Znak Bestii 666 wyjaśniony – chazarskie pojeby właśnie go tworzą na krakowskim Kazimierzu!

Uwaga, 5 dezinformatorów na tym blogu to są mimy z 1 poziomu Wszechświata, ich cywilizacja rozwija się 6 tysięcy razy szybciej niż nasza, a nawet naszych wysoko rozwiniętych pomocników. Zagrożenie jest bardzo poważne, bowiem planują inwazję nie tylko na Ziemię, ale na naszą Galaktykę i sąsiednią, Andromedę – po to by przejąć cały ten poziom Wszechświata. W tej chwili jedyną możliwością zamknięcia dopływu tych stworów jest INTENCJA zabraniająca im wejścia w nasz poziom Wszechświata. Bardzo proszę o udział w medytacji z taką właśnie intencją.

Właśnie dostałem przekaz w formie filmu Tajemnica Andromedy, który nagle mi się pojawił na ekranie komputera. Po jego obejrzeniu od razu sprawdziłem na nanowahadełu czy aby to nie jest ostrzeżenie. Otóż tak. Na krakowskim Kazimierzu pod Gymakers jest olbrzymie laboratorium biologiczne, gdzie 3 naukowców, wszyscy Nobliści, pracują pilnie nad nowym „człowiekiem” – tworem, który wygląda jak człowiek, ale jest całkowicie złożony z … bakterii! Tworzą naraz 6,066 tysiąca takich pseudoludzi, którzy niczym się nie będą różnić od nas, jednak każdy z nich może zabić wszystkie istoty z biologią co najmniej 65% węglową w promieniu 500 metrów jednym kichnięciem lub nawet mocnym wydechem.
89% Polaków jest zagrożonych, gdyż nie przeszło jeszcze tej granicy. 93% Chazarów w jakiś sposób przeszło tę granicę, nie będę teraz szukał odpowiedzi na to pytanie – najważniejsze jest by zlikwidować zagrożenie wypuszczenia tych bakteryjnych Frankeinsteinów. Odtworzono ich na wzór niedawno usuniętych satanistów, w tym Rotszyldów, Rockefellerów, papieża Franiszka, brytyjskiej rodziny królewskiej, Nimroda itd.

Zauważmy, że ilość tych potworów to właśnie jest Znak Bestii, który planowano od 68 lat. Już wtedy zaczęto rozwijać tę straszliwą technologię – i zdecydowali o tym ludzie, nie żadne obce stwory. Wejście do laboratorium jest dokładnie pod napisem Gymakers na mapach Google. Zresztą Gymakers prawdopodobnie nie jest żadnym „biznesem” jest to oznaczenie na GNOM MAKERS, czyli miejsca gdzie się wytwarza Gnomy. Podobnie chazarscy twórcy filmu podobnie uprzedzili nas, że coś takiego jest projektowane, przy czym Andromeda odegra zupełnie inną rolę niż ta w filmie. Andromeda jest dla nich zagładą. Iluminaci „ujawniając” przed czasem swoje złe działania zabezpieczają się przed złą karmą, co nie jest zresztą prawdą.

W ten zamach na życie na Ziemi wmieszanych jest 4180 osób. W krakowskim  laboratorium pracuje 256 ludzi, w tej chwili są sparaliżowani. Należy więc pojmać tych szaleńców żywcem i torturami powyciągać wszystkie informacje. Już widzę, że w polskim rządzie są trzy zamieszane osoby, w Rosji i Chinach podobnie, a w otoczeniu Donalda Trumpa 7 konspiratorów, którzy dotąd rzetelnie dla niego pracowali by mieć dostęp do wszystkich istotnych narzędzi państwowych, gdyby wybuchły tysiące epidemii na całym świecie.  „Inaugurację” epidemii planowano na Olimpiadzie w Pjongczangu już za 3 dni. Jeśli by się tam pojawił chociażby jeden taki osobnik to w ciągu 4 minut nikt by nie żył. Najlepszym środkiem do eliminacji takich hydr bakteryjno-ludzkich jest woda ze środkiem bakteriobójczym, albo tak jak w wyżej wspomnianym filmie – silny odczyn zasadowy lub kwaśny, bowiem te „istoty” mogą żyć w zakresie PH 6 do 8. Tak więc w tym przypadku mamy bardzo prosty sposób ich likwidacji, ale gdybyśmy nie dostali sygnału od wysoko rozwiniętej cywilizacji, to skutki wypuszczenia tej Bestii mogły by być dla nas opłakane.

Jedno cmoknięcie tego gnoma i 50 tysięcy ludzi idzie do piachu

Oprócz krakowskiego Kazimierza są jeszcze trzy miejsca gdzie tworzone są te „gnomy” – Washington D.C., Tel Aviv oraz Jerozolima. W Waszyngtonie laboratorium jest pod Aresztem dla Nieletnich, zamieszany jest są w to właściciele Howard Johnson i Hiltona, zresztą tam są główne wejścia. W Jerozolimie jest to cały kompleks budynków na prawo poniżej stacji paliw Sonol przy Derech David Banbanishty – obok dworca autobusowego. W Tel Avivie z kolei cały zespół pracuje w Wolfson Medical Center, 6 metrów pod ziemią w wielkim laboratorium 6 tys m. kw. Centrum na Kazimierzu było najbardziej zaawansowane, mieli wypuścić pierwsze modele gnomów już za 9 godzin i to one miały polecieć do Korei jako znani „polscy” milionerzy (np. 100% Chazar Janusz Palikot, który chętnie użyczył swojej facjaty).

Całe to zło wypływa z Izraela – ten kraj powinien być natychmiast odizolowany od reszty świata i poddany kwarantannie. 79% jego mieszkańców nie ma zielonego pojęcia co się dzieje i i jakie potwory w nim siedzą, mimo że rząd tego kraju, jak i Knesset są już w prawie 100% czyste. To tzw. „korporacyjny Izrael”, czyli wielki biznes, za którym stoją chazarscy rabini, jest wszystkiemu winien. Apeluję o dokładne zbadanie wszystkich wielkich sieci hipermarketów, gdyż to może być kolejna droga do wzniecenia pożogi na świecie – 97% tychże jest w rękach satanistycznych rabinów. Należy te sieci natychmiast skonfiskować i upaństwowić. Preteksty się znajdą od razu, wystarczy że zbada się zapasy tzw. „wieprzowiny”, która średnio w 2,5% jest mięsem ludzkim z mordów rytualnych, zabójstw szpitalnych, aborcji itp. Mięso w 70% McDonaldów w USA ma resztki z zamordowanych dzieci, co wykazało śledztwo FBI prowadzone kilka lat temu (pisałem o tym na tym blogu – 100% hurtowni McDonalda wykryto poszatkowane organy dziecięce). W Polsce jest to „tylko” 3% McDonaldów, jeśli ktoś to lubi to gratuluję smaku.

291 komentarzy Znak Bestii 666 wyjaśniony – chazarskie pojeby właśnie go tworzą na krakowskim Kazimierzu!

 • Waldemar Resiak

  Zajebiście, że utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu…
  Czysto polityczny? Wiele ciekawych rzeczy o zdrowiu, odżywianiu i leczeniu tutaj znalazłem, ale dalej kłam i manipuluj, faktycznie ze starej gwardii mało kto został i się udziela sensownie, tylko to paplanie w kółko o nie wiadomo czym… jakby kto inny pisał pod ich nickami. Manipulujesz, by zmylić nowych użytkowników, nowe podatne naiwne osoby na te wasze przekrętasy co się tu wyprawiają.
  Nagle szczepienia są ok, żydzi wspaniali ludzie itp…
  Ten blog to dno dna i się kończy…

  Ps. Miało być lepiej…a co dwa dni nowe info, że to źle, tamto najgorzej i straszenie wieczne. Wiadomo teraz po czyjej stronie stanął ten blog. Całkowicie kontrolowany, zastanawiam się tylko czy polecieliście na kasę, czy inne obiecanki cacanki, a może zwyczajnie ktoś was zastąpił…

  • Waldemar Resiak

   Zapomniałbym – ten tekst „reszta to gnój” idealnie podsumowuje, że odlot totalny. Zastanów się…o ile to możliwe, bo wygląda jakby ktoś miał całkowitą kontrolę nad tobą…o ile to ty.

 • Czy po ataku chazarskich pojebów na niejakiego Pawła P. możemy się spodziewać mniejszego promieniowania?

  Odkryłem też sposób na produkcję złota z roztworu wody z whisky. Takim sposobem złoto ma większą gęstość przez co jest bardziej wartościowe. Macie może jakieś nowe metody na wyleczenie raka?

  Pozdrawiam gorąco!

 • Roma

  Wszyscy doświadczamy skutków grzechów, grzechów świata, grzechów rodziny, skutków grzechów przodków, skutków swoich własnych grzechów. Ja mam świadomość, że jeśli grzeszę, to ten mój grzech w skutkach uderzy w najsłabszego, w niewinnego. Tak się to dzieje” – mówił.

  „Dlatego jest dobra nowina: twoje grzechy są przebaczone. Dobra nowina, że Bóg nie przestał kochać grzesznika, bo logicznie rzecz biorąc, człowiek odłączony od Pana Boga, odłączony od życia, powinien umrzeć. Dlaczego nie umiera? Bo Bóg nie przestał kochać grzesznika i wzywa go do nawrócenia. A słowo nawrócenie – metanoia, dosłownie znaczy zacząć myśleć inaczej” – dodał o. Stanisław Jarosz.

 • ARA

  Panie Marku, źle zrobiłem ze pana ocenialem mimo ze ciężko uwierzyć w sprawy o których pan pisze to nie powinien pana oceniać a juz na pewno naigrywac sie z pana. Jest mi przykro ze tak się uczyniłem. Wcześniej tylko obserwowalem pana artykuły i osoby komentujące i mimo że posiadam inna opinie i wiedzę na temat tego co dzieje się na świecie to nie wdawalem sie w ta polemikę. Jednak gdy próbowałem przekazać to co mi udalo sie nauczyc dalem sie wplatac i odezwało sie we mnie ego, nie powinienem sie tutaj wymadrzac. złamałem jedno z moich podstawowych praw (nie musisz rozumieć wystarczy ze nauczysz sie szanowac wybór innego człowieka) i właśnie teraz zdałem sobie z tego sprawę. Napisałem tych kilka nie za przyjemnych komentarzy chyba tylko by samemu poczuc się lepiej. Slowa moje kieruje do kazdego na tym forum, kogo teorie i wiedzę osmiszalem. Każdy z nas wybiera wlasna ścieżkę do prawdy. Jeszcze raz wszystkich przepraszam

  • Marek

   Ok, super – całe szczęście Avatarze, że się obudziłeś. Do dzieła! Napisz komentarz z tekstem ZAMÓWIENIE – wyślę ci nanowahadełko, gratis. Lampę niestety nie mogę gratis bo są spore koszty, ale dam upust Avatarowi.

 • nina

  —————- na dobranoc –https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs

 • nina

  ———————– TO MY ten uliczny słowiański // motłoch//. Zamienili nam życie z Matką Ziemią na ! pasożytowanie na dzieciach Matki Ziemi . https://www.youtube.com/watch?v=qekSPFoeEGw

 • Ania

  http://whitedevas.eu/?p=8080
  Fenomeny rezonansu Shumanna

 • Roma

  A Response to Israel… (Polskie Napisy)

  https://youtu.be/SztV961KKhA

  Please share this video as widely as possible and help spread the historical truth that:

  There were no Polish Death Camps. Poland did not collaborate with Nazi Germany. Poles overwhelmingly did not collaborate with the Nazi German occupiers. Obviously, not all Poles were courageous saints; no one in Poland is denying that some Poles did despicable things, nor is anyone denying that there wasn’t some anti-Semitism in Poland before, during or after the War.

 • Świętowit

  Nowy film garbatonosego agenta wyśmiewającego się ze Słowian i promującego masoński hell-iocentryzm.Montaż nieudolnego filmiku zajął mu rok. Zero argumentów.
  https://www.youtube.com/watch?v=smAjKQmzwb0