Zmniejszamy możliwe skutki Wzniesienia – transformujemy czakramy Ziemi w nowe.

Usunięte zostały już niemal wszystkie przeszkody na drodze do transformacji Ziemi, a właściwie Układu Słonecznego, jaki nastąpi za niecałe 5 dni. Dusze ponad 9 milionów ludzi zdecydowały już o ich odejściu, uaktywniły się inne przeszkody jak inteligentne zwierzątka, które dotąd siedziały cicho, a które niedawno dowiedziały się, że ich wibracje nie będą pasować do Nowej Ziemi. Np. takie małe „muły” – brązowe robaczki wyglądające jak guziki… No i najważniejsze – beztlenowe bakterie z biologią opartą na węglu, których już nie ma! Jeśli ktoś ma wątpliwości, to proszę sprawdzić zawartość kału. Bakterie tlenowe, mimo że symbiotyczne, nadal się utrzymają bowiem nie tworzą sztucznej inteligencji i są bardzo pożyteczne.

Tu, w Sulejowie, jest Czakram Ziemi

Teraz pozostała tylko transformacja siedmiu wielkich czakramów Ziemi i możemy to zrobić my, z pomocą największego, o którym mało kto wiedział – Czakramu Ziemi, który jest w Sulejowie na terenie Opactwa Cystersów. Czakramy to są inteligentne kryształy. Słynny Czakram Wawelski ma niewyobrażalne IQ rzędu 4,6 miliona, ale ten w Sulejowie ma 10-krotnie większą. Dotąd się ukrywał, bowiem Lucyfer, Jahwe, Belzebub i Szatan chcieli go zniszczyć. Sądzili, że Czakram Ziemi jest na Wawelu, dlatego zablokowali dostęp do Kaplicy Gereona i za pomocąsobie oddanych księży próbowali wydłubać tamtejszy czakram. Czakram zabił ponad 300 osób, dlatego złoczyńcy nie mogli go wyciągnąć. W końcu go usunęli zniewalając Andrzeja Nikodemowicza, który stosując odpowiednie „zaklęcia” przekazane mu przez nich przetransformował położenie czakramu z 35 poniżej Kaplicy Gereona do sarkofagu Lecha i Marii Kaczyńskich, który już wtedy był pusty. Oni chcieli przetransformować kryształ w czaszkę Lecha Kaczyńskiego, tak jak zrobili już kiedyś z siedmioma poprzednimi czakramami. Mielibyśmy wówczas kolejną, 8-mą kryształową czaszkę. Poprzednie czakramy były tak inteligentne, że zostawiły pułapkę na złoczyńców i się odtworzyły w niemal 100%.
Złoczyńcom tak bardzo na tym zależało ponieważ bez zgody Czakramów nie mogło by dojść do transformacji Ziemi i pozostała by ona na swej dotychczasowej orbicie, a zło by nadal kwitło. Czakram Ziemi już się zgodził na transformację ok. 6 tygodni temu w obecności przedstawiciela Duszy Ziemi, mojej oraz Joanny Smackiej.

Joanna Smacka była podczas pierwszej próby Wzniesienia w Sulejowie

Wtedy też przeniesiono cały Układ Słoneczny na piąty poziom – dołączył on do reszty Wszechświata, który tam się znalazł 31 grudnia 2012 roku. Tak, Majowie mieli rację. To przeniesienie było testowe, podczas tego testu wyszło, że na Ziemi jest jeszcze zbyt wiele zła oraz że potrzeba zgody pozostałych czakramów. Tym razem wszystko będzie dopięte na ostatni guzik – jeśli 7 czakramów się na to zgodzi.

Musimy więc prosić wspólnie Czakram Ziemi by przekonał pozostałe 7 czakramów do tej transformacji – on je przekona, że nic im nie grozi. Nie ma co się im dziwić po przygodach z ludźmi, którzy próbowali je zniszczyć.
Jak dojdzie do zgody to niemal natychmiast zaczniemy odczuwać pierwsze objawy Transformacji czy też Wzniesienia Ziemi, niesłusznie nazywanej Apokalipsą. Owszem, będą ujemne skutki, ale czakramy mogą je zmniejszyć 2-krotnie. Tak więc niech tak się stanie.

54 komentarze Zmniejszamy możliwe skutki Wzniesienia – transformujemy czakramy Ziemi w nowe.

 • misio

  A czy moja rodzina bedzie bezpieczna? Tylko to mnie interesuje. Ja tam moge isc gdzie musze, i tak nie wiem kim jestem…

 • zawszefajny

  Marek jak tam twój ucisk?I kiedy on z tobą skończy? Mam odszczekać? Czy zostać awatarem. hm?

 • Marcin

  Panie Marku , od dawna czytam i obserwuje, to moj pierwszy komentarz…Czy ja i moja rodzina jestesmy bezpieczni?od dawna w srodku czuje dziwne uczucie jak bym nie pasowal do przesiaknietej nienawiscia naszej Ziemii…pozdrawiam wszystkich z dobrym serduchem.

 • Marcin

  Panie Marku , od dawna czytam i obserwuje, to moj pierwszy komentarz…Czy ja i moja rodzina jestesmy bezpieczni?od dawna w srodku czuje dziwne uczucie jak bym nie pasowal do przesiaknietej nienawiscia naszej Ziemii…pozdrawiam wszystkich z dobrym serduchem.

  • Marek

   Jesteś bardzo starą duszą i dawno nie było tutaj twojego wcielenia, dlatego to tak odczuwasz. Po Wydarzeniu będziesz się inaczej czuł. Rodzina super!

 • Marcin

  Panie Marku od dawna tylko czytam i obserwuje, to moj pierwszy komentarz…Czy ja i moja rodzina jestesmy bezpieczni?od dawna w srodku czuje dziwne uczucie jak bym nie pasowal do przesiaknietej nienawiscia naszej Ziemi

 • Bon Ton

  „JEST PLAN! Szansa na NARODOWY POLSKI rząd! UWAGA! Czy żydokomuna zza kulis przygotowywuje i szkoli od marca kolejną okupacyjną elitę władczą dla Polski?
  (…)
  Od dziesięcioleci Polacy nie mają własnego rządu który działałby w Polskim Interesie Narodowym i dla dobra wspólnego każdego obywatela Polskiego. Skutkiem tego Polacy są wykorzystywani i okradani na wszelkie sposoby przez kolejne pseudopolskie rządy, przez bankierów, przez rzadową administrację i przez obce nacje! Wszędzie w Polsce panuje wszechobecna bieda zakrywana przez służalcze reżimowe media fałszywą propagandą urojonego dobrobytu, dostępnego jednak tylko dla wrogo nastawionego do Polaków biurokratycznego aparatu administracyjnego! Wszystko wciąż drożeje a młodzi Polacy aby godnie zarabiać, wciąż muszą emigrować za granicę. Najbardziej aktywna i przedsiębiorcza część społeczeństwa Polskiego została spacyfikowana i zniewolona za pomocą kredytów między innymi frankowych i nie śmią nawet pisnąć…..

  Żelaznym dowodem na nazwanie obecnych władz władzami okupacyjnymi jest podporządkowanie się tej władzy banksterom i całkowita obojętność tychże władz wobec losu milionów poszkodowanych przez banki Polaków i dziesiątek tysięcy samobójstw z powodu niesprawiedliwych długów! Katolicka Nauka Społeczna w tej kwestii mówi jasno: „Nawet człowiek, który odwraca się od prawa natury i nie chce służyć społeczeństwu (non seroiam! ) musi za cel swej działalności gospodarczej przyjąć zaspokojenie potrzeb społecznych, gdyż tylko tą drogą może osiągać korzyści własne. Od tej reguły są oczywiście wyjątki w postaci spekulacji, lichwy, ale są to po prostu kradzieże, a nie działalność gospodarcza, ich istotą jest bowiem nie zaspokajanie potrzeb społecznych, lecz zdobycie nielegalne własności bliźniego.” W powyższym świetle obecne rządy wraz z bankierami współuczestniczą w rabowaniu Polaków zamiast natychmiast zdelegalizować te złodziejskie mieniące się bezprawnie przedsiębiorstwami bankowe twory!

  Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego Naród Polski nie jest w stanie przejąć w Polsce władzy i obsadzić ją mądrymi, uczciwymi i odważnymi ludźmi, prawdziwymi Polakami którzy działaliby w interesie Polski i Polaków?

  Są trzy moim zdaniem etapy warunkujące rodowitym Polakom dojście do władzy, których Polacy jak do tej pory nie byli w stanie przeskoczyć bo na każdym z tych etapów są przeszkody których Polacy nie są świadomi lub nie wiedzą jak je obejść….. i wciąż się o nie potykają… Są to następujące etapy: zjednoczenie, finansowanie, wiedza i program.

  Do tego musimy również zdawać sobie sprawę z tego że wyznawane przez wieki przez Polaków wartości naszej cywilizacji takie jak prawda, uczciwość, solidarność, honor i sprawiedliwość zostały mocno nadszarpnięte dzięki niszczącym wpływom obcych panoszących się po Polsce cywilizacjii, których głównym motorem działania była i jest chciwość a nadrzędnym ich celem rabunek. To w ich interesie jest zniszczenie jakichkolwiek norm etyczno-moralnych wśród społeczeństwa Polskiego gdyż są one dla nich niebezpieczne bo mogłyby one uniemożliwić im dalszą kradzież. Dla nich „miłość bliźniego” czy poczucie solidarności liczy się tylko w obrębie ich własnej (nie polskiej) nacji.

  Poniżej analiza wymienionych trzech etapów warunkujących doprowadzenie do władzy w Polsce mądrych, uczciwych i odważnych prawdziwych Polaków.” więcej: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/03/05/jest-plan-szansa-na-narodowy-polski-rzad-uwaga-czy-zydokomuna-zza-kulis-przygotowywuje-i-szkoli-od-marca-kolejna-okupacyjna-elite-wladcza-dla-polski/

  • Rambo

   Kolejny uczciwy inaczej się znalazł.

  • Быдлошевский Л.З.

   ♦️♦️♦️

   Najbardziej aktywna i przedsiębiorcza część społeczeństwa Polskiego została spacyfikowana i zniewolona za pomocą kredytów między innymi frankowych i nie śmią nawet pisnąć…..
   ❓❓❓❓❓❓

   ♦️♦️♦️

 • Ela

  Ta noc faktycznie była niespokojna dużo różnych snów i kilkukrotne wybudzenia.Ciekawi mnie kiedy będzie reset walut i czy znikną te wszystkie okropne podatki.

 • Sasquatch

  W nocy doświadczyłem kolejnego dziwnego zjawiska. Nie wiem czy to było tą nauką o której wiele razy wspominałeś. Jakby tysiące obrazów, emocji, osób. Kilka razy musiałem się obudzić bo świadomość już nie wyrabiała z przetworzeniem takiej ilości danych. Zawsze tak przebiegają „inkarnacje senne” ?

  • Marek

   W nocy przeżyłeś 500 lat – stąd ta ilość danych. Zapamiętałeś 0,003% to jest bardzo dużo.

 • widzący

  Cały czas moderacja w temacie .Czy czegoś się obawiasz?

  • Marek

   Miałem zablokowany blog.

   • Jędrek

    Zasrany, a nie zablokowany 😀 Moderację cały czas masz włączoną, bo jakbyś puścił bez niej te wszystkie zdroworozsądkowe komentarze, jak moje i innych, to większość naiwniaków zaczęłaby myśleć i odwróciłaby się od ciebie. A tobie pozostałby już tylko powrót do normalnej rzeczywistości, bez pajacowania lub psychiatryk, gdy okazałoby się to już niemożliwe. Pozdrawiam 😉

    • Marek

     Jędrek, za 5 godzin pójdzie wielka fala elektromagnetyczna, ty lepiej wypij 5 szklanek wody ze smartfona, bo nie przeżyjesz jej.

    • Jędrek

     Ok, to odezwę się za 6 godzin, a ty w tym czasie wyłącz moderację, zamiast blokować moje komentarze, wkręcając wówczas naiwnym, że mnie niby ta fala zabiła 😀

    • Marek

     Blokuję nienawistne bezpodstawne ataki chronię twoją dupę tylko żeby Logos cię nie usunęli, nie rozumiesz? Bo masz zniszczoną aurę, jesteś Avatarem i nie ma powodu żebyś nie przeszedł. Dusza 78 milionów lat, naprawdę porządnie cię rąbnęli. Koniecznie pij tę wodę.

    • Ciekawyyy

     Ta fala uszkodzi transformatory sieci przepływu prądu elektrycznego czy trafi tylko sceptyków pokroju Jędrka ?

    • Jędrek

     Logos? To jakiś meksykański gang? A moje komentarze nie są „bezpodstawnie nienawistne”. Są zdroworozsądkowe, choć czasami tak mnie drażni twoja manipulacja naiwnymi ludźmi NIE POPARTA ŻADNYMI FAKTYCZNYMI ARGUMENTAMI I DOWODAMI, że owszem napiszę kilka ostrych słów, cobyś się w końcu opamiętał…

    • Ciekawyyy

     Jędrek, Marek nie jest chory psychicznie jak zdroworozsądkowo
     domniemasz sprawa jest o wiele wiele bardziej złożona.

 • rob.s

  I co ma zmienic sie niedlugo dla zwyklego czlowieka, jakie istotne zmiany. Czy powroci jezus?

  • Marek

   O zmianach to jeszcze będą dyskusje. Ja mam ograniczone możliwości bo dostaję informację przez wahadełko. Jezus wróci za kilka lat i będziesz z nim pił piwo. Piwo to napój bogów, musi być jednak organiczne i bez toksyn.

   • Vismaya

    To bogowie zmienili swój boski napój, jak dotąd to była ambrozia?
    To rzeczywiście nastąpił duży przewrót we wszechświecie.

 • nina

  ————-DŁUG -powstanie LICHWY znakomicie ,prosto wytłumaczone.
  https://zastopujczas.pl/proroctwa/jestes-przygotowany-na-upadek-nierzadnicy/

 • ZGG

  Markujesteś wielki ale–
  Ja z przyjemnością doczekałbym się chwili w której chodziłbym nadal żywy przemieniony. I w około mnie leżały zdechłe lucyferyczne trupy. I żebym każdego mógł kopnąć w dupę.Jeżeli naszła by mnie taka ochota. Ale z tego co wiem to chyba jeszcze przyjdzie na to troszeczkę dłużej poczekać. Bowiem zapowiedziane jest że dopiero gdy skończy się czas wielkiego ucisku.[ a ten dopiero nadejdzie] To niedługo potem się zacznie. Tak wiec Marku do zobaczenia po tym twoim końcu świata. Mam nadzieje że się to wam uda. I niczego nie spiepszycie.

 • zDiwa

  Panie marku proszę sprawdzić wahadełkiem zawartość kału pani Joanny bo ze zdjęcia wywahało bardzo dziwne odczyty telemetryczne, ona jest babulatrem w postaci kobiety z jasnymi włosami czy to prawda ? bo jeśli tak to co mamy zrobić?

  • Marek

   Ona jest w innym wymiarze, dlatego tak wyszło. Tam są inne warunki przemiany materii – to samo Pani wyjdzie analizując zawartość kału innych zmarłych. Bardzo dziękuję za podanie dowodu.

 • nina

  ———Panie Marku, ile rzeczywiście jest nas Polaków w Polsce ?. Dziękuję za odpowiedz.

  • Marek

   24 mln 600 tys, 5 mln Ukraińców, troszkę ponad 2 mln Niemców, 450 tys tzw. Cyganów (wspaniali ludzie) i nieco ponad 50 tys Żydów. Było ponad 650 tys Żydów, została ta dobra esencja.

   • Korniszon

    Rozumiem, że twoje nano-wahadełko wie lepiej niż Główny Urząd Statystyczny, który stwierdził, że w 2011 roku wyłącznie obywatelstwo polskie posiadało 36.188.000 osób. Rozumiem, że przez 7 lat wyparowało nam 12 milionów Polaków i jakimś cudem gospodarka się nie zawaliła. Co do ilości Ukraińców też się mylisz, w tym roku ma być ich około 3 milionów.

    Cyganie (Romowie) tacy wspaniali? Szczególnie jak niszczą mieszkania socjalne, za które muszą płacić polscy podatnicy.

    ”Są agresywni. Rozbijają się drogimi autami i dostają mieszkania za darmo”. Czy Romowie kiedykolwiek się zintegrują?
    http://natemat.pl/155345,sa-agresywni-rozbijaja-sie-drogimi-samochodami-a-nie-pracuja-i-dostaja-mieszkania-za-darmo-czy-cyganie-kiedykolwiek-sie-zintegru

    • Marek

     Główny Urząd Sadystyczny? Żydowski chciałeś powiedzieć. Tam nawet nie ma 20% prawdy.

    • Wojox

     W mieście którym mieszkam Preston UK jest kilka małych sklepów wyłącznie z polskim towarem. Wiec jakby popatrzeć na całe UK to sklepów jest tysiące. Wiec jak ma upaść polska gospodarka skoro tysiące ton polskich artykułów kupujemy my na obczyźnie.
     Wiec proszę nie pisać że Polska jest pokrzywdzona.
     Angielskich towarów nie da się jeść.
     Poza tym ostatnio pracuje w magazynie który przerzuca około 7 000 palet na dobę. Głównie wielonarodowej spółki Mondolez ltd zp zoo itd. Większość produktów marki Cadbury (slodycze) produkuje się s Polsce. Próżno szukać na opakowaniu napisu „made in poland).
     Anglik by tego wtedy nie kupił.
     Odbieramy około 50 do 80 tirow dziennie z produktami z polski.
     Zapewne z innymi rzeczami jest podobnie.
     Wiec polskie zakłady produkcyjne mają się znakomicie. …
     I proszę pana korniszona o nie sianie defetyzmu.

    • Wojox

     Dodam że tu w UK jest przynajmniej 3 mln Polaków.
     Mnóstwo jest we Włoszech także w Niemczech Holandii itp.
     Wiec lukę wyjeżdżających zajęli Ukraińcy .

 • Valdi

  Panie Marku,czy moja rodzina jest bezpieczna w razie czego?

 • Artur

  Dzisiaj nanowahadełko powiedziało mi, że Pan Podelcki to wydmuszka stworzona przez kodi

  • Marek

   Tak dokładnie! Tylko, że Kodi też bywało przejmowane przez wyższą inteligencję – Duszę Ziemi. Dlatego wygraliśmy.

 • Anonim

  Ziomus. Musze powiedziec ze sf to ty potrafisz opowiadac. Napisz jakis scenariusz.
  Daj tym pisowskim darmozjadom zyc.

 • Wilczur

  Tu potrzeba mądrości… Królowa Śniegu pięknie orzeźwiała nasze serca

 • Быдлошевский Л.З.

  Przesluchalem prawie 2-godzinne przemowienie Putina z 01.03.2018 dwa razy. Dwa dni pozniej 03.03.2018
  w Minsku w Palacu Republiki mial przemowienie Lukaszenko. Duzo krotsze. Tez dwa razy przesluchalem.
  O ile Putin mowil o wojnie cool i jak zwykle z dowcipem , to Lukaszenko sprawial wczoraj wrazenie silnie przestraszonego konfliktem wojennym !
  On sie boi jakiegos ataku na Bialorus ! Podawal dane, ze Armia zawodowa Bialorusi liczy 80 000 zolnierzy,
  ale ich WOT- y w bardzo krotkim czasie moga dac w wypadku wojny 0,5 miliona rezerwistow pod bronia.
  Powiedzial, zeby obronic kraj to CALY narod bialoruski musi stanac do walki !
  O czym nie wiedzialem, to kilka lat temu Chiny sprzedaly im system rakiet sredniego zasiegu ziemia-ziemia z zasiegiem do 300 kilometrow . Czyli do Lodzi doleca . Znam retoryke i sposob mowienia Lukaszenki ale to dzisiaj bylo nienormalne . On sie boi i wzywa 10 milionow Bialorusinow do walki . Przemowienie to ani jednym slowem nie przeczylo czysto teoretycznej opcji, ze boi sie wejscia Armii Czerwonej zlowrogiego Putina. To co mnie jednak niepokoi, ze zarowno o jednym jak i drugim przemowieniu w UE i Polsce kompletna medialna cisza bo „misilo“ , „kijowski“ , „stuhr“ i „apfelbaumania“ duze wazniejsze sa. W jezyku niemieckim jest na okreslenie takiego „fenomenu“ trafny czteroczlonowy rzeczownik: NEBENKRIEGSSCHAUPLATZ

  A tu jeszcze doslownie przed minutami w zakamarkach sieci z znalazlem to :

  Der russische Vize-Verteidigungsminister Alexandr Fomin hat dem russischen TV-Sender „Rossia-24“ soeben mitgeteilt, dass die USA in Osteuropa Kriegstechnik, Kriegsinfrastruktur, sowie 8 Anlandungs-Koordinationsstäbe und Reserven zur Verlegung von weiteren 300.000 US-Soldaten nahe der russischen Grenze vorbereiten. Dies ist eine reelle Gefahr für die Russische Föderation, so Fomin. Dazu betreiben die USA weiterhin ihre Umzingelungsstrategie Russlands mit ihren Raketenabwehrbasen, die das atomare russische Antwortpotential abfangen und verhindern sollen, sollten die USA ihrerseits einen Angriff starten. Laut dem russischen Vize-Verteidigungsminister Alexandr Fomin sollen die USA bereits 400 Raketen an der russischen Grenze in Stellung gebracht haben.

  W wielkim skrocie, Vize Minister Obrony Rosji powiedzial, ze USA wlasnie przygotowuja przerzucenie dodatkowych 300 000 zolnierzy i 8 centr dowodzenia w poblize granicy z Rosja i ze juz teraz przy rosyjskiej granicy ustawiono 400 rakiet .USA.

 • widzący

  No to odliczamy , tylko co wymyślisz ,na wytłumaczenie .

 • robert.s

  Czyli co zmieni sie niedlugo w zyciu zwyklego szarego czlowieka?

 • Turkus

  Czy w Polsce będą duże zniszczenia z powodu tego zdarzenia? Wspomniał Pan, że mogą być podtopienia na północy Polski. Czy jeszcze poza tym, coś nam grozi? Anarchia i ogólny chaos, może prowadzić do kolejnej dominacji pewnych grup ludzi i bogacenia się w wyniku zaboru mienia. Czy takie osoby będą również rozliczone w boski sposób?

  • Marek

   Już nie, dzisiejsza noc bardzo dużo poprawiła. Czakramy zadbają o to by straty były jak najmniejsze.

 • MAX

  do dziela WIEC .SULEJOW TERAZ ROZUMIE DLACZEGO TAK LUBIE SULEJOW CZY SWIETY KRZYZ .DO PRACY KOCHANI NIECH NIEMOZLIWE STANIE SIE MOZLIWYM !

 • Xellos

  PO…WO…DZE…NIA….