Ziemia weszła w wyższe wibracje – ma teraz NIEBIESKĄ aurę.

Bardzo proszę o dalszy udział w medytacji OCZYSZCZENIA ZIEMI ZE ZŁA. Ziemia weszła w wyższe wibracje – ma teraz NIEBIESKĄ aurę. Dlatego też oświetlmy naszą kochaną Planetę NIEBIESKIM światłem i przyspieszmy jej i nasze WYNIESIENIE.

Do tej pory Ziemia miała zieloną aurę, kolor ten był potrzebny by leczyć rany, które wyrządzaliśmy jej przede wszystkim my – ludzie, a głównie mężczyźni. Nanowahadełko potwierdza, że jest na to zgoda całej PRZYRODY, tylko my ludzie blokujemy. 40% ludności świata, aż 60% mężczyzn nie chce wzniesienia, dobrze im żyć w tym  zniewolonym świecie – wojen, ucisku, przemocy, zła i inkarnacji. Są to ludzie powiązani z aparatem władzy, religii, bankowością, pseudo-medycyną, pseudo-nauką, itp., ci, którym było wygodnie tak żyć, oczywiście do momentu gdy zaczęli się starzeć. Mamy teraz nową opcję – wiecznego życia na Ziemi z niebieską aurą, AURĄ ZDROWIA I NIEŚMIERTELNOŚCI.

Aby trauma przejścia się rozpuściła potrzebne jest jednak wyzwolenie energii, to właśnie przyspieszy oświetlenie jej NIEBIESKIM ŚWIATŁEM. Jako Avatarzy mamy jeszcze wielką moc – niech każdy z nas przyłączy się do tej najważniejszej medytacji.

Bardzo wszystkich proszę o dalszą ochronę dla mojej matki – to jest bardzo ważne dla wszystkich, nie tylko dla mnie. Odkryłem, że to ona jest wyjątkowa, ma czysty genotyp. Ochrona należy się też wszystkim, którzy działają do dobra ludzkości i Ziemi.


P.S. Koniecznie zobaczcie na mapę Afryki tam, gdzie jest jezioro Wiktoria, jest tam kilka wielkich jezior, których wcześniej nie było. Przynajmniej ja nie pamiętam.

140 komentarzy Ziemia weszła w wyższe wibracje – ma teraz NIEBIESKĄ aurę.

 • Marta

  Ja czekam na upadek systemu, kasa kasa wszędzie trzeba mieć chajs i ze wszstkiego się rozliczać,modle się aby ten system za mojego życia upadł i każdy miał wszystkiego po równo,bez żądzy chajsem.Amen.

  • komornik

   Nie na tej planetce, laleczko. Tu masz doświadczać m.in. poprzez cierpienie, a drapieżnicy mają na tobie żerować.
   A jak nabrałaś kredytów, to wiara w koniec świata nic nie da.

  • he

   Po równo czyli komuna?

  • robson

   Od kaloryfera cieplo idzie i rusza sie wahadelko

   • Marek

    Tu masz bez kaloryfera, nad moim biurkiem: https://www.youtube.com/watch?v=qwbPvebz_xc

    • Vismaya

     Zadałam sobie trud i ja też zrobiłam eksperyment na swoich wahadełkach jakie znalazłam w swoim ezo-zbiorach … mają już dużo lat, może z 17 ?…. ale wyglądają jak nowe, bo nie są używane ….
     ale nie takie sztuki przeprowadza się w celach naukowych … 🙂

     i co mówią te moje wahadełka, lecimy na tym statku kosmicznym w niewiadomą część Wszechświata, czy ciągle jesteśmy w układzie słonecznym?
     Moje wszystkie 3 wahadełka jakie znalazłam u siebie w mieszkaniu zgodnie powiedziały, że nigdzie nie lecą …. jeśli obraz się rusza, to dlatego, że moje ręce trzymają kamerę … bo nie chciało mi się montować statywu …. a szum jaki słyszycie to z ulicy… okno jest otworzone i o tej porze trochę tu hałas …
     https://www.youtube.com/watch?v=DmfwxRwHsMo

     wida na filmiku wyraźnie – Vancouver nie leci …
     ale Kraków gdzieś odlatuje …. 😉

    • Marek

     Vismaya, patrzysz a nie widzisz. Zapytaj się o siebie.
     Przecież nie musimy cały czas lecieć. Tłumaczyłem już na czym to polega – jesteśmy zmniejszeni do mikronów, czas nasz przyspieszony. Lot taki trwa minuty, u nas może godziny.

    • to moze być kwestia rezonansu z ulicy , pociągi tramwaje itp , następnie grunt skala iły glina , następnie budowla dom fundamenty stare ,nowe, budownictwo itp , i co jeszcze nawet echo czyli fala akustyczna z nawet odległej ruchliwej trasy autostrady . Wszystko musi być brane pod uwagę aby werdykt wydać , nawet zużyta pralka u sąsiadów hi hi …

    • Vismaya

     Marek,
     stań nogami na ziemi, zanim spadniesz razem ze swoją mydlaną bańką z dużej wysokości… i się mocno potłuczesz i poranisz… i nie męcz już tej swojej starej matki tymi swoimi kosmicznymi agendami…
     ma swoje lata ale widzę głowie bardziej poukładane …

     akurat ja troszeczkę znam się na tych sprawach ….
     i nie łatwo przekonać Vismayę do twoich racji….
     moja rzeczywistość jest zupełnie inna …
     tylko szkoda mi tych ludzi, którzy już kupili te twoje kosmiczne agendy ….

     i nie unicestwiaj już tych wszystkich ludzi … chociaż nie wszyscy są tu prawdziwi … ale od fantazji się zaczyna … i kończy na czynach…nie zawsze chlubnych ….
     jednak morderstw to Bóg od nas nie oczekuje
     choćby to byli nawet największe twoje wrogi …
     to Bóg ci zawsze powie – miej serce i patrz w serce….

     https://www.youtube.com/watch?time_continue=451&v=SMBrH7PnPew

  • Korniszon

   Dlaczego nagrywasz filmik w dokładnie tym samym momencie, w którym ty i twoja mama zaczynacie rozmowę telefoniczną i to jeszcze w tym samym pomieszczeniu? Przecież oboje sobie przeszkadzacie. Trzeba było poczekać.

  • Korniszon

   Dodam jeszcze, że niestety, ale mocno ci się popierdoliło we łbie i co najgorsze nie jesteś w stanie tego dostrzec. Dodatkowo nie jesteś nikim wyjątkowym. Również nie jesteś na żadnym statku kosmicznym, jesteś u siebie w domu. Wrażenie bycia na statku kosmicznym jest tylko i wyłącznie w twojej głowie i nigdzie indziej, to samo tyczy się całej tej apokalipsy, zabójstw, huraganów itd. Nie jesteś w żadnej bańce ani w żadnym innym wymiarze, po prostu twoje pola mentalne się rozjechały i łykasz wszystko jak leci, jesteś jakby we śnie, tracisz kontakt z rzeczywistością. Odlatujesz w jakieś schizy i ludzie na blogu to widzą. Jesteś jak ogłuszone zwierze, które dostało w głowę i słania się na lewo i prawo. Obudź się z tego marazmu w jakim jesteś, albo doszczętnie się w nim zagubisz i już nigdy nie usłyszysz niczyjego głosu, który chce ci pomóc. Jeszcze masz szansę, ale ocknij się, bo przepadniesz w tych majakach na dobre.

  • Anonim

   Witam Panie Marku. Na tym filmiku widać grzejnik – kaloryfer, który może powodować mocne ruchy powietrza ciepło – zimno i to być może wprowadza w ruch wahadełko. Zrób Pan to samo z dala od źródeł ciepła, będzie wyglądało bardziej wiarygodnie. Nie oznacza to, że Panu nie wierzę. Jak zapale ostro w piecu to nawet grube zasłony się ruszają, taka to siła ( poprostu ruch powietrza ). Pozdrawiam.

  • MM

   Z całym szacunkiem do Ciebie Marku ale akurat ten dowód , że lecimy do mnie nie przemawia.
   Mieszkałam przez wiele lat w centrum Krakowa w starej kamienicy o murach grubości ok.metra i jak kilkaset metrów dalej przejeżdżał tramwaj lub autobus to wszystko się trzęsło i huśtało nawet bardziej niż Twoje wahadełko na filmie
   W blokowisku z wielkiej płyty drgania na pewno są większe
   Masz dużo sąsiadów i każdy ma pralkę, lodówkę i inne urządzenia które wytwarzają wibracje
   To nie znaczy ,że podważam wszystko o czym piszesz
   Nie jest to bardziej „odjechane” od tego w czym żyjemy na co dzień
   Pisz dalej,lubię czytać Twoje teksty i nie uważam,że jesteś szalony. Miłego dnia

   • Marek

    Bzdura, kompletnie nie łapiesz fizyki. Ja mieszkam na peryferiach, tu nic ciężkiego nie jeździ.

    • Vismaya

     U nas w Vancouver prawie każdego dnia mamy trzęsienie ziemi
     https://earthquaketrack.com/r/british-columbia-canada/recent
     a wahadełko stoi jak zaklęte, bo te ruchy ziemi są zbyt małe i niewyczuwalne …
     większego tornado narobi nie jedno auto przejezdżające na ulicy…
     a i kwiatki w domu wyczuwają trzęsienie ziemi … te szybko reagują … lepiej niż wahadełko.

     Usilnie przekonywałeś wszystkich, że wahadełko jest w ruchu bo lecimy …
     i kazałeś nam sprawdzać wahadełkiem …. sprawdziłam
     a kiedy i ja nagrałam filmik, teraz odwracasz kota ogonem … moje wahadła nadal stoją …. nawet ich nie ruszają trzęsienia ziemi … zamontowałam ich na stałe i obserwuję .. jedynie co ich wprowadza w ruch to moja kicia, której się te wahadełka bardzo spodobały …. albo kiedy ja przebiegnę przez mieszkanie jak żywioł … 🙂
     widocznie Vancouver, BC. nie objęła fala X … 😉 …
     toteż i wahadełka nie pracują … i żydów pełno na ulicach …. i lekarze nie wymarli … nawet ci z czarnej listy.

  • Быдлошевский Л.З.

   Nie wierzy ci bo to o czym mówisz to wytwór twojego zaburzonego postrzegania rzeczywistości. Masz urojenia paranoidalne typowe dla schizofrenii.

   • Быдлошевский Л.З.

    ♦️♦️♦️

    Jakas chora i zagubiona dusza podszyla sie pod moj „nick“ czyli Быдлошевский Л.З.

    ♦️♦️♦️

    • tak to widać , wyraz intencje i daj zlecenie ,to ubije ten cień ? tych co tego doznali już nie zapytasz nawet bo ich niet !

  • M

   Panie Marku ja panu wierzę:-) sam przeprowadziłem taki sam eksperyment tylko z 3 wahadełkami i ma Pan rację
   Tu daje link do mojego eksperymentu
   https://youtu.be/u1EycKnsBbE
   Pozdrawiam

  • Vismaya

   Marek, to video to twój najlepszy hicior ….

  • Igi721

   Co tu mówić matka też widzi co się dzieje i nie wierzy 🙂 szkoda kobiety na starość widzi takie rzeczy i musi tego słuchać

 • Ross

  jeśli chodzi o niebieską pranę, to ona symbolizuje przede wszystkim stabilizowanie, wyhamowanie, także ochłodzenie itp. Używamy jej np. do tamowania krwi albo oddzielenia komórek rakowych od zdrowych przed właściwym zabiegiem. Mnie na myśl przywodzi coś jak więzienie (co ciekawe Księżyc ma, oprócz wewnętrznych, taką trzy-płatkową aurę na zewnątrz)

  do Kassandry:
  masz pewną wiedzę, postaraj się tylko zdystansować trochę bardziej 😉 serce przecież jest najważniejsze jeśli wszyscy mają coś zauważyć. Miłość, bez szukania ego, bez przemawiania się, nawet z uszanowaniem tego że ktoś inaczej czuje, inaczej myśli, inaczej CHCE..

  do Pana Marka:
  czytam Pana teksty od ładnych paru lat, życzę Panu wszelkich doświadczeń potrzebnych na drodze Pana rozwoju.. Wie Pan, co to wybaczenie, bez tego rozwoju nie ma w ogóle: cierpienie które każdy z nas musi przejść, przepracować.. później już zyskujemy wolność od tego CO JEST, akceptujemy chwilę obecną i rzeczywiście doświadczamy jedności. Pokoju Panu życzę, i wolności od odpłacania złem na wyrządzone Panu zło.

  do Vismaya:
  Namaste, dziękuję za Pani blog, za życie (całe) i przemyślenia..

  do wszystkich:
  każdy ma do przejścia swoją drogę, strońcie tylko od odpłacania złem za zło i wybaczajcie zaraz jak tylko jesteście zranieni. Każdemu z osobna życzę POKOJU

  • Xellos

   NIEBIESKI LECZY….. mądrale….
   .
   to kolor WODY zwanego też CHRYSTUSEM jakiego się WYPARLIŚCIE dla IPODÓW i EZOGÓWNA wam i tu lanego.
   .
   .

  • Kassandra

   wypchaj się ze swoimi rozdzielanymi na prawo i lewo radami
   mamuśka się znalazła….

   se sobie serce otwórz…
   wyrwij ten kołek, którym zabito tobie czakrę serca na tych czarnomagicznych koscielnych obrządkach..

   i wtedy gadaj o czuciu sercem

   i więej rozumu,mniej dobogłpockich rad
   Nikt do tego co pisze się nie ustosunkował
   Tylko większość czyta te wahadełkowe wypociny i czeka na „zbawnienie” przez jakichś kosmitów
   typowe dla katoli i innych osób POZBAWIONYCH ! ! ! przez tresurę od rodziców, klechów i tzw wychowanie, pozbawionych umiejętności i odwagi samodzielnego myslenia

   I stąd te skamlenia… a ile mam duchowych latek, a czy mnie kosmity uratują, a czy ja jestem stara dusza..
   itd itd
   więc sobie daruj te swoje oceny. Możesz je sobie wydrukować i dupę podetrzeć. tak samo jak tymi markowymi wypocinami

 • Waldemar Resiak

  Nie da się już tego czytać…codziennie inna wersja „Nowego Porządku” według Marka Podleckiego…trzymaj się człowieku choć jednej wersji, bo już tylko nawiedzeni fanatycy wierzą w twoje fantazje.

  A co się ostatnio wyprawia to głowa mała…codziennie w mediach informacje o jakiś tragediach. Zło rośnie w siłę i już nawet nie bardzo to się próbuje ukryć, a ten tu mydli oczy, że my lecimy jakimś statkiem kosmicznym, ale tak szybko, że sam admin się gubi w tym co pisze. Masakra co tu się wyprawia.

  • Marek

   Uwaga, Resiaka przejęły służby. Potrzebna medytacja UWOLNIENIA GO. I żeby jego oprawcy już więcej nie robili krzywdy.

 • Rambo

  Słuchajcie mnie czarne Barany ,powiem wam kilka słów prawdy o was samych. Bardzo lubicie kiedy ktoś wam schlebia i wciska słodkie kłamstewka. Prawda jest taka że jesteście pozbawieni wszelkich moralnych wartości. Widzicie w ludziach wady,myśląc że jesteście lepsi. Jesteście gorsi od tych których piętnujecie . Każdy człowiek powinien postawić sobie za wzór Chrystusa i wpierw zmierzyć siebie miarą Chrystusową a dopiero mierzyć innych. Bo jeżeli mierzycie swoją miarą to taka sama miara będzie i wam odmierzona !

 • Panie Marku czy mój ból nóg a także kręgosłupa związany jest ze zmianami? Dodam, iż w czerwcu zeszłego roku w moim życiu coś się zmieniło, nie jestem w stanie powiedzieć co spowodowało te zmiany ale Ja sam jestem innym człowiekiem… szukam odpowiedzi na różne pytania.

  • Marek

   Twoje oryginalne ciało było zdeformowane przez żydów. Teraz jest prostowane, stąd ten ból – masz połączenie hologramu z ciałem, dlatego to odczuwasz. Poszukaj zdjęcia do robienie wody ze smartfona i pij 4 szklanki takiej wody dziennie to ból szybciej przejdzie.

 • Podledzki ty BYDLAKU postbecki przestań usuwać niewygodne komentarze, boisz się prawdy o sobie kurwo jebana! A FAKTY są takie że zachorowałeś na schizofrenię od nadmiaru miedzi z gansów ludobójcy i zbrodniarza Keshe, w czym wydatnie pomogło wahadełko, które już wielu doprowadziło do pomieszania zmysłów. Moje nanosradełko z kolei mówi mi, że za komuny byłeś TW Janusz, a wiesz, że karma zawsze wraca BYDLAKU?! Jak Bóg chce pokarać to odbiera rozum, i ciebie Podledzki spotkała dotkliwa kara, czyli choroba psychiczna. Biada, o biada ci z dwóch powodów. Po pierwsze – IPN i dzisiejsza władza która „ciśnie” w tych sprawach, a po drugie – przymusowa hospitalizacja psychiatryczna. Wiesz, leki, terapia wstrząsowa, lobotomia.. 😀

 • Smith

  Dziś w nocy znów ciekawe rzeczy. Panie Marku, czy czas nie został przypadkiem znów cofnięty o kilka godzin? Zamknąłem oczy i otworzyłem – jakby jedna sekunda. A minęło 8 godzin. Co Pan na to?

  • Marek

   Codziennie jesteśmy cofani, gdyż byliśmy porwani przez ponad 5 lat. Dzisiaj w nocy cofnięto nas o 5 miesięcy.

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 jako pomoc dla tych co mają kłopoty z czytaniem

  https://zachowajto.pl/!nJgnj7iBHWGr/ziemia-weszla-w-wyzsze-wibracje-ma-teraz-niebieska-aure-mp3

 • Bon Ton

  „WOJNA! POLSKA PAŃSTWEM ABSOLUTYSTYCZNYM CZY PAŃSTWEM SPRAWIEDLIWYM? OTO JEST PYTANIE!
  WOJNA TO EFEKT POLITYCZNO-PRAWNYCH RÓŻNIC W MENTALNOŚCI I W MORALNOŚCI!

  Dominujące w historii ludzkości raz po raz przeciwstawne sobie i niemożliwe do pogodzenia koncepcje państwa, doprowadzały i wciąż doprowadzają do rewolucji, represji i opresji. Śledząc rozwój historii państw zauważamy powstanie dwóch różnych MENTALNOŚCI i MORALNOŚCI (dwóch głównych koncepcji państw) niemożliwych ze sobą do pogodzenia, co jest główną przyczyną wojen. Dzieje się to w obszarze PRAWA i POLITYKI a efektem są wojny i śmierć milionów niewinnych ludzi!

  Zniszczcie wśród ludzi i państw etykę, szczerość i uczciwość a wszystkie dobre relacje pomiędzy nimi zostaną zburzone. To dzieje się teraz. To dzieje się dlatego że większość społeczeństw świata przystała na absolutystyczną wersję państwa. W Polsce mamy teraz czasy ostateczne kiedy rozgrywa się walka o to czy będziemy mieli totalitarne państwo ABSOLUTYSTYCZNE czy państwo SPRAWIEDLIWE wolnych ludzi.

  Koncepcja państwa jako Absolutu czyli wstawienia go w miejsce Boga prowadzi do poddania prawa i sprawiedliwości interesom, procentom i zyskom państwa, a teraz to już międzynarodowym klikom: w tym bankierom i służbom. W koncepcji absolutystycznej PAŃSTWO i zarządzajaca nim biurokratyczno-sądowniczo-prawna klika są ponad prawem. Człowiek zwykły obywatel nie ma w takim państwie ŻADNYCH praw. Człowiek w takim państwie jest podporządkowany państwu a konkretnie wszystkim jego urzędnikom czyli biurokratycznej administracji państwowej i zarządzany jest poprzez opresyjne w stosunku do godności cielesno-duchowej natury człowieka prawo. Prawo tworzone i uchwalane pod dyktando konkretnych bezwzględnych i chciwych grup interesów.

  Jedynym wyjściem z takiej sytuacji i stworzenie państwa SPRAWIEDLIWEGO wolnych ludzi jest wprowadzenie w Polsce PRAWA NATURALNEGO (Dekalog) któremu będzie podlegało również i państwo i jego urzędnicy gdyż jest to prawo Najwyższego czyli Boga, prawo przed którym NIKT nie jest w stanie się uchylić gdyż jest ono wieczne, niezmienne i każdy go zna bo wyryte jest ono w sumieniu każdego człowieka! Wtedy mamy szansę na właściwe usadowienie człowieka, stworzenie mu właściwych warunków prawnych do jego godnego istnienia i zapewnienie mu sprawiedliwości w sądach i w życiu społeczno-gospodarczo-duchowym.

  Tu w pigułce tylko 12 minut nt. istoty prawa: https://www.youtube.com/watch?v=6zfFIqn7Ni8
  powyższe ze strony:
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/03/20/wojna-polska-panstwem-absolutystycznym-czy-panstwem-sprawiedliwym-oto-jest-pytanie/

 • Rambo

  Coś wam powiem poszukiwacze prawdy. Prawda niestety jest dla was nie do przyjęcia,wybieracie tylko taką prawdę która wam się do życia przydaje i z której możecie zrobić użytek. A co wam niepotrzebne odrzucacie. Dlatego światem rządzi nienawiść i egoizm. Wystarczy usunąć najmniejsze Boże przykazanie i wszystko zaczyna się walić. To dlatego światem rządzi nienawiść ,kłamstwo bo ludzkość kieruje się fałszywą moralnością i fałszywym miłosierdziem. Nie zrozumiecie tego co do was mówię bo nie w Bogu pokładzie nadzieję tylko u obłudników i zwodzicieli tego świata gdzie kłamstwo i nienawiść jest cnotą !

 • Ika

  Powtórkę z „rozrywki” robi mi rezonans Schumanna. Patrzcie. http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7 To samo miałam w sobotę póżnym wieczorem. Nagły przypływ wszechogarniąjącej radości i miłości … Z ciekawości zerknęłam i … moje ciało tańczy ! Uczuciee cudownee ! Wszystkiego dobrego !!!

 • Turkus

  Panie Marku, skoro nowa orbita Ziemi będzie dalej od Słońca, niż obecnie, to klimat z pewnością też się zmieni. Czy z racji oddalenia, nie będzie chłodniej?
  Osobiście, tęsknię za Słońcem, gdyż obecnie mamy go, jak na lekarstwo – nawet w lecie 🙂

  • Vismaya

   Turkus, don’t worry …
   z mojej wiedzy… 5D będzie bliżej centralnego słońca na Alkyone …

 • Ela

  Dzieje się, ale nie wszyscy to jeszcze odczuwają np.kiedy coś próbuje bliskim przekazać o zmianach to mnie wyśmiewają więc już nie wiele im mówię. Dzisiaj w nocy miałam sen że mój stary dom się rozpadł była wichura burza deszcz a ja się w ogóle nie przejęłam. Odebrałam to jako – stara ziemia odchodzi czas na nowy dom-ziemię.Wczoraj czyli w niedzielę miałam od czternastej ucisk w klatce i senność, a tak od 10 dni boli mnie strasznie gardło i nie potrafię tego wyleczyć, a nie jestem chora.Panie Marku lubię tu zaglądać i wiem że tak jak w piosence Braci Cugowskich ” Wierzę w lepszy świat może to coś da………..

  • Ika

   Przez całą sobotę czułam potężną radość i rozpierającą miłość. Ta fala dosłownie „zalała” mnie w sobotę póżnym wieczorem, po godz. 23 chciałam już tylko tańczyć. Mój mózg skąpany w radości i miłości chciał tańczyć… Nie rozumiałam wówczas, co może być przyczyną, nie znałam stanu rezonansu Schumanna. W niedzielę rano obudził mnie natomiast nietypowy, chwilowy ból nóg. W ciągu dnia nie występował ale wieczorem wrócił silnie wzmocniony. Dał mi „popalić” w niedzielę w nocy i dziś cały dzień. Osłabł dopiero ok. 18:30, w tej chwili występuje niewielki ale w innej partii ciała.

 • Marek

  Macie wątpliwości? Jeśli nie macie wahadełka, to zawieście sobie coś ciężkiego, np obrączkę na nitce ok 10-15 cm i powieście to np. na parapecie lub na półce. Powinniście zobaczyć samoistny ruch takiego wahadełka.ZNÓW LECIMY.

  • uświadom to sobie

   Tym razem,gdzie lecicie? Bo u mnie pajęczyna nawet nie drgnie.

   • Ika

    Zamiast tu gryzmolić, weż się za sprzątanie(pajęczyn), energię poczujesz… I pamiętaj, z szacunkiem do pająków i przyrody się odnoś – występowanie w mieszkaniu to dobry objaw.

  • uświadom to sobie

   Ostatnio to macie same przygody . Porwali was , podmieniali was ,zabijali was , ozdrawiali was , wymieniali wam narządy , lataliście na wycieczki ,przenosili w czasie , … nie zazdroszczę .

   • Marek

    Tomaszu S., zamieszkały w Nysie w pobliżu Obelisku Duńskich Więźniów Wojennych, jesteś mordercą dwóch osób. Uświadom to sobie, że jak się tak dalej będziesz prosił, to podam szczegółowe informacje publicznie, a policja to czyta codziennie od deski do deski.
    Dość obrażania mnie i innych uczciwych ludzi tu piszących. To nie jest Ziemia dla was.

    • Rafael

     Dawaj, podaj te dane. Jeśli to morderca a ty wiesz kto, to zatajanie jest przestępstwem. Pośmiejemy się z twojej psychozy.

 • Ola z Podola

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/pokajanie-rabina-2018-03 na dobranoc ku refleksji tym co żyją nienawiścią do Moskala. Boże zmiłuj się nad ofiarami obłędu diabelskiego.

  • Rambooo rzyga na wschód i Słowian !!!

   • Rambo

    Q Kłamiesz Majestic,ja rzygam nie na Słowian tylko na obłudę. Ty odchodzisz od jednej obłudy po to by przystać do jeszcze gorszej Putinowskiej obłudy. To tak jakbyś błagał gwałciciela o miłosierdzie i przebaczenie za to że ciebie zgwałcił. Uwierz mi że u Putina nie znajdziesz prawdy bo ktoś kto wyżej ceni luksusy niż godność ludzką nie jest w stanie jej dać. Putin jest kłamcą i krwiopijcą więc stworzy wam świat nie taki jak ty chcesz tylko taki jak on chce. Ty będziesz jebał jak pies a on będzie budował swoje rezydencje naznaczone ludzką krwią i potem.

    • bzdury Rambo ,nie podoba ci się Prezydent Putin to chciałbyś w tym pogrążyć cala Słowiańską Nacje bo o to Ci chodzi!!! aby na końcu powiedzieć że Słowianie tysiąc lat temu skakali po drzewach i bratali się z szympansami .

    • Rambo

     Nie podoba mi się Putin bo to łajdak i kanalia,rozwodnik,czciciel złotych klamek i morderca. I tak wiem że żaden mój argument do ciebie nie dojdzie bo już dawno oślepłeś. Budujcie wasz świat na zgniliźnie i zgliszczach moralności. Życzę powodzenia.

 • nina

  —————-WAŻNE !! WAŻNE !! WAŻNE !! https://www.youtube.com/watch?v=lXSgM6srV3k

 • spoko

  28 stycznia było pierwsze przesilenie, miało moc 50%. Drugie o mocy 100% nastąpiło 8 marca. Teraz nadchodzi trzecie o mocy 200% i spodziewane jest 20 marca. Zasięg globalny, ma się coś wydarzyć, co polepszy nasze życie dwukrotnie. Ale nie wiem co.
  Wróżka Alis, w spojrzeniu na marzec, miała szokującą minę, jak nigdy…

 • „Niebezpieczeństwa technologii 5G – Sir Julian Rose” NTV https://www.youtube.com/watch?v=_1lBnmyH1KM

  • Korniszon

   Jestem wręcz pewien, że nic specjalnie złego z powodu technologii 5G się nie stanie. Strachy na lachy. Wi-Fi też miało nas zmieść z powierzchni Ziemi, a gucio się stało. Już prędzej inteligentne liczniki są niebezpieczne, bo one faktycznie mocno promieniują, ale wystarczy na nie założyć klatkę Faradaya, aby bardzo mocno zminimalizować wydzielane przez nie promieniowanie. Strach ma wielkie oczy.

 • Franek

  Marek, dobrze, że jesteś. Idzie zmiana. Pozdrawiam w ten poniedziałkowy wieczór.

 • Ostas

  Lubię tu zaglądać, przynajmniej coś się dzieje, nie to, co w realu. Miałem jednak cichą nadzieję, że moja kobita urośnie o te pół metra, a wraz z tym jej cycki. A tu nic, codziennie macam – takie same. Erekcja mi siada, a Marek lata po Galaktyce i jakieś stacje radiowe nasłuchuje, zaniedbując nasze penisy. Czy w 5D można liczyć na jakieś sensowne cycki? Czy też jesteśmy skazani na tą nędzę, którą mamy? Czy w 5D będzie wielogamia, choćby bigamia, czy też jako avatarzy przez miliony lat będziemy musieli się onanizować? A czy Mantisy się onanizują używając w tym celu hologramowe cycki? To są pytania, które mnie dręczą w przeddzień Apokalipsy.

  • Ika

   Marek, co z tym gościem ? Przecież to jakaś żenada, karykatura ludzka… Zamiast wyniesienia, cofnięto go do minus 5 D (- 5 D). Współczuję kobiecie, która z nim jest.

   • Marek

    Dolores Cannon też o tym mówiła. Kobiety będą znacznie większe – on do tego nawiązuje. Nowa orbita Ziemi będzie znacznie dalej od Słońca o ok 35%, inny będzie rezonans Schumanna, a ta częstotliwość ładuje u kobiety trzy różne rodzaje energii i ma to związek z pojemnością całego organizmu. Kobiety muszą być większe o ok 46% niż dotychczas, bowiem były pomniejszone przez Nugrotis o 11%. Mężczyźni ładują się energią spoza Układu Słonecznego, więc nie muszą rosnąć. To czy będą rosnąć ustalą dusze w związkach – po prostu nastąpi nowy balans. Mehran Keshe mówi o budowaniu materii z plazmy, to nie są żadne wymysły, to jest prawda o przyrodzie.

    • Ika

     On odnosi się do kobiet w wyjątkowo prostacki sposób. Traktuje kobiety, jak przedmiot i to bije z jego komentarzy. Kobieta, która decyduje się na życie z takim osobnikiem nie szanuje siebie. O miłości nie wspomnę …

    • Marek

     To taka o pół metra większa i dwa razy cięższa go ustawi, tak czy nie?

    • Vismaya

     Kurcze, nie chcę takiego chrabąszcza … lubię wysokich i smukłych facetów …
     w dodatku szukać chrabąszcza z lupą w łóżku …
     pogadaj Marek z tymi Enki bo my ziemskie kobiety protestujemy …
     nie będziemy chrabąszczy nosić na rekach. 🙁

    • Ika

     Nie, Marku. Mam nadzieję, że prawdziwe kobiety w 5 D nauczą się prawdziwie kochać siebie i … uwielbiać swój biust – mniejszy czy większy. A autentyczną nauczką dla takich facetów, którzy nie szanowali kobiet, będzie tylko jedno – żadna go nie zechce … A piękny biust trafi „w ręcę” prawdziwego mężczyzny.

    • Vismaya

     Prawda Ika …
     nie pozwolimy chrabąszczom się dotykać ..
     poszukamy przystojniejszych panów we Wszechświecie. 🙂
     a oni niech wracają do 2D ubiegać się za biedronkami.

    • Ciekawyyy

     Od teraz baby będą nas nosić do ołtarza 🙂

    • Vismaya

     … i będą was wysadzać na sedes … bo będziecie sięgać mu do brody ….

    • Ika

     Do jakiego ołtarza Ciekawyyy ? Sam z sobą nie pójdziesz … Ha, ha.

   • mojsze

    tobie babo nic przejscie w 5d nie da, dalej bedziesz pasztetem jak teraz z małymi cyckami i duzą dupą. wiem to z nanokuli, wy jeszcze nawt nie wiecie co to jest a ja to mam. Kula mowi, ze musicie robić lewatywy z gansów trzy razy w tyg. Marek jest satanista i morduje male kotki, sklada w ofierze. Pije tez krew kozią i je kozie bobki. Wszystko to mowi nanokula.

    • Marek

     Mam dla was pocieszającą wiadomość odnośnie tego „mojsze”. Wraz ze swoim towarzychem z Sanhedrynu przeniósł się w końcu do czarnego wszechświata. Problem w tym, że tam może składać w ofierze tylko swoich ziomków, a tego talmud zabrania.

    • Ika

     Mojsze, nietrafione zupełnie… Zdziwiłbyś się nieżle… Szczerze, rozbawiła mnie twoja wizja kobiety. Masz poważny problem, bo albo w twoim środowisku tylko takie, jak opisałeś występują albo twą wizualizacją takie przyciągasz… Jednym słowem, jesteś bardzo ubogi w … duchu i troszkę mi ciebie szkoda. Rozumiem, że trudno wyobrazić sobie kobietę o cudownej, wrażliwej duszy i jednocześnie o … pięknym i zmysłowym ciele.

   • Ostas

    Nie wiem czy rozumiesz, że dranie stworzyli nas tylko i wyłącznie po to byśmy się rozmnażali – Ciebie też. To jest jedyny cel naszego życia. Nawet zakochanie się jest procesem czysto chemicznym i służy ułatwianiu rozmnażania. To jest żenada, w której też bierzesz udział, tyle, że jeszcze tego nie rozumiesz.
    Czyli zarówno Ty jak i ja jesteśmy ludzkimi karykaturami, którym jako życiowy cel postawiono nieustanną kopulację.
    Marek celowo o tym nie pisze, bo wywołałby tu prawdziwą burzę – on wie, że mało kto to rozumie i mogłyby się na niego polać prawdziwe rzygowiny.

    • Marek

     Zanim się wypowiada tak kategoryczne stwierdzenia powinno się przeczytać to:
     http://cs4friends.eu/pliki/mn-wd.pdf
     Celem nie jest rozmnażanie, ale rozwijanie duszy. Negritos zablokowali możliwość inkarnacji dla wielu dusz, dlatego trzeba zwiększyć populację ludzi.

    • Ika

     Mentalność programowa. Co stoi na przeszkodzie abyś się tego programu pozbył ?
     Istotą CZŁOWIEKA jest GŁĘBIA.

  • Ciekawyyy

   Ja tam się ciesze bo w pięć D relacje duże kobiety z mniejszymi facetami znacznie znaczniej wzrosną zgodnie z rezonansem Schumana https://youtu.be/jhJ9EOVxoAk?t=3

  • Korniszon

   „Już wkrótce dostępne są 3 rodzaje łóżek medycznych (stłumione), aby zapewnić zdrowie … odnawiać kończyny lub narządy … lub zmniejszyć swój wiek do 30 lat.”

   Bajki dla dzieci. I nie „są” a „będą”. Albo ktoś kto to tłumaczy nie umie dobrze angielskiego, albo robi to tłumaczenie na odwal. Takie informacje i sensacje sam mogę wymyślać, a inni duchowi ludzie będą je łykać jak pelikany. Już Keshe miał takie bajery robić i jak widać nic z tego nie wyszło.

   Obczajcie to tłumaczenie:

   „Czyszczenie Deep Underground Illuminati Secret Complex ( głębokich podziemnych kompleksów sekretnych Illuminati) kontynuujemy, gdy mówimy.”

   A oryginał:

   „Clearing of Deep Underground Illuminati Secret Complexes continue as we speak.”

   Czy naprawdę ktoś kto to tłumaczy zna dobrze angielski? To brzmi jak Kali jeść Kali pić.

   Obstawiam, że powinno być to przetłumaczone mniej więcej tak:

   Gdy to piszemy trwa oczyszczanie głębokich podziemnych sekretnych iluminackich kompleksów (baz).

   Mój angielski nie jest najlepszy, no ale bez przesady.

   • Kochany Korniszonku duży rośnie z ciebie poszukiwacz najprawdziwszych tłumaczeń, widzisz innych jak okropnie układają z wyrazów obcych polskie zdania…a może tak po prostu nie zauważasz ,że obok masz materiał źródłowy i możesz sobie poczytać (po angielsku, lub innym dowolnym, który znasz i w nim myślisz czujesz, funkcjonujesz) internet rządzi się innymi prawami – tutaj każdy może pokazać światu ,napisać ,użyć po swojemu w innym lustrze odbicie od oryginału…nie musi to być idealna stylistyka, właściwie postawiony przecinek, ściśle określone znaczenie- ba nie jest to praca doktorska z polskiego, lub tłumaczenie tłumacza z licencją.A nie pomyślałeś czasem dlaczego jest tyle różnych języków? Jaką mają spełniać rolę ?
    byśmy mieli utrudnienie z porozumiewaniu się… kiedyś wrócisz do porozumiewania telepatycznego to zrozumiesz ,jak bardzo nas podzielono i poróżniono. Oczekujesz niby doskonałości …a przecież nie o to chodzi , każdemu wolno pisać ,i każdy ma swój rozumek by to odczytać.. nie szkoda ci czasu na na tłumaczenie przetłumaczonego – sięgnij do źródła zapewne to tłumaczenie będzie ci pomocne.Wiele słów ma setki znaczeń skąd się to wzięło ? Wiele zdań ,pojęć ma inne i różne znaczenie nawet w tym samym języku… a KochaneZdrowie jest ci zawsze przyjazne, zawsze coś fajnego dla siebie znajdziesz.

   • Vismaya

    Prostuj, prostuj Korniszonku te bzdury … bo później krążą po necie takie mundrości …. że aż brzuch boli jak się to czyta.

  • Ostas

   Marek, skoro, jak piszesz: „Celem nie jest rozmnażanie, ale rozwijanie duszy. Negritos zablokowali możliwość inkarnacji dla wielu dusz, dlatego trzeba zwiększyć populację ludzi.”, to w jaki sposób mamy zwiększyć tą populację? Bo moim zdaniem poprzez … kopulację. Masz nadmiernie rozwiniętą duszę i dlatego logika Ci siada, albo jakaś Negritka Cię zablokowała.

   • Marek

    A co złego w kopulacji? To żydzi spowodowali, że myślimy o tym jako o zezwierzęceniu.

 • Kassandra

  Jeżeli coś swieci określonym kolorem, to znaczy, że to coś tego koloru się pozbywa.
  Liście świecą na zielono, bo wchłaniają całą gamę kolorów, prócz zielonego.

  jeżeli dany obiekt traktujemy wydalanym (nieprzyjmowanym) kolorem, to jest to gaszenie ognia benzyną.

  na tej samej zasadzie traktowanie ludzkich czakr, tzw koloro-czakro-terapia, ich niby to właściwym kolorem, powoduje tylko rozwalenie organizmu. Czakra nie przyswaja, bądź wydala określoną długośc fali. Dlatego widzimy jej niby to kolor

  Przyjemnego rozwalania kochanej Ziemi
  A jeżeli juz ktoś naprawde chce pomóc, to trzeba działać pełnym białym światłem. Łącznie z barwami astralnymi.
  A nie każdy to potrafi.

  • Marek

   Masz aurę rozwaloną w ponad 90%. Wyraź tylko wolę jej scalenia i będzie ok.

   • Kassandra

    ty mnie nie pier*** o aurze, tylko pacz co piszesz
    próbujesz zastraszyc wszystkich, którzy podważają samoistną mądrość samoistnie dyndającego wahadełka.
    Buja się taki drucik i gada??? wypisuje???
    skad takie długie teksty.
    Przecież nie skladasz tego pol literce.
    Bo to by znaczyło, że cos steruje wahadełkiem.

    Ale co??
    jak wszystkie szczury pouciekały, a tzw bogów ni ma
    Bo albo diabelskie pomioty, albo jakieś krwiożercze stwory

    Bo w te mnogie cywilizcje coś nie wierzę.
    są, ale istnieje tzw wolna wola
    i jeżeli większośc ludzi świata się nie wypowie, to żadna cywilizacja nawet palcem nie kiwnie
    a wahadełko sie buja i buja i buja i buja…
    No i co z tym wydalaniem światła? mam czy nie mam racji??

 • Michael

  Przyłączam się. Jakiś czas temu praktykowałem Siddha Jogę, i tam mówiło się o Błękitnej Perle, którą w medytacji najpierw się widzi jako małą kropkę, ale przychodzi moment, kiedy ona wybucha i ogarnia sobą cały świat. Może to właśnie TEN MOMENT?

  • Marek

   TAK, TO TEN MOMENT.

  • Kassandra

   WSZYSCY ! ! ! ! ! tzh wszyscy hinduscy bogowie nie są zrealizowani.
   to znaczy, że czerpią energię ze swoich wyznawców.
   Czasami cos komuś sypną, ale to są duperele
   tak jakby w porównaniu: jeżeli Tobie cała ludność Ziemi codziennie płaciła daninę po grosiku….. to co to jest grosik.
   A po niezbyt krótkim czasie byłbyś najbogatszym obywatelem świata
   to jest porównanie

   i teraz przekładając to na energie…
   był sobie taki kudłaty demon. W Indiach.
   Chodził w pomarańczowych ubraniach…
   Miliony ludzi składało mu hołdy, jak jakiemuś bóstwu..
   on z tych energii wyczarowywał łańcuszki, jakieś pierścionki i tym ogłupiał wiernopoddańczy motłoch.
   Rozdawał trochę złota, za bliżej nieuświadomioną obietnicę zbawienia i tzw życia wiecznego….

   I te demony pokazują czasami tzw wiernym jakieś cuda…
   i żrą coraz więcej energii.
   Te cuda, to ułameczek niewielkiego promilka energii, które kradną, którymi się żywią, które sobie magazynują.

   I to jest ten przekręt tysiacleci

   ogłupiały motłoch oddaje swoje energie „innym” w nadziei na bliżej nieokreślone, nieuświadomione, jakies takie cudowne fiu bździu „wyzwolenie”….

   I dotyczy to i tych rzymsko-katolickich poddanych „papistów”, i tych islamistów i buddystów…

   Nikt nikogo nie zbawi ! ! ! ! !
   ani cudownie samoistnie ruchające się wahadełko padlino-dleckiego, ani leżenie płaskiem pod figurką jakiegoś świętego

   Moc jest w wyzwolonej duszy równej swoją mocą ze stwórcą- Źródłem.

   i teraz wdruki i implanty cudzych „bogów” każą zawyć nad tymi słowami, odrzucić je i mnie zgnoić…

   a to jest niezbywalna prawda
   i żadne samoistnie wahające sie dyndadełko tego nie zmieni
   ani „zbawca świata” padlino-podlecki

 • Hamburg – 18.03.2018 niebo nadzwyczaj czyste i intensywnie niebieskie bezchmurne ,wietrznie. 19.03 2018 jak wyżej bez wiatru. Smugi kondensacyjne bardzo krótkie szybko znikające. Odczucie – podniosłości , wzniesienia.

 • Scientist

  Mamy teraz opcję wiecznego życia na Ziemi? czyli ludzie ze starości nie będą umierać? nie wiem czy zrozumiałem to poprawnie. Proszę o rozwinięcie następstw przejścia Ziemi na wyższe wibracje.
  Pozdrawiam!

 • Anonim

  Tu jest podwórko, tu jest zabawa, tyle emocji i energii do pochłonięcia, i tak ma pozostać na nic ci się zda twa walka żałosny bycie.

 • bob

  Mi to jedynie chce sie spac i głowa boli od 2 dni

  • bob

   Nie stać cie chamie na wymyślenie własnego nicka!!!

   Głowa cię boli, bo złodzieju ukradłeś nicka.

   Pisze się chamie: mnie, a nie mi!!!