Nanowahadełko ma złe informacje dla tych co będą próbować siłą nas zmieść…

Ostrzeżenie dla 4 kolejnych naiwniaków planujących zamknięcie mnie w psychiatryku. Za 8 godzin wasz stan zdrowia pogorszy się na tyle, że nie będziecie w stanie ruszyć ręką i nogą – paraliż, do którego dojdzie jeszcze 7 innych jednostek chorobowych z brodawicą na całym ciele. Nie będę wymieniał nazwisk, nadmienię tylko, że nanowahadełko pokazuje mi 3 sędziów i 1 prokuratora. Wszyscy pochodzenia żydowskiego.

Sprawdziłem nanowahadełkiem , że knute są plany zrzucenia bomby atomowej na Kraków, by zniszczyć ruch rozliczenia zbrodni na ludzkości jaki się tutaj zaczął. Mam dla was szubrawcy bardzo przykre informacje. Za planami stoi 58 osób, jutro będzie ich sromotny koniec – zanim nawet zostanie wykonany jakiś konkretny ruch w tym kierunku. Zresztą wszystkie wyrzutnie są już zablokowane, możecie sprawdzić na testowym pocisku. Jutro w wielkim bólu rozpocznie swoje ciężkie choroby 48 żydów z Izraela (sami rabini), 8 z USA (także rabini) i 2 z Anglii (j.w.). Choroba potrwa 5 tygodni, chyba że Izrael, USA i Anglia wpłacą na konta Polaków – do RÓWNEGO PODZIAŁU 100  miliardów dolarów. Ma to być PIERWSZA RATA z tytułu zwrotu za zabijanie Polaków i niszczenie ich zdrowia przez siły satanistyczne na całym świecie. Ogólną kwotę ustali się w ogólnonarodowej dyskusji podsumowującej te zbrodnie.

Nanowahadełko pokazało też, że prowadzone są rozmowy w celu wywołania wojny w Europie z naciskiem na Polskę, by zagłuszyć to co się zaczęło w tym tygodniu. W rozmowach biorą udział 583 osoby z 8 krajów, niemal sami żydzi. W ciągu 2 dni rozpoczną się u wszystkich ciężkie choroby, a śmierć w mękach nastąpi w ciągu 2 miesięcy. Zaangażowane w rozmowy kraje to Polska – 58 osób (80% z rządu), USA 69 osób (30% z rządu – pewnie ci, których Trump jeszcze nie zdemaskował), 49 z Anglii (85% z rządu), Rosja 69 osób (tylko 4 osoby z rządu, bo Putin pousuwał niemal wszystkich żydów), Niemcy 84 osoby (100% z rządu – widać pod czyją brudną łapą jest ten kraj), Francja 69 osób (100% z rządu), Izrael 85 osób (80% z rządu, reszta to rabinat), Włochy 46 osób (70% z rządu) plus prywatne osoby, w tym przedstawiciele rodzin bankierskich pod wodzą Rotszyldów. Są też przedstawiciele Watykanu z Papieżem Franciszkiem.

Nanowahadełko potwierdza, że WSZYSCY BEZ WYJATKU  uczestnicy tych rozmów ciężko zachorują, pierwsze zachorowania mają miejsce w tej chwili, a ostatni zacznie chorować za 3 dni. Z powodu dużej ilości jednostek chorobowych (38) nie będę ich wszystkich wymieniał, podam choćby takie jak ciężki paraliż, gdzie śmierć następuje po 8 dniach, czy też ciężkie przypadki raka prostaty (śmierć w mękach po 6 dniach). Wszyscy oczywiście będą mieć brodawicę, by widać było zmianę w ich wyglądzie. Zaniechanie wojny nie wystarczy by powstrzymać przebieg chorób. Konieczne będzie podanie do publicznej wiadomości we wszystkich środkach masowego przekazu o planach, które były snute, celu wojny oraz o głównych inicjatorach, których jest wg. nanowahadełka 72 osoby (80% to żydowscy rabini, 20% bankierzy). Tych ostatnich rozliczą narody świata.

Do tego na rzecz ludności świata – do RÓWNEGO PODZIAŁU, ta swołocz przekazać ma sumę ok. 8 bilionów dolarów w trybie natychmiastowym, tj. każdy obywatel świata otrzyma sumę tysiąca dolarów – może być w innej walucie. Mają na to 4 tygodnie, każda próba oszustwa oznacza natychmiastową śmierć oszustów (w 3 godziny po dokonaniu oszustwa).
Polacy mają otrzymać specjalne odszkodowanie w wysokości 658 miliardów dolarów – do RÓWNEGO PODZIAŁU pomiędzy wszystkich obywateli.

Chcecie wierzyć to wierzcie, nie chcecie to nie. Przyszłość pokaże.

Dodatkowa informacja z nanowahadełka – 6 czarnych magów wysyłających swoje „demony” na mnie, moją rodzinę i znajomych zamilknie na zawsze w ciągu 3 dni. Już za 9 godzin nie będą mogli ruszyć ręką ani nogą.

22 komentarze Nanowahadełko ma złe informacje dla tych co będą próbować siłą nas zmieść…

 • Ja

  To jest fer ze każdemu życzysz raka całusa. Ją jako mag napiszę że masz 3 dni na usunięcie swoich wpisów. Inaczej umrzesz na raka wątroby. Powodzenia

  • Admin

   Widzę, że niewiele już napiszesz z tak szybko postępującym rakiem i innymi chorobami.

 • Adam

  Marku czy mógłbyś sprawdzić pana Sławka, tego od przekazów od „ojca Pio” (seria filmów na youtube pt. „odpowiedzi ojca Pio”)?
  Czy pan Sławek jest wiarygodny?
  Czy przekazuje prawdę (lub jaki procent prawdy)?
  Czy też został zwiedziony przez istotę negatywną/demoniczną?
  A może po prostu jest to zwyczajna opłacona dezinformacja, aby ludziom mącić w głowach (coś jak teorie o płaskiej Ziemi)?

  Piszesz o atakowaniu Polaków i o niszczeniu naszego zdrowia. Przy okazji więc zapytam –
  czy mógłbyś też napisać mi czy jestem atakowany energetycznie (lub podobnie) przez negatywnych? Ostatnio nie czuję się najlepiej (w zasadzie całe życie nie czuję się tak jak należy).
  I dlaczego mieliby mnie męczyć?
  Jestem zwyczajnym człowiekiem.
  Nie mam ani żadnej pozycji „społecznej”, ani nie pełnię żadnej funkcji, nie jestem też ani idealny, ani święty. Jestem nikim…
  Po co mieliby zawracać sobie głowę kimś takim jak ja?

  • Admin

   Sprawdziłem go już dość dawno. Wg nanowahadełka aktor, agent Mossadu. Jego stan zdrowia fatalny, umrze za 2 dni. Tak to widzę.

 • kamila

  co tu się dzieje?
  Admin, Ty tak na poważnie z tymi chorobami?

  • Admin

   Ja tylko czytam. A poważnie to ktoś inny. Ludzie dostają przekazy, że gady przegięły i teraz naprawdę dostaną po d. tak jak nigdy. I to się dzieje.

   • ninanonimowa

    ——- no wreszcie ! domyślałam się ,że STOI SIŁĄ nano wahadełko . Czekałam aż sam Pan o tym powie.

    • Admin

     Nanowahadełko tylko czyta informacje z Księgi Akaszy. Są też inne metody wejścia tam, ja znam tylko tę metodę.

 • karton

  Czy Żydzi prowadzą lobby polityczne w Polsce? R. Bąkiewicz, T. Gryguć (Pan Nikt)
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1027&v=upWd2utxV3k

 • Nike

  Marek na miłość boską, przestan już pierdolic. Najpierw Keshe potem quantecki, głupoty taratajcia, teraz to. Czy ty sobie zdajesz sprawę że jesteś chory psychicznie?

 • Xellos

  „Polacy mają otrzymać specjalne odszkodowanie w wysokości 658 miliardów dolarów – do RÓWNEGO PODZIAŁU pomiędzy wszystkich obywateli.”
  .
  –proponuję uściślenie tego terminu do POLAKÓW POLAKÓW z wykluczeniem wszelkiego polactwa jakiemu bliżej do telawiwu, londynu, berlina, moskwy, paryża… CZY INNEJ WSZAWEJ NORY niż Warszawy… czyli wszelkiej wszy nalazłej tu wraz z z krzyżami, sierpami, gwiazdami czy innymi bander(owc)ami…..
  .
  po drugie wymieniona suma to tylko RATA za OBECNE POMÓWIENIA Polaków O SPRAWSTWO „holokaustu żydków”….. jedna ze 3600 rat…. po jednej RACIE za KAŻDY ROK ŁAMANIA POKOJU i PRZYKAZAŃ danych żydkom jako warunek ich pozostawienia przy życiu od momentu kiedy taki jeden pedofil dostał od Boga „tablice”….
  .
  po trzecie NALEŻNOŚĆ MA BYĆ SPŁACONA W CZYMŚ WARTOŚCIOWYM….góry szklanych paciorków zwanych dolarami, ojro, funtami (etc) można sobie darować…..
  .
  .i po czwarte… niedługo wróci ŚNIEŻYNKA….. znak jej powrotu może pokazać się na niebie już za całe 4 dni… Radze się pośpieszyć z PIERWSZĄ RATĄ bo …. patrz biblia….. i stosowny wpis tam zamieszczony
  .
  PS.
  ODSZKODOWANIE dla NARODÓW ŚWIATA proponuje określić po ich oczyszczeniu z twarów i innych nieludzi…
  .

 • Admin

  Nanowahadełko pokazuje, że zaczęło chorować już ok 20% wspomnianej tu swołoczy, tj 494 osoby. Zmarły 2 osoby.
  Sędzia Górny przeprosił Piotra Rybaka, Poteralski też – zdrowie ich się normuje. Będą rzetelnie i solidnie wykonywać swój zawód.

 • lincz

  Odnoszę wrażenie, że prowadzący tagentv kręci wywiady „jak leci”. Niedawno oglądałem rozmowę z „pretendentem” Potockim. Kanał promuje jego osobę ?

  • Admin

   Ty też? Widzę 16 jednostek chorobowych, jak zwykle z rakiem prostaty na czele, brodawicą itd. Jutro stan zdrowia spadnie do 30%, w poniedziałek nie będziesz miał już siły wstać, będziesz lał pod siebie. Chyba że koledzy żydzi rosyjscy ci pomogą Yrun.

   • lincz

    Czy proste pytanie o prawość i uczciwość reporterską skutkuje wyklinaniem ? Szanowny Panie Marku… spokoju życzę.

 • sowizdrzał

  Czy Jonny Daniels, angielski Żyd, świeży przybłęda, robi na polskiej scenie politycznej tylko dużo szumu dla odwrócenia uwagi od przygotowywanego czegoś groźniejszego, czy też jest to już atak mający na celu likwidację Polski, a on sam jest tylko twarzą możnych tego świata, którzy za nim stoją?

  http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/141250,lobbing-czy-wrogi-atak

  • Admin

   Nanowahadełko pokazuje, że umrze za 6 dni. Choruje już od 8 dni, 18 jednostek chorobowych… rak prostaty oczywiście i brodawica na całym ciele.

 • ninanonimowa

  ———— NIECH SIĘ STANIE !!