Żydowskie parchy z portali „społecznościowych”, usuwam was za zło jakie wyrządzaliście Ludzkości

Wszystko o was wiem, gdzie, kiedy i kto pozakładał blokady. Jaką parchy otrzymaliście kasy od innych parchów.
Każdy kto SPRÓBUJE zamoknąć mi profil dostaje od razu wylewu. Tymczasem moja dusza dzisiaj w nocy wykona wyrok  na tych co najwięcej zrobili szkody – na żydowskich parchach i i ich sługusach i masonach.
Razem 5625 osób wraz z klonami dzisiaj w nocy szlag trafi. Myślicie, że zrobienie sobie klona oszuka duszę? Zobaczycie. Pierwszy polecisz ty – kurwo szatańska, RINO PRSUWYZ. Do Czarnej Dziury, miliardy lat na przemyślenia. Ale to po piekle, które będziesz musiała przejść. I tak po kolei: Łukasz Orłowski, Sorsunowicz, Tuporski, Stynokłon … wszyscy wasi zausznicy. Nie ma zmiłuj się, WYNOCHA Z TEGO WSZECHŚWIATA!
Ale nie tylko „załoga” WordPressa poleci. Także ci co mącą w Facebooku, na YouTube i w innych portalach społecznościowych. Jesteście wszyscy zidentyfikowania i chowanie się po schronach nic nie da. OTOCZYLIŚMY JUŻ WAS. Klony polecą jednym impulsem.
Pozdrowienia dla wszystkich normalnych ludzi. Wiem, że na razie czyta to kilka osób w Krakowie i okolicach, ale blog wróci niedługo na szerokie tory, także ten mój podstawowy monitor-polski.pl. Norbercie Rostowski, przekazujesz żydowskim parchom mailami treści poufne. Obudź się, bo ja cię nie obudzę. Nie będę cię oczyszczał, choć brudnyś jak szmata z wychodka. Jak się tak dajesz to twoja sprawa, oni wcale cię nie szanują. Poczujesz to za 6 godzin.

Kończy się to bydło co kontrolę nad Ziemią przejęło. Ale my też nie tacy niewinni byliśmy – o tym kiedy indziej.

16 komentarzy Żydowskie parchy z portali „społecznościowych”, usuwam was za zło jakie wyrządzaliście Ludzkości

 • xD

  Co tu się dzieje… to głowa boli xD zlot schizofreników?

 • Daga

  Dzięki Marku za wszystkie info,które pozwalają mi w miarę normalnie patrzeć na ten świat,w którym żyję i oczekiwać wspaniałych zmian.Ileż to ludzi zamęczyli,ileż pokoleń wykorzystali swoją manipulacją i zamiast radości z istnienia zwyczajni ludzie przeżywali biedę,niewolę,pracę ponad siły,wojny,niesprawiedliwość ,nieszczęścia bliskich i wiele wiele innych strasznych rzeczy,które nigdy nie powinny się im zdarzyć…..Myślę także o moich przodkach -ich trudnym i często nieszczęśliwym życiu…Teraz przed nami otwiera się wielka tajemnica …..Oczekuję najlepszego,bo ono jest już blisko….Dziękuję za to,co robisz ….

  • Marek

   Ja już nie tylko oczekuję, ja to widzę! Bardzo, bardzo blisko.
   Pamiętajmy, oni przez 500,000 lat przygotowywali się do totalnego wymordowania nas z wyłapaniem dusz i uwięzieniem ich.

 • ki

  https://www.youtube.com/watch?v=24CH7wD3Mqw
  282-PL(ES) – Adela – Mind Kontrol: „Pies myśliwski” – Hipnoza Regresyjna Aurore.X Chevalier – Team Grifasi.
  Przykład manipulacji i kontroli ciał fizycznych, energetycznych przez wojsko we współpracy z gadami. Zakłócenia w sesji były na tyle poważne, że Aurore musiała przerwać sesję i po odpowiednim przygotowaniu rozpocząć ją ponownie w kolejnych dniach. Milena ze względów bezpieczeństwa przeniosła się świadomością do domu Aurore i stamtąd rozpoczęła pracę z pomocą specjalnego screenu pokazującego zdarzenia.

  https://www.youtube.com/watch?v=H0Qii8DaBbk
  24-PL Radek, Mentalne wyobrażenie dziecka – Calogero Grifasi Academy. Sesje prowadzi Halina Potocka z Justyną, jako telepatką.

  https://www.youtube.com/watch?v=j9eFuC664EU
  9 PL Rajmund, Wydobywanie energii seksualnej – Hipnoza Regresyjna, prowadzi Maya Farias Team Grifasi. Maya do niedawna pracowała, jako telepatka, teraz również jest m.in prowadzącą sesje. (Energia Mayi jest bardzo silna i zbalansowana).

 • Leszek

  Bill Gates i sekta masońska najprawdopodobniej uśmierci 30 mln ludzi w ciągu sześciu miesięcy.

  Miliarder i filantrop wziął w piątek udział w dyskusji na temat epidemii zorganizowanej przez Massachusetts Medical Society oraz New England Journal of Medicine.

  Gates uważa, że niewielka grupa ludzi lub nawet jedna osoba może stworzyć bardziej śmiertelną postać ospy w laboratorium i prawdopodobieństwo pojawienia się nowej choroby nadal rośnie.
  a my nie potrafimy szybko zidentyfikować zagrożenia chorobą i przygotować odpowiednich działań

  czyli facet oficjalnie mówi ze pracują nad wirusem czy bakterią która może nas wykończyć … mówi nawet o tym kiedy nas wykończy!!!

 • Mira

  Dzięki, Marku, za wszystko – to, co robisz, jest niesamowite! Mam nadzieję, że brałam udział we wczorajszych wydarzeniach, choć nie całkiem świadomie – dopiero dziś impuls poprowadził mnie do zastępczego bloga…..żałuję, że nie wpadłam na to wczoraj, pomimo wewn. „pomieszania”, które powinno być sygnałem, że coś się dzieje.
  Skala manipulacji na Ludziach wydaje się nie do ogarnięcia – być może dlatego „nie tacy niewinni byliśmy” i nadal jeszcze jesteśmy? I dlatego wciąż jeszcze różni głupcy świadomie chcą służyć parchom? A tak wielu śpi nadal głębokim snem niewolnika?
  Dobrze jest wiedzieć, że finał już blisko i pasożyty odchodzą w „niebyt” 🙂

  • Marek

   Wszystko teraz idzie dobrze, samo to, że nie mogą złamać bloga, nie mogą nas dopaść. Nadchodzi koniec ich możliwości jeśli chodzi o hologramy – a to oznacza ich koniec.
   Wszyscy bierzemy udział w medytacjach, ale jeśli dana osoba nie odczyta treści medytacji to jej dusza wchodzi w takie niejawne medytacje w tylko 30%. To jest informacja z Kroniki Akaszy. 30% to bardzo dużo 🙂

 • Kera

  Marek dlaczego opryski trwają dalej?

  • Marek

   Pisałem op tym, ale wpis nie był dostępny dla nikogo poza Krakowem. Pokazują się ślady oprysków w żydowskich hologramach – tam zasypują całe niebo. U nas tylko widać kilka smug. To się powinno skończyć, hologramy już niedługo przestaną działać.

 • …Pozdrowienia dla wszystkich normalnych ludzi. Wiem, że na razie czyta to kilka osób w Krakowie i okolicach, ale blog wróci niedługo na szerokie tory, także ten mój podstawowy monitor-polski.pl….POZDRAWIAM WZAJEMNIE Z HAMBURGA tomasz.

 • Janek

  Witaj Marku
  Jestem z Warszawy a ostatnio czytam Cię bez problemów.
  Podobnie jak Ty, czekam jak na zbawienie na oczyszczenie Ziemi z wszelkiego zła.
  Niektórzy fascynują się resetem walutowym.
  Mnie najbardziej zależy na tym, aby w końcu szlag trafił koncerny farmaceutyczne razem z ich programem depopulacji świata przy pomocy szczepionek, „leków”, sztucznych epidemii, GMO z pestycydami (np. Monsanto) itp, itd.
  Pozdrawiam
  Janek

  • Marek

   Blog był, ale nie ostatnie wpisy. Te umieszczałem na monitorpolski.wordpress.com. Pewne rzeczy musiałem przesyłać jako bitmapy – są na YouTube w komentarzach na moim kanale videopolonia, w ostatnim filmiku z J. Taratajcio.

 • PMZS

  Jest 03:10 i wpis jest dostępny wszędzie.

 • Turkus

  Czytam… i również pozdrawiam.