Zostali jeszcze masoni, którzy nie chcą się zaadaptować. Ich wybór.

Usuwamy medytacją ok. 4 mln masonów – ludzi, którzy na wzór żydów wzmacniają energię swoich słabiutkich dusz męką mordowanych dzieci i innych ofiar. Ludzie, którzy piją krew, pedofile, nękający zwierzęta – nie mają miejsca na Nowej Ziemi. Odpadnie 65% księży, tyleż samo kapłanów buddyjskich, dużo mniej innych religii. Prawosławni i greccy ortodoksi są już dawno oczyszczeni, więc ta medytacja ich nie dosięga.
No i udało się przetrwać 3 milionom żydów, tym najbardziej wrednym, którzy zaszyli się w chorwackim mieście Rovinji, w schronie na głębokości 7 km, którego 5-metrowej grubości ściany są ze szczerego złota. Moglibyśmy to złoto stopić, ale informacja z tych żydowskich ścierw przeszła by do najszlachetniejszego kruszcu, a przecież nikomu na tym nie zależy. Zatem skupmy się na ich duszach i naszym potężnym polem skalarnym zróbmy z nich NICOŚĆ. Dusza Ziemi już się zajmie informacją jaka pozostanie w plazmie.

Udało nam się już usunąć 94% sztucznych dusz z klonów, pozostałe 6% to „wzmacniacze”  dusz, których używało 900 najbogatszych rabinów. Są oni właśnie w złotym schronie w Roviniji i nawet najmocniejsze sztuczne dusze im nie pomogą. Dusza każdego z was jest co najmniej 8 milionów razy silniejsza od ich wzmocnionych dusz. Przerażenie ogarnia jeśli sobie zdamy sprawę, że te „wzmacniacze” to 50% energii zamordowanych dzieci – każdy z 2 milionów ofiar. 4,5 miliarda zamęczonych na śmierć dzieci w ciągu 700 lat. Nie miejcie dla nich litości – usuwamy ich bezpowrotnie. Energię czerpiemy z ich zasobów.

112 komentarzy Zostali jeszcze masoni, którzy nie chcą się zaadaptować. Ich wybór.

 • aj

  Ja myslalem, ze Maryja byla dziewica, a ty to niezly buchaj musisz byc.
  Mysle, ze twardy wpierdol tobie nie zaszkodzi, biorac pod uwage, ze jestes lepszy od kota, ktory mial tylko trzy zycia.

 • JC

  Tatusiu tu twoj syn.
  Wstyd mi za ciebie, chyba zmienie imie, co na to powiedza chrzescijanie?

 • Putin

  Вы не имеете права говорить о Вознесении.
  Вы безответственны и неуместны.

 • Polecam Maciej Poręba „Co Rosjanie myślą o Polsce i Polakach? (Maciej Poręba, dr Jan Przybył) ” https://www.youtube.com/watch?v=ok0mSJ02GnI

 • OLa

  Lucilla czy jak ci tam, masz typowe objawy niedorżnięcia. Podobnie Rambo ma coś z ptaszkiem…typowe objawy. Może byście w cichym kąciku sobie dogadzali.Oboje macie niewydolność seksualną i tu wylewacie swoje smrody.

  • Korniszon

   Wierzysz w to, że właściciel strony jest ojcem Jezusa?

   • Prusu

    To co napisala nie ma nic wspolnego z Twoim pytaniem. Widzisz teraz Tobie mozna by zarzucic schizofrenie skoro ktos pisze o czym innym, a Ty Swoje urojenia i cos z czym masz problem podciagasz pod wypowiedz nie majaca zadnego zwiazku z Twoja wizja;)

    • Korniszon

     OLa chyba wierzy w to co pisze właściciel tej strony więc się upewniam czy wierzy również w ten aspekt.

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  Niemiecki „Der Spiegel“ donosi w swym wydaniu online, ze prezydent Francji zapowiedzial od wrzesnia tego roku wprowadzenie obowiazku szkolnego od trzech (!) lat zamiast od szesciu jak jest dzisiaj ?

  ♦️♦️♦️

 • Xellos

  Krótka Opowieść Świąteczna o indyczku…..
  czyli o tym CZEGO NIGDY WAM NIE POWIEDZĄ

  fulfordy i inne twarze systemu
  .
  https://nowaziemia.com.pl/viewtopic.php?p=13431#13431
  .

 • PBZ

  Drogi Synu Marku, cieszę się, że Twoja świadomość się obudziła.
  Martwi mnie jedynie to,że całkowicie przestałeś słuchać moich nauk ( Jezusowych ).
  Czytam i czytam Twoje wypociny i zastanawiam się, którz tam szepcze Ci do ucha.
  Czyżby to był ten szatan co mnie kusił na pustyni?
  Jako Mój Ojciec doskonale wiesz, że tylko Miłość zbawia.
  Wychowując mnie, nasłuchałem się tylu bajek na dobranoc od Ciebie ale jedno Ci muszę powiedzieć, że Twoje wypociny na portalu przebijają wszystkie bajki z dzieciństwa.
  (sprawdziłęm to nawet joktowahadełkiem)
  Martwiłeś się, że Twój syn Jezus nie myśli o Tobie, przyznam że Cię troszkę zaniedbałem.
  Od teraz to się zmienia.
  Moje przepełnione Miłością serce będzie pieściło Cię rano i w nocy.
  Twoje wibracje wzrosną i wreszcie zaczniesz normalnie myśleć i nie będziesz wypisywał takich bredni.
  Wreszcie przestaniesz mi wstyd przynosić.
  Od tej chwili możesz troszeczkę się źle czuć, gdyż Twoje ciało i połączenia nerwowe muszą dostosować się do wyższych wibracji. Nie planuj ucieczki przed swoim synem Jezusem, nawet pomniejszenie do 5 cm nie uchroni Cię przed falą miłości.
  JA JESTEM WSZĘDZIE. Na TURKUSIE, NA VOYAGERze, NA NEGRITOS ( nie wiem czemu kojarzy mi się to z buritos)
  Jestem na falach nośnych mikrofalówki, Jestem w czipach, które sam sobie powsadzałeś do głowy.
  Jestem w Enki, którego tak słuchasz…
  Wskazania mojego joktowahadełka jednoznacznie wskazują, że musisz skalibrować Twoje nanowahadełko.

  Twój ukochany Jezus, który martwi się, że Jego Ojciec zwariował.

 • Anmhi

  Uwaga dla wszystkich co dużo gadają a działań brak, od dawna śledzę ten blog a od najmłodszych lat stykam się ze zjawiskami dla niektórych zwanymi jako „ciekawe” zrobiłem swoje nanowachadelko według instrukcji Marka, wystarczyło zadać proste pytanie czy informacje na tym blogu są prawdziwe ? ZA KAŻDYM RAZEM NANOWACHADELKO POTWIERDZA – to jest prawda ! Ludzie obudźcie się sprawdźcie sami, a nie umiecie tylko pierdolic nic nie robiąc przyłączcie się do medytacji ! To właśnie nasze dusze maja moc łączenia się z innymi duszami nasza czysta intencja jest wstanie robić rzeczy do których opisania jeszcze nie powstały słowa

  • Lea Luccilla

   kolejny do leczenia haha

   • OLa

    OLa
    31 marca 2018 at 20:32 · Odpowiedz
    Lucilla czy jak ci tam, masz typowe objawy niedorżnięcia. Podobnie Rambo ma coś z ptaszkiem…typowe objawy. Może byście w cichym kąciku sobie dogadzali.Oboje macie niewydolność seksualną i tu wylewacie swoje smrody.

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  Jutro, czyli 01.04.2018 wchodzi w zycie Dyrektywa Unijna zobowiazujaca producentow samochodow
  do instalowania w KAZDYM aucie Kart – SIM ❗️❗️❗️

  • to dopiero poczatek , w przyszłości będzie synchronizacja z znakami drogowymi jak już w sumie jest , każde przekroczenie szybkości będzie automatycznie karane , będą też aplikacja na parkingi gdzie niewykupienie miejsca będzie podobnie karane , kontrola już jest ale nowy system oficjalny system będzie bezwzględny , każde miejsce pobytu będzie widoczne , a to dzięki złodzieja samochodów idiotom debilom cwaniakom chamom za kierownica , gdyby nie było tych sieci ludzkich nie byłoby podstaw do takich posunięć a tak maja pretekst do totalnej kontroli , Te systemy maja już sporo lat i są już przetestowane taki odwrucony efekt do autonomicznych aut , bo droga trasa będzie sama autonomicznie się regulować ma to też związek z nadmiarem usterzenia ruchu drogowego wzrost ilości pojazdów . osobiście brałem udział w wypadku auto które mnie skosiło z tylu po otworzeniu się poduszek w 3 sekundy po tym został wysłany sygnał na policje , i niedlugo po tym byli już na miejscu wiec ten system już jest u niekturych producentów aut .

  • Rambo

   Dla mnie to mogą sobie montować i po dwie karty.

   • Rambo

    Wy się nie troszczycie o ludzi pracy tylko o to czy samochód będzie miał kartę SIM czy będzie się wam dobrze żyło. Dla mnie to może wcale nie być samochodów a was to bym dał do kamieniołomów,posmakowali byście jak smakuje uczciwie zapracowany chleb

 • podejrzany

  Marek popalily Ci sie styki w mozgownicy. Ciekawe jak sie jutro bedziesz tlumaczyl ze nic sie nie wydarzylo.

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  Siedem krajow czlonkow UE nie posluchalo „приказа» naszych sprawdzonych anglosaskich przyjaciol
  i NIE wydalilo rosyjskich dyplomatow ze swojego kraju:
  Belgia, Grecja, irlandia, Luxemburg, Malta, Portugalia, Slowacja.
  Natomiast cztery kraje tj. Austria, Bulgaria, Slowenia i Cypr wyrazily swoje dezaprobate z decyzji GB i USA
  o wydalaniu rosyjskich dyplomatow.

  И еще: „дело Скрипаля” позволило оценить пределы евроатлантической солидарности. Семь стран ЕС воздержались (Бельгия, Греция, Ирландия, Люксембург, Мальта, Португалия, Словакия), а четыре (Австрия, Болгария, Словения, Кипр) прямо заявили о несогласии с позицией Великобритании и США по изгнанию российских дипломатов.
  РИА Новости Украина: https://rian.com.ua/columnist/20180330/1033795398/shag-vojna-USA-NATO-vysylat-attashe.html

  ♦️♦️♦️

  • na wydalenie można sobie pozwolić w przypadku bogatych państw bo to nic dla nich nie znaczy , ale w przypadku „warszawki ” to kolejna blokada na wschodni rynek .Goj zapłaci zarabiając bez problemu na zmywakach europy .

   • Быдлошевский Л.З.

    ♦️♦️♦️

    Tak. Kolega „rambo“ z pewnoscia „Ziemi obiecanej“ w tej swojej „galerii“ GS-wskiej polskojezycznej
    nie czyta,l wiec nie wie jaka nacja i na czym w tym RFN-owskim „Litzmannstadt“ fortuny bajonskie
    w XIX wieku na handlu z Rosja robila. Zydzi i Niemcy. Dzisiaj jest dokladnie to samo.
    Pracowalem w RU i BY dla niemieckiej firmy w latach 2013-2016 wiec wiem jak ten „bojkot“ ekonomiczny
    Rosji u naszych sprawdzonych niemieckich i izraelskich przyjaciol i sojusznikow wygladal.

    ♦️♦️♦️

    • Rambo

     Synu popa nie interesuje mnie kto z kim handlował,ani to dla kogo pracował. Jeszcze trochę i będziesz prosił o jałmużnę

    • „nie interesuje mnie kto z kim handlował,” no pewnie poco handlować i zarabiać !!! wystarczy kredyt u lichwiarza a jurne chlupcy i panie odpracują to w kilkunastu pokoleniach na zmywakach u swoich nowych i obcych panach . https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zadluzenie-dlug-publiczny-blazej-parda,78,0,2346574.html

    • Rambo

     Majestic jesteś za głupi by pewne rzeczy zrozumieć,nawet twój kumpel ,syn popa nie jest w stanie zrozumieć że cała ta gospodarka oparta jest na chciwości. Chciwość dąży do wyzysku i niesprawiedliwego podziału,zapamiętaj to sobie. Cała ta gospodarka już się chwieje bo ludzie chcą coraz więcej. W końcu nastąpi powszechne bankructwo bo ludzie nie zgodzą się ani na wyższe podatki ani na wyższy wiek emerytalny. Wszyscy chcą robić tylko kariery i brać jak najwięcej. Inteligenci padną ofiarą własnej chciwości.

    • Быдлошевский Л.З.

     ♦️♦️♦️

     Na Bialorusi ( 10 mln. mieszkancow) drugim eksporterem po Rosji jest………..Iran.

     ♦️♦️♦️

    • Rambo

     Synu popa pewne rzeczy są poza granicą pojmowania twojego maleńkiego umysłu ,bo ślepo ufasz sobie i swoim przekonaniom. Musiałbyś odblokować się na Boga,wtedy łatwiej by ci było zrozumieć że ten świat dąży do unicestwienia. Wielcy tego świata nie budują pokoju,oni nie wiedzą czym jest pokój.

    • Rambo niezmiernie się ciesze że syn Popa jest moim Kumplem w dzisiejszych czasach ciężko o rozumnego kupla , a Ty jakich masz kumpli? https://www.youtube.com/watch?v=5eybubMPq8M

    • Rambo

     Majestic najgorsze co jest to z takich ludzi sobie drwić. Lepiej jest ominąć takiego człowieka niż dolewać oliwę do ognia,tak niestety robi wielu ludzi. Traktujecie ludzi z góry nie pytając nawet co czują. T

    • Быдлошевский Л.З.

     ♦️♦️♦️

     Osobiscie jestem przekonany, ze nawet kot Pana Stanislawa wiecej tych „odczuc ludzkich“
     posiada niz biedna i zagubiona dusza o ksywie „rambo“ 🙂

    • Rambo to jest rzeczywistosc moherowe watahy to żyjący AMOK , nawet wymyślony Bin -Laden to pikuś do nich , puzniej zostaje tylko to albo mniej https://www.youtube.com/watch?v=AtbNC6OsjMo wyciągnij z tego wnioski i ułóż ciąg nastepstw i wydarzeń .

    • no kot Stasia to gość, prawda Stasiu !??

    • Rambo

     Synu popa a ty większym uczuciem darzysz martwe rzeczy niż ludzi i tym się różnimy.

  • Rambo

   Synu popa ,ja i bez waszego zakichanego wykształcenia wiem że tacy jak ty umieją tylko ruchać innych . Nie jest mi do niczego potrzebna wasza zakłamana wiedza.

   • Ciekawyyy

    Rambo mierny katoliku pojutrze Bozia będzie zmartwychwstawał
    a Ty zamiast pościć batożyć się i święcić martwych wstanie pańskie ubliżasz tu bliźnim.
    Ubliż Bydłoszewskiemu po rusku czy niemiecku jakżeś taki mądry he he

    • Быдлошевский Л.З.

     ♦️♦️♦️

     Po angielsku i wegiersku tez mozna 🙂

     Glopokatol nie jest chrzescijaninem. Juz tysiac lat temu pierwsi protestanci czyli bracia prawoslawni odlaczyli sie od tej watykanskiej Swiatyni Szatana. Pol wieku pozniej ucznili to bracia ewangelicy.
     I na naszych oczach odlaczaja sie i inni chocby Bractwo Kaplanskie Sw. Piusa X.
     Za pontyfikatu „panawojtyly“ kiedy szefem bylej Swietej Inkwizycji byl Kard. Joseph Ratzinger znalazlem w katolickiej prasie polskiej krotka notatke o wielkim zaniepokojeniu tegoz Ratzingera spelnianiem sie na naszych oczach proroctw rosyjskiego ( kol. „Rambo“ czytac tego nie wolno bo sie jeszcze nam strefi)
     filozofa i teologa Solowiowa zawartych w jego „Krotkim opowiadaniu o Antychryscie“.
     Kupilem po rosyjsku. Przeczytalem juz 10 lat temu jak nie wiecej. Nawet po polsku znalazlem JEDEN egzemplarz i to przedwojenny w Seminarium Duchownym w Poznaniu. Mam kopie w PDF-ie.
     Jak ktos chce to przesle na mejla. 30 stron tekstu tylko.

     ♦️♦️♦️

    • „Zapomniana Jerozolima / napisy PL ” https://redoctobermsz.wordpress.com/2014/06/08/1575/ „Biblijna Góra Ognia,Synaj Dowody Archeologiczne-Film Dokumentalny Lektor ” https://www.youtube.com/watch?v=hdcRLPZb6qo Chrystus urodził się na Krymie 2/2 Lektor PL https://www.youtube.com/watch?v=LfhRZPbvIFA ” 30.UFO.Atomowe, starożytne wojny,Biblia i indyjska świątynia Salomona. ” Gomory i Sodomy niema w” ziemi świętej” nikt jej nie znalazł bo ona była tysiace km dalej w Pakistanie https://www.youtube.com/watch?v=HIsvih1NsOY mamy dwa oblicza Prawdziwego i Podstawionego https://www.youtube.com/watch?v=hpfTNDSnTjU

    • Rambo

     Ciekawy ja nikomu nie ubliżam,ja wam tylko pokazuję ohydę waszego życia. Ale macie zbyt małe rozumki by zrozumieć co do was mówię.

    • rambo już miesiące tutaj Wszystkich wyzywasz , „ohydę” ? popatrz komu pielisz ogródek https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s zobacz jaki nawoź jest stosowany prawie ostatnie 2 tys lat https://www.youtube.com/watch?v=Omd9_FJnerY jak ci jakaś bomba rozwali twoje legowisko to znowu będziesz miał pretensje do pilota nie do tego co wydal rozkaz i to zaplanował taki już jak widać jesteś zaprogramowany na AMON !!? ” Szatański plan 3 wojen światowych 1/3″ https://www.youtube.com/watch?v=yq_kdNDsTdQ

    • sorry miało być Rambo przez doże R

    • Rambo

     Majestic w wojnie cierpią zawsze niewinni ludzie, a wywołują je zawsze wielcy i wpływowi w różnych celach,chociażby po to by uzyskać wpływy. Szukanie schronienia pod skrzydłami tyrana i rozpustnika czyni ciebie podobnym do tego u którego znalazłeś schronienie. Próbujesz zwalić winę za wojnę na ludzi niewinnych . Przecież tak jak my żyjemy przykład zawsze idzie z góry.

    • Rambo podałem Ci kto jest tym wielkim Synagogiem Szatana , a Ty rozgrywasz pojedynczych idź do źródła tam gdzie była i jest jedna zasada „ogniem i mieczem ” wierzysz w ideały w moc boga a nie widzisz szatańskiego oblicza nic do dzisiaj się nie zmieniło , i nic się nie zmieni jak swiadomie będziesz dokarmiał szatana jego gniazdo . https://www.youtube.com/watch?v=HHZLs5btjqw

   • OLa

    OLa
    31 marca 2018 at 20:32 · Odpowiedz
    Lucilla czy jak ci tam, masz typowe objawy niedorżnięcia. Podobnie Rambo ma coś z ptaszkiem…typowe objawy. Może byście w cichym kąciku sobie dogadzali.Oboje macie niewydolność seksualną i tu wylewacie swoje smrody.

    • Vismaya

     Ola… a coś ty taka dumna z tego swojego postu?
     Na nic lepszego stać cię nie było
     a teraz jeszcze musisz tego śmiecia rozmnażać w tylu wersjach?

    • Korniszon

     Pytanie brzmi czyje smrody są lepsze, Lucilli czy Monitora. Lucilla przynajmniej nie powoduje u nikogo zgonu 😉

  • Polska gdyby miała deko rozumu powinna się wstrzymać, ten kraj jest klientem Rosji i nie ma żadnego argumentu żeby podskakiwać. A na zdjęciach widać jak uśmiechnięta Merkel robi interesy z Putinem ponad naszymi głowami i żaden polski matoł tego nie zauważa. NordStream I pompuje gaz po dnie Bałtyku i tylko to się liczy.
   Z kolei wielki Kaczor postanowił być bardziej świety niż sam Papież i zaostrza ustawę antyaborcyjną. Nikt nie wie po co i dla kogo ponieważ nawet Franciszek w swoich oświadczeniach tego nie popiera. Kontynuujemy pod przywództwem chorych maniaków lot Smoleńska a finał będzie taki sam.

 • Tomasz

  Pełnia niebieskiego Księżyca, zwana również Blue Moon pojawi się na niebie już w Wielką Sobotę, 31 marca. To niezwykle rzadkie zjawisko, które może mieć wpływ na nasze zachowanie.

  Wczoraj już księżyc miał niebieską Aureole.

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  „Misericordiae vultus“ – Bulla Papieska z 16.04.2015. Autor Franciszek

  [•••]Miłosierdzie posiada wartość, która przekracza granice Kościoła. Pozwala nam ono wejść w relacje z Judaizmem i z Islamem, które to religie uważają miłosierdzie jako jeden z najistotniejszych atrybutów Boga. Izrael jako pierwszy otrzymał to objawienie, które trwa w historii jako początek niezmierzonego bogactwa, które ma do zaoferowania ludzkości. Jak to już zauważyliśmy, strony Starego Testamentu przesycone są miłosierdziem, ponieważ opowiadają dzieła, których Pan dokonał dla swojego ludu w najtrudniejszych momentach jego historii. Islam ze swej strony, pośród imion przypisanych Stworzycielowi, przywołuje szczególnie dwa słowa: Miłosierny i Litościwy. To wezwanie jest często na ustach wiernych muzułmanów, którzy czują bliskość i wsparcie miłosierdzia w ich codziennych słabościach. Również oni wierzą, że nikt nie może ograniczyć miłosierdzia Bożego, ponieważ jego bramy pozostają zawsze otwarte. [•••]

  ♦️♦️♦️

 • Lea Luccilla

  Schizofrenia paranoidalna na którą cierpi TW Janusz to straszna choroba.
  _∆⌂∆_
  ‛(•̀ᴗ•́)’
  ═▒▒═
  _▒▒___
  „Ja miałem takie doświadczenie z zegarkami, w jednym pokoju jeden w drugim drugi, po dwóch godzinach o 2 minuty się różniły
  pomyślcie sobie co się dzieje, to nie jest tak że ja jakieś odjeby mam w tym wszystkim , przekonaj się – jesteśmy na pokładzie statku kosmicznego, jeseteśmy zamknięci w hologramach… …uważajcie bo będą straszne wiatry…”

  • MM

   Luccilla, proszę zmień płytę i daj Markowi spokój

   • Lea Luccilla

    Schizofrenia to straszna choroba chyba każdy się z tym zgodzi, cytat z mareczka jest autentyczny kto nie wierzy niech sprawdzi jego twórczość na Youtube, więc o co ci chodzi – mówię tylko prawdę. Jedyną szansą na wyleczenie ze schizofrenii jest przekazywanie prawdy choremu że jest chory i że jego postrzeganie świata jest zniekształcone przez chorobę. To że jeden zegarek się spieszy to nic nienormalnego i nie świadczy o tym że jesteśmy na pokładzie statku kosmicznego i chory powinien mieć to powiedziane mimo że dla zdrowego człowieka to jest oczywiste, a czy ty uważasz że jak jeden zegarek się spieszy a drugi chodzi normalnie to jesteś w statku kosmicznym? A jak firanka nad włączonym kaloryferem się rusza to co jest wtedy?
    _∆⌂∆_
    ‛(•̀ᴗ•́)’
    ╔▒▒╗
    _▒▒___

    • OLa

     OLa
     31 marca 2018 at 20:32 · Odpowiedz
     Lucilla czy jak ci tam, masz typowe objawy niedorżnięcia. Podobnie Rambo ma coś z ptaszkiem…typowe objawy. Może byście w cichym kąciku sobie dogadzali.Oboje macie niewydolność seksualną i tu wylewacie swoje smrody.

  • Aiyyo

   Żałosna się już robi ta Twoja nachalna krytyka w kierunku Marka. Jego portal, jego zasady, pisze o czym ma ochote. Nikt Cię nie zmusza do czytania tego.

 • Robert

  I dzis 31 marca jutro 1wszego dzis mialo sie zaczac konczyc stary swiat a jutro rozpoczac nowy.

  • podejrzany

   o cholerka to juz dzis ale jestem podekscytowany tym wydarzeniem z 31 marca na 1 kwietnia o ktorym Marek tak tu glosno prawil juz sie nie moge doczekac jutra, bo wiecie co bedzie jutro? Bedzie Niedziela i nic zupelnie nic sie nie wydarzy a Marek bedzie calkowicie spalony ze swoimi urojeniami albo da wam nastepna date albo stwierdzi ze to sie wydarzylo ale jeszcze nie u nas w bo jestesmy w hologramie i nie zauwazylismy tego…….

 • Jeśli jesteś naprawdę taki dobry Marku, to niech Twoje nanowahadełko wskaże kto zabił Magdę Żuk w Egipcie, co się stało z Iwoną Wieczorek i kto jest prawdziwym zleceniodawcą uprowadzenia Krzysztofa Olewnika.

 • nina

  ———— PRAWDA NAS WYZWOLI –piękny film o Ukrainie https://www.youtube.com/watch?v=pxCTgV7S76Y
  POLSKI PAN -zastanawiam się czy aby ten przysłowiowy magnat nie był obrzezany, jeżeli nie był to znaczy ,że prawo do gnębienia WOLNYCH LUDZI Słowian rzekomych pogan, magnatom nadała WATYKAŃSKA SYNAGOGA SZATANA.
  ———————————-TU !! nasza SŁOWIAŃSKA PRAWDA
  https://treborok.wordpress.com/co-swietujemy-na-wielkanoc/

 • Stale wysyłajmy Strumienie (białe , złotej , tęczowej) Boskiej Energi do Złych dusz – odsyłającej je (Złe Dusze i Sl) przed oblicze (osąd) Stwórcy gdzieby nie były (we Wszechświatach , międzywymiarami , w realu , holografii , SF….

  Facebook
  Andrzej Nikodemowicz
  3 godz. ·
  Moi Kochani.
  Wiadomość o tej Wielkanocnej Intencji, Apelu Pokoju płynącego z głębi serc i mocy czakramu wawelskiego w celu globalnego pojednania do Prezydentów oraz Monarchów świata, rozeszła się dzięki Waszemu zaangażowaniu i staraniom lotem błyskawicy. Już tysiące osób i wiele międzynarodowych organizacji potwierdza swoją gotowość wzięcia w niej udziału.
  Dołóżmy jeszcze więcej starań i powiadommy jeszcze większą ilość osób o tej niezwykłej Intencji oraz Apelu, aby w wielkanocną niedzielę o godz. 12.00 w samo południe, połączyć się mentalnie jeszcze większą ilością ludzi, na jedną minutę w przepięknej Intencji, Apelu Pokoju i Pojednania Narodów. …….. Bądźmy w jedności.
  Zdjęcie użytkownika Andrzej Nikodemowicz.
  Andrzej Nikodemowicz dodał nowe zdjęcie.
  27 marca o 01:34 ·
  Moi kochani.
  Biorac pod uwagę aktualną sytuację w Polsce i na świecie, zwracam się do ludzi dobrej woli o wzięcie udziału w wielkanocnej Intencji jaką jest Wawe…
  Zobacz więcej
  Lubię to!
  Zobacz więcej reakcji
  Komentarze
  Udostępnij

 • Prusu

  Nie moge przerwac myslotoku. Odczuwam od kilku dni maksymalna kurwice. Dawno tak nie mialem. Moze patogeny od jedzenia odzwierzecego jadla? Miesa nie jadam ale jakies sery czasem. Po zjedzeniu pol kilo kiszonych ogorkow wypiciu kwaszonki i maksymalnej sraczce po takiej operacji 😀 przeszlo na niecala dobe. Ale umysl od dawna tak nie pierdolil jak ostatnio. Sry za slownictwo ale taki nastroj. Nie wiem juz o co z tym sie rozchodzi. Mimo iz wiem ze nie jestem tymi myslami i wczesniej byl totalny stan Ja Jestem tak teraz chyba wahadlo poszlo w druga strone i strumien mysli nie daje spokoju nawet na kilka sekund. MASAKRA. Co to sie kurwa dzieje? Nawet nie mam sil juz sluchac tych niby pozytywnych mysli. Chce ciszy :D. Jam Jest WROC…

  • Ciekawyyy

   https://www.youtube.com/watch?v=k6jD2haXlnY
   Zamknij sie Prusu jest noc he he

  • Быдлошевский Л.З.

   ♦️♦️♦️

   Kolega widac u Spowiedzi Wielkanocnej nie byl to i Pan Szatan miota Kolega jak „naszego“ Rumbo 🙂

   ♦️♦️♦️

   • Ciekawyyy

    Kolega Prusu powinien potraktować myśli puszczając je każdą z osobna i delikatnie postarać się nie chwytać żadnej z nich bo się samo nakręcają w nowe inne całe serie niczym jakiś dylemat i tak w kółko.
    Myśl przychodzi i odchodzi zupełnie jak fala na plaży a następną puszczamy rozpuści się.

   • Rambo

    Synu popa a ty naprawdę jesteś taki głupi i nie widzisz że Podlecki bredzi czy udajesz po to by jak najwięcej ludzi popadło w tą psychozę? Nie wyobrażam sobie żyć w świecie zbudowanym przez takich debili jak wy. Mówiłem ci podetrzyj sobie dupę swoimi tytułami bo jak widać wykształcenie nie idzie w parze z rozumem.

    • Быдлошевский Л.З.

     ♦️♦️♦️

     Zachowania agresywne możemy spotkać także u osób z tak zwanymi objawami wytwórczymi, czyli urojeniami, a więc zaburzeniami myślenia oraz halucynacjami, czyli zaburzeniami postrzegania. Z powodu choroby osoby takie, często zachowujące się dla nas niezrozumiale i dziwacznie, mogą również przejawiać zachowania agresywne. Choroba może uniemożliwić im rozpoznanie znaczenia czynu agresywnego lub powstrzymanie agresywnego zachowania 🙂

     ♦️♦️♦️

    • Prusu

     Ja sie w to nie wkrecam. A myslotoki mialem od dziecka. Np jak jechalem do rodziny to bylem typem ktory tylko cicho siedzi i obserwuje, udziela sie tylko w konkretnych sytuacjach. Jak np cos sie wydarzylo to umysl przetwarzal mi rozne mozliwie inne scenariusze zdarzenia. Jak pisalem wyzej mialem od pewnego czasu swiadomosc Ja Jestem. Ale od kilku dni po nazwijmy to praktycznie pustej glowie umysl chyba nie mogl zniesc tej ciszy i teoretycznego ignorowania go. Mimo ze puszczam to leci jak nigdy tego masa. Najgorsze sa okresy wlasnie przed wszelkimi swietami. Dodam ze bedac w towarzystwie chwytam z eteru mysli ktore ktos inny nastepnie wypowiada. Ludzie maja tendencje do wyzalania mi sie bo zawsze ich dokladnie slucham i staram sie pomoc wczuwajac w ich problem. Dziekuja mi niekiedy za sam czas poswiecony na rozmowe. Jest gitara trzeba mi bylo sie uzeenetrznic. Po swietach ruszam sprzatac swiat i przyrode wokol mysle ze to pozwoli mi na jeszcze wiekszy spokoj. Bede relacjonowal postepy w tym co chce zrobic ogolnodostepnie. Nie mam zadnej psychozy bo od dawna sadze ze to co kto mysli to jego sprawa a ja ide swoim torem. Myslotok jest na ogol o jakichs prpblemach bliskich i podsuwane sa mi tez rozwiazania i scenariusze. Akurat przed swietami czuje rozdraznienie i myslotok sie nasila. Dobra. Nie gledze juz :D. Pozdrowka wszystkim. Spokojnych i Wesolych, kazdy takich jak lubi bez szkody dla innych. Kocham Was Wszystkich :* <3

    • Ciekawyyy

     To masz Prusu swoisty dar/uciążliwość w jednym, jest to związane z szyszynką z jakiś przyczyn okresowo pracuje Ci nadpobudliwie.

    • Быдлошевский Л.З. ,tak agresja, to typowe dla „ludzi ” żyjących schematami pozbawionych abstrakcyjnym myśleniem ich umysł to dom z kart , wystarczy jedna kartę wyciągnąć i się wszystko zawala , agresja wypływa na tego co te kartę wyciagnal bo nie są w stanie zrefundować sobie innej konstrukcji , to ich zabija i wyzwala proces uaktywnienia zwierzęcego prymitywnego -pierwotnego móżdżku , który wyzwala w kontrataku agresje .

    • Rambo

     Synu popa widzę że nie zrozumiałeś mnie. I chyba nie zrozumiesz ,ale postaram ci się wytłumaczyć najprościej jak potrafię. Polityka takich tyranów jak Putin ,Merkel,Tramp ZAWSZE zakończy się wojną. Nawet gdyby Putin zdobył władzę nad światem to prędzej czy później zdychał byś z głodu jak błąkający się pies. Bo ci idioci na szczycie władzy nie rozumieją że ani złota ani diamentów nie da się żreć. Ktoś musi zasiać pszenicę i upiec chleb,panimajesz? Te gnidy dworskie nie myślą wcale o tym by piekarz,rolnik żyli godnie. Oni myślą o tym by żyć w luksusach a resztę trzymać za mordę krótko tak by utrzymać się przy władzy. A wy wykształciuchy i karierowicze co? Myślicie że jesteście mądrzy i wielce inteligentni bo zrobiliście karierę na ludzkiej krzywdzie? Jesteście pazernymi obłudnymi świniami,robicie wszystko by żyło się lepiej ale tylko wam. Twoja Rosyjska filozofia jest na poziomie świni .

    • Быдлошевский Л.З.

     ♦️♦️♦️

     Sadzac po tym nieuporzadkowanym belkocie informacyjnym Kolegi „rambo“ zakladam sie o
     100 DM, ze Kolega na pewno nie posiada dobrej matury ogolnoksztalcacej zdobytej za zlowrogiej
     „Komuny“. Kolega nie ma wiedzy. Kolega nie zna jezykow. Kolega jest dogmatykiem na poziomie bardziej niz zenujacym. „Siegaj tam gdzie wzrok nie siega“ – niewolnik systemowy ma to dazenie juz genetycznie usuniete po latach idiocienia przed odbiornikami TV i ambonami „panowksiadzow“.

     ♦️♦️♦️

    • Rambo

     Synu popa jasne że nie mam matury i nie znam języków obcych. Z pszenicą czy żytem dogadam się z łatwością po Polsku . W każdym sklepie też dogadam się bez trudu. Problem zaczyna się kiedy wchodzę w dyskusję z takimi ludźmi jak ty. Wy myślicie że jesteście lepsi i to jest najgorsze. Wy uważacie że możecie doić z ludzi bez ograniczeń,dlatego ten świat się wali. Może dla ciebie brak wykształcenia jest powodem do wstydu. I w sumie nie dziwię się bo tacy jak ty patrzą z pogardą na ludzi którzy was żywią. Ale kres tego świata jest już bliski. Już nie będziecie mamić ludzi że jesteście w stanie zbudować lepszy świat.

    • „niewolnik systemowy ma to dazenie juz genetycznie usuniete po latach idiocienia przed odbiornikami TV i ambonami „panowksiadzow“.” Wspaniała definicja tego zjawiska Gratuluje ! a teraz niech watahy !?? hop hop hop ……. https://www.youtube.com/watch?v=lrJfJKtpwHY Zarydzynienie mózgownic moherowych nie zna granic , tak każdy to Ojciec Dyrektor i Biznesmen w jednej Osobie .

    • Rambo

     Majestic mówiłem ci już kilka razy co myślę o Rydzyku ale tacy jak ty są zbyt tępi i głusi by zapamiętać. Będziecie chłonąć tą zakłamaną wiedzę aż sraczki dostaniecie.

    • „Majestic mówiłem ci już kilka razy co myślę” jak jakiś już tak daleko wypłynie to ci niezręcznie coś innego powiedzieć i udajesz dystansowanie , https://forumemjot.wordpress.com/2013/10/06/hierarchowie-zydowscy-polskiego-episkopatu/ to tylko ci z pieszych stron gazet i TV . następnie inne pikantne rarytasy http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/szalone-noce-ksiezy-gejow-szokujace-zdjecia/f5lenhz https://pl-pl.facebook.com/notes/nowy-ateizm/spis-ksi%C4%99%C5%BCy-pedofil%C3%B3w-arty%C5%9Bci-wybrani/376658015745064/ https://www.youtube.com/watch?v=oHSKTPGA71s Teraz Rambo wykonaj manewr tuszowania udawaj że to nie prawda że święci to świeci i napędzaj do szatanskiej obory https://www.youtube.com/watch?v=gl4Pse7023Q

    • OLa

     OLa
     31 marca 2018 at 20:32 · Odpowiedz
     Lucilla czy jak ci tam, masz typowe objawy niedorżnięcia. Podobnie Rambo ma coś z ptaszkiem…typowe objawy. Może byście w cichym kąciku sobie dogadzali.Oboje macie niewydolność seksualną i tu wylewacie swoje smrody.

  • Malena

   Opröcz sraczki mam to samo. Raz spie, potem 2 noce marudze..I tak dookola wojtek. Pieklo bedzie dzis w nocy.

 • Korniszon

  Ściany o grubości pięciu metrów zrobione ze szczerego złota, nieźle. Chyba nie zdajesz sobie sprawy ile taka ściana byłaby warta.

  • Rambo

   Pamiętaj ogórku że oni dla złota zrobią wszystko ,dla nich zabić człowieka to tak samo jak dla ciebie komara.

  • Ziga

   jest to fizycznie niemożliwe, bo szczere złoto zniekształca się pod samym swoim parciem jeśli przekracza ponad ok 1m – po prostu się „rozleje” na boki…

   • Korniszon

    Ziga, nie wymagaj od właściciela strony, aby wiedział, że czyste złoto jest bardzo miękkie. Dodaje się do niego domieszki innych metali, aby takie nie było np. aby robić obrączki.

 • MM

  Ile tego draństwa jeszcze zostało do usunięcia ?
  To istne szaleństwo
  Ale się pochowali
  Trzymaj się Marku

 • Turkus

  Znowu pana blokują… Komuś, nie podoba się treść wpisów. Czyżby prawda zabolała?! Nie chcą, by społeczeństwo miało świadomość, co się działo za kulisami – pod przykrywką „praworządności”.

  • Lea Luccilla

   To Annunaki, żydzi, iluminaci, bakterie KODI, i demony blokują TW Janusza ojca Jezusa.

   • MM

    Kiedy ci się to znudzi ?

    • Lea Luccilla

     Jak przyjdą szwedy.

     ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄
     _∆⌂∆_
     ‛(•̀ᴗ•́)’
     ╚▒▒╝
     _▒▒________________________________________________________________________________
     LUCCILLA uczy, LUCCILLA radzi, LUCCILLA chorych psychicznie na leczenie prowadzi.

    • Ciekawyyy

     Luccila zaniechaj już lepiej tych śnieżynek w końcu jest
     już wiosna no i święta a gdzie Twój zajączek świąteczny ?

    • Lea Luccilla

     Zajączki świąteczne tylko wyglądają tak niewinnie a tak naprawdę to są demony i moi wysłannicy, którzy zbierają o was informacje i zaszczepiają wam bakterie KODI-LODI.
     Czas na ujawnienie – Ja wspaniała Luccilla jestem Annunakiem i Królową loży masońskiej. A to mój najlepszy agent:
     (\__/)
     (o.o )
     (> < )
     |_/\_|

     Królik cyborg, tytanowy pancerz, 2 lasery po 10 megawat każdy, oraz dwie bomby neutronowe po 25 megaton każda.
     ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄
     Dalej nie objawiacie szacunku dla wspaniałej Luccilli i dlatego jeszcze was przymrożę hehe, nikczemnicy.
     ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄ ❆ ❄

    • Ciekawyyy

     Kij z bakteriami zajączek jest ładny bo świąteczny COOL

  • zapewne tak , bo światowa demon -kracja nie lubi demokracji .

  • Marek

   CHODZI O MEDYTACJE. ALE NIE ZABLOKUJĄ NASZEGO POŁĄCZENIA.

   • Lea Luccilla

    Wasze połączenie jest tak zalutowane że nikt kto się na tym nie zna tego na pewno nie zerwie, problem w tym że towarzyszu zalutowaliście fazę z neutralnym i non stop macie spięcia elektryczne w mózgu, uziemienia nie macie bo stara instalacja, bezpieczników też nie macie no i stąd rodzą się takie idee jak kovalium 58x cięższe od uranu, ojcowie jezusa, niewidzialności, nieśmiertelności, enki, annunaki i inne bzdety. Bez rozlutowania i zlutowania jak się należy na pewno TW Januszu wam się nie poprawi, a rozlutować to mogą tylko lekarze specjaliści i nawet Lea Luccilla wspaniała Królowa Śniegu tu nie poradzi mogę co najwyżej do psychiatry poprowadzić.
    _∆⌂∆_
    ‛(•̀ᴗ•́)’
    ═▒▒═
    _▒▒______________________________________________________________________________
    LUCCILLA uczy, LUCCILLA radzi, LUCCILLA chorych psychicznie na leczenie prowadzi.

    Miały być trzy dni ciemności a on nawet świec nie kupił!
    I huragany miały być.

 • ENK

  ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT PANIE MARKU I POWROTU NA ZIEMIE STATKIEM CENTAURI !, POZDRAWIAM