, że obrońca nie skorzystałby z okazji, by lepiej upublicznić draństwo polskiego wymiaru sprawiedliwości, którego ofiarą stał się jego klient. To przecież mogłoby mu jedynie pomóc. Zdaje się, że w państwie PiS strach zatacza coraz szersze kręgi.

  Może Piskorskiego powinien bronić jakiś adwokat bez polskiego obywatelstwa? Taki nie miałby co stracić i nie poniósłby ryzyka utraty prawa do wykonywania zawodu?
  Nadzieje na uwolnienie Piskorskiego 15 marca, podczas kolejnej rozprawy w sądzie apelacyjnym, nie są zbyt duże."

  "Niewątpliwie PiS połknął żabę, z którą nie wie co zrobić. Połknąć się boi, bo Piskorski nieraz w listach z więzienia do przyjaciół podkreślał, że nie zamierza popełnić samobójstwa. Ale i wypluć trudno, bo żaba wróci w postaci wyroku wobec III RP w Strasburgu."

  • P

   !!!
   Sam Piskorski w liście, ocenzurowanym przez prokuraturę … pisze, że te zarzuty: „nie wiążą się w żaden sposób z … przestępstwem szpiegostwa (…) W zarzutach tych mowa jest natomiast wprost o rzekomym >>manipulowaniu<< przeze mnie opinią publiczną, a zatem dotyczą one prowadzonej przeze mnie działalności politycznej i eksperckiej…


   To już za pisanie na MP i np. Neonie można dostać zarzut "manipulowania opinią publiczną, czyli prowadzenia działalności politycznej i eksperckiej".

 • Graża

  oto na dzisiaj ,,przemiła” i ładnie ,,opakowana” oferta dla Polek! – http://turystyka.wp.pl/maz-z-importu-6100265779282561a
  na całym świecie mieszają kulturę, krew, zmieniają genotyp, sami tworzą bank krwi, szpiku kostnego, żeby mieli na czym pracować i jak się wspomóc kiedy będą mieli potrzebę – hoduje się za naszą krwawice ,,czysta rasa” – nie umniejszam sporadycznym sytuacjom ratowania życia dzięki bankowi krwi i szpiku kostnego ale to przykrywka z jakiej nieliczni korzystają! cel jest inny.

 • ninanonimowa

  —— z jakiego kraju pochodzi Policja i Komornik ? czyż nie z katolickiej Polski ?. Czyje rozkazy wykonują ?. https://www.youtube.com/watch?v=EU1a3TLi580

  • takie tam...

   To BANDYCKA DZIAŁALNOŚĆ ŻYDOWSKICH KRYMINALISTÓW – ZBRODNIARZY KTÓRYCH ZADANIEM JEST ODBIERAĆ WŁASNOŚĆ (DOKONYWAĆ GRABIEŻY, RABUNKU NA MASOWĄ SKALĘ) TYM UCZESTNIKOM RYNKU KTÓRZY PADAJĄ OFIARĄ BRAKU PŁYNNOŚCI FINANSOWEJ NA RYNKU, DO KTÓREGO ŚWIADOMIE DOPROWADZAJĄ ŻYDZI, WŁAŚNIE w TYM CELU, ABY MOGLI OKRADAĆ NIEŚWIADOME TEGO SPOŁECZEŃSTWO z WSZYSTKIEGO co SPOŁECZEŃSTWO POSIADA. ŻYDZI MYŚLĄ, że są SPRYTNI 🙂 ale tak naprawdę, to są NIEPRAWDOPODOBNIE GŁUPI i ZAPŁACĄ za tę GŁUPOTĘ

   ŻYDOWSKA ZARAZA OPANOWAŁA WSZYSTKIE STRUKTURY tzw. PAŃSTWA PRAWA, OCZYWIŚCIE TO TA ZARAZA TWORZY BANDYCKIE PRAWA PO TO ABY NISZCZYĆ SPOŁECZEŃSTWO ZA JEGO POMOCĄ.
   SĄDY TAK NAPRAWDĘ SĄ ODPOWIEDNIKIEM BANDYCKICH DZIUPLI w których PRACUJĄ ŻYDOWSCY BANDYCI (np.: http://kekusz.pl/) DO KTÓRYCH INNI ŻYDOWSCY BANDYCI (komornicy i syndycy) ZANOSZĄ SKRADZIONE PRZEZ NICH MIENIE SPOŁECZNE i to tych żydowskich BANDZIORÓW UBEZPIECZA POLICJA, kiedy przychodzą UKRAŚĆ MIENIE PRYWATNE. Więc policja to też są bandyci, którymi wysługują się źydoSSkie bestie

   TO PRZECIEŻ W TYCH BANDYCKICH DZIUPLACH MIEŚCI SIĘ INFORMACJA O STANIE POSIADANIA SPOŁECZEŃSTWA i PRACUJĄCY TAM ŻYDOWSCY ZBRODNIARZE WIEDZĄ co JUŻ UKRADLI i CO JESZCZE POZOSTAŁO do ZAGRABIENIA.

   ŻYDZI KRADNĄ POPRZEZ ODBIERANIE tzw. PRAWA WŁASNOŚCI, czyli w sposób niedostrzegalny dla społeczeństwa, więc ludzie tego nie widzą, inaczej by już DAWNO ZADBALI o ZAWISŁOŚĆ tych ŻYDOWSKICH BANDZIORÓW w TOGACH – WSZYSCY WISIELIBY TAM, gdzie by zostali złapani przez wkur…ne społeczeństwo i nie byłoby żadnego tłumaczenia, żadna „nietykalność” by im nie pomogła.
   Ale – jako to mówią – co się odwlecze… 🙂

   ŻYDZI KRADNĄ WSZYSTKO – FIRMY, DOMY MIESZKANIA, czyli COŚ, czego NIE DA SIĘ „przynieść do dziupli”, w której przechowywane są SKRADZIONE PRZEZ ŻYDÓW DOBRA, no a poza tym DOBRA MATERIALNE MAJĄ DUŻE GABARYTY, których NIE DA SIĘ POMIEŚCIĆ w OGRANICZONYM POMIESZCZENIU więc ŻYDOWSKA ZARAZA KRADNIE poprzez odbieranie PRAWA WŁASNOŚCI do DÓBR MATERIALNYCH, a te są „papierkami”, które NIE ZAJMUJĄ TYLE MIEJSCA, ile ZAJMUJĄ GRABIONE PRZEZ ŻYDÓW DORA MATERIALNE

   PSYCHICZNIE CHOREMU ŻYDO.SS.TWU UPIEPRZYŁO SIĘ że JAK NARZUCĄ WSZYSTKIM SWOJE DIABELSKIE PRAWA i OSADZĄ SWOIMI DIABELSKIMI ZBRODNIARZAMI WSZYSTKIE STRUKTURY PAŃSTW, to NAS – i CAŁY ŚWIAT – W TEN SPOSÓB OGRABIĄ, ZNISZCZĄ GOSPODARCZO i WYKOŃCZĄ, WYMORDUJĄ bo to w TYM WŁAŚNIE CELU ŻYDZI ŚCIĄGAJĄ OBCĄ NAM CYWILIZACJĘ na NASZĄ ZIEMIĘ, w NADZIEI że UDA IM SIĘ NAS NAPUŚCIĆ NA SIEBIE (patrz aktualny przykład z Holandii, gdzie żydoSStwo próbuje właśnie takiego manewru) i że SKOCZYMY SOBIE DO GARDŁA i SIĘ POZABIJAMY a PARCHY ŻYDO.SS.KIE BĘDĄ STAŁY ZBOKU i SIE ŚMIAŁY z GOJÓW jak WOJUJĄ z MUZUŁMANAMI i się wzajemnie zabijają 🙂

   ALE ŻYDZI TO GŁUPI NARÓD, CHCIWY NARÓD, KTÓREMU KASA ODBIERA ROZUM, dlatego są ZBYT GŁUPI by DOSTRZEC KONSEKWENCJE TEGO CO ROBIĄ i TERAZ TO SIĘ NA NIECH WSZYSTKO ZWROTNIE ODBIJE i NIGDZIE SIĘ TE ZAKONSPIROWANE, TCHÓRZLIWE SZCZURY, NIE SCHOWAJĄ PRZED ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPOŁECZNĄ, która już WISI NAD NIMI jak MIECZ DOMOKLESA, tym bardziej że NIE MAJĄ DOKĄD UCIEC PRZEZ SPRAWIEDLIWOŚCIĄ KTÓRĄ WYMIERZY IM SPOŁECZEŃSTWO…

   • Dzihad

    Szczegulnie wyzbyjmy sie litosci dla zydostwa.Skanczmy z tym Wiecznie Polak ma byc milosierny NIGDY NIGDY NIGDY DOSC DOSC DOSC
    Oni nam zaszczepili wirusa ;jak cie ktos uderzy to nadztaw drugi policzek itd W nieskanczonosc beda nas ;dy,,,,ac Polakow.A my jak te barany wiecznie milujace.
    A zastanowmy sie co by zrobili nasi prapradziadowie jak by im ktos w domu robil ;zlodziejstwo I nisczyl im panstwo.
    KREW BY SIE LALA.TAK NAS USPIONO wieczna miloscia I dobrocia.
    Miluj swych nieprzyjaciol I daj sie rypac.DOSC DOSC DOSC

  • waruc

   Bardzo prawdopodobne, że policjant i komornik to Słowianie.

  • łajza

   http://porozmawiajmy.tv/konstytucja-1997-jest-nielegalna-jan-zbigniew-hrabia-potocki/

   http://porozmawiajmy.tv/polska-jest-panstwem-totalitarnym-kamil-dudkowski/

   http://porozmawiajmy.tv/mozesz-odmowic-posluszenstwa-nielegalnej-wladzy-tadeusz-cichocki/

   http://porozmawiajmy.tv/75-rzadzacych-polska-nie-sa-polakami-jan-zbigniew-hrabia-potocki/

   w dalszych wywiadach:– Jan Zbigniew hrabia Potocki: 85% rządzących Polską nie są Polakami

   Największym przestępstwem wobec ludzkości, a zwłaszcza wobec Polaków, jest zwalczanie myślenia, polegające na atakach ad Hitlerum, czyli atakach personalnych, pozbawionych argumentów, konkretów; ataki takie zmuszają ludzi do udowadniania, że nie są wielbłądami.

   Bez względu na to kim kto jest, rzeczowo i konkretnie można dyskutować tylko z tym o czym kto mówi i/lub robi; zarzuty polegające na ataku personalnym ad Hitlerum są zbrodnią przeciw ludzkości!

   https://www.youtube.com/watch?v=fHMfvRIMpiI

   Apel do wszystkich Polaków

   Zapisujcie wszystkie groźby, zapowiedzi i rasistowskie deklaracje talmudystów, islamistów, katolików

   Żeby wystąpić z oskarżeniem, trzeba najpierw przedstawić udokumentowane rasistowskie wypowiedzi dźwiękowe czy pisemne, skierowane przeciwko ludzkości, czy jakiejkolwiek grupie.

   Trzeba zapisywać kto,co, gdzie, kiedy, jak, na jakim nośniku (pisemnie, dźwiękowo, czy obrazowo na filmiku) powiedział czy napisał, łącznie z rasistowskimi wybiórczymi wyrokami przebierańców w togach, którzy ponoszą pełną osobistą odpowiedzialność za każdy „wyrok”.

   Posłuchajcie co mówią Michalkiewicz, Braun:

   „System przymusu fiskalnego to: kradzież zuchwała lub też wymuszenia rozbójnicze”

   i to nieważne kim są ci panowie; mówią oficjalnie i jednoznacznie.

   Czy gdyby ktoś z klanu czerwonego szyldu powiedział, że „Polska istnieje tylko teoretycznie” to uznalibyście to za kłamstwo bo powiedziała to nieodpowiednia osoba.

   Ostatni słyszałem genialne wyjaśnienie dlaczego muszą nas informować o wszystkim, bo inaczej zadziałałoby prawo karmy, które omija się właśnie w ten sposób.

   „Jeżeli powiemy im co zamierzamy zrobić, a oni nie sprzeciwią się, to znaczy, że akceptują nasze działania a więc prawo karmy nie będzie działać.”

   Wiąże się to z innym nadrzędnym prawem w tym wszechświecie: „Ktokolwiek, cokolwiek sam chce lub przyjmuje, to nikt nie może się w to wtrącać, nawet prawo karmy.”

   To prawo przestrzegają nawet demony, które w taki czy inny sposób muszą uzyskać zgodę.

 • sprawdzam

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/polskie-zloto-nbp-bank-anglii-londyn-rezerwy,203,0,2271691.html
  [ zapowiedź
  Polskie złoto zalega w skarbcu Banku Anglii. Żaden rząd nie chce sprowadzić go do kraju ]

  12.03.2017, godz. 8:31
  Polskie złoto nie wróci do kraju. Prawie 100 ton leży w skarbcu w Londynie

  static1.money.pl/i/h/160/413856_abig.jpg
  Marek Belka – prezes NBP w latach 2010-2016, trzymający jedną ze sztabek złota. Fot. Stefan Maszewski/REPORTER

  Narodowy Bank Polski jest właścicielem 103 ton złota o wartości około 16 mld zł. W Polsce składowane jest zaledwie 5 proc. naszego kruszcu, a reszta znajduje się w skarbcu Banku Anglii. Przynajmniej za rządów PiS i w obecnym składzie NBP nie ma co liczyć na to, że będziemy mieć całość u siebie. Podobno jest to wygodniejsze, ale zdajemy się na łaskę Brytyjczyków. Co więc z naszą suwerennością i niezależnością?

  Rosjanie i Niemcy zapełniają swoje skarbce złotem. Tymczasem polskie świecą pustkami – pisaliśmy ostatnio w WP money. Przypomnijmy, że Władimir Putin tylko w 2016 roku zwiększył zasoby kruszcu o 199 ton. To dwukrotnie więcej niż w ogóle posiada Polska. Nasze 103 tony plasują nas dopiero na 33. miejscu na świecie, m.in. za Rumunią.

  Polski zasób złota wynosi dokładnie 3 310 tys. uncji i stanowi równowartość około 4 mld dolarów (16 mld zł) – informuje Narodowy Bank Polski, który odpowiada za zarządzanie krajowymi rezerwami.

  Nie jesteśmy potęgą gospodarczą, więc trudno oczekiwać, żeby nasze rezerwy złota dorównywały największym krajom takim jak USA, Niemcy, Włochy czy Francja, co jest też związane z uwarunkowaniami historycznymi. Problem jednak w tym, że fizycznie w kraju mamy tylko około 5 ton kruszcu. Pozostałe 98 ton leży 1500 kilometrów od Polski, w skarbcu w Londynie.

  Dla porównania Rosjanie całe rezerwy przechowują u siebie. Blisko dwie trzecie z nich jest w Moskwie, w banku centralnym. Reszta w Petersburgu i Jekaterynburgu w postaci sztabek ważących od 100 gramów do 14 kilogramów.

  static1.money.pl/i/h/106/art413546.png
  źródło: lombardiletter.com
  Największe rezerwy złota (w tonach)

  Zwróciliśmy się z pytaniem do NBP, czy są plany, żeby jednak chociaż częściowo sprowadzić naszą własność do kraju. Z lakonicznej odpowiedzi wynika, że bank nie planuje w ogóle takich działań.

  – Przechowywanie zasobów złota w głównych centrach obrotu tym kruszcem, czyli w Londynie i Nowym Jorku, zwiększa możliwości jego zarządzania, ułatwiając rozliczanie transakcji związanych z jego fizyczną dostawą i pozwalając uniknąć kosztów transportu i ubezpieczenia. Przechowywanie kruszcu w Polsce praktycznie ograniczałoby możliwość jego inwestowania, utrudniając realizację podstawowych celów utrzymywania rezerw dewizowych – tłumaczy NBP.

  Jak dodaje, w skarbcu banku centralnego Wielkiej Brytanii znajdują się zasoby złota około 60 krajów. Nie wspomina jednak, czy wszystkie z nich trzymają tam aż 95 proc. całych swoich rezerw. Statystyki pokazują, że wiele z nich na pewno nie. My też moglibyśmy bardziej różnicować lokalizację przechowywania cennego kruszcu.

  Co z kosztami i bezpieczeństwem polskiego złota?

  O opinię w tej sprawie poprosiliśmy m.in. Mennicę Wrocławską, która handluje złotem i współpracuje z innymi mennicami na świecie. Do tego w 2013 roku jej wiceprezes Piotr Wojda był mocno zaangażowany w akcję społeczną „Oddajcie nasze złoto”. Prezes Michał Tekliński nie ma jednoznacznej opinii na ten temat, co sugeruje, że być może sprawa sprowadzenia złota do kraju nie jest jednak wcale aż tak istotna z praktycznego punktu widzenia. Nie neguje przy tym głównego argumentu NBP: – Po co płacić za przechowywanie złota Anglikom, jak sami możemy je trzymać u siebie? – pyta z kolei poseł Kukiz’15 Paweł Szramka. – Spokojnie można stworzyć warunki do tego u nas w kraju. Mielibyśmy w ten sposób pewność, że w razie potrzeby mamy do niego dostęp. Nigdy nie wiadomo, jak ułożą się w przyszłości stosunki z Anglią. A akurat ten kraj czekają spore zmiany związane choćby z Brexitem. Może się okazać, że będą z odzyskaniem złota problemy.

  O tym, że jest to pewien czynnik ryzyka, świadczą słowa prezesa Mennicy Wrocławskiej. Zwraca on uwagę na zjawisko tzw. leasingu złota, czyli wykorzystywania narodowych depozytów przez prywatne instytucje finansowe.

  – O takim zagrożeniu mówiło się przede wszystkim w kontekście złota zdeponowanego w USA. To mogło być też przyczyną decyzji kilku europejskich krajów o sprowadzaniu kruszcu zza oceanu – tłumaczy Tekliński. Polskie złoto przechowywane jest jednak w Bank of England. Z informacji przekazywanych przez NBP wynika, że Anglicy szczegółowo ewidencjonują przechowywane depozyty, co ogranicza wspomniane ryzyko.

  Co z kosztami? Nie są wysokie. W 2015 roku utrzymanie złota w Londynie wyniosło nas niecałe 6 tys. zł. Do tego trzeba doliczyć 37,8 tys. zł za obsługę złota w transakcjach.

  Jak nasze złoto w ogóle trafiło za granicę? Kilkadziesiąt ton i kolekcję monet ewakuowano z kraju w związku z wybuchem drugiej wojny światowej. Oczywiście w celach bezpieczeństwa. Od tamtego czasu jednak wiele się zmieniło. Co ciekawe, nie widać żadnego zainteresowania tym tematem ze strony obecnych władz, które na każdym kroku mówią o suwerenności i niezależności.

  PiS zdaje się na łaskę Brytyjczyków

  W tej sprawie w ubiegłym roku wspomniany już poseł Kukiz’15 złożył interpelację do ministra finansów, pytając, czy rząd ma w planach systematyczne sprowadzanie złota do Polski. Efekt?

  – Odpowiedź była lakoniczna. Tak na prawdę nie wniosła nic nowego do tematu – komentuje sprawę Paweł Szramka. Cała treść blisko dwustronicowego dokumentu sprowadza się do stwierdzenia, że decyzja o zmianie miejsca zdeponowania całości lub części rezerw złota należy do kompetencji NBP, który jest instytucją niezależną i tu rząd nie ma nic do gadania.

  […]

  • sprawdzam

   I jeszcze końcówka:

   Jak zauważa poseł Szramka, NBP po raz ostatni dokupił złota 18 lat temu, a miał możliwości, aby zwiększyć swoje rezerwy. Od kilku lat osiągał zyski sięgające kilku miliardów złotych w skali roku. Zamiast z części tych środków kupować złoto i czerpać dochód z inwestycji, przekazywano pieniądze niemal w całości do budżetu państwa na łatanie dziur. W 2015 roku przychody banku z lokat w złocie były na poziomie 28,7 mln zł.

   […]

   Z szacunków ekonomistów wynika, że w zeszłym roku NBP wypracował rekordowe 9 mld zł zysku. Gdyby te pieniądze przeznaczyć na zakup złota po obecnych cenach, w skarbcu przybyłoby około 50 ton kruszcu, a więc blisko połowa tego, co mamy obecnie.

   ⚠️ ⚠️ ⚠️ ⚠️ ⚠️ ⚠️ ⚠️

   Ale rządy w Polsce wolą przejadać i/lub rozdawać innym państwom.

 • greg2014

  Rządowe Raporty czy bełkot medialny – 70 000 nowotworów. Dr Jerzy Jaśkowski

  http://www.polishclub.org/2017/02/22/dr-jerzy-jaskowski-rzadowe-raporty-belkot-medialny-70-000-nowotworow/

 • grypka świńska

  Kuzwa, dlaczego w styczniu nad Polska bylo najwieksze w Europie stezenie jodu radioaktywnego (jod 131) ??????

  ………….

  10 marzec 2017

  Niebezpieczne skazenie Europy:
  Krytyczny wyciek radioakktywny w norweskiej centrali nuklearnej.

  http://echelledejacob.blogspot.fr/2017/03/danger-contamination-du-nord-de-leurope.html

 • greg2014

  Takiej Białorusi nie zobaczysz w polskiej telewizji… Czy wiedziałeś, że bez dopłat unijnych można bardzo dobrze rozwijać kraj? W telewizji mówią ci, że tylko Unia Europejska jest rajem na ziemi, a wszędzie poza unią jest straszna bieda i beznadzieja 🙂 Otwórz oczy i nie daj się dłużej okłamywać polskim politrukom którzy ciągle Cię przekonują, że u naszego sąsiada Białorusi jest tak bardzo źle… Film produkcji rosyjskiej przedstawia 6 białoruskich gospodarstw, zwanych kołchozami.
  http://spotkamsie.pl/

  https://youtu.be/B7qPDggL80U

  Jaja jak berety 🙂

 • greg2014

  Przestań kupować imbir! Oto 5 kroków jak wyhodować nieskończony zapas w domu

  http://doceniac.com/2017/01/27/przestan-kupowac-imbir/

 • PONADSWIETLNY

  to koniec , obserwuje was od ponad 10 lat
  i nic

  lol

  __________________
  macie cala wiedze , dlaczego Admin dopuszcza tych debili ?

 • sowizdrzał

  Unia (Niemcy) zdecydowała o wygaszeniu i zamknięciu do 2018 r. polskiego górnictwa. Kolejne rządy realizują ten plan!
  http://www.polishclub.org/2017/03/12/unia-niemcy-zdecydowala-o-wygaszeniu-zamknieciu-2018-r-polskiego-gornictwa-kolejne-rzady-realizuja-plan/

 • greg2014

  11.03.2017 – Zamieszki w Rotterdamie. Z okrzykiem “Allah Akbar!” biją się z policją.

  https://youtu.be/RchuiH0qZMg

  To sobie stara poczciwa Europa nabawiła biedy
  za pomocą sprzedajnych pejsatych ‚polityków’.
  Najpierw 50 lat propedalskiej lewackiej propagandy,
  nie podniosą się z tego… Bez szans.

  • kk7qq

   Upadek Europy 🙁

   W Niemczech pare dni temu po ataku dwoch szalencow z siekierami na dworcu w Düsseldorfie – alarm terrorystyczny w Essen gdzie w ubiegla sobote w obawie przed atakiem zamknieto wielkie centrum handlowe ,
   nie jestem pewna ale dzis ma chyba tez byc zamkniete .

   Niby staraja sie uspakajac a media przemilczaja informacje o sprawcach roznych incydentow ale niestety bedzie coraz gorzej ,bardziej zwariowanie i niebezpiecznie

  • Polak Słowianin

   O tym, że coś się zacznie dziać w Holandii zapowiedzeli ci poje.ańcy vel illumisraci w rotsżydowskim „The economist” z info na 2017. Jest też na NTV pani Beata Jeske przedstawia swoją interpretację tych kart tarota, które znalazły się na okładce tego brukowca.
   https://www.youtube.com/watch?v=H1Q6xql2Zao

 • ninanonimowa

  —-ALBO POLSKA BĘDZIE KATOLICKA ALBO NIE BĘDZIE JEJ WCALE / ZCHN / początek lat 90 XX W .To było NAJWAŻNIEJSZE !!! i tylko to ! przez cały okres tzw transformacji ustrojowej. WRÓG Polski KK GRABIŁ !! poprzez KOMISJĘ MAJĄTKOWĄ ziemię polską.

  Natomiast zmieniacz DUCHA Polskiej ziemi, legitymizował przyjmując w Watykanie i na pielgrzymkach w Polsce wszystkie inne szumowiny, które stały się /// POLSKIMI POLITYKAMI ///.

  O nas zwykłych Polaków zupełnie nikt się nie troszczył.Naród z dnia na dzień pozostawiony został sam sobie. Przerażenie , strach, panika ,cierpienie, śmierć stały się chlebem powszednim polskich rodzin.

  Dzisiaj czarni leżą w sypialniach pod łóżkami , zaglądają Polkom do cipek ,grabią bezwstydnie Naród polski ,rządzą Polską nieprzerwanie od ho! ho !. W 1989r uzyskali absolutny wpływ na Państwo polskie i losy Polaków. Watykańska synagoga szatana NAMASZCZAŁA do rządzenia, każdą partyjną szumowinę, pod warunkiem,że szumowina leżeć będzie publicznie pod krzyżem.

  ——zapodaję filmik NAJPRAWDZIWSZY z prawdziwych / szkoda ,że jest on na wrogim Polakom portalu/

  https://gloria.tv/video/ZXUFYR63p1vD2N2SgcVJgoLJK

 • pi

  Można spróbować namierzyć tych którzy to zrobili. Trzeba w tym celu wprowadzić w hipnozę osobę wspomagającą (jej samej nie można ze względu na implant który ciągle zakłuca) i za pomocą regresji cofnąć się świadomością do tego feralnego czasu operacji.
  To jest moja autorska podpowiedź. Czy realna, nie wiem. Pozostało by jeszcze fizyczne usunięcie.

  W podobnym temacie
  Ponad 50 mln zaimplantowanych https://youtube.com/watch?v=z9UyFNRMdUk

  Po sesji z Grisel (film 1163) Calo powiedział: ‚Trzeba bardzo uważać, kiedy mówią Mogą cię złapać w pułapkę przy pomocy światła, czerpią je z jakiegoś więźnia lub skądź indziej i hop, pokazują ci je. Trzeba naprawdę uważać’ To co powiedział dotyczy także sfery ziemskiej.

  • pi

   Coś zjadło zdanie..

   Trzeba bardzo uważać, kiedy mówią Mogą cię złapać w pułapkę przy pomocy światła, czerpią je z jakiegoś więźnia lub skądź indziej i hop, pokazują ci je. Trzeba naprawdę uważać’

  • pi

   ..kiedy mówią; ‚Możesz pomóc na ziemi, masz taką moc’..

 • zdzich

  Za zgwałcenie kobiety otrzymuje gwałciciel 6 miesięcy więzienia, a za gwałt ze szczególnym okrucieństwem 12 miesięcy. Natomiast za zabicie świniaka przez rolnika projekt Ministerstwa (Nie-) Sprawiedliwości ministra Ziobro przewiduje 1-10 tysięcy kary lub 3 lata więzienia ( zwiększył z dwóch lat poprzedni przepis PO), albo zabranie przez sąd gospodarstwa, czyli warsztatu pracy, utrzymania i zamieszkania.
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/03/za-zabicie-swini-trzy-lata-wiezienia-lub-zabranie-gospodarstwa-projektuje-ministerstwo-niesprawiedliwosci/
  …Rolnicy i i ogrodnicy muszą mieć alternatywę wobec pozbawionych skrupułów pośredników i kupców. W sierpniu 2016 r. na Kujawach producentom proponowano za 1 kg cebuli 12 groszy, mówiąc, aby się na taką cenę godzili, bo inaczej sprowadzą sobie cebulę z Holandii, gdzie jest jeszcze tańsza. Za kilogram zwykłej cebuli w sklepie Carrefour w Warszawie 10 pażdziernika 2016 r. trzeba było zapłacić 2 złote i 49 groszy!!! Za litr mleka w sierpniu 2016 r płacono rolnikom na Kujawach 85 groszy, za tonę pszenicy – 600 zł (w 2015 r. jej cena sięgała 700 zł).
  Za czarne porzeczki przetwórnie płaciły producentom po 60 groszy za 1 kg, za jabłka przemysłowe. 20 groszy , za jabłka deserowe – 50 groszy za 1 kg. Wcześniej truskawki skupowano nawet po 1,80 zł za łubiankę…Są sygnały, że niektórzych rolnicy pozostawiali pozostawiali warzywa – cebule, marchew i kapustę na zimę na polu.Proponowane im ceny za te warzywa nie pokrywały nawet kosztów zbioru i dostawy do punktów skupu….
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/03/wielki-krok-wstecz-restrukturyzacja-polskiego-rolnictwa-czesc-iii/

  • Wojox

   Cebula jedzie tirami do UK. Bo widziałem w fabryce pizzy Dr Oetker. Bogate kraje a zwłaszcza UK stosują najzwyklejszy wyzysk. Polska po 89 weszła do elitarnego grona kolonii. Z lasami jest podobnie, IKEA nie ma już skąd pozyskiwać drewna na swoje cuda na kiju.

   W UK nie ma żadnych owocowych drzew, lasy też wycięli w pień i nowych nikt nie sadzi. Ogólnie system chce aby wszystko było policzone i sprzedawane. Nie ma mowy o wolnym rynku, już dawno to nie istnieje. Dlatego narzucają 12 gr za cebulę. Zarobić mają korporacje a rolnik ma odesłać panszczyznę jak kiedyś….

   • kk7qq

    Wojox@ oni celowo mieszaja i niszcza wszytsko i juz sie w glowie nie miesci jakie szachrajstwa odchodza przy tych chorych transakcjach

    Jak uzalezniaja wszytskie kraje i wciskaja jakies paradoksalne zwyczaje

    —————

    Bardziej zwariowanie byc nie moze ! UE chce zwiekszyc o 15 milionow konsumpcje miesa .
    jaja z Ukrainy i Argentyny – Drob z Brazylii i Tajlandii, a wkrotce mieso z hormonami z USA

    https://netzfrauen.org/2017/03/04/fleischexport/

    Firmy miesne dynamicznie sie rozwijajace w Niemczech ktore koncza na talerzu kielbasa czesto pokonuja bardzo dluga droge …

    Hogan obiecal rolnikom ze pomoze w rozwoju i wejsciu na nowe rynki eksportowe , wskazal na rynek wyjazdow badawczych do Wietnamu i Indonezji. Na poczatku listopada 2016 roku do Turcji i inne wycieczki do RPA, Kanady, Iranu i Zatoki Perskiej w pierwszej połowie 2017. Z tym samym zamiarem on już odwiedzil Meksyk, Kolumbia, Chiny i Japonie.

    To to robi sie SZALONE : jaja z Ukrainy i Argentyny, drobi z Brazylii i Tajlandii. Niemcy przywozone jaja z Ukrainy sprzedają jajka do Indonezji. Wolowina z Argentyny, Paragwaju, a także z USA, natomiast korzystne jest Chinskie mieso „Made in Germany”. Co nie jest spozywane tutaj, a nastepnie udaje sie do Afryki. Wiec Niemcy eksportowane mieso z Chin, ale dostaje tez mieso z Tajlandii.
    Podczas gdy w Ameryce Lacinskiej prowadzi sie intensywna uprawe soi na pasze dla zwierzat coraz wiekszym kosztem lasow i sawann po to by karmic zwierzeta w Niemczech !!!! 🙁 dzieki czemu otrzymujemy rowniez mieso z Brazylii i Argentyny.

    Eksport rolniczy wytwarzanych produktow spozywczych z UE osiągnal nowy rekord. Jak oglosila Komisja Europejska w czwartek, 23. 02. 17 w Brukseli, produkty rolne zostaly spieniezone na kwote130,7 mld euro w ubieglym roku. Najwiekszym klijentem zdecydowanie pozostaly Stany Zjednoczone z towarem o wartosci 20,6 mld EUR….

    • kk7qq

     Moja kolezanka ma kwiaciarnie i wiekszosc kwiatow zanim do niej trafi
     przebywa bardzo dluga droge ,
     roze np .z Kongo i Indonezji jedynie tulipany i inne z Holandii .

     Zaskakuje i zastanawia jak to wszytsko trzyma sie kupy ,jaki wyzysk musi byc w danych krajach zeby oplacalo sie samolotami transportowac do Europy ??!!

     Jakies to wszytsko totalnie absurdalne jest ale najbardziej jesli beda mieszac z jajami i miesem wedrujacym po swiecie zanim trafi do naszych talerzy ,
     zeby to jeszcze bylo pierwszej jakosci a to jakies scierwo na gmo wychodowane ,
     bierze mnie po prostu obrzydzenie 🙁
     juz prawie i tak nic nie kupuje bo naprawde wszytsko coraz bardziej ohydne

     W tym roku zamierzam bardziej zajac sie moim ogrodem
     by nie musiec kupowac warzyw pochodzacych z hiszpanskich sztucznych kolchozow gmo gdzie haruja Marokanczycy i Rumunii .

    • greg2014

     Tylko, że to karmione tym czymś i antybiotykami mięso jest
     tylko jego, trującym substytutem.
     A naszym gospodarzom zabrania się kury wypuszczać na zewnątrz.
     Ptasia grypa 😉
     przed Gorzowem maty leżą na asfalcie z obstawą policji.
     Kabaret z komedią.

    • greg2014

     W tym roku zamierzam bardziej zajac sie moim ogrodem
     by nie musiec kupowac warzyw pochodzacych z hiszpanskich sztucznych kolchozow gmo gdzie haruja Marokanczycy i Rumunii .”

     Tego hiszpańskiego szitu nie dotykam nawet.
     Też mam taki plan, 40 arowe poletka wyżywić mogą cały naród
     (Rosja).
     http://niekupiejedzenia.blogspot.com/

     🙂

    • greg2014

     ”Przez rok nie kupię jedzenia

     Żyjemy w czasach kierowanych strachem. Media straszą nas kryzysem, podwyżkami cen, opozycją, epidemiami – jednym słowem wszystkim. A my pod wpływem codziennego bombardowania podświadomie się boimy o naszą przyszłość. Ten strach przysłania nam zdrowy rozsądek.
     System, w którym żyjemy nazywany jest „nowoczesną demokracją” i pozwala na odebranie nam każdego prawa, jeśli tylko znajdzie się odpowiednia większość parlamentarna. Oznacza to oddanie losów naszego życia w ręce wąskiej grupy ludzi (których już nawet nie wybieramy bezpośrednio w wyborach), co do których intencji i cnót mam spore wątpliwości. Matrix to totalny system kontroli, który pod warstewką lukru marketingowego rozciąga swoje macki na wszystkie obszary naszego życia. Martrix wie jak mamy wychowywać dzieci, jak budować domy, jak wytwarzać i sprzedawać żywność. Matrix na niespotykaną w historii skalę nakazuje, zakazuje i okrada nas poprzez podatki. Matrix musi się stare rozrastać. Infekuje więc kolejne sfery życia lub po szyldem obrony praw człowieka i szerzenia demokracji napada na inne kraje. Każdy kolejny krok podejmowany jest przez Matrix w „naszej obronie” lub dla „naszego bezpieczeństwa”. Ale Matrix to nie tylko polityka. To również, a może głównie kultura. To wartości, które przyszły do nas z Zachodu.”

     http://niekupiejedzenia.blogspot.com/2012/11/przez-rok-nie-kupie-jedzenia.html

     Jedzenie mamy w zasięgu, nie musimy kupować
     korporacyjnych trucizn:
     https://youtu.be/fG2tKiZ_YHg

    • greg2014

     ”Spróbuję przez rok wyżywić się w pełni samodzielnie, korzystając z naturalnych metod. Będę wybierał jak najprostsze i niedrogie rozwiązania, by moje doświadczenia można było powtórzyć. Mam nieduże doświadczenie rolnicze, a moja praca dotyczy abstrakcyjnych zagadnień. Połączenie powinno więc być ciekawe :). Żyjemy w czasach, w których zanika suwerenność żywieniowa rodzin, miast, całych krajów. Moim marzeniem jest, by ludzie nie byli uzależnieni od państwa i wielkich korporacji, i by mogli sobie samodzielnie wytwarzać zdrowe jedzenie czerpiąc jednocześnie przyjemność z obcowania z naturą. Wierzę, że mi się uda, a opisane doświadczenia pomogą innym . ”

     http://niekupiejedzenia.blogspot.com/

    • kk7qq

     Dzieki Greg za te materialy 🙂
     z nabyciem dobrej zywnosci bedzie coraz gorzej wiec warto za wczasu jakos sie choc czesciowo uniezaleznic .

     Z „ptasia grypa „tez szaleli tu tak pare lat temu wywolujac schize ,
     odwalili pokazowki odizolowanych calych miejscowosci , dezynsekcje samochodow ,ludzie w bialych kombinezonach dodatkowo potegowali poczucie zagrozenia .

     W tym roku w Niemczech nieco lagodniej wiec tylko co jakis czas komunikaty gdzie aktualnie jest „zagrozenie” i w tych obszarach zalecaja jakis czas na trzymanie drobiu w zamknieciach .

     Zazwyczaj trwoga sie nasila po znalezieniu 2 martwych ptaszkow

     Robia z ludzi kompletnich debili i uwielbiaja z wielka luboscia trzymac w poczuciu bezustannego zagrozenia ,
     mamy sie bac i trzasc o wszystko ale mamy tez jednoczesnie ufac ze nad nami jest ktos kto nas URATUJE ! 😀 wiec uny sie dwoja i troja by nas bezustannie „chronic ” na wszelkie mozliwe spsoby

    • greg2014

     Prawdziwy koszt truskawki .

     https://youtu.be/HCYkW5NtKU4

     ”Z nocnej lektury tu i tam udało mi się dowiedzieć, że truskaweczki hiszpańskie (i nie tylko) o tej porze roku naćkane są wieloma ciekawymi substancjami, w tym i takimi, które są u nas zakazane.
     A u nas zakazane jest mało co.
     W owocach tych znajdziemy np. bromek metylu oraz chloropikrynę.
     Chloropikryna to środek chemiczny, tzw. bojowy środek trujący, silnie drażniący drogi oddechowe oraz śluzówkę przewodu pokarmowego. Nic więc dziwnego, jeśli po takiej konsumpcji zacznie boleć Was brzuch.
     Możecie także zacząć kaszleć albo kichać.
     To tylko niektóre z atrakcji jakie mogą się nam przydarzyć po zjedzeniu takich truskawek. ”

     Hiszpańskie ”cuda”,

    • greg2014

     ”Widzieliście na straganach piękne, duże truskawki?

     Nie jedzcie tego, błagam!

     Nie wiem co to ma w środku tak do końca, ale kupiłam to przedwczoraj i padłam…
     Syn mnie ubłagał na kilka sztuk. Próbowałam wytłumaczyć, że to nie sezon, że nie mogą być dobre itd. ale spieszyliśmy się na ważne zajęcia i nie było czasu na wojny uliczne z pięciolatkiem. 😉
     Kupiłam kilka sztuk.

     Młody zjadł dwie, ja jedną.
     Teraz mam wyrzuty sumienia.
     Smaku truskawki w tym nie było wcale.
     Kolor dziwny jakiś.
     Aromat sztuczny jak w galaratce truskawkowej.

     Trzy sztuki zostały do następnego dnia.
     Rano zastałam toto w miseczce i uwierzyć nie mogłam.
     Kolorów dostały przeróżnych, od rudego przez fiolet do brązu.
     Wyglądało to trochę jak plamy benzyny w kałuży, z dodatkiem błota.
     Wnętrze stało się brązowe jak w stłuczonych jabłkach.

     Chciałam toto sfotografować, ale nie miałam czasu, a jak wróciłam okazało się, że moja mamusia szanowna dostała zawału na widok tego czegoś i wyrzuciła, żeby dziecko się nie zainteresowało broń Boże.
     I fotki nie ma.

     Nie wiem czym oni to spryskali, żeby było różowe i wyglądało na dojrzałe, ale na pewno nie jest to żadna naturalnie wyrośnięta i dojrzała truskawka. ”

     http://naszezyciebezchemii.blogspot.com/2015_04_01_archive.html

    • greg2014

     ”A więc cieszmy się z tego że Polska jest najmniej skażonym krajem w Europie, który pod ostrzałem UE przyjmuje co raz to nowe dyrektywy nawozowania i stosowania trujących środków uprawy roślin. Bronek zdążył już podpisać ustawę o GMO dla Polski i teraz producent nie ma nawet obowiązku do informacji na etykiecie produktu, że stosował jakiekolwiek GMO w postaci nawozów.
     Od tego momentu za granicą nie kupowałem warzyw, ale chodziłem do mojej włoskiej sąsiadki i u niej zaopatrywałem się w pomidory i sałatę.
     Doceńmy to co jest jeszcze nieskażone w naszym kraju. Wiadomo truskawki w kwietniu u nas to wiadomo że szklarnia i „chemia nocą”

     Na 10 m2 nigdy w życiu nie widziałem tyle czaszek i przekreślonych znaczków na opakowaniach z nawozami. Z reszta nie bez skutków było to zbieranie warzyw. Na cukiniach i pomidorach ludzie stawali się zieloni i to dosłownie. Nie byliśmy w stanie ubierać białych podkoszulków bo pod pachami i w miejsach gdzie człowiek się poci były mocne zielone ślady. Do 3 miesięcy po przyjeździe do Polski nie nosiłem białych ubrań bo świeciłem na zielono. Oczywiście byli mniej słabsi zdrowotnie ludzie którzy już po kilku dniach dostawali wysypki, gorączek i innych drastycznych objawów. I tu najlepsze. Wszystkie te zbierane ręcznie warzywa trafiały w tym samym lub maksymalnie na drugi dzień rano do topowych marketów (we Włoszech np. Conad, Fimilia itp.) czyli coś jak do naszej Almy czy Tesco. Ludzie kupywali obrane przez nas warzywa jako świeże i gotowe do zjedzenia. W przypadku pomidorów nasz rolnik włoski na wstępie nam wyjaśnił że po okresie ręcznego zbierania przez nas pomidorów na samym końcu kiedy już sadzonki nię będą w stanie już rodzić pomidorów na ostatni rzut wjedzie tam kombajn z inteligentym systemem który rozróżnia kolor czerwony od zielonego i pod wysokim stężeniem powietrza odrzuca „nie nadające się” pomidory. Widząc to na własne oczy dodam że system nie miał opcji odrzucania tony ziemi i całych krzaków pomidorów oraz tych zgnitych również. I to moi drodzy jak stwierdził gospodarz

     trafia do Polski na ketchup Pudliszki
     producenta też nam zdradził gospodarz ;)).”

     ?!!

    • Majestic

     Die Rosen-Story (Ausbeutung von Mensch und Natur in Kenia) (Doku 2011) https://www.youtube.com/watch?v=NVnSPRT87Hw Schmutzige Schokolade II (Doku) https://www.youtube.com/watch?v=1bmvJkBTp6g północna Afryka tam jeszcze taniej koncerny pozycjonują się w tych krajach Holandia to teraz wielki hurtownik , specjalne promy do przewozu płodów owoców kwiatów warzyw roślin itd oczywiscie wszystko pryskane i GMO. GMO oznacza że rośliny i ich owce itp są jednorazowe nasiona posiadają gen samozniszczenia terminator ,

  • greg2014

   Alarmujące!

  • greg2014

   To jest czyste skurwysyństwo!
   To ma być polski rząd???

   • P

    To nie jest ani polski, ani patriotyczny rząd. Marionetkowy, waszyngtoński, służący jedynie korporacjom.

    • P

     Ale i o „totalnej” opozycji można dokładnie to samo napisać :

     „To nie jest ani polska, ani patriotyczna opozycja. Marionetkowa, berlińska, służąca jedynie korporacjom.”

 • Świętowit

  Wydaje mi się, że warto zainteresować się tym tematem.CERN, Mind control, Blue brain project.CERN tak naprawdę zajmuje się rozwijaniem technologii kontrolowania naszych umysłów.
  Wpływ niebieskiego światła na mózg i organizm
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wplyw-niebieskiego-swiatla-mozg-organizm-2017-03
  A teraz Blue brain projekt CERN
  http://www.artificialbrains.com/blue-brain-project
  https://www.humanbrainproject.eu/
  https://www.google.pl/search?q=the+blue+brain+project&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwjwu5KVw9HSAhULWCwKHcNfCq0QsAQIOA&biw=1680&bih=913&dpr=1#tbm=isch&q=the+blue+brain+project+cern&*&imgrc=_
  A te wszystkie historie z kosmitami i portalami czasoprzestrzennymi można sobie wsadzić między bajki.

  • Majestic

   „A te wszystkie historie z kosmitami i portalami czasoprzestrzennymi można sobie wsadzić między bajki.” Świętowit a ile razy czy kiedykolwiek ich widziałeś ? jest zbyt mało dowodów aby były to bajki ? z drugiej strony nie każdy moze ich widzieć to kwestia czystego uduchowienia samoczynnego albo wyszkolonego . i kwestia akceptacji jak nie dopuścisz takiej myśli mozliwosci to efektów zero moze zbieg okoliczności i jedynie jakiś spontan ? problemem jest że wiekszosc populacji uważa to co widzi za materie , i tak spostrzega świat realność świata to nic innego jak kompatybilność otoczenia z obserwatorem , taj jest na wszystkich poziomach dlatego ludzie po smierci obudowy , żyją dalej w odmiennej wibracji a cale otoczenie jest dalej „materialne „będąc dzieckiem widziałem setki obiektów , gdy pokazywałem je innym osobom nikt nic nie wdziali i przestałem pokazywać jak i interesować się tym , ale to wróciło i mam dalej ten komfort , komfort tego że jestem ponad setki tys tych co tego nie doznają nie doznawali , i trzeba ich traktować jak mrowisko które można rozkopać i zniszczyć i niestety niema w tym równości bo to trzeba sobie wypracować teraz wczoraj albo przed reinkarnacja itd , niema nic za darmo destrukcja spycha na niskie rejony a ewolucja winduje na wyżyny , Bajek w tym niema a kosmici to już nie to co pol wieku temu , dzisiaj już wiemy że wszystko jest połączone poprzekładane że kosmos tętni przejawem swiadomosci że jest rojno że jest rywalizacja eliminacja .

 • Tomisław

  Chip znaleziony w głowie Napoleona Bonaparte,może i już kiedyś było wstawiane ale przypomnę.
  https://www.youtube.com/watch?v=tVaz6GhvulQ
  https://www.youtube.com/watch?v=nYYRq_99ybI&t=75s

 • przem

  Zamieszki w Holandii, wsparcie prawicy przed wyborami ? Czy wymuszenie ugięcia rządu ?
  https://dorzeczy.pl/swiat/24099/Holandia-Zamieszki-w-Rotterdamie-Policja-rozpedzila-protestujacych-Turkow.html

 • Stanisław

  Pierwsze co przychodzi mi na myśl, umieścić taką osobę w „klatce faradaja” by odciąć ją od środowiska, mając jednocześnie na „oku” jej miejsce zamieszkania, by postarać się wyłapać tę swołocz jaka prześladuję – wbrew pozorom nie są oni „Bogami” a już zapewne inaczej śpiewają gdy wpadną pojedynczo.

 • RealityMicha

  Znamię Bestii
  https://www.youtube.com/watch?v=p4LTEOgc0Lk

  Czy Ewangelia św.Jana to wymyslona bzdura??
  Czyżby??

  • spoko

   Znamię Bestii

   To nie Ewangelia św.Jana.

   Chodzi o Apokalipsa Jana inaczej Objawienie.

   On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole,

   Objawienie 13:16

  • Graża

   obraz dzisiejszego społeczeństwa: cytat z tego filmu ,,nie mam empatii, mam apatie” – to bardzo obrazowe i ważne spostrzeżenie, to ważne ,,drzwi” przez które wielu ludzi może wyjść z otępienia dezinformacji

 • kk7qq

  Najbardziej demoniczna satanistyczna religia swiata

  https://www.youtube.com/watch?v=NtcmOw-hieU

  nie ma watpliwosci ze najbardziej chora ,krwawa ,dzika ,barbarzynska

 • Majestic

  oni na pewno nie chcą islamizacji ! oni dbają o” wartości ” http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prymas-polski-nawoluje-do-przyjecia-imigrantow/kyjb4x jest to sposób aby moherowe watahy się nie rozpadły , szatan wpuszcza wilki a barany moherowe uciekają do zagrody , no i się zaczyna mięso armatnie samo się griluje , Oblicza Pana Pana są znane https://www.youtube.com/watch?v=WlVPkqHgoVU https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/09/11/skandaliczne-slowa-prymasa-polski-nacjonalistow-wyklucza-z-kosciola/

 • PONADSWIETLNY

  Następny sposób na blokowanie fal:

  https://www.youtube.com/watch?v=Hfz1AQIIV30

  PS to ten nasz sprzed wielu wielu lat ,b. ciekawe 😉

 • PONADSWIETLNY

  Z tego co czytałem ‚chipy’ niszczą duże!!!!

  —-MAGNESY NEODYMOWE—

  —-Proste urządzenia tworzące EMP—

  How to disable microchip, implants and nano chips
  https://www.youtube.com/watch?v=jETq9jf54ys

  Disabling RFID Implants Using Electro Magnetic Pulse Device
  https://www.youtube.com/watch?v=xOTunewtBYA

  http://www.thewatcherfiles.com/sherry/chips.html

  Gdy szkodzą przez telefon to jedyne co to go nie używać,
  nieużywany wyłączyć(bateria wyjęta) i trzymać zdala od
  ‚domu’ cdn.

  __POWODZENIA ,ICH DNI SĄ POLICZONE__

  • Majestic

   „POWODZENIA ,ICH DNI SĄ POLICZONE” niech im szatan w tym pomoże !

  • Dyletant

   Miałem rezonans głowy, w którym jest bardzo silne pole magnetyczne i jakoś mój czip nie uległ zniszczeniu. Być może silny impuls EMP mógłby zniszczyć taki implant, ale jak na razie żaden elektronik nie oferuje takiej usługi. Za to sprzedaje się różny szajs jak orgonity, aronity, zappery i różne maty odprowadzające promieniowanie. To może zadziałać jak masz zaburzenia psychiczne i jesteś podatny na sugestię.

   • Hanna Trochimiuk

    Na facebooku ktoś pod postem Tarasiewicza z tyym filmikiem wrzucił poradę dla zachipowanych, zatem ją kopiuję bo to ważne:

    Dariusz Pawel Duda:

    ” Spreparowane. Dwa dni temu bylem na Policji z zapytaniem co mogę zrobić żeby przestano mnie nękać bo to w moim przypadku już trwa 4,5 roku . Policjant odpowiedział ze nie przyjmują takich skarg w zadnym przypadku a jak chce się pozbyć chipa to niech sobie jadę do Czech to mi go tam wyjmą bo w Polsce pomocy nie otrzymam żadnej.”

 • Bartek Modny

  Zobaczcie, co się dzieje z rezonansem Schumanna dnia 12.03.2017. Same białe pola , co pokazuje trwale utrzymującą się częstotliwość powyżej 40 Hz.

  http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

  Jak stwierdzają na stronie Kochane Zdrowie w artykule dotyczącym powyższego, jeszcze nigdy czegoś takiego nie było.

  • Majestic

   im „gorzej” tym lepiej , czas na kosmicznych braci niech już wreszcie wylądują na tych trawnikach !aby debile zobaczyli ukrywana rzeczywistosc .

   • maniek_Drugi

    Majestic…dzieje-sie-to-od-dawna…

    https://www.youtube.com/watch?v=XrOF_QD7vDQ

    https://www.youtube.com/watch?v=8oyxZAqr4Rk

    https://www.youtube.com/watch?v=NmTMWmg_tvs

    …tylko_wielu-wyśmiewa-ten-temat…czy_uważacie,zę_CERN…to_głupstwo?…

    …zbeletryzowana_forma-rzeczywistości…

    http://www.cda.pl/video/192199fc

    • Majestic

     „czy_uważacie,zę_CERN…to_głupstwo?…” Maniek co do CERNu nie mam wątpliwości , pisałem o tym eksperyment w Filadelfii był spontanem , a tutaj chodzi im o precyzje czasu i przestrzeni bo problem jest z tym gdzie chcą te wrota otworzyć spektrum tego pasmo to promieniowania radioaktywne oni już są blisko dlatego te podniesione normy awarie w elektrowniach to dobre maskowanie i podniesienia tła promieniowania innymi słowy to nowoczesna arka przymierza nie tyle nowoczesna co z ziemskiej strony bo tamta na pustyni była po drugiej stronie a strona ziemska posiadała jedynie taki rezonator ale przejście nie było mozliwe .całość polega na atomowej precyzji utrzymania pola magnetycznego czyli precyzji czestotliwosci , w pozytywnych pokładach jest to mozliwe a Słowianie to znali jednostka czestotliwosci był MIG .

    • Majestic

     a te filmy to mistyfikacja zbyt sztuczne ,

  • waruc

   Nie pisz bzdur. Zwiększyła się amplituda, a częstotliwość jest niezmienna na poziomie 8 Hz.

   • Bartek Modny

    Jednostką amplitudy jest Hz ?

   • Majestic

    a co jest wykładnią amplitudy ?

    • Bartek Modny

     V/m , czyli volt przez metr. Amplituda fali elektromagnetycznej.

    • waruc

     Widmo rezonansu Schumanna analizowane jest na trzech wykresach zamieszczonych obok. Jest to częstotliwość, amplituda i współczynnik jakości. Częstotliwość jest n i e z m i e n n a, zmieniają się amplituda i jakość.

    • Bartek Modny

     @waruc
     Ty dalej swoje, zerknij na wykres , co tam widzisz ? Litery „гц”, czyli „герц” , czyta się po rusku „gierc” czyli herc. Od kiedy amplitudę mierzy się w hercach ?

    • waruc

     To Ty spójrz na wykresy, które są dedykowane do poszczególnych składowych rezonansu. Na wykresie częstotliwości „Частоты” jest opis ” Зависимости частот шумановского резонанса в герцах от местного времени.” i oscylujący od zawsze na poziomie wartości 8 Hz.

    • Bartek Modny

     „Частоты” to są częstotliwości składowe wypadkowa daje 40 Hz. Zielona i czerwona częstotliwość jest odpowiednio na poziomie około 20 Hz i 24 Hz, więc jakie 8 Hz zawsze ?

    • Majestic

     waruc , mam rozumieć że jest to naniesione na fale nośną ? to by było logiczne wtedy .

   • Bartek Modny

    Na wykresie wyraźnie zaznaczone są jednostki i są nimi herce. Cyrylicu znajesz a ?

 • PONADSWIETLNY

  Former NSA boss: „We kill people based on metadata”

  https://youtu.be/UdQiz0Vavmc?t=25

  _______________

  to trwa już bardzo bardzo długo …

 • ninanonimowa

  ——-BARDZO WAŻNE ! wysłuchajcie proszę całość -JAK ŻYDZI ZAPLANOWALI NASZ HOLOKAUST —
  https://www.youtube.com/watch?v=fHMfvRIMpiI