Zgrzybiali żydomasońscy decydenci zostali usunięci

odstrzeleniChoć śmierć Davida Rockefellera może być fałszywką, to tego typu informacji nie znajdziesz na wielu polskojęzycznych stronach, także tzw. „alternatywnych”. Są one bowiem bardzo niewygodne dla tych, którzy planują i realizują wprowadzenie na Ziemi systemu niewolniczego, czego jednym z przejawów jest totalitarna Unia Europejska czy też systematyczne obalanie USA z ich Konstytucją.  Nie muszę dodawać, że w Polsce, coraz to mocniejsza masoneria, już teraz realizuje program ludobójstwa na narodzie polskim po to by uczynić miejsce dla tych bardziej „wybranych”. Ale i tu zaczyna się im palić pod nogami i to dość mocno.

Katalizatorem przemian mogą być niemal jednoczesne zgony wierchuszki żydomasonerii – Jakuba Rotszylda i Jewgienija Primakowa. Co do Rockefellera, czekamy na rozwój wydarzeń, wszak Lenin także był „wiecznie żywy”. Poza tą wierchuszką od jakiegoś czasu systematycznie są usuwani bankierzy, naukowcy i dziennikarze (link). Do tego dochodzą procesy sądowe które czekają urzędników George’a Busha – byłego Prokuratora Generalnego George’a Ashcrofta i byłego szefa FBI Roberta Muellera (link) czy też śledztwo wobec barona Dawida de Rothschilda dotyczące jego rzekomych oszust finansowych (link). Pamiętajmy, że ci ludzie dotąd byli nietykalni.

Do poniższego artykułu dodam kilka faktów. Mało kto wie, że Generał KGB Jewgenij Primakow wraz z byłym szefem Stasi Marcusem Wolffe, w 2005 roku byli zatrudnieni przez George’a Busha jako „eksperci” w nowo tworzonym „amerykańskim Gestapo” czyli Homeland Security, pomagał wtedy m.in. w projektowaniu amerykańskich odpowiedników dowodów osobistych, czyli praw jazdy oraz tzw. ID – kar identyfikacyjnych, dla tych, którzy nie mogą lub nie chcą mieć praw jazdy – które następnie zostały zaaprobowane przez Kongres. Te „dowody osobiste” mają mieć czipy z m.in. odciskami palców, danymi medycznymi czy numerami kart kredytowych, co jest jawnym pogwałceniem 4 Poprawki Do Konstytucji USA.
Żądania żydomasonerii w tym zakresie idą znacznie dalej, łącznie z zakodowaniem na czipie DNA, co jak można podejrzewać jest jawnym sposobem na identyfikację rasową (link). Jak na razie społeczeństwo USA broni się przed totalitarnym dowodem osobistym, ale sprawa jest dalej na porządku dziennym, a udział sowieckiego szefa KGB i niemieckiego szefa Stasi w procederze zamachu na prawa człowieka w USA wiele mówi o tym, kto naprawdę rządzi tym krajem.

Współpraca KGB z FBI i innymi amerykańskimi służbami z policją włącznie rozpoczęła się jednak znacznie wcześniej, bo już w latach 80-tych  sowieccy milicjanci brali udział w aresztowaniach osób jadących na gapę nowojorskim metrem.  W 1985 roku doszło nawet do porozumienia Gorbaczowa z Reaganem na temat połączenia systemów edukacyjnych obu krajów. Primakow grał w tym decydującą rolę, z pewnością był wyżej w hierarchii żydowskiej masonerii niż sam Gorbaczow. Był to zresztą tylko jeden z wstępnych kroków do planowanego zjednoczenia USA z Rosją, które to razem miały stać się filarem komunistycznego Rządu Światowego. Temat tego połączenia jest całkowicie zakazany w mediach, mimo, że na te plany jest wiele oficjalnych dowodów. Od jakiegoś czasu filar został rozszerzony o Chiny, a sam model rządzenia światem jest testowany w postaci tzw. Unii Europejskiej – żydomasońskiego tworu, który na swojej fladze ma bezczelnie wyciśnięty symbol 12 plemion Izraela.
Gorbaczow podczas przemówienia w Londynie w 2002 roku określił Unię Europejską jako Nowe Europejskie Sowiety. (link)

Plany sowietyzacji USA są już znacznie opóźnione – widać że do gry włączyły się siły, które nie były przewidziane przez żydomasonów. Usuwanie zgrzybiałych decydentów może być znakiem nadchodzących pozytywnych zmian dla ludzkości – choć na początku może to wyglądać źle, bowiem osaczone szczury gryzą. Czekamy na dalsze wydarzenia.

Materiały:

Śmierć skosiła Rockefellera, Rothschilda, Primakowa

Światowy syjonizm w szoku: 24 czerwca zmarł David Rockefeller, 25 czerwca wpadł „w śpiączkę” Jacob Rothschild, a 26 czerwca zmarł „król Żydowski” Jewgienij Primakow. Pierwszych dwóch odpowiada za śmierć milionów ludzi na Ziemi. Ostatni jeszcze do niedawna domagał się od prezydenta Rosji „zwrotu” Krymu i zabraniał pomocy dla Donbasu.

Takie komunikaty nadeszły w ostatnich dniach.

Niektórzy obserwatorzy nazywają to zagładą „żmijownika”. Ale do zagłady jeszcze daleko, i poprawniej będzie zaliczyć tych „filantropów” do pasożytów, żerujących na ciele cywilizacji.

Dla podtrzymania życia w umierającym ciele głównego syjonisty musiano wyciąć serca sześciu ludzi! Pod koniec kwietnia 2015 roku 99-letniemu amerykańskiemu miliarderowi Davidowi Rockefellerowi szósty raz przeszczepiono serce, jak podaje World News Daily Report.

„Za każdym razem, kiedy otrzymuję nowe serce, jest to jak tchnienie życia przetaczane do mojego ciała”, – tryumfował Rockefeller.

Ilu ludzi trzeba było rozebrać na części, żeby utrzymać przy życiu jednego syjonistycznego starego człowieka? Oprócz sześciu transplantacji serca, dwukrotnie przeszczepiano mu nerki – w latach 1988 i 2004. I jeszcze coś „małego”…

Po raz pierwszy śmierć przyszła po Rockefellera w 1976 roku ale wtedy wykupił się on od niej cudzą śmiercią, w pierwszy raz zabrawszy sobie serce innego. Ale siódmy raz Śmierć wreszcie pokonała niemal nieśmiertelnego Żyda.

Jakiś czas temu media, zachłystając się w plebejskiej ekstazie podały, że Jacob Rothschild burzy Europę w sporze: „Rothschild przez fundusz inwestycyjny RIT Capital, którego jest głównym prezesem, zajął negatywne stanowisko w stosunku do euro (CNBC).” Rothschild obiecywał zniszczenie Europy do kwietnie 2013 roku. Wszystko to niewiele się opóźniło ale spór, zdaje się, że wygra. Chociaż pośmiertnie…

A Europa – ludzie, kraje, stare cywilizacje – ten spór przegrają nawet nie wiedząc o nim. Syjoniści po prostu zetrą Europejczyków z Ziemi, a z zasiedlą ją Afrykańczykami i Arabami po ostatnich ekscesach we Francji, które przybierają już znamiona wojny domowej.

Z ręki spokojnego Rothschilda karmiony jest główny Hitler współczesności – prezydent Ukrainy Petr Poroszenko. Tak, rok temu Poroszenko urzeczywistnił sprzedaż swoich aktyw przez spółkę inwestycyjną „Rothschild” (Agencja ITAR-TASS).

Czym odwdzięczył się Rothschildowi za taki raj Poroszenko? Tym, że Ukraina dzisiaj staje się obozem koncentracyjnym i liderem jako dawca organów. A jak mógłby to zrobić bez Donbasu? Przecież do utrzymania przy życiu jednego tylko Rothschilda potrzeba było rozebrać na części 8 ludzi!

Koryfeusze polityki i służb specjalnych pamiętają spotkania w Dartmouth (konferencje) w latach 70-80-tych. Brały w nich udział tylko dwa kraje. Na tych rosyjsko-amerykańskich treningach amerykańskie wojsko, tej „hybrydowej” wojny, dawało bezpośrednie wskazówki rosyjskiej piątej kolumnie, jak w ZSRR zbudować „społeczeństwo obywatelskie” i jak właściwie zniszczyć ZSRR.

Spotkania finansowały fundusze Forda i Ketterlinga (USA) i Radziecki Fundusz Świata i Instytut USA (później Instytut USA i Kanady) AN ZSRR. Wśród uczestników byli główni współcześni rusofobowie i człowiek, który osobiście odpowiedza za zniszczenie ZSRR. Zbigniew Brzeziński, główny syjonista David Rockefeller a także „król żydowski” Jewgienij Primakow.

„Co się tyczy spotkań w Dartmouth, regularnie przeprowadzano je w celu negocjowania i zbliżania podejść dwóch supermocarstw w związku z redukcją broni, poszukiwań wyjść z różnych międzynarodowych konfliktów, stworzenia warunków do współpracy gospodarczej. Szczególną rolę w organizacji takich spotkań odegrały dwa instytuty – IMEMO i ISKAN z naszej strony, a ze strony Amerykanów – grupa politologów, emerytowani wyżsi urzędnicy z Departamentu Stanu, Pentagonu, administracji, Centralnej Agencji Wywiadowczej, bankierów, biznesmenów. Długi czas amerykańską grupą kierował David Rockefeller, z którym łączyły mnie bardzo ciepłe stosunki”, – mówił Primakow.

Oto lista konferencji w Dartmouth:
– Dartmouth I – Hanover, New Hampshire, USA, październik 29-kwietnia 4 1960
– Dartmouth II – Dolna Oreanda, Krym, ZSRR, 21-28 maja 1961 roku May 21-28, 1961
– Dartmouth III – Andover, Massachusetts, USA, Październik 21-27, 1962
– Dartmouth IV – Leningrad, ZSRR, 21-31 lipca 1964 roku
– Dartmouth V – Rye, New York, USA Styczeń 13-18, 1969
– Dartmouth VI – Kijów, Ukraina, ZSRR, 12-16 lipca 1971 roku
– Dartmouth VII – Hanover, New Hampshire, USA, Grudzień 2-7, 1972
– Dartmouth VIII – Tbilisi, Gruzja, ZSRR, 21-24 kwietnia 1974 roku
– Dartmouth IX – Moskwa, ZSRR, 3-5 czerwca 1975 roku
– Dartmouth X – Rio Rico, Arizona, USA, Kwiecień 30-Maj 2, 1976
– Dartmouth XI – Jurmala, Łotwa, ZSRR, 8-13 lipca 1977 roku
– Dartmouth XII – Williamsburgh, Virginia, USA, Maj 3-7, 1979
– Dartmouth Leadership Conference – Bellagio, Italy, Maj 22-26, 1980
– Dartmouth XIII – Moskwa, ZSRR, 16-19 listopada 1981 roku
– Dartmouth XIV – Hanover, New Hampshire, USA, Maj 14-17, 1984
– Dartmouth XV – Baku, Azerbejdżan, ZSRR, 13-17 maja 1986 roku
– Dartmouth XVI – Austin, Texas, USA, Kwiecień 25-29, 1989[15]
– Dartmouth XVII – Leningrad, ZSRR, 22-27 lipca 1990 roku

Konferencja zakończyła się tuż przed państwowym demokratycznym przewrotem, a dzisiaj zbieramy owoce tego zbliżenia i ciepłych stosunków.

„W Tbilisi, Rockefeller cieszył się dużą popularnością. Ted Kennedy, który w tym czasie był z naszą grupą w stolicy Gruzji, skarżył się, że gdy pojawiał się na ulicach, wszędzie wokół krzyczano: „Pozdrowienia dla Rockefellera!” „, – wspominał Primakow.

Tak, jeszcze do niedawna Rockefeller sam rozbierał państwa po radzieckie, w których potem jak infekcje wybuchały „kolorowe rewolucje”, a dzisiaj staruszka Nuland rozwija wydeptane przez niego ścieżki i rozdaje „ciasteczka” – jak Malcziszam Płochiszam ze znanej bajki.

W Wielkiej Encyklopedii Radzieckiej jest takie określenie: syjonizm – najbardziej reakcyjna odmiana żydowskiego nacjonalizmu; 30 sesja zgromadzenia ogólnego ONZ (listopad 1975) zakwalifikowała syjonizm jako formę rasizmu i dyskryminacji rasowej.

Dziś, syjonizm próbuje się wybielić, ale czarnego kozła nie wymyjesz do białości. Politolodzy wiedzą, że państwową ideologią USA stał się wojujący syjonizm. W szczególności, w swoim materiale N. Andriejew mówi: „Współczesny syjonizm – to niezmiernie nacjonalistyczna, rasistowska ideologia, to polityka i praktyka wyrażająca interesy wielkiej żydowskiej burżuazji ściśle powiązanej z monopolistyczną imperialistyczną burżuazją państw. Główną treścią współczesnego syjonizmu jest wojujący szowinizm, rasizm, antykomunizm i antysowietyzm, orientacja na dominację nad światem i stworzenie tzw. Nowego Porządku Świata.”

Jeden z najbardziej doświadczonych polityków naszych czasów – Fidel Castro – powiedział, że pod koniec 2 wojny światowej, którą prowadziły narody przeciwko faszyzmowi, pojawiła się nowa władza, która opanowała cały świat i i nałożyła absolutystyczny i sztywny porządek.

Dalej rozszyfrowując Andriejewa: „Równolegle istnieje tajny rząd wyższego poziomu lub rzeczywistej, równoległej władzy, jego „elitarne jadro” – to żydowscy przemysłowcy i bankierzy wchodzący w skład 60 rodzin kierujących USA, otwarcie działających na Kapitolu na oczach Białego Domu, Kongresu USA na Downing Street 10. To – słudzy Światowego Rządu i New World Order (Nowego Porządku Świata), to absolutnie tajna społeczność składająca się z przedstawicieli nietykalnej klasy rządzącej, do grona której wchodzi również królowa Anglii, królowa Holandii, królowa Danii i rodziny królewskie Europy”.

Jest to bitwa o światowy tron ​. I, jak ilustruje udział królowej Danii: materiał wybuchowy do aktu terrorystycznego na port lotniczy „Domodiedowo” dostarczono w dwóch samochodach ambasady Danii – Volkswagen Golf z rejestracją 010 D 130 77 i Volvo XC70 z numerem 010 D 111 77. Było o tym w gazecie „Prezydent” zimą 2011 roku.

Przedstawiciele tej równoległej władzy w różnych kombinacjach wchodzą do Komitetu 300, klubu Rzymskiego i klubu Bilderberg. Przed masakrą na Ukrainie stworzono jeszcze żydowski Parlament Europejski – struktura, która zastępuje Parlament Europy i rozwiązuje oraz finansuje ludobójstwo na Ukrainie. Przewodniczącym żydowskiego Parlamentu Europejskiego jest znanym przestępca Igor Kołomojski.

Komitet 300 obejmuje NATO, Centralną Agencję Wywiadowczą i MOSSAD.

Dlaczego Jewgienija Primakowa pochowano z honorami żołnierskimi? Był przecież cywilem i nie przysługiwały mu takie honory. Jednak … Primakow był wojownikiem ciemności, wojownikiem Rockefellera, psem, który po drugiej stronie światowego syjonizmu merdał wspólnie ogonem. Za to właśnie honory żołnierskie.

Należący do Rothschilda bank centralny Rosji, pomimo nazwy według Konstytucji Rosji nie należy do naszego kraju. Właśnie Bank Centralny okradł ludność Rosji w grudniu 2014 roku. Bank Centralny zajmuje szczególne miejsce w świecie, skupione tam są ogromne pieniądze światowych syjonistycznych klanów, zagrabione na całym świecie, z których finansowano wszystkie operacje wojskowe USA, Unii Europejskiej i Izraela …

Niektórzy uważają, że Rosja musi wydostać się z Rockefellero-Rothschildowskiej okupacji i pożegnać się z klanem Romanowów (do którego należał Primakow). Inni uważają, że Rosja musi rozwiązać umowę z MFW. A tych, którzy podpisali porozumienie w Waszyngtonie 08 września 1977, dali początek rozpadowi ZSRR, ogłosić przestępcami państwowymi i pociągnąć do odpowiedzialności.

Nie wiadomo dokładnie, jakie środki należy podjąć, ale dziś decydują się losy całej cywilizacji. Przy takiej stawce świat nie może dopuścić, żeby Rothschildowie, Rockefellerowie i Romanowowie pasożytowali na całych krajach, szczuły na siebie narody pustosząc ich gospodarki.

Niektórzy analitycy śledzący tą sytuację, przypominają słowa rozmaitych proroków, którzy przepowiadali oczyszczenie świata z syjonistycznej dżumy od szeregu śmierci głównych jej filarów.

I oto mamy dziś trzy wycięte filary…

Andriej Tiunajew, redaktor naczelny gazety „Prezydent”

57 komentarzy Zgrzybiali żydomasońscy decydenci zostali usunięci

 • no_name

  Jeśli pomyśleć , to można nawet własne myśli usłyszeć 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=zs35CBGOxbc&index=5&list=PLnTKYzbTaPq4toiA-VZQDz631GJBOfSN2

 • Ania

  TRUP SIĘ ŚCIELE PO OBU STRONACH.

  ” Od 19 czerwca tego roku zamordowano już 8 lekarzy. Jedyne, co łączyło tych lekarzy, to głośny protest przeciwko szaleństwu szczepień.
  I tak:
  Dr Jeff Bradstreet, jego ciało znaleziono niedaleko domu w rzece. Szeryf, podobnie jak w Polsce robi to policja, uznał, że to samobójstwo. Jednak po wyciągnięciu z wody i sekcji okazało sie, że śp. dr Bradstreet ma olbrzymią ranę postrzałową klatki piersiowej.
  Sprawa dr Bradstreeta jest bardzo istotna, ponieważ jest on twórcą metody wszczepiania komórek macierzystych dzieciom chorym na autyzm, uzyskując pełną remisję choroby. Czyli był odkrywcą metody leczenia autyzmu. Oczywistym jest, że jego działalność zagraża interesom koncernów, produkujących masowo leki na autyzm.
  więcej na http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/07/dr-james-jeffery-bradstreet-nie-zyje.html

  Dr Patrick Fitzpatrick, emerytowany okulista, zaginął 3 lipca 2015 r. w Montanie. Miał 74 lata. Szeryf podaje, że samochód doktora został znaleziony na poboczu pola grochu. Przypuszcza się, że pojazd został porzucony już w piątek. Doktor Fitzpatrick miał ponad 6 stóp wzrostu i ważył koło 120 kg, był w świetnej kondycji i nie chorował. Ciała nie odnaleziono do 12 lipca.

  dr Jeffery Whiteside 29 czerwca również tajemniczo zniknął z Grand Chute. Miał 63 lata 5 stóp i 9 cali wzrostu, ważył koło 100 kg. Departament szeryfa został powiadomiony, że od 1. lipca nikt nie widział doktora. Podobno wypłynął łodzią i dalej poszedł na piechotę, ponieważ łódź była pusta. Dr Whiteside był lekarzem w Foc Valley Pulmonu Medicine i prezesem Appleton Medical Center.

  dr Bruce Hedendala 26 czerwca znaleziono ciało w jego samochodzie, nie było śladu wypadku. Miał doktorat z Harvardu. Był w bardzo dobrej formie fizycznej i psychicznej.

  dr Teresę Annę Sievers MD również 26 czerwca znaleziono martwą lat 46. Dr Sievers mieszkała w wyjątkowo spokojnej okolicy, jak twierdzą sąsiedzi. Jej ciało znaleziono w poniedziałek, gdy rodzina przyjechała po weekendzie do domu. Jak twierdzi siostra, dr Sievers została zamordowana. Sąsiedzi słyszeli dziwne krzyki w nocy poprzedzającej odnalezienie ciała i widzieli zaparkowaną jasną furgonetkę przed bramą. Cała rodzina 46-letniej ofiary jest oszołomiona. Jej m ąż pracował w Restorative Centrum Health & Healing Clinic.
  http://www.worldtruth.tv/now z 12 lipca 2015.

  Dziennikarze od razu zastanowili się, co łączyło tych lekarzy. Okazuje się, że wszyscy byli głośnymi przeciwnikami przymusowych szczepień. Oraz, że wszystkich kilka dni przed śmiercią odwiedzili liczni funkcjonariusze służb federalnych.”
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/07/podejrzane-smierci-i-zaginiecia-lekarzy.html

 • APA

  Jedyna jeszcze sprawiedliwość na swiecie jaka jest wymierzana to
  SMIERC KAZDEGO CZLOWIEKA – KAZDY MUSI UMRZEC .

  Nie wykupisz sie WLADCO,ODEJDZIESZ BOGACZU ,POZNASZ PRAWDE NEDZNIKU ,
  PYSK CI WYKRZYWI KLAMSTWO W SEKUNDZIE SMIERCI,ZATRZYMA CI SIE SERCE PYSZALKU !!!

  A gdy już zesztywniejesz i zycie z ciebie uleci STANIESZ SIE PROCHEM MARNYM i NIC NIE ZNACZACYM .

  Dzis kiedy jeszcze ZYJESZ ,ZATRZYMAJ SIE NA ZLEJ DRODZE , ODSZUKAJ WSZELKIE DOBRO i CZYN JE BEZINTERESOWNIE !

  Nie lekaj się śmierci ,SMIERC NIE JEST STRASZNA DLA DOBRYCH LUDZI.

  • IRMAN z Polonisza

   https://www.youtube.com/watch?v=IVoEPTN_40Y https://www.youtube.com/watch?v=Dmzcj4E6ap8
   Warto ten Przekaz potraktowac SMIERTELNIE powaznie.

   • alfa i omega

    IRMAN – dobry jesteś, ale to wychodzi poza zakres Twojej percepcji:

    https://krystal28.wordpress.com/

    „Wasze systemy filozoficzne, religijne i polityczne występujące na określonych obszarach, żerują na i uzależnione są od utrzymywania tej iluzji. Ale w naszej opinii ten domek z kart, zwany ludzką cywilizacją w końcu zawali się, co spowoduje, że zdecydowanie coraz więcej ludzi uwolni się od życia ukierunkowanego na niskie wymiarowo rzeczywistości.

    Wasz ekosystem znajduje się na spirali opadającej, będąc źródłem prawdziwego wyzwania dla organizmów biologicznych w ich walce o przeżycie. Tworzy to ogromny stres dla wszystkich zwierząt i świata roślinnego z włączeniem w to też człowieka. Niektóre z zagrożeń działających na ekosystem pochodzą z kosmosu, jak zmiany aktywności słonecznej, promieniowanie gamma czy też inne rodzaje promieniowania docierające na ziemię z głębokiej przestrzeni. Niektóre zagrożenia pochodzą z samej Ziemi, ale największy wpływ na degradację waszego ekosystemu ma działalność człowieka, wliczając w to wszelkie emisje gazów czy zakwaszanie oceanów.

    …każdy, kto uważa, że wszystko jest w porządku z ekologią planety jest w dużym błędzie.

    Prowadzi to nas do maklerów władzy, którzy wzmocnili się poprzez odebranie tej mocy innym. Mamy na myśli w tym przypadku, korporacje rozprowadzające fałszywe informacje o ekosystemie, dzięki czemu utrzymują swoje dochody kosztem innych form życia tej planety.

    To jest test na inteligencję ludzkości i jeśli się kolektywnie nie przebudzicie i nie spostrzeżecie, że jesteście manipulowani i wykorzystywani przez tych maklerów władzy – tych widocznych i tych niewidocznych – wasz ekosystem będzie ulegał dalszej degradacji co doprowadzi was do konfrontacji z przyszłością, w której nie warto będzie żyć.

    Ingerencje Obcych

    Część tego, co nazywamy ingerencją obcych, sięga w swej naturze do wczesnych manipulacji genetycznych dokonywanych przez Annunaki. Ta obca cywilizacja utworzyła w istocie rasę niewolników wykorzystywanych do wydobywania złota, którego wręcz desperacko potrzebowali w celu wzmocnienia zanikającej atmosfery swojej planety. Przeprowadzono genetyczny eksperyment na grupie ziemskich naczelnych, tworząc rasę podrzędnych robotników wykorzystywanych do pracy w kopalniach. Tak oto, zakodowali w ich biologii głęboko zakorzenione tendencje podporządkowania i czczenia tych, którzy mają być postrzegani, jako „boskie istoty”.

    Kto nie pozbędzie się Annunackiego, genetycznego szablonu służalczości i potrzeby kultu, może doznawać zniekształconych doświadczeń w wyższych wymiarach.

    powodowane jest to prostą prawdą, że istnieje całe mnóstwo istot między wymiarowych, obcych i innych, które chętnie wykorzystają każdą lukę, dla utworzenia własnego kultu, podporządkowując innych swojej woli i dla swojej chwały.

    Jaki będzie wasz wybór, taka też będzie wasza rzeczywistość. Nie oceniamy tego czy tak wybierzecie czy nie, ale myślimy, że taki wybór byłby nieszczęśliwy

 • czaro

  Anatomia rusofobii

  Prof. Witold Modzelewski znany jest jako ekonomista, specjalista w dziedzinie podatków, częsty gość telewizyjnych debat na tematy gospodarcze. Obecnie kieruje Instytutem Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy. Mniej znany jest jako zażarty polemista i publicysta – i to w dziedzinach odległych nieco od jego profesji. Modzelewski jest bowiem jednym z niewielu ludzi ustosunkowanych, który ma odwagę krytycznie oceniać polską politykę wschodnią.

  Można się o tym przekonać czytając drugi tom jego politycznych felietonów pt. „Polska-Rosja. Co dalej?”. We wstępie autor pisze, że pierwszy tom wywołał pewien odzew, ale nie ukazała się ani jedna recenzja, a książka była przemilczana w czołowych mediach. To normalne zjawisko w III RP – ludzie mądrzy, mający coś do powiedzenia na tematy najbardziej palące, nie mają dostępu do opinii publicznej, mówiąc wprost – takich ludzi się w obecnej Polsce izoluje. Wystarczy wymienić kilka nazwisk – prof. Bronisław Łagowski, prof. Andrzej Romanowski, prof. Stanisław Bieleń, prof. Andrzej Walicki. Owszem, czasami dopuszcza się ich do głosu, ale jako coś wyjątkowego i dziwacznego. Na co dzień w mediach królują niedouczenie dziennikarze, bezczelni doktrynerzy, kłamcy i nieudacznicy, pseudopolitycy, maniacy i fantaści. Im ktoś jest głupszy, tym ma większe wzięcie mediach. Zwłaszcza kiedy wypowiada się na temat Rosji. To nieszczęście polskiej tzw. demokracji, tak jak zły pieniądz wypiera lepszy, tak głupcy w Polsce wyparli ludzi mądrych.

  Modzelewski ma tego świadomość, widzi bowiem bezmiar tej głupoty i prostactwa, ale jest bezsilny. Tyle tylko, że nie stracił ochoty na pisanie felietonów obnażających nasze szaleństwa. I za to chwała mu, że się nie zniechęcił, nie dał za wygraną. Zresztą, wbrew pozorom, takie pisanie w medialnej niszy ma jednak sens, taki głos przebija się bowiem coraz bardziej do świadomości polskiej opinii publicznej. Szczególnie w ciągu ostatniego roku, kiedy naturalną reakcją społeczną na wyjątkowo prostacki spektakl propagandy w wydaniu mediów w Polsce – była fala komentarzy w internecie kwestionująca główne jego tezy i wyśmiewająca największe absurdy prymitywnej rusofobii.

  Fałszywa tradycja

  Modzelewski wychodzi od próby ustalenia przyczyn polskiej rusofobii. Widzi ją w naszej „polityce historycznej”. Pisze: „Naszym nieszczęściem jest to, że dzisiejszy czas chcemy zrozumieć za pomocą sanacyjnych schematów, oszukując się jednocześnie, że zależność od „wielkich Niemiec” równoważymy (jakoby) naszym „strategicznym sojuszem z USA”, a NATO obroni nas przed wyimaginowanym zagrożeniem ze strony Rosji, która gdzieś mocno ukrywa swoje plany „rekomunizacji” naszego kraju. Czy jest jeszcze świat ludzi w pełni normalnych?”.

  Uważa, że kult Piłsudskiego i utożsamianie go z niepodległością jest szalbierstwem, bo to Roman Dmowski i jego obóz polityczny do niepodległości w 1918 roku doprowadził. Wiąże się z tym – według niego – propagowanie tzw. opcji niemieckiej jako rzekomo najbardziej patriotycznej i realistycznej. Tu wyraźnie polemizuje z kierunkiem publicystyki Piotra Zychowicza. Czytamy:

  http://www.mysl-polska.pl/554

 • katerina404

  ŚMIERC ROCKEFELLERA TO ZAPEWNE FAŁSZYWKA

  W podawanych w necie newsach o śmierci trzech „wielkich” tego świata Primakowie, Rotschildzie i Rockefellerze chyba ktoś się pośpieszył.

  Śmierć Primakova jest potwierdzona w TVP INFO, ale reszta jest przedwczesnym usmierceniem

  Znalazłam po tym newsem na treborg.pl taki oto komentarz:

  ” Przeciez Rockefeler jest w spiaczce ale jeszcze zyje…Rotschild takze ,,,o jakich smierciach mowilmy? Troche zapoznac sie z faktami trzeba..”

  http://www.tvp.info/20622882/bal-sie-go-jelcyn-konkurowal-z-putinem-zmarl-jewgienij-primakow-byly-premier-rosji

 • Stanisław

  Główny tekst na mp3 – dla osób mających problem ze wzrokiem

  http://speedy.sh/hFFzt/Zgrzybiali-zydomasonscy-decydenci-zostali-usunieci.mp3

 • bemek

  Dziś w trasie widziałem samochód kombi z napisem na tylnej szybie fak putin i wyżej to samo po rusku putin cośtam. Samochód na polskich numerach, pędzący na łeb na szyję kierowca z laską ( widać bardziej ukropką) i dzieckiem. W Polsce. O co kaman?

 • bemek

  Łączkę kopią nie z tej strony muru. Widzieli to mieszkańcy drugiej strony ul….

 • bemek

  Nie raz kinematografia pokazała nam plany na przyszłość (choćby rodzima „Seksmisja”), więc nie dziwmy się „ludziom o wielu twarzach”. Także na naszej scenie internetowej. Co dziś można przeczytać. Bo te cuda i tak ruskie stworzyli.

 • bemek

  Sam Nat(anek) {ale palnąłem -;)} Rothschild sam wygląda, jakby przeżył wiele unowocześnień. Z resztą widzimy to co nam chcą pokazać, i jak zwykle obudzimy się zdziwieni, że nam Francja nie pomogła.

 • sprawdzam

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/izraelskie-mlode-wilki-w-polsce/3mlzk5
  dzisiaj 21:11 20.07.2015
  Izraelskie „młode wilki” w Polsce

  Niezwykła wyprawa izraelskich motocyklistów dotarła do Polski. Jedenaścioro Izraelczyków przemierza trasę, którą w 1931 roku przejechali ich przodkowie. Jadą z Tel Awiwu do Berlina, gdzie za tydzień rozpocznie się Olimpiada Żydowska zwana też Igrzyskami Makabi, taka sama, jak 84 lata temu.
  […]

 • no_name

  A na dobrą noc … jestem pełny podziwu dla tego tekściarza ….
  ponadczasowe ///a jak aktualne …
  https://www.youtube.com/watch?v=TroenoOkXHo

  • IRMAN z Polonisza

   Zaiste to Prawdziwy GENIUSZ jak na swoje czasy. Ten teksciarz a Jaki wokal ! Miod-maliny ….

 • no_name

  Nie w temacie , ale serce gra ….

  https://www.youtube.com/watch?v=0shcNU_Ji4Y

 • no_name

  http://kontrowersje.net/zacznijcie_si_mia_z_antysystemowego_kukiza_bo_za_chwil_b_dziecie_p_aka

  —Jak się narodził „antysystemowy” buntownik bez wyboru? 23 maja 2014 roku Zbigniew Moździerski, basista skonfliktowanego z Pawłem Kukizem zespołu „Piersi”, uzyskuje w Urzędzie Patentowym pod nr Z-411221 prawa do znaku towarowego „Piersi” . Tym samym były kolega z kapeli ostatecznie pozbawia złudzeń i pieniędzy przyszłego kandydata na Prezydenta Polski Pawła Kukiza. Trwający od 2013 roku konflikt, prowadzony na żenującym poziomie i z udziałem mediów, zostaje ostatecznie rozstrzygnięty na drodze prawnej. Kukiz nie ma prawa do używania nazwy „Piersi” i żeby było jasne, wcale nie uważam, że to sprawiedliwe rozwiązanie, niemniej to Kukiz zostawił zespół na lodzie, a ten walcząc o życie zadbał o swoje interesy. Lider „Piersi” był przekonany, że samotnie wyjdzie na muzycznym biznesie lepiej, zwłaszcza, że starym zwyczajem zaangażował do swoich projektów weteranów polskiej sceny muzycznej. Tymczasem wszystko się panu niedoszłemu prezydentowi sypie. „Piersi” nagrywają komercyjną „Bałkanica”, absolutny hit i top na wszystkich listach, zarabiają kupę kasy. Co ciekawe ta zabawowa piosenka niczym się nie różni stylistycznie od kiczu i cepelii typu „Hela”, ale Kukiz niegdyś śpiewający z Shazzą, rzuca w „Piersi” disco polo. W 2014 roku egzystencjalnie przyciśnięty artysta robi na dwóch frontach, angażuje się w przeróżne, całkowicie sprzeczne ideologicznie projekty polityczne, najpierw przykleja się do Piotra Dudy i Solidarności, potem flirtuje z Ruchem Narodowym i KNP, po drodze są jeszcze chłopi z Samoobrony i zmieleni.pl. Drugi front to działalność muzyczna, bezwzględnie podporządkowana polityce. Powstaje płyta „Zakazane piosenki”, a w niej komentarze do bieżącej sytuacji politycznej, krytyka Michnika, dialogi z restauracji „Sowa i Przyjaciele”. Żaden kawałek nie staje się przebojem, ale śpiewak nie jest sam, zyskuje sympatię radykalnego skrzydła prawicy i na tej nucie będą też grać podrzędni aktywiści Ruchu Kukiza…—–

  to tylko wstęp /// holupce i wywijasy /// ale dla tych przy nadziei , jak ja , pod rozwagę .

  • no_name

   A że miał program w TVP , nie wspomnę i a dlaczergo to nawet nie śmiem zapytać …….. 🙂
   Nie , nie , nie jestem zawistnym POLAKIEM , jestem MYŚLĄCYM POLAKIEM 🙂

 • Polacy z USA

  https://www.facebook.com/MasonryArtsDesign/videos/1612436072377788/?hc_location=ufi

  Prosze a tak walcza o Nasze Rodziny w Polsce Polacy Patrioci z USA

 • no_name

  —Gdzieś go już widzieliśmy… Gdzieś? Wszędzie. Ta twarz towarzyszyła wszystkim wydarzeniom nagłaśnianym jako rodzące konflikty społeczne. Został wykreowany na symbol oszołomskiego wizerunku PiS. Czy działał na zlecenie obozu władzy?

  – zastanawiają się w artykule Marek Pyza oraz Marcin Wikło.

  Dziennikarze w obszernym materiale piszą o Andrzeju Hadaczu znanym prowokatorze, którzy pojawiał się zarówno wśród zwolenników PO, jaki i PiS.

  Właśnie dowiadujemy się, że najsłynniejszy prowokator ostatnich lat miał działać na zlecenie polityczne

  – piszą autorzy artykułu.

  Tym właśnie zajęła się prokuratura. Jak wskazują doniesienia ze śledztwa, Hadacz miał przed wyborami dostać znakomitą ofertę: za wywołanie awantury w otoczeniu Dudy — mieszkanie komunalne w Warszawie. Jak się dowiedzieliśmy, istnieje nagranie z taką propozycją. Biznesmen, który ją złożył, został zatrzymany po II turze wyborów. […] G. miał obiecywać Hadaczowi załatwienie mieszkania komunalnego w Warszawie w zamian za atak na Dudę. Śledczy podejrzewają, że prowokacja mogła być akcją polityczną i badają, kto z Platformy Obywatelskiej lub z obozu prezydenta Komorowskiego mógł „zatrudnić” Hadacza do zaszkodzenia kandydatowi zjednoczonej prawicy.

  W artykuleMarek Pyzaoraz Marcin Wikło piszą o prowokacjach Andrzeja Hadacza, które odbiły się echem w całej Polsce: np. pod krzyżem na Karkowskim Przedmieściu („Gdzie jest krzyż?!” – to zawołanie Andrzeja Hadacza jeden z DJ-ów oprawił muzyką techno) czy atak na Andrzeja Dudę po debacie telewizyjnej podczas kampanii prezydenckiej.

  Niemal wszystkie „akcje” Hadacza nagłaśnia Eugeniusz Sendecki

  – piszą dziennikarze.

  Nazywa się przyjacielem Andrzeja, mieli się poznać pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu. Kiedyś był lekarzem w warszawskiej izbie wytrzeźwień, dziś jest twórcą i w zasadzie jednoosobowym personelem internetowej Telewizji Narodowej. Endek.

  Dziennikarze podsumowują zebrane informacje o Andrzeju Hadaczu przytaczając wypowiedź prof. Andrzeja Zybertowicza, socjologa z UMK, byłego członka Komisji Weryfikacyjnej WSI, specjalisty ds. służb specjalnych:

  Czasem wydaje się nam, że ktoś zachowuje się bez sensu. Warto się jednak zastanowić, co przez to może uzyskiwać. Po pierwsze, wytwarza zamęt, sytuację, która dezorientuje i odsuwa podejrzenia od służb. Ludzie zazwyczaj myślą wtedy, że „gdyby był sterowany przez służby, toby się tak głupio nie zachowywał

  – tłumaczy prof. Zybertowicz. Zwraca też uwagę na szerszy kontekst, który w takiej sytuacji często umyka.

  Nie wiemy przecież, czy jakieś „głupie” posunięcie nie jest zsynchronizowane w czasie z jakimś innym wydarzeniem. Na przykład dzieje się coś ważnego w Sejmie, a wtedy jest odpalany taki „Andrzejek” i zamiast o ważnej sprawie media trąbią o zadymie. Wtedy to „głupie” zachowanie może dać efekt, który będzie racjonalny i korzystny dla kogoś, kto jest autorem tego posunięcia

  – dodaje badacz.

  Więcej o Andrzeju Hadaczu, jego prowokacjach powiązaniach i mocodawcach w nowym numerze tygodnika „wSieci”, w sprzedaży od 20 lipca br., także w formie e-wydania na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html. —-

  nie reklamuję , dawno gazet nie kupowałem , ale od jakiegoś czasu mam tę okoliczność i szczerze pisząc , tak to działa .

 • Bon Ton

  „Światowy syjonizm w szoku: 24 czerwca zmarł David Rockefeller, 25 czerwca wpadł „w śpiączkę” Jacob Rothschild, a 26 czerwca zmarł „król Żydowski” Jewgienij Primakow. Pierwszych dwóch odpowiada za śmierć milionów ludzi na Ziemi. Ostatni jeszcze do niedawna domagał się od prezydenta Rosji „zwrotu” Krymu i zabraniał pomocy dla Donbasu.” czy możemy być pewni że oni nie żyją??? Gdzieś czytałem iż żydostwo (miliarderzy)miało zamiar przenosić się do Amerki Południowej… może to oni tam są???

 • Win

  Trzy gówna, trzy śmierdzące klocki , postawione na ziemi przez diabła, zostały zabrane do utylizacji, miejmy nadzieję,że to początek, jakiegoś większego przedsięwzięcia, które również i w Polsce będzie miało swoją kontynuację.
  Jezuicko-katolicko-syjonistyczno-faszystowsko-nazistowsko-hipnotyczne-przywództwo zostaje poddane procesowi utylizacji.

  • IRMAN z Polonisza

   Win , bardzo rezolutne Spostrzezenie w ostatnim zdaniu a na dodatek PRAWDZIWE !
   Walka toczona jest bezustannie i Wampiry dostaja wpierdol mowiac malooglednie.
   Pisalem ,ze walka jest wygrana ,przez Bialych w powluczystych szatach ,ale na efekty TUTAJ musimy jeszcze poczekac. Projekcja w reality show bedzie nastepowac i tego typu Radosne nowiny ,dotra pod strzechy a wtedy nawet i Michnik stanie w opozycji do samego siebie.
   Niedobitki z Wezowego plemienia ,po tym co zrobili w Polsce szukac bedzie schronienia. Bedzie ICH mala grupka. Przyplyna na lodziach , blagajac o Milosierdzie i Ochrone ,bo na calym Bozym Swiecie scigani beda z wieksza zacietoscia niz CHUPACABRA . Dopoki Benek N. rzadzi ,jeszcze jakos trzymaja fason ,ALE biedak zaniemogl i bladziutki jakis, gdzies dawna Buta rozplynela sie jakby WYROK uslyszal z Gory.
   Obejrzyjcie uwaznie Jego ostatnie wystepy i porownajcie z tymi ,gdy Opowiedal w Brunatnej koszuli walac piescia w dlon gestem Miazdzenia -co ON wodz „nar.wybranego”z Palestyna zrobi. Zauwazycie o czym pisze.
   Zdarzylo sie bardzo wiele ostatnimi czasy ,ale wiekszosc informacji dot. rodzin krolewskich i inne ciezkie porazki sa tuszowane lub przemilczanie. Zdecydowanie SZALA Temidy-
   zmienila polozenie i MIECZ uruchomiony. Nic dziwnego ,dobrzy Ludzie pomogli niechcacy -pragnac goraco Przebiegunowania i dopadlo TO nawed angloidalnych .
   Wiele jeszcze zdarzen przed Nami i pewno nie przeczytacie w necie ,ze w okolicach Elblaga planowana jest wielka utylizacja sprzetu wojskowego ze wszystkich krajow NATO ,ktory jest na stanie ale faktycznie (szmelc) .
   I o ile mnie Intuicja nie myli zostanie on zwieziony w duzej ilosci sztuk,
   ktore pokaza w TVN jako sila bojowa Polski ,kupiona na kredyt od sojusznikow po bardzo kozystnych cenach z rachunkiem do Zaplacenia po „wygranej wojnie” .
   Po czym caly ten Supersprzet zostanie przetopiony nieduzym ladunkiem Termonuklearnym. Tym sposobem Partnerzy Fickerzy A) Zarobia Prowizje
   B) Pozbeda sie Zlomu
   C) Wystawia Fakture
   Ktora SSieMONjak ,podpisze w Imieniu WASZYM, jednoczesnie oglaszajac DO BOJU……na Howno…lojczyzna w Potrzebie. U M O W A
   z klausula – W razie niedyspozycji lub smierci, Odbiorcy Sprzetu – Dostawca zastrzega sobie Prawo do zajecia Nieruchomosci w TYM obszarow ziemi i innych czesci skladowych Infrastruktury bedace we wladaniu dluznika w dniu podpisywania Umowy .
   NIESTETY ….to jeszcze zdaza Zmije zrobic !
   P.s. Ciekaw jestem Waszej opinii w kwestii przyjecia tych Uciekajacych kilkunast Zydow. Beda to Bogobojni CHASYDZI -przeciwnicy Benka N. i Syjonistow. Czy Przyjal ,bys TYCH UCIEKINIEROW na Polska ziemie ,kiedy straca wszystko i beda scigani. Odpowiedz Przyjacielu Nieznany ,jak TY bys postapil???????????????????????

   • Win

    No nie kracz z tym topieniem broni w pożodze atomowej, trzeba myśleć pozytywnie, takie rzeczy, jak powyżej opisana przez szanownego Monitora, najprawdopodobniej nie dzieją się same, jeśli prawdziwe.Choć wojna atomowa wydaje się w jakimś tam stopniu prawdopodobna, to nie znaczy, ze będzie, III WŚ też już miała być rozpętana dawno,a na razie jest pokój. Ludzkość nigdy nie była by w stanie pokonać ciemności na ziemi sama, na obecnym etapie rozwoju umysłowo-mentalnego, o istotach po jasnej stronie pomagającym ludzkości należy mówić z szacunkiem i być im wdzięcznym,jeśli będzie jakieś wyzwolenie planety z niewoli, 99% roboty nie wykonają na pewno ziemianie, jeśli ta praca nie została już w większości wykonana przez pozytywne siły. Uciekinierzy pewnie zostaną wyłapani wszyscy, osądzeni, resocjalizowani jeśli się da , jeśli nie , to nie powinno być na Ziemi dla nich miejsca. Pozdrawiam 🙂

   • Win

    Żydzi przeciwnicy syjonistów , tutaj, po jakie licho ? Trzeba dbać o czystość rasy, my jesteśmy Słowianie, całkiem inna genetyka .

    • IRMAN z Polonisza

     Zapamietaj Ostatnia Scene – ten krag i KAPLAN w srodku, zamiast Slepego przewodnika- Palacy WONNE KADZIDLO prosto z OMANU . Beda decydowaly sie Losy Ludzkosci.

   • Prawdziwa Mistyka

    „Czy Przyjal ,bys TYCH UCIEKINIEROW na Polska ziemie ,kiedy straca wszystko i beda scigani. Odpowiedz Przyjacielu Nieznany ,jak TY bys postapil???????????????????????”

    – żydowskie POLIN oznacza ZA MIESZANIE SIĘ W SPRAWY POLSKI I POLAKÓW….. WYMRZESZ (spotka cię kara z Nieba)

    Apokalipsa św Jana mówi zresztą TO SAMO – ci CO BAŁWOCHWALĄ ŻYDOM CZY POMAGAJĄ IM W ICH BEZECEŃSTWACH….. WSZYSCY ZOSTANĄ WYTRACENI….. (Boży Gniew ich WYTRACI)

    to chyba wystarczy za odpowiedź.

    • IRMAN z Polonisza

     Czyli Zabijesz UCIEKINIEROW -nawet „wlasnorecznie ” jak by na Ciebie wypadlo. Wykonac ?

    • Prawdziwa Mistyka

     Hmmmm,
     wątpię by mieli szansę dopłynąć.

     Na dzień dzisiejszy to co się WYDARZY (dokładny przebieg) jest jeszcze nie dokońca pewne ale czas „SKAMLENIA O LITOŚĆ” się zakończył wraz z misją e-Liasza więc nic im z tego i tak nie przyjdzie.

     Co do drugiej części to albo UFASZ albo się jak oni BUNTUJESZ. Każdy wybór określa PIORYTETY kierujące twoim życiem.

     Tu masz wybór – ZABIĆ i WYPLENIĆ ŻYDONAZIZM Z PLAMETY czy POPEŁNIĆ PONOWNIE BŁĄD sprzed 3 tyś lat i ich zachować z fałszywej litości przy życiu by za 100, 200 lat uchowame łachudry ponownie krzewiły sodomizmy z tory po świecie uzurpując sobie tron Stwórcy. I żebyś PONOWNIE MUSIAŁ NAPRAWIAĆ KOLEJNY błąd patrząc w oczy tych jakich mogłeś zachować przy zyciu dobijając tych na łódce.

     ONI SIĘ NIE POPRAWIĄ, CHCĄ TYLKO PRZECZEKAĆ BY OD NOWA KRZEWIĆ SWOJE BLUŹNIERSTWO….. słowa kłamią, gesty kłamią, patrz im w to czego już w nich NIE MA.

     Te kilka tysięcy lat pokazało CZYM SĄ W SWOICH WNĘTRZACH…. i gdzie mają wszelkie swoje OBIETNICE POPRAWY.

    • bemek

     Prawdziwa Mistyka

     HmmmmHmmmmHmmmmHmmmmHmmmmHmmmmHmmmmHmmmmHmmmmHmmmm

     Ile bierzesz za sekundę szkolenia?

    • Prawdziwa Mistyka

     Nie rozumiem pytania.

    • bemek

     Szkoda, bom tępy nieuk.
     Ale jakby coś, to chętnie się poduczę 🙂

   • Prawdziwa Mistyka

    TO chcesz ratować ????

    „… Stare, satanistyczne rody, które dominujące w Watykanie, ludzie wtajemniczeni, zdawali sobie sprawę z faktu że wszystko, a także wyklęte dusze są nieznającą spoczynku energią. Manipulowanie i wykorzystywanie tej negatywnej energii było zawsze jednym z głównych narzędzi czarnych magów.

    Jak wiemy z historii, geometria i formy mocy również odgrywają znaczącą rolę w planowaniu i rytuałach poważnych satanistów (nie mówimy tu o masturbujących się pod krzyżem czarnymi świecami zakonnicach). Za najskuteczniejszą formę pomagającą ludzkiemu umysłowi na panowanie nad negatywnymi formami energiami uznaje się w tych kręgach pentagram.

    Aby utworzyć pentagram o najwyższej negatywnej mocy, Pius XII i Ledóchowski, generał zakonu jezuitów, zwany spowiednikiem papieża, obmyślili, że muszą stworzyć pięć obozów zagłady, w których złożą ofiarę z ludzi – po jednym obozie w każdym rogu gwiazdy.

    Każdy może rozłożyć mapę Polski i:
    1/ Znaleźć na niej Puławy; świątynia Kybele znajduje się na południowy zachód od miasta
    2/ Teraz prosto w kierunku Ostrowa Mazowieckiego na południowy wschód, w górnym rogu pentagramu – Treblinka – obóz zagłady; tu składano ofiary z ludzi.
    3/ A teraz w linii prostej ku dołowi, mijasz Puławy i dalej aż do Lwowa. Tu obóz zagłady Janowska; tu składano ofiary z ludzi. To nie był obóz pracy.
    4/ Teraz na zachód, za Kraków nad Bielsko. Tu obóz zagłady Auschwitz; tu składano ofiary z ludzi. Tu była siedziba satanistów z IG Farben Auschwitz.
    5/ A teraz na północ aż do miasta Łodzi. Tu był obóz zagłady przeznaczony dla dzieci ..
    6/ … i znowu w kierunku wschodu aż do Włodawy – Sobibor – obóz zagłady. Tu składano ofiary z ludzi.

    Czyżby zbieg okoliczności?

    Nie. To jest pentagram zła stworzony przez zło dla zła. To jest pentagram śmierci stworzony w celu skoncentrowania w jednym miejscu skondensowanej, negatywnej energii. Dodatkowo uruchomiono co najmniej trzy inne obozy zagłady, gdzie składano ofiary z ludzi wzdłuż „świętych linii” – np. Bełżec, Tomaszów Mazowiecki i Majdanek.”………
    (https://nnka.wordpress.com/2015/07/19/oferta-konca-swiata/#comment-50190)

    TO JEST TO CO TWOJE ŻYDKI UCZYNIŁY POLSCE I POLAKOM BY ZAPOWIEDZIANE „ODRODZENIE W NIEJ CHRZEŚCIJAŃSTWA NIE MIAŁO MIEJSCA”. Uczyniły WSZYSTKO by swoją czarną kabalistyczną magią ZBRUKAĆ KAŻDY skrawek tej ziemi i naznaczyć nią KAŻDEGO POLAKA. BY JAK NAJBARDZIEJ JĄ ZBRUKAĆ I WYMAZAĆ WE KRWI.

    CO CHCESZ RATOWAĆ? BIBLIJNE PLUGASTWO ?

    TERAZ TOTO SIĘ WYBIELA ZRZUCAJĄC NA INNYCH SWOJE WINY BO CZUJE JUŻ ODDECH BOŻYCH SĘDZIÓW….. ale jakby sprawy się potoczyły inaczej z radością by cię ZAMORDOWAŁY na swoich ołtarzach dla maryjki (Pierwsza Biblijna Bestia) i jej synalna (baraniogłowego węża).

 • Lord Viader

  Trzech to jest nic. Zresztą cóż oni robili takiego że mieli by być niezastąpieni? Wszystko to od dawna jedzie na tych samych sztuczkach i nic tu specjalnego nie da się już wymyślić. Najlepsza sztuczka – kontrolowana opozycja – to czysta hucpa a zarazem genialny pomysł, chociaż głęboko niemoralny, no ale to są darwiniści, więc nie ma problemu.

  Zresztą biali są bardzo powolni w łapaniu tego wszystkiego. Dla mnie Farage czy Le Pen, to oczywiste podpuchy, przy czym Farage to świadoma żmija, a Le Pen to użyteczna idiotka. W każdym razie oni demonizują te ruchy jako skrajnie prawicowe, podczas gdy one nawet nie są prawdziwe! Ile lat, ile wyborów, musi jeszcze minąć żeby ci biedni ludzie w końcu zaczęli myśleć? Ja nie daje Europie dużych szans. Szkoda, bo co by nie mówić o białych to nie gwałcą zbiorowo jak afrykańskie dzikusy.

  • no_name

   O znalazłem twój wpis . Wiesz , ja po prostu myślę ,że my Polacy Słowianie , mamy w sobie kulturę trwania , bytu i doświadczeń , że bez agresji można przetrwać .
   A ja jako biały bym złodziejom rącki ucinał , na znak rozumu 🙂

   • Lord Viader

    Przetrwać to można podobno i na własnych sikach, ale co to za życie? Grecja niby jest w kryzysie. Polska to podobno przykład sukcesu. Jest to ciekawe bo nie słyszałem, żeby Grecy masowo walili do Anglii i Niemiec, żeby wykonywać najniższe prace.

    Polska w stanie „sukcesu” jest dużo gorszym miejscem niż Grecja w stanie kryzysu. Wszystko propaganda, tutaj po prostu zakazane jest mówienie oficjalnie o prawdziwym stanie kraju. Za 10-15 lat to będzie po prostu 3ci świat, czyli miliony nędzarzy i maleńka kasta milionerów w ogrodzonych dzielnicach. Powrót do starożytności, w epoce maszyn, które pracują tysiąc razy szybciej niż człowiek. Niesamowite.

 • js

  Co myslicie o 23 wrzesnia 2015 roku? Jest bardzo duzo o tym w internecie. Nic w publicznych mediach. W 2000r. oraz 2012r. bylo sporo w publicznych mediach o koncu swiata teraz o dziwo cisza…

  • monitorpolski

   Niektórzy prokuratorzy już się pakują z tego co wiem ….

   • no_name

    Tak , tak , oni się pakują , na sowite emeryturki z naszych podatków .
    SB-ecja to dopiero śmieje nam się w twarz .
    I co ? Nikt tego nie rusza .
    Układ trwa , delikatna wymiana kadr . , a głupiemu nadzieja .
    To było do mnie i mnie podobnym , z tą nadzieją 🙂
    nic śmiesznego .

   • bemek

    W sierpniu 1939 też się niektórzy pakowali. Nie wiem, czy jest się z czego cieszyć…

 • APA

  Nareszcie LUDZIE POZBYWAJA SIE STRACHU !
  To dopiero początek.
  FALA RUSZY NA JESIENI 2015 r.
  DRZYJCIE LOTRY i SLUGUSY WE WSZELKICH PARTIACH POLITYCZNYCH !!!
  BEZPARTYJNE TSUNAMI WAS ZMIECIE ,
  WAS ,POLITYCZNE SMIECIE !