Żydzi i klony ukryli się w stworzonym przez siebie hologramie.

Tak wygląda TVP Info na kablu o godz 9:20 w niedzielę 29.04

Poniższy wpis był zablokowany przez dwa dni – nie mogłem go w żaden sposób opublikować. Jest już nieaktualny, wojska koalicji już sobie z tym poradziły. Nanowahadełko pokazuje, że żydów usunięto razem z ich hologramem. Nie pomogło im przyspieszenie czasu 680 razy, chcieli za wszelką cenę się rozmnożyć, stworzyć miliardy klonów i nas tym zalać. Ale w koalicji pracują łebscy ludzie i to rozgryźli. Niestety, konieczne było użycie bomb wodorowych 470 MT w 5000 schronów 47 km pod ziemią każdy – bowiem stamtąd generowano hologramy, w tym tzw. „astral”. Do tego 790 anten na Księżycu, 890 na Marsie, a cały Phobos, rzekomy księżyc Marsa to jedna wielka antena. Wszystko już jest zdezaktywowane. Media już niedługo się zmienią, u mnie rano tak wyglądała TVP Info jak na obrazku po lewej. W wersji HD jeszcze nadają fake news, ale nie sądzę by to długo trwało. Nie oczekujcie jednak rewolucji, gdyż niewskazane jest nagłe przejście – ludzie są tak uwarunkowani, że mogło by to grozić paniką. Sądzę, że ten proces będzie trwał kilka miesięcy.
——————————–
Żydzi i klony ukryli się w stworzonym przez siebie hologramie.

To byli specjaliści od tworzenia odbić holograficznych rzeczywistości. Nanowahadełko podaje, że Nugritos (u nas żydzi) oczywiście ukradli tę „broń uniwersalną” od innej cywilizacji w swoim anty-wszechświecie, a następnie stosując ją wybili co do jednego te niepodejrzewające podstępu istoty. Stali się cywilizacją dominującą, po kolei zdobywając i niszcząc układy planetarne, aż nie zostało im nic do niszczenia. Ponieważ na poziomie o 1 wyższym, gdzie nasze lokalne kosmosy są atomami jest bardzo mało antymaterii (jeszcze mniej niż u nas) to sięgnęli do najbliższego dla nich anty-wszechświata, z materii – naszego. Opierając się na zdobycznych technologiach wysłali zwiad w postaci 50% hologramów. Pisałem o tym jakiś czas temu, wiec nie będę się powtarzał. Ważne jest to, że ten „zwiad” obecnie jest wybijany do ostatniej nogi i że Anty-wszechświat został już poddany anihilacji po kolizji ich anty-kosmosu lokalnego (atomu) z kosmosem lokalnym, na którym nie było życia. Tak więc nawet jakby chcieli to nie mają gdzie uciekać.

Ci najbardziej przebiegli stworzyli jednak jeszcze jeden hologram jako rezerwę – odkryłem to dopiero teraz przez przypadek. Tam się chowa ok. 79 milionów żydów, nie są 100%, góra 79% – ci co mieli kasę i największe wpływy i co przeżyli pierwsze trzy fale X. Mają też 480 milionów klonów, które mogą wprowadzać nie tylko do świata rzeczywistego, ale i do naszych hologramów. Korelacja ich hologramu z 5D wynosi 30%, a więc potrzebują dziewięć klonów u siebie by stworzyć tam jednego (tak pokazuje nanowahadełko, widać rośnie to do kwadratu). Z kolei korelacja z naszymi hologramami to góra 1%, a więc na jednego klona u nas potrzebują 10,000 tam. Jeśli tu jest siedem pań M.J., to tam musi być 700,000 i wszystkie muszą robić to samo!  Podłożenie mi jednej zatrutej kapusty do lodówki kosztowało ich 5 tysięcy lodówek i tyleż samo kapust (rzeczy nieruchome chyba inaczej się liczą).

Ciekawe, dzisiaj odkryłem, że mój samochód znów pali tyle samo co przed użyciem wody energetycznej – prawie dwa razy więcej. Już miałem bardzo dobry wynik na trasie, 5 l /100 km, 40% mniej niż bez tej wody. A teraz znów żłopie benzynę jak czołg (Toyota Yaris automatic). Tak bardzo im zależało bym nie mógł udowodnić korzystnego działania tej wody, że w 10,000 Toyot Yaris (specjalnie zrobili tyle identycznych w fabryce) wymienili mój silnik na nowy (zreatomizowali w 10,000 szt mój silnik, który w nocy ukradli), to samo z bakiem i przewodami paliwowymi.

Oni są pewni, że jeszcze wrócą i że „zrobią tu porządki” i dalej będą móc siać terror! A tu łups, niespodzianka, bo dzisiaj im ten hologram, a właściwie hologramy zburzymy. Zrobili ich bowiem trzynaście, w każdym umieścili w różnym stopniu cząstkę swojej energii. Jak to z hologramami, mogli by się odtworzyć nawet z jednej tysięcznej… Choć może niezbyt by to było dokładne.
Medytacja: [usunąłem gdyż jest już nieaktualna.]

49 komentarzy Żydzi i klony ukryli się w stworzonym przez siebie hologramie.

 • Anon

  Panie Marku od dłuższego czasu mam problemy z koncentracją. Co może być tego przyczyną ?

  • Marek

   Nanowahadełko pokazuje, że jest to wynikiem ciężkiej pracy duszy. Proszę starać się więcej spać. Ta praca potrwa jeszcze przez ok 3 dni.
   Można też poprawić sobie biowitalność oddechami. 32 oddechy 4 sekundy wdech nosem, 2 sek przerwy, 8 sekund wydech ustami, 2 sekundy przerwy.
   Jedna taka sesja wystarczy na 14 godzin.

   • Anon

    Dziękuję Panu. A czy jest to ciężka praca duszy psychiczna czy fizyczna? Ile to jeszcze potrwa jeśli mimo medytacji będzie wciąż trwało to co dalej?

    • Marek

     Najcięższa z możliwych. Fizykalność, ta cała materia to twór bardzo rozwiniętych dusz. Nanowahadełko pokazuje mi ok. 3 dni, ale obciążenie góra 70% co do tej pory. Proszę się dobrze wyspać. Jeśli są problemy z zasypianiem to też polecam ćwiczenie oddechowe – nabrać dużo powietrza i wstrzymać na dłuższy czas, jeśli się da to i minutę. A potem bardzo szybki wydech ustami. Jeśli mniej niż minutę to powtórzyć 2-3 razy.

   • Anon

    Jeszcze jedno chcę Pana zapytać. Co z moją sąsiadka, której wszystko przeszkadza najmniejszy hałas od lat i tą drugą lesbijką?

    Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy.

    • Marek

     One są przejęte, tzn założona na nie żydowską „duszę”. Może Pan sam je oczyścić wyobrażając sobie czarny nalot na ich duszach, po prostu go zmywając wodą, octem, benzyną – tym co to chwyci.
     Można wziąć mentalną szczotkę i je wyszorować. Brudy, które zlecą do kanału. Ważne jest by po tej „operacji fantomowej” je oświetlić mentalnymi reflektorami z niebieskim światłem miłości.
     Jak by były problemy to proszę napisać w komentarzu: MEDYTACJA, OCZYSZCZAMY MOJE SĄSIADKI Z ŻYDOWSKIEJ „DUSZY” i imiona, bez nazwisk.

 • Wójt Stefan

  Kolejne dowody alternatywnej rzeczywistości. . . .

  jednak to jest prawda.

 • Anonim

  Parnie Marku,co uważa pan o specjalnych,żydowskich urządzeniach służących do zakłócania nanowahadełka? Słyszałem o niejakim Falconie,który zajmuje się tym na polecenie masonerii.

  • Marek

   Dziękuję, nie słyszałem o tym, bo większość informacji mam z … nanowahadełka. Wiem tylko, że zakłócają bo czuję to. Ale też potrafię to obejść, w tej chwili to chyba mam prawie 100% bo znacznie osłabli.
   Widzę, że 86% Falconów zostało zniszczonych.
   Mogę zdradzić, że nauczyłem się czerpać informacje nie tylko z Kroniki Akaszy, ale też od samych półżydów – masonów. Od 5 poziomu wzwyż są to normalni ludzie i wstyd im za to co robiły poprzednie wcielenia. Czerpię też dużo informacji przez tunel czasoprzestrzenny (wyobrażam sobie go jako szklaną rurę) do mojego wyższego „ja”. Jeśli się ma dużą biowitalność i wibracje, to taki sposób jest nie do zakłócenia. Każdy to może zrobić, nie tylko osoba z rozwiniętą duszą.
   AVATARZY, SKORZYSTAJMY Z OKAZJI I SZYBKĄ MEDYTACJĄ ZNISZCZMY RESZTĘ FALCONÓW I URZĄDZENIA DO ICH WYTWARZANIA. NIECH SIĘ ZACZNĄ TAK WAHAĆ, ŻE WYLECĄ W KOSMOS.

   • Byk

    Przed chwila nie slyszales o tych falconach. A teraz juz wiesz ze 86 % zostalo zniszczonych.

    zaraz ktos napisze ze te urzadzenia nazywaja sie wymysl Marka. I tez bedziemy niszczyc, ale wymysly Marka, ktore przekraczaja 100% tam nie ma co juz niszczyc. Jest gorzej niz zle.

    • Marek

     Przed chwilą nie wiedziałem jak się nazywałeś, a teraz wiem: PRSTUWYZ.
     Przed chwilą byłeś żywy. A za chwilę będziesz MARTWY. CO CZARNEJ DZIURY ŻYDOWSKI PARCHU!!!

   • Byk

    Na nastepnym zlocie na pewno nie zapomne sie z Toba przywitac.. Mam nadzieje ze nie bedzie Ci az tak glupio i przyjedziesz.. A no tak zapomnialem ze Ty zyjesz juz w innym „hologramie”

    Nie mozesz napisac po ludzku ze w innym chorym „swoim” swiecie !

 • ki

  https://pl.sat24.com/HD/pl/de
  Na zbliżeniu fragmentu południowo wschodnich Niemiec, na wschód od Monachium powstaje zawiesina z kilku punktów oddalonych od siebie o kilka, kilkanaście kilometrów i przemieszcza się nad Czechy.
  (Szary kolor przypominający dym). Żeby to wyraźnie zobaczyć, trzeba dać maksymalny zoom na ten obszar.

 • Kamil Scheicht

  Panie Marku ostatnio byłem u mojej babci co interesuje się wachadełkami i ezoterycznymi sprawami ( zrobiła mi orgonit)
  I gdy powiedziałem jej, że mój przyjaciel Tomek Terka z Wodzisławia Śląskiego emanuje złą energią strasznie się zlękła i nie chciała zdradzić mi przez co

 • Kera

  Witam.
  Ja mam pytanie z innej kategorii.
  Żona ma tętniaki mózgu jak Jej pomóc. Są spowodowane wysokim ciśnieniem krwi . Nigdy nie wiadomo kiedy ciśnienie się zwiększa i co powoduje ten wzrost (nerki ,watroba).
  Co robić żeby nie dostała nastepnego udaru.

  • Marek

   Tętniaki zrobili żydzi w astralu.Jest Avatarem, nic złego się raczej jej nie powinno już stać. Ale na wszelki wypadek powtórzę to co już tu pisałem wielokrotnie – każdy z nas ma 8 życzeń dziennie do Duszy Wszechświata. Korzystamy z tego na razie nieświadomie, ale możemy też wyrażać świadome życzenia. Po prostu siądźcie oboje i poproście o szybkie wyleczenie. Niekoniecznie to będzie operacja fantomowa, bo możecie na to mieć za mało siły, ale informacja przejdzie do opiekunów hologramu i zrobią żonie normalną operację, z tym że na sprzęcie o miliony lat do przodu wobec nas. Mnie uratowano stopę – miałem nawet ślady po szwach, tylko że ledwo widoczne. Zrobiłem zdjęcia, mogę zamieścić. Stopa już prawie w pełni sprawna, była miazga.

  • andrzej

   mogę ci podpowiedzieć co nieco:

 • nina

  —————- Marek, mamy problem ??. https://www.youtube.com/watch?v=2Krpl9hIvt4

 • Jonasz

  Jestem Żydem i nigdzie się nie ukrywam. Pierdolisz pan głupoty panie Podlecki. Mieszkam w Krakowie i jak masz pan jaja to zapraszam na spotkanie w cztery oczy. Wtedy może mi pan poopowiadac o Żydach karaluchach. Masz pan jaja, czy jesteś cipa?

  • Marek

   Żyd 35% nie jest żydem. Nie spotkamy się, bo jestem w innym hologramie. Po całkowitym usunięciu całego żydowskiego DNA możemy się spotkać, ale wtedy nie będziesz Pan miał ochoty mnie bić, bo będziesz czysty. Idzie jeszcze 8 fal oczyszczających z tego gówna.

  • Jonasz

   Panie drogi nikt nie chce Pana bić, skąd takie przypuszczenia? Chciałem tylko żeby się pan spotkał z Żydem i miał odwagę to wszystko powiedzieć.

   • Marek

    Dzisiejsza noc oczyści Pana z 10% „genów” (chodzi raczej o oczyszczenie duszy), to nie może być od razu bo organizm by nie wytrzymał. Będzie dość ciężko w nocy – patrz Rezonans Schumanna. Ja to już czuję, mimo że zostałem prawie zupełnie oczyszczony.
    http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

 • Kisza misza

  Panie Marku, czy próbował pan się leczyć gansami z własnej kupy? Proszę spróbować, gansy te zawierają wszystkie potrzebne minerały.

 • Rambo

  Marek będziesz się smażył

 • Marek ty chujuuuuuuuuu
  Szalom Alejchem

 • Łukasz

  Panie Marku proszę napisać coś na temat mojej duszy. Przez ostatnie kilka dni jestem strasznie wyczerpany- zmęczony a wcale się nie przemęczałem. Zaczynam się martwić co się dzieje.

  • Marek

   Wszyscy jesteśmy, jesteś Avatarem, najstarsze dusze na Ziemi – walczymy z żydami, masonami i ich klonami, dlatego jesteśmy wszyscy zmęczeni. Avatarzy, jak ktoś się cuzje jako tako, to proszę dodać energii Łukaszowi.

 • „Aleksander Jabłonowski, ACT. 447-1226 USA = Rozbiór POLSKI” Aleksander Jabłonowski https://www.youtube.com/watch?v=6E90m7190e0 Przepowiednia Ossowieckiego o Polsce: ” A co z Polską? -Będzie Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali komuniści, a potem – szubrawcy i świnie. ” https://www.youtube.com/watch?v=cTeZ8Rvc99A

 • Anonim

  Panie Marku, moje nanowahadełko wskazuje, że Tomasz Terka moze byc za to odpowiedzialny, dodatkowo moze posiadac akty wlasnosci w Genewie, co moze stanowic dowod na to, ze kondensatory Wysokiej Energii(powyzej 10MW) moga byc w jego rekach, co Pan na to?

  • Marek

   Nanowahadełko pokazuje, ze jest odpowiedzialny w 80%, są jeszcze 3 osoby: Mniejno, Tuwpuwyz (Jacek Rostocki), Ursurwyz (Wojciech Rnowicz). Schowani są w hologramie, który za chwilę usuniemy.
   JUŻ.
   Może to w czymś pomoże. Nie wyjdą z tego hologramu, gdyż ta informacja do nich może dotrzeć dopiero za 8 godzin.

 • Later

  Panie Marku, pisał Pan kiedyś że można odpuścić płacenie rachunków ZUS itp. Więc na próbę nie zapłaciłem za internet i nie dostałem żadnego komunikatu ani wezwania do zapłaty, sprawdziłem na moim drugim wahadełku czy mogę odpuścić płacenie rachunków i odpowiedź była pozytywna. Tylko niestety nie mogę znaleźć mojego pierwszego wahadełka od kilku dni a ono bardzo mi pomaga.

 • Ela

  https://www.youtube.com/watch?v=IOcV-3tCm3U technologia „szczurzego króla”, obejrzyjcie

 • Ika

  Luna, wiesz kim jesteś ? Zabawne… I jeszcze mówisz o pokorze… Zgroza !

  Do tej pory nie zadałaś sobie nawet odrobiny trudu aby sprawdzić, w jakim kontekście użyłam przykładu o „ubrankach” jednej blogerki i co owa kolorowymi „ubrankami” chciała przykryć.

  Rozumiem, że można być mało inteligentnym ale stracić rozum całkowicie ?
  Logika – mówi ci to coś ?
  Zadaj sobie pytanie, co ci rozum zasłoniło ? Kto tobą zawładnął ?

  Twój „skok” na mnie ani o logice, tym bardziej o … POKORZE, nie świadczy.

  Wróć do kontekstu całej rozmowy, którą prowadziłam (i Marek) z Vismayą, a ten nauczy cię pokory (jak piszesz).

  I nie zapomnij OKAZAĆ POKORY i … PRZEPROSIĆ.
  Za twój bezsensowny i nieprzemyślany (a może ktoś przemyślał i tobą się posłużył) atak.

  • Luna

   Ika,
   Zapytaj Marka, kim jestem ??? Myślisz, że jesteś wyjątkowa ??? że masz prawo oceniać ludzi, według swoich norm (swoje widzimisię) … Obudź się … świat jest i będzie, wbrew twoim głupkowatym teoriom … jeszcze wiele lat przed tobą …

   • Marek

    Przestańcie się sprzeczać, jesteśmy z tej samej bardzo starej na warunki ziemskie rodziną dusz. A jak widać wcale nie tak starej skoro o głupoty się kłócicie.
    Nanowahadełko pokazuje, że jako dusze dopiero przechodzimy do „średniaków” przedszkola. Jeszcze nawet tornistra nie widzieliśmy.

  • Turkus

   Nie przejmuj się wpisami tej osoby, bo one niczego nie wnoszą w dyskusję. Widać to doskonale, że jest prowokatorką, by tu mącić. Taka energia / pełna napięcia / widocznie jej odpowiada, albo robi to, na czyjeś polecenie. Świadoma osoba nie czepia się bzdetów, tylko po to, by łapać się za słówka i „dzielić włos na czworo”.
   A co do koloru ubrań…, one odzwierciedlają poziom naszej psychiki. Każdemu kolorowi przypisana jest odpowiednia wibracja i dlatego jedni ubierają się na czarno – o niskich wibracjach, a inni na czerwono – o bardzo wysokiej wibracji i czują się w tym wspaniale. Ale, osobę noszącą się na czarno, ten kolor drażni – działa, jak płachta na byka.
   Pozdrawiam

  • MM

   Proszę, nie kłóćcie się Ika i Luna.
   Obie jesteście cudnymi istotami a to jest głupie, sterowane przez SI nieporozumienie
   Ja Cię IKa przepraszam za Lunę, wszak wszyscy jesteśmy JEDNOSCIĄ więc mogę to zrobić
   Pozdrawiam serdecznie Was obie

 • Turkus

  „Niewskazane jest nagłe przejście, bo mogłoby to grozić paniką”.
  Ale, od czegoś trzeba zacząć. Ludzie muszą się dowiedzieć, jak przez całe swoje życie byli oszukiwani na każdej płaszczyźnie swojego rozwoju. A może raczej hamowania tego rozwoju.
  1. Nauka w szkole, nie pozwalająca na samodzielne myślenie, a wiedza mijająca się z prawdą – stosowana, jako „zapychacz” cennego czasu ucznia.
  2. Praca, to wyzysk niewolniczy, nie pozwalający na normalne życie.
  3. Religie – tu dokonało się największe spustoszenie w umysłach. Weź im powiedz, że do tej pory nie modlili się do Boga Światła / Stwórcy /, tylko byli „pożywką” dla ciemnej strony.
  4. Media – to narzędzie utwierdzało ich w obłędzie, przez codzienne wciskanie kitu 24 g/dobę.
  Reasumując… zawsze będzie pewna grupa ludzi, której nie przekonasz. Pomimo tego, że przebudzenie świadomości postępuje, to duża część ludzi i tak nie przyjmie do wiadomości tych rewelacji. Prędzej przyzwyczają się do nowej – lepszej rzeczywistości, niż przytakną, że do tej pory byli w błędzie.
  Panika może być realnym zagrożeniem, ale można ją zmniejszyć poprzez mówienie prawdy – bez kręcenia i podtekstów. Prawda czyni nas wolnymi… i tego się trzymajmy.

  • Rina

   Ad.3.

   Turkus, chyba ci odjebało do reszty. Znasz pochodzenie słowa/imienia „lucyfer”? Piszę oczywiście celowo z małej litery. To „niosący światło”, czyli niejako twój „bóg światła”. Weź się pierdolnij w ten pusty łeb, bo sam żeś chyba został opanowany przez złe moce. Jak można przyrównywać jedynego Boga, ojca Jezusa, do tego ścierwa z piekieł?

   • Turkus

    Nie mów mi o znaczeniu imienia, którego nie wymienię… On należał do Zła – Ciemności. A Stwórca, jest od Światła, z którym jesteśmy połączeni niewidzialną nicią, gdyż, jesteśmy jego cząstką – Bóg jest w każdym z nas. Szukajmy GO we własnym sercu, a nie w kościele.
    Nie czepiaj się słówek, bo nie o to chodzi w tym wszystkim.

   • Ania

    No cóż, żyjemy w świecie „na opak”.
    Ale nie Lucyfer jest stwórcą.
    Tylko ten, co jest nie-osobą i jest w każdym z nas. Ponieważ jest ” pod kamieniem, w kamieniu i obok kamienia….”
    Jest więc we WSZYSTKIM CO JEST, a więc jest stwórcą WSZYSTKIEGO CO JEST.

    Kimże wiec jest ?
    Energią przenikającą wszystko , czyli Światłem
    Jest energią i informacją, którą ta energia niesie.

    Nie ma co się kłócić o pojęcia religijne.
    To wszystko reptyliańskie kreacje.

   • Malena

    Bogate slownictwo…