Żydzi przetrwali w niższych wymiarach – dzisiaj ich całkowicie usuwamy

Ten wpis będzie uzupełniany etapami, bowiem konieczne jest przeprowadzenie kilku medytacji z naszym udziałem. Proszę o włączenie się wszystkich Avatarów i mentalne dołączenie do tego całej rodziny i znajomych – są to zdecydowanie najważniejsze medytacje jakie przeprowadzamy.  Ten blog jest znów zablokowany tylko dla Avatarów – jest dostępny tylko w hologramach.

Uwaga: Wygenerujcie myślowo 37 hologramów całej duszy i niech one wykonują za was zadania. Taka ilość jest optymalna gdyż nie pozbawi Was energii do wykonywania zwykłych dziennych czynności. Po skończeniu zadań hologramy te ulegną samoczynnie dezintegracji.

1. Pierwszą intencją niech będzie odblokowanie bloga dla świata zewnętrznego. Taka informacja wystarczy naszym duszom, one znajdą problem i go zlikwidują. Prawdopodobnie będzie to wymagało usunięcie przeszkód w postaci niedojrzałych do 5D wielu dusz informatyków, kierowników, dyrektorów itd. , a także usunięcie tych, którzy chcieli by blokadę przywrócić. Będzie to ok. 9000 osób, do tego dojdzie jeszcze usunięcie sztucznej inteligencji, o której mowa w punkcie 2. Pozostali u władzy masoni rozpuścili bowiem informację, że ten blog jest szczególnie niebezpieczny z uwagi na nasze relacje z Izraelem, nie dodając oczywiście, że parchów już nie ma, a to co pokazują w telewizji jest FIKCJĄ.

2. Nawet nie włączajcie telewizora. Nie ma żadnej kryzysowej sytuacji w Syrii. W Polsce i praktycznie na całym świecie 100% informacji w mediach jest w fikcją, jedynie w USA ok. 80%, w Chinach 60%, a tylko Rosja w pełni przejęła media. Dlatego też odcięto ją od internetu, jakbyście spróbowali tam pojechać, to wsiądziecie do samolotu i on nawet nie wystartuje – zostanie zastąpiony hologramem, a wasze zwłoki roztopione w kwasie. To samo z pociągami. 70% z was może wrócić, ale nie jako ludzie, ale jako hologramy – i to tylko do ok 5 km od granicy, bowiem tam jeszcze działają silne pola skalarne tworzące fale do generacji hologramów. Zresztą zasięg tych fal maleje z minuty na minutę bowiem wojska koalicji nie próżnują -w tej chwili oczyszczane są tereny przygraniczne. Tym nie steruje żaden człowiek, ale 85,689,890,960 nanokomputerów połączonych w sieć AI. Ta bezsensowna liczba jest dla żydów magiczna, dlatego dobrze by usunąć każdy z tych komputerów wraz z wszystkimi resztkami plazmy z tego oczyszczenia. Robimy to medytacją – wystarczy się skupić nas stopieniem sześciu procesorów w każdym z tych komputerów, potrzebne jest wygenerowanie temperatury 67 milionów stopni – są to procesory plazmowe. Trzeba to zrobić w 456 ścieżkach czasowych, bowiem są to komputery kwantowe. Każdy z tych komputerów to niewielka kropka o średnicy ok 3 mm. Rozłożono jest w 580 miejscach w specjalnie chłodzonych lodówkach o temperaturze zera bezwzględnego. To właśnie te lodówki należy zniszczyć – procesory same się rozpadną generując tę temperaturę w ciągu trzech pikosekund. W zależności od tego ilu z was to zrobi stopienie lodówek może zająć od siedmiu do siedemnastu minut, nie jest to prosta sprawa, bowiem musimy zresetować plazmę w wielu ścieżkach czasowych, a energia plazmy hologramu duszy rozkłada się nierówno w tych ścieżkach – im dalej od naszej, tym mniejsza energia. Żydzi, czy raczej ich sprzymierzeńcy z wyższych poziomów, mieli czas na stworzenie tych procesorów o takiej samej mocy we wszystkich ścieżkach.
W dalszej kolejności rozpuszczamy złą plazmę światłem słonecznym i taką neutralną mieszankę wysyłamy portalem do Czarnej Dziury by ta dokonała ostatecznego oczyszczenia. Zamykamy portal i niebieskim światłem wypełniamy pustkę, która powstała po rozpuszczeniu komputerów. %3C/body%3E %3C/table%3E %3C/html%3E

3. 989,868 parchom żydowskim udało się przeżyć dzięki przeniesieniu ich przez statki Rozwykn – cywilizacji nadrzędnej nad Nugritos, z wymiaru siódmego Antywszechświata. Roswykn, Nugritos ani ich współbraci z jakiegokolwiek wymiaru czy poziomu już nie ma, bowiem Antywszechświat został zlikwidowany. Żydzi byli dla nich ostatnią nadzieją przywrócenia – dlatego postawili na całego. Te parchy są obecnie w pierwszym wymiarze (1D) naszego Wszechświata, na Ziemi, która jest w fazie rozwoju bakterii tlenowych, powstały pierwsze lądy, a temperatura wynosi ponad 240 stopni Celsjusza. W takich warunkach parchy mogły by wytrzymać na swoich statkach tylko przez osiem naszych dni. Problem jest w tym, że czas w tym wymiarze płynie 78 tysięcy razy szybciej niż w naszym i do dnia dzisiejszego wybudowali tam bardzo rozwiniętą cywilizację zła.
Wysyłamy więc jak najszybciej hologramy naszych dusz by tę cywilizację rozwalić.

4. Pisząc to mam dowody na to, że tak jest – jestem pod wzmożonym atakiem psychotronicznym, który się nasila z minuty na minutę – proszę Was o zablokowanie medytacją tego ataku. W tej chwili Enki musieli unieruchomić mój telefon, gdyż żydzi zdalnie ustawili go na zabijanie. Tak, telefony mogą zabijać mikrofalami, tak skonstruowane są anteny. Wykorzystuje się to tylko w sytuacjach ostatecznych. Problem w tym, że mam odpowiednią ochronę. Telefon najpierw zadzwonił z dwóch różnych numerów, których nie znam – wahadełko pokazało mi, że chcieli mnie załatwić sygnałami podprogowymi, a rozmowy były by neutralne, np. z biura obsługi Play. Jak im to nie wyszło, to włączyli UYZTP – to jest kod sygnału do zabijania.

163 komentarze Żydzi przetrwali w niższych wymiarach – dzisiaj ich całkowicie usuwamy

 • MajaWalia27

  Chcialabym zebyscie przeczytali informacjie grupy skupionej wokol Prezydenta Trumpa, ktora identyfikuje sie z informatote Q ANON. Z ich perspektywy bombardowanie w Syrii bylo zagraniem szachowym Trumpa i pulapka na zbrodniarzy kabalistycznych, korzy w Syrii abudowali fabryke broni chemicznej ( zostala ona zniszczona w tym ataku). Sa takze doniemania,ze ludzie zostali ostrzezeni wczesniej. Trump nie zaatakowal pozycji Rosji, a wojsko syryjskie nie zaatakowalo po tym ataku stacjonujacego wosjska amerykanskiego. Oto co pisze ten informator:

  ”Cała akcja w Syrii była genialną pułapką na kabała?

  Kilka dni temu Trump mówi, że wycofa amerykańskie wojsko z Syrii, Q następnie mówi, że Trump nigdy nie ujawnia swoich intencji. Następnie kabał organizuje fałszywą flagę w postaci ataku bronią chemiczną w Syrii. 13 kwietnia składy broni chemicznej w Syrii zostały zniszczone przez pociski koalicji. Nie było śmiertelnych ofiar w tej akcji, gdyż inteligencja amerykańska i rosyjska uprzedziła o tym Syryjczyków kilka dni wcześniej. Ciekawe, że Rosja oprócz słów o „konsekwencji” nic nie zrobiła, aby zapobiec tej akcji. Poniżej wybrałam kilka komentarzy z YT, które może bardziej naświetlą sytuację. – kr
  .
  Putin, Trump, Syria, Francja, powtarzają teorie o 3. wojnie światowej, aby odwrócić uwagę i wykorzenić kabalistyczne podziemnie. Mustafa, „Imię, którego nie wypowiadamy” [McCain, który dostarczał broń chemiczną do Syrii], tunele w Syrii, itp.

  .
  „Syryjski rząd również został w jakiś sposób zinfiltrowany, a cele, które zostały uderzone, to były jednostki, które zostały zinfiltrowane przez globalistów.
  .
  Trump nas nie zawiódł. Nigdy nas nie zdradził. Trump uderzył w chemiczne składy Husseina i Bezimiennego [Obamy i McCaina] w Syrii. Widzieliśmy Obamę w fabryce broni chemicznej w Syrii. Prezydencja Trumpa była planowana od lat. Deep State [Głębokie Państwo / kabał] jest wszędzie.”

  https://krystal28.wordpress.com/2018/04/15/q-anon-o-akcji-koalicji-w-syrii/

 • Panie marek, proszę, idź pan i siem zamknij w psychiatryku. I tak z nami nie wygrasz
  Szalom Alejchem

  • Ciekawyyy

   To Ty/Wy walczycie niby z kim z czym ?
   Wchodzenie komuś na blog i powtarzanie z uporem maniaka/ów-czek
   że coś powinno spowodować ubezwłasnowolnienie właściciela
   w zakładzie o charakterze zamkniętym jest z natury zaburzeniem.
   Możecie stąd sobie wreszcie odejść w pizdu z tymi natręctwami ?
   Uważasz Żydku iż Marek pisze brednie jest chory psychicznie etc. lecz mimo to ciągle go molestujesz i kto tu jest pojebem ?

   • Kosmiczny Żyd

    Wariat …,nie wariat …,ważne ,że nasz najsamszy żyd . On czubkim nosa i każdom komurkom ciała wie jak czeba pisać ,by geszeft był , goi otumaniony,Rebe szczenśliwy,Morycowa chentna,a Ciekawyyy nas bronić jak lew.

    • Piotr

     Ej.. Kosmiczny Żyd
     A czy wy wiecie, że wy się posługujecie projekcjami?
     Wy dużo o sobie piszecie, tylko to od Was wychodzi nieświadomie. Taka autoterapia masochisty.
     Niezaleczona.
     Trochę smutno.

    • Kosmiczny Żyd

     Nasz mechanik to masochista , żona psuje samochód ,a on go naprawia . A smutno to jak płace temu masochiscie . Oni majom terapie,ja nie.

    • Prusu

     Im wspolczuc trzeba. Zalu nie czuc bo tacy lubia byc. No coz. Anomalie w umysle Ojca. Smutne uszatki

    • Piotr

     Wasz szef to masochista.. Mechanik.
     Ok.. Niech ci będzie. Mój ty kochany Kosmiczny Żydzie.. 🙂

     Pozdrawiam.. 😉

  • Piotr

   Wy przegracie ze sobą. Macie to zapisane w rdzeniu startowym. Cała Wasza konstrukcja jest zbudowana na upadek. Wystarczy spytać Szefa. Szef o tym Wam nie powie, bo traktuje Was jak małpy. Nie powie Wam o tym bo jest tchórzem, manipulantem.

   • Ciekawyyy

    Lecz Ty Piotr niezmierny humanista altruista z najczystszych intencji wszechświata pomagasz co sił tym zatracanym przez Marka
    lecz kreując się sprzecznym kretynem zarazem sorry żydowskim kretynem he he

    • Piotr

     Ciekawyyy.. Nie bierz do siebie tego co ja piszę do Romek..
     To jest tak, że jakbyśmy się spotkali gdzieś w realnym życiu i nie wiedzielibyśmy o tym, że piszemy tutaj to byśmy się pewnie piwerka napili.. i byśmy sobie pogadali normalnie. Bez przesady.

     Humanista, altruista? Nie przyznam się do tego, bo skromny ze mnie człek.. 😉

   • Ciekawyyy

    Przepraszam trochę późno i w natłoku psychuszek omyłkowo sądziłem iż Ty Piotr to ten sam User o nicku Romek z pozdrowieniami swego postu w słowach Szalom Alejchem.

    • Marek

     Uważaj, podstępny łotr. Energia pierwszej i drugiej czakry momentalnie ci spadła z ok 7 do niecałych 2. Zmobilizuj swoją duszę by to odebrać z nawiązką. Wiesz o czym mówię. Wyciąganie energii z duszy bez jej zgody jest jednym z największych przestępstw. Odbieranie energii wyciągniętej jest obowiązkiem duszy, jeśli ta potrafi. A twoja potrafi.
     Na niego jest już wyrok.

    • Piotr

     Wiem o co chodzi p.Marku.. 😉
     Róbmy swoje. Pan na swoim terenie, a ja na swoim.
     Pozdrawiam.

    • Marek

     Myślisz, że jak jestem tyłem to nie widzę?

    • Ciekawyyy

     Żydek Romek to jakiś wampir energetyczny ?
     Niby słabiej się nie poczułem lecz przyznać muszę iż mnie zirytował i to był mój błąd – naprawię 🙂
     Dobranoc 🙂

    • Piotr

     Zero problemu.. 😉
     Ale trzymaj koncentrację i FLAKI. Serio!

    • Piotr

     Ciekawyyy..
     Zero problemu..
     Ale trzymaj koncentrację i FLAKI. Serio!

    • Królowa Luccilla

     Oczywiście że jak stoisz tyłem to widzisz, przecież ty masz oczy na głowie ale również jedno w dupie. To jest te twoje trzecie oko duszy.

    • Piotr

     Królowa Luccilla czuje świat swoim clitorisem. Clitoris jest głodny. Cóż zrobić. Tak bywa.
     Jako fajny facet rozumiem to. Naprawdę.

 • Piotr

  To co najważniejsze dzieje się w tle.
  To co widoczne to odpryski tylko.

  Tym razem prowodyr tego co się stało w Syrii odsłonił się.
  Cierpliwości trzeba. Za dużo gówna się nazbierało, żeby to sprzątnąć od razu.
  „Szefowie” tego co się dzieje nam nie pomogą.. bo żyją w swoim świecie Pomogą nam Ci, którzy nie wytrzymają ciśnienia tego, co się będzie działo. Czyli Ci, którzy wykorzystani zostali przez „szefów”.
  O nas POLAKÓW jestem spokojny. Sprawdzamy się w trudnych warunkach.

  W trudnych warunkach przytomna mniejszość ustawia wzorki na przyszłość.. 😉
  CIERPLIWOŚCI!

 • nina

  ——–ZAPRASZAM na Ucztę —
  cytując z pamięci słowa Jasnowidza Jackowskiego: one już mają moje ciało , już płaczą nad nim A JA W TYLU JUŻ CIEKAWYCH MIEJSCACH BYŁEM .
  ——————————–WIESZ ??? jak nie wiesz?!. https://www.youtube.com/watch?v=r1kfXBqUuq8

 • Marek

  Dużo się dzieje, ale dzisiaj sobie już dam spokój – szykuję wrogom niespodziankę na jutro, a jest przy tym trochę pracy.

 • Marku, ja zauważyłem, że te ładunki nuklearnyj które „detonujesz”, są coraz większe i większe.. 😉 Wcześniej 50 KT (kiloton), potem doszły te o wielkości kilku megaton. Potem 50 MT (jeszcze ujdzie, tsar-bomb tyle miała). Ale już ładunek o wielkości 100 czy 200 megaton mógłby wybić kulę ziemską z orbity. Ostatnio detonowałeś ładunki wielkości 4 GT czy 8 GT (gigaton). Przecież taki ładunek spowodowałby rozerwanie kuli ziemskiej na strzępy.

  Tak samo jest z głębokościami, na których mają znajdować się podziemne bunkry żydostwa. 200 metrów pod ziemią, 600, 800, 6 kilometrów, 20 kilometrów.. A dziś podałeś wielkość 746.795 kilometrów POD ziemią, podczas gdy promień Ziemi to zaledwie 6400 km. Przecież odległość 746795 to dwa razy więcej niż z Ziemi do księżyca!

  Marek, czyżby szło jakieś.. przesilenie? 😉 Te liczby są coraz większe i coraz bardziej nierzeczywiste. 😉

  • Marek

   A to nie jest Kefir. Rurułko się nazywa. Procował jako alfons w Pradze stąd ma dobór koleżanek typu nowa Lucilla.

   • Królowa Luccilla

    Nie denerwuj się TW Janusz w psychiatryku nie będzie tak źle a może nawet cię trochę podleczą, choć akurat w to powątpiewam bo schizofrenię jest ciężko wyleczyć jak leczenie rozpoczyna się późno, w twoim przypadku do szpitala powinieneś trafić co najmniej dwa lata temu.

    A rurułko to ty se wsadź w dupę to może się trochę uspokoisz.

   • Irman z Polonisza

    Tu mozesz miec racje ,bo Kefir to stary Zgred i kapus. Jest w registrze i pobiera uposarzenie.
    Pozdrawiam bojownika swiatlosci. A TO na WZMOCNIENIE Ducha !
    Z tym metalem ciezkim , to chyba sie jebnales , bo po prawdzie idzie o convalium uzyskiwane z convalii ,rosnacych w Swietych Gajach Slowian ,jak n.p. Gaj na kuJAWACH.POLECAM…”zLOTA gALAZ” ANGOLA fREZARKI ..DOBRZE SKROTOWO UJAL temat.https://www.youtube.com/watch?v=bDp1ed6SgTQ&index=7&list=RDH1gp2e9Ff2Q

   • paralizator

    Marek moze bys sie odniosl do tego co napisal kefir a nie juz go obrzucasz blotem.
    Ustosunkuj sie do tych liczb, Kefir ci wytknal twoje urojenia a ty zamiast odpiwiedzi obrzucasz go wymijajaco.
    Marek dawaj czekamy na konkrety.

  • Leszek

   sprawdź S74°67″95′

   np. tutaj https://www.gpskoordinaten.de/gps-koordinaten-konverter

   to Antarktyda, coś tam jest

  • Leszek

   liczba jest wręcz za krótka,
   potrzebna jeszcze jedna iluminacie

  • Leszek

   moje wahadełko pokazało dzisiaj inne liczby
   po przeliczeniu na położenie geo. wychodzi to miejsce
   https://www.google.pl/maps/@52.5191607,13.4073581,17z?hl=pl

   czy ktoś wie co tam jest, co będzie lub co było

   taki test nanowahadełek 🙂

 • Scientist

  Ja mam pytanie jak to jest że na tym blogu poność można przeczytać prawdę, natomiast nie ma nigdzie w internecie zdjęć z tego co się dzieje na świecie??? Przecież teraz tak łatwo smartfonem zrobić zdjęcie i w minute wstawić np na tego bloga!!!

  Wydaje mi się że nic sie nie zmienia nie było żadnych wybuchów żadnej wojny z żydami ani żadnej nawet najmniejszej zmiany na ziemi, wszystk jest po staremu. Jeżeli ktoś się nie zgadza to proszę o jakikolwiek najdrobniejszy dowód!

  • Prusu

   Sam rozpocznij kreacje

  • Ciekawyyy

   Wszystko ciągle się zmienia w każdej nawet nanosekundzie
   starożytni mędrcy mawiali że nigdy nie wejdziesz do tej samej rzeki dzisiaj już pojmujemy że układ atomów cząsteczek wody jest zawsze inny.
   Nie istniej nic totalnie nic trwałego/stałego wszystko jest ciągłą zmianą tylko my tego niedostrzegany zupełnie jak klatek z których składa się film i podbnym snem/filmem sa nasze życia.

  • Scientist

   Całyczas kreuję swoje życię, dążę do postawionych celów i tyle… Ciekawyyy co to ma do rzeczy układ atomów? zaobserwowałeś wybuchy o których pisał Marek? może w mediach zaczęto pisać prawdę, ponoć już je przejeliśmy? skąd wiecie że istnieją takie pierwiastki jak kovalium czy ten oftalium? Nauka pokazuje jasno że nie jest to możliwe… Więc pytam jeszcze raz czy ktoś z was może przedstawić mi jaki kolwiek przekonujący dowód poaza pseudo-pyrtu pyrtu wszytko się zmienia ale nic nikt nie zobaczy bo hologram… bo dzieje się w innym wymiarze… bo jest opóźnienie czasowe o kilka dni… Czemu z tego opóźnienia nie ma żadych zdjęć? Może one poprostu nie nastąpiły?

   A śiwat wygląda tak jak zawsze i NIC się nie zmienia wszystko idzie swoim torem i wszyscy zmagamy się z tymi samymi problemami co zawsze 😛

   • Ciekawyyy

    Każdy nieprzerwanie od zawsze i bez końca kreuje jak to nazwałeś swoje życie a że napisałeś iż ((( Wydaje mi się że nic sie nie zmienia ))) to i próbowałem Ci uświadomić teoretycznie że tkwisz w chronicznym błędzie.
    Istnieje nieskończona ilość możliwych kreacji po danym momencie
    i każdy z osobna wykreuje sobie inną rzeczywistość pomimo ogólnie pojętego wspólnego planu dla tego wszechświata z tymi a nie innymi prawami ograniczonego.
    Nie potrafię interpretować tego w jaki wszedł Marek i było by to wręcz oszustwem gdybym próbował nie mając żadnych wspólnych
    doświadczeń z jego kreacją dla przykładu nigdy nie trzymałem wahadełka w dłoni i o czym miałbym dywagować ?

    ((( A śiwat wygląda tak jak zawsze i NIC się nie zmienia wszystko idzie swoim torem i wszyscy zmagamy się z tymi samymi problemami co zawsze )))
    Świat jest taki jakim go postrzegasz ZAWSZE i nigdy nie było inaczej ba… on jest taki jakim go wykreujesz oczywiście materializacje urzeczywistnienie tych kreacji jest dość rozciągnięte w tym co nazywamy czasem lecz jest on kreacją naszego umysłu.

  • Marek

   Oczywiście, nie nic się nie dzieje. To wszystko są animacje zrobione technologią o 2 miliony lat wyprzedzającą naszą. Jeszcze niedawno temu mieli lepszy sprzęt, bardziej zaawansowany o 7 tysięcy lat, jednak spaliliśmy im to – oczywiście we współpracy z wojskami koalicji.
   Najważniejsze, że jak się dobrze przyjrzy tym „wiadomościom” to można zauważyć, że są sztuczne.
   1. Niektóre wypowiedzi, szczególnie w rozmowach wieczornych są bez sensu, ni przypiął ni przyłapał
   2. Wypowiedzi nawet najgorszych prymitywów są poprawne gramatycznie! Widzę, że pracują nad tym by to poprawić – proszę wszystkie Avatary by zgłosiły duszom tych ludzi, którzy nad tym pracują o nierobienie tego, gdyż chodzi o to by ludzie przed telewizorami zaobacyzli, że coś jest nie tak.
   3. Pewne sceny są zbyt idealne. Np. niedawno we „wiadomościach” na TVP Info pokazywano piękny wielki wzór na piasku na plaży, jakby pieczęć. Pokazano to jako przykład artyzmu. Problem w tym, że wokół tej pieczęci piasek był idealny. Nie było żadnego wgłębienia, żadnego śladu. To jest niemożliwe, zawsze będzie widać wgłębienie, pogrubienie, nawet jeśli się to wygładzi wielkimi grabiami.
   4. Twarze też są wyidealizowane. Zobaczcie na Szydło jak wypiękniała. Po prostu ta Sztuczna Inteligencja jest tak zaprogramowana, bowiem jest to Sztuczna Inteligencja rodem z Hollywood, która kreowała nam od 50 lat filmy!!! Teraz ją przeprogramowali bo ta „newsowa” się spaliła biedaczka.

   • Królowa Luccilla

    TW Januszu masz schizofrenię, a co do szydło to dobry makijaż potrafi zdziałać cuda ty też jakbyś swojego krzywego ryja przypudrował to byś wyglądał mniej więcej prawie jak człowiek.

   • Prusu

    Wypowiedz trumpa o ataku swietnym przykladem. Prosze sie przyjrzec jego mimice… No ludzie… Square robi lepsze animacje

   • Ciekawyyy

    Oczywiście że Pani Premier Szydło wypiękniała
    https://www.youtube.com/watch?v=_wDk_tM7MGM

   • paralizator

    nie rozumiem mowisz ze mieli sprzet bardziej zaawansowany o 7 tysiacy lat a teraz maja o 2 mln lat ale ten o 7 tys lat byl bardziej zaawansowany tak? Wydaje mi sie ze ten wyprzedzajacy o 2mln lat powinien byc bardziej zaawansowany? co? w koncy wyprzedza nas o 2mln lat a nie 7 tys, czasem sie zastanawiam czy to ja nie jestem czubkiem na tym swiecie, a moze Marek specjalnie wypisujesz takie glupoty na tym blogu dlatego ze zrobiles cos glupiego lub czeka cie kryminal i starasz sie dostac zolte papiery co?