Zygmunt Wrzodak: „W obronie Mateusza Piskorskiego”

W obronie Mateusza Piskorskiego

Upływają trzy miesiące od aresztowania i uwięzienia przez obecną władzę polityczną Mateusza Piskorskiego. Uważam to za potwarz w stosunku nie tylko do Jego osoby, ale także wszystkich przytomnych politycznie Polaków. Były poseł Samoobrony Mateusz Piskorski, od 17 maja 2016 roku przebywa w areszcie. To smutne, znamienne i oburzające, że właśnie za rządów nomen omen Prawa i Sprawiedliwości stał się on pierwszym w Polsce liderem partii politycznej zatrzymanym pod zarzutem szpiegostwa, gdzie ABW, prokuratura nie przedstawiły żadnych konkretnych dokumentów lub innych dowodów obciążających Mateusza Piskorskiego. Służby te, po za medialnymi ogólnikami podały, że kontaktował się z osobami z europejskich ruchów antynatowskich oraz, że kontaktował się z ludźmi z innych krajów jak Rosja, Chiny, Iran.

Przecież wszyscy w Polsce politycy utrzymują kontakty z różnymi politykami z całego świata i co za takie kontakty, PiS aresztować będzie polityków, (szczególnie samych siebie) dziennikarzy, działaczy społecznych? Jako były poseł IV i V kadencji Sejmu RP, działacz Solidarności od 80 roku, domagam się publicznego przedstawienia konkretów, które miałby świadczyć o płatnej współpracy Mateusza Piskorskiego z obcym wywiadem. W przeciwnym razie dalsze milczenie władz RP będzie dowodem na bezprawne działania przeciwko posłowi Mateuszowi Piskorskiemu, które przypominają czasy reżimu Jaruzelskiego i Kiszczaka na początku stanu wojennego.

Tzw. prewencyjny areszt, który usuwa z życia publicznego niewygodne dla władzy osoby, stosowały i stosują władze totalitarne. Tak postępowały władze PRL zatrzymując działaczy Solidarności. Obecna władza PiS swoim postępowaniem wobec Mateusza Piskorskiego upodabnia się do tych niechlubnych poprzedników. Poglądy antynatowskie nie są i nie mogą być w żadnym demokratycznym państwie powodem do aresztu, bo w prawdziwej demokracji, każdy może mieć poglądy zgodne z własnymi przekonaniami. Nie znane są mi przypadki aresztowań w Europie Zachodniej za poglądy antynatowskie!

Polska władza polityczna i dyspozycyjne wobec niej urzędy okazują dziś swą kruchość. Jakim prawem ta władza próbuje nakazać każdemu obywatelowi uznawać sojusz z NATO za polską rację stanu, co więcej dążenie do bliskich, przyjaznych kontaktów z narodami słowiańskimi, w tym Rosją, za działanie przeciwne tej racji stanu? To takie samo działanie, jak za czasów PRL, gdy nakazywano nam, byśmy uznawali przyjaźń z ZSRR za jedyną słuszna rację, a myślących inaczej zamykano w więzieniach i aresztach. Ja niżej podpisany, nie uznawałem okupacji wojsk sowieckich naszego terytorium, tak samo nie uznaje okupacji wojsk ,,natowskich” na naszym terytorium i potępiam wszystkich tych polityków, którzy zgodzili się na taką okupację naszego kraju przez obce wojska i podejrzewam ich o szpiegostwo na rzecz obcych interesów.

Według obecnych władz, agentem jest ten, kto rozmawia z ludźmi np.; z Rosji, ale agentem w Polsce nie jest ten, kto był szkolony i służy wprost polityce USA, Niemiec i Izraela. Agentem nie jest ten, kto podszywa się pod danego ministra polskiego, a w konsekwencji realizuje politykę USA na terytorium Polski i w innych krajach, kosztem narodowych interesów Polski!!!

Nie sądziłem, że jakakolwiek władza po 1989 r. posunie się do tak jawnego braku poszanowania wolności obywatelskich, jakie są aresztowania za poglądy polityczne.

Dyspozycyjność prokuratury, a zwłaszcza sądu, w nazwie niezawisłego organu Rzeczpospolitej Polskiej, wobec władzy politycznej nie jest oznaką siły, przeciwnie – świadczy o słabości wymiaru sprawiedliwości oraz, polityków i o ich strachu przed wolnym słowem a więc przed własnymi obywatelami, czyli suwerenem naszego kraju. Jeśli nie mając wymiernych dowodów winy Mateusza Piskorskiego prokuratura odważa się postawić jakiejś zarzuty, a sąd to bezprawie sankcjonuje, musi liczyć się z tym, że „spisane będą czyny i rozmowy” i tą władzę też społeczeństwo prędzej czy później rozliczy.

Obecna polityczna władza wmawia Polakom, że grozi nam wojna z Rosją, że musimy sprowadzić tu nad Wisłę, obce okupacyjne wojska. Ta władza nie ma żadnych podstaw, by twierdzić, że Rosja planuje agresję na Polskę, tak jak nie ma dowodów rzekomej winy Mateusza Piskorskiego. Wojska NATO, de facto okupacyjne, tak jak charakter okupacyjny miała obecność w Polsce w PRL-u wojsk sowieckich, nie są nam potrzebne. Niech pojawią się wtedy, kiedy pojawi się realne zagrożenie z jakiejkolwiek strony. Dziś NATO może prowadzić wojny daleko od granic swoich państw-członków, na obcych kontynentach.

Obecnej władzy nie chodzi o mityczne zagrożenie ze strony Rosji, ale prowadzenie ciągłej prowokacji wobec naszego sąsiada Rosji, które właśnie ma za zadanie dopiero sprowadzić realne zagrożenie dla Polski i Polaków. Obecność wojsk NATO na polskim terytorium, do czego niemal już realnie doprowadziły rządy PiS i prezydent Andrzej Duda, uczyni z Polski swoistą tarczę strzelniczą, gdyby konflikt amerykańsko-rosyjski się zaognił. Każda narodowa władza, oddala zagrożenia wojenne od własnych granic, a w Polsce przeciwnie, władza z prezydentem na czele ściąga na nasze terytorium konflikt zbrojny między ,,wschodem” a ,,zachodem”. Czy taka władza nie powinna samych siebie aresztować?

Władza PiS w imię głoszonych pseudo – patriotycznych haseł, która ostentacyjnie podpiera się Kościołem Katolickim, swoim działaniem doprowadzi do rozlewu polskiej krwi, a nawet do eksterminacji narodu polskiego. Już w bardzo nieodległym czasie, antynarodową postawą obecnych władz, Polska na ich życzenie może stać się ,,spaloną pustynią” z milionami ofiar. Takie mogą być konsekwencje szaleńczego poddaństwa polityków Pis – szaleńcom, jastrzębiom wojennym z USA, ponieważ szaleńcy ci, marzą o ,,konfiturach” rosyjskich a nie o obronie Polski i Polaków.

Część społeczeństwa czuje się uśpiona hasłami demagogicznymi PiS i świadomością, że od ostatniej wojny minęło ponad 70 lat. Przed ludźmi, którzy szykują nam nową hekatombę ostrzegał nas Mateusz Piskorski, dlatego płaci cenę za głoszenie prawdy. Bez żadnych dowodów, zamyka się usta człowiekowi, który w imię interesu społecznego mówi prawdę, miał inne zdanie niż obecni zarządzający Polską. Taka „zabawa” Polską i Polakami trwa od zakończenia II wojny światowej. Poseł V kadencji sejmu, Mateusz Piskorski w interesie rdzennych Polaków ostrzegał nas przed próbą likwidacji Polski i wojną z naszym sąsiadem w interesie światowych mafii korporacyjnych związanych z lichwą, dlatego stał się niewygodny dla tych którzy realizują w Polsce politykę światowej mafii finansowej.

Domagam się od Jarosława Kaczyńskiego natychmiastowego uwolnienia Mateusza Piskorskiego i innych więźniów politycznych, wycofania się z podpalania Polski.

Domagam się od szefa Solidarności Piotra Dudy, aby opowiedział się za prześladowanym M. Piskorskim a nie za polityczną władzą, która zamyka do więzień Polaków, tylko dlatego, że myślą i działają po polsku.

Domagam się od posłów na Sejm, aby w imię ich godności osobistej nie pozwolili sprowadzać się do roli maszynki do

głosowania, aby przejrzeli na oczy, komu służą i w czyim interesie przyciskają guziki w sejmie.

Domagam się od Rzecznika Praw Obywatelskich, podjęcia działań wyjaśniających aresztowanie M. Piskorskiego, podobnej reakcji jak w przypadku heroicznej obrony prezesa TK.

Zygmunt Wrzodak

Działacz podziemnej Solidarności, były członek Komisji Krajowej Solidarności, były członek Zarządu Regionu Mazowsze, szef Solidarności Ursusa w latach 1992 – 2002.

Założyciel LPR, Poseł na Sejm IV i V kadencji.

Otrzymują: Episkopat Polski, Prezydent, Rząd, Marszałek Sejmu i Senatu, RPO, ABW, media, szef NSZZ S,

137 komentarzy Zygmunt Wrzodak: „W obronie Mateusza Piskorskiego”

 • Świętowit

  Wywiad z Filipem Chajzerem na temat medycznej marihuany.
  https://www.youtube.com/watch?v=l_kPdokw9no

 • Świętowit

  Cieszysz się gdy Polak zdobywa medal? Wg Miecugowa jesteś nacjonalistą.
  http://wmeritum.pl/cieszysz-sie-polak-zdobywa-medal-wg-miecugowa-jestes-nacjonalista/151603

 • greg2014

  Zapomnij Panele Słoneczne, Tesla Ogłasza Plany Budowy Oszałamiająca Dachy Słoneczne

  http://naturalblaze.us1.list-manage2.com/track/click?u=3ac8bebe085f73ea3503bbda3&id=30533e5ce7&e=b8aff2ed3b

 • Aka

  Czy ktoś.z was wie coś więcej na temat że prawdopodobnie rząd niemiecki nakazuje Niemcom zgromadzić jedzienie na przynajmniej 10 dni. Chodzi o jakiś kryzys. Piszą na niezależnej i zekomo taka wiadomość miała się pojawić na paskach w wiadomościach?

 • greg2014

  ==Rząd Niemiec będzie po raz pierwszy od końca zimnej wojny zachęcał obywateli do robienia zapasów żywności i wody pitnej pozwalających przetrwać przez 10 dni w przypadku poważnego kryzysu

  Niemcy przygotowują się do kryzysu? Rząd będzie zachęcał obywateli do robienia zapasów żywności i wody

  Obrazek
  fot. wPolityce.pl

  Rząd Niemiec będzie po raz pierwszy od końca zimnej wojny zachęcał obywateli do robienia zapasów żywności i wody pitnej pozwalających przetrwać przez 10 dni w przypadku poważnego kryzysu – podał w niedzielę „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” (FAS).

  Propozycję obejmującą też stworzenie niezawodnego systemu alarmowego, przygotowanie służby zdrowia na wypadek kryzysu oraz budowę systemu wspierania Bundeswehry przez instytucje cywilne przygotowało ministerstwo spraw wewnętrznych. Projekt przewiduje m. in. ograniczenia w ruchu publicznym na wypadek konieczności przemieszczania większych sił wojskowych. Rząd ma uchwalić program w najbliższą środę.

  Autorzy propozycji zastrzegają, że atak na terytorium Niemiec, który wymagałby obrony kraju siłami konwencjonalnymi, jest mało prawdopodobny. Pomimo tego Niemcy muszą być przygotowane na zagrażający istnieniu kraju rozwój wypadków, którego nie można wykluczyć.

  Redakcja podkreśla, że jest to pierwsza tego rodzaju strategia od zakończenia zimnej wojny na przełomie lat 80. i 90.

  „FAS” jest niedzielnym wydaniem dziennika „Frankfurter Allgemeine Zeitung”.

  wkt/PAP

  http://wpolityce.pl/swiat/305438-niemcy … sci-i-wody
  ===================================================

  Coś wiedzą sukinsyny szwabskie!

 • genP

  News dnia

  Rząd zachęca Niemców do robienia zapasów. Na wypadek kryzysu

  Rząd Niemiec będzie po raz pierwszy od końca zimnej wojny zachęcał obywateli do robienia zapasów żywności i wody pitnej pozwalających przetrwać przez 10 dni w przypadku poważnego kryzysu – podał w niedzielę „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” (FAS).

  tvpinfo, tvn24 i inne portale

  coś wisi w powietrzu i to bardzo poważnego …

 • genP

  News dnia

  Rząd zachęca Niemców do robienia zapasów. Na wypadek kryzysu

  Rząd Niemiec będzie po raz pierwszy od końca zimnej wojny zachęcał obywateli do robienia zapasów żywności i wody pitnej pozwalających przetrwać przez 10 dni w przypadku poważnego kryzysu – podał w niedzielę „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” (FAS).

  http://www.tvp.info/26634783/rzad-zacheca-niemcow-do-robienia-zapasow-na-wypadek-kryzysu

  tvpinfo, tvn24 i inne portale

  Kogo boją się Niemcy?
  http://bukojer.salon24.pl/724956,kogo-boja-sie-niemcy

  coś wisi w powietrzu i to bardzo poważnego …

 • Ania

  Może warto zauważyć takie info.

  Troszeczke z innej beczki.

  autor: husarz (2016-08-21 12:43)

  Troszeczke z innej beczki. Przed chwilą dosłownie tvp poinformowało , że niemiecki rząd namawia obywateli do „robienia zapasów najpotrzebniejszych rzeczy” od wody pitnej po leki na okres przynajmniej 10 dni z uwagi na „zbliżający się kryzys”. Niemcy są w szoku. Mówiłem tutaj tydzien temu o zbliżającej się wojnie domowej W Niemczech , o tym, że Niemcy chcą zaopatrywać sie w bron, że przeczuwają najgorsze, mówiłem o 250 tysiącach imigrantów którzy znikneli w Niemczech, o paru tysiącach bojowników ISIS na tereni Niemiec o znikającej broni z magazynów wojska. Polityka Merkel wlasnie jebla i lezy fiasko negocjacji z biznesmanami w kwestii przyjmowania do pracy imigrantów, olbrzymie protesty pomijane w tv , ukrywane fakty na temat przestępstw imigrantów na ludnosci cywilnej, mówiłem o wysprzedawaniu majątków przez nabogatszych w Niemczech i zamykaniu firm, lokali gastronomicznych itd. Miliony turków w Niemczech jest wściekłych na Niemców za politykę względem Turcji co pokazały ostatnie ich protesty. Tajemnicze transporty nocą z terenu Turcji do Niemiec. Niemcy dostają na ten czas konkretne informacje na wypadek „nagłego krzyzysu” jakiego kryzysu spodziewa sie najbogatszy kraj w Europie ? Dlaczego Soros postawil prawie miliard dolarów na największy krach giełdy amerykanskiej 3 dni temu ? Dlaczego w Turcji ludzie są pewni wojny światowej ? To wszystko jest proste. Mój brat który mieszka w Berlinie wczoraj dostał wolne i miał 4 h wywodów na temat co robic w razie „kryzysu” w samej jego firmie setki ludzi nagle zostało zabranych i poinstruowano ich o tym co warto kupic, gdzie sie schowac..Takie informacje wychodzą do tv z dwóch powodow albo ktos chce wprowadzić strach krytyczny wsrod obywateli albo szykuje się wojna.

  Wpis pod arykułem :http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polski-rzad-przyjal-ustawe-o-karaniu-za-polskie-obozy-koncentracyjne

 • katerina404

  BARDZO DOBRY MATERIAŁ DACHTERY APARAT PAŃSTWOWY

  Państwo w państwie, czyli aparat bezpieczeństwa narodowego

  https://www.youtube.com/watch?v=X6syMIybRuE

 • katerina404

  DOBRE PYTANIE. CO Z TYM TRYBUNAŁEM W HADZE?

  To tu, to tam pojawiają się doniesienia, że trybunał w Hadze ma postawić Nemrodystów w stan oskarżenia.

  A od oskarżenia do działania długa i wyboista droga.

  I teraz tak. Gdzie te wyroki, bo ja już o tych oskarżeniach i innych sprawach czytałam dawno temu.

  Oskarżeni są: królowa angielska, papieże ostatni, no bo nieboszczyków trudno osądzić, a więc Ratzinger i Franek Kimono.

  Premierzy i prezydenci oraz głowy państw – też oskarżeni, królowie i królowe europejskie, takie osoby jak George Soros i inni, no to już nie wspomnę

  Jest jeszcze trybunał w Kula Lumpur, który dawno wydał wyrok na Dicka Cheneya, nazistę Busha oraz Rumsfelda i co? I jajco

  Żaden wyrok nie wykonany.

  Czy ktoś mądry wytłumaczy mi o co chodzi? Czy to jest takie trudne rozliczyć zbrodniarzy, skoro w stosunku do całej populacji świata jest ich garstka?

  A gdzie wyroki na Rotshildów, Rockefellerów, Harimanów i innych złodziei, morderców i oszustów?

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/117082,wyroki-trybunalu-zbrodni-wojennych-w-kuala-lumpur

 • katerina404

  LICYTACJA DZIECI

  To już jest koniec świata. Te kurwy też myślą, ze maja rację. Jak każda k…wa

  W wywiadzie dla „Uusi Suomi” fińska minister usług podstawowych Mary Guzeninoy-Richardson, odpowiedzialna za sprawy dzieci, mówi o rozpoczęciu komercyjnych przetargów, o wartości 620 milionów euro. Chodzi o uczestników rynku usług w systemie „Lastensuoeki” (komercyjny segment ochrony dzieci w Finlandii).
  Istotą to ponowna, komercyjna dystrybucja odebranych fińskim oraz rosyjskim rodzicom dzieci.

  – Prościej mówiąc, ten, kto wygrywa więcej dzieci, ten przechwytuje więcej pieniędzy od państwa – wyjaśnia minister Richardson.

  http://www.patriot24.net/w-finlandii-na-aukcjach-licytuje-sie-dzieci-to-ofiary-panstwowego-kidnapingu,6307

 • katerina404

  KOLEJNA AFERA SZCZEPIONKOWA

  W styczniu 1996 roku, stacje telewizyjne w całej Australii informowały o śmierci dwóch pięcioletnich dzieci spowodowaną przez „zjadające tkankę mózgu ameby” – jedno z nich pochodziło z Adelaide, drugie zaś z Tasmanii.

  Słuchając owych niepokojących wieści przypomniałem sobie, że pisząc moją książkę „Vaccination” i studiując liczne materiały medyczne, które odnosiły się do skażenia małpim wirusem pochodzącym z małpich nerek, wykorzystywanych w produkcji szczepionki przeciw polio. W jednym z artykułów wspomniano o Acanthamoebę, jako kolejne skażenie tych małpich tkanek, obok dobrze poznanego i równie dobrze opisanego małpiego wirusa SVI-SV40.

  Z ciekawości poszukałam artykułu autorstwa Hulla i jego zespołu (z 1958 roku) wśród moich dokumentów i na stronie 35 znalazłem interesujący mnie fragment:

  „Niedawno udało się nam wyizolować amebę z tkanek nerkowych małpy. Amebę zidentyfikowano jako należącą do gatunku Acanthamoeba. Bez wątpienia rozwijała się ona w kulturze tkankowej… Zdaje się, że posiada ona zdolność do infekowania i uśmiercania małp oraz myszy na skutek domózgowej lub dordzeniowej inokulacji.”

  http://szczepienia.wybudzeni.com/2016/08/16/ameby-w-szczepionkach/

 • Łukasz Mastalerek

  Dziwie się Adminie,ponieważ ja nieubliżałem nikomu,raczej stwierdziłem że kolor ścian jest nie w moim guście,a przyznasz że żaden gospodarz,który ma klasę nie wyrzuciłby mnie z domu,tym bardziej że ten dom stoi na moich pomysłach,mam swój wkład i chcę być doceniony,nie zależy mi na kasie,nie chcę nawet jednego grosza,Maurycy zajmuje się tym portalem i tylko on może go administrować i cała kasa mu się należy musi z czegoś żyć im więcej zbierze w miesiącu tym lepiej niech to będzie nawet pięć tysięcy,ale wykorzenienie mnie z tego portalu po tym jak się zaangażowałem i jakie mam zasługi tylko dlatego że jestem człowiekiem niezależnym a co gorsza przypisanie ich sobie jest czymś bardzo złym,Maurycy napluł mi w twarz,ale pomimo to nadal bezinteresownie mogę dzielić się pomysłami,najnowszy to białe swetry z wyszytym czarną nicią na środku dwusłowem Wolne Media a pod napisem Wolne Media skrót WM także na czarno,wkońcu najważniejsze jest dalsze funkcjonowanie portalu.

 • Vismaya

  Kiedyś tacy jedni sobie myśleli,
  że zabiją Jezusa i rozwiążą wszystkie swoje problemy ..
  ale jak widać w swojej przebiegłości mocno się pomylili …
  minęło 2 000 lat a Jezus Chrystus ciągle żywy,
  powiem więcej – NIEŚMIERTELNY!!!

  I jakże trudno go unicestwić
  bo zbyt mocno zakorzenił się w sercach ludzi
  i ta Go pielęgnuje jak najpiękniejszy kwiat w swoim ogrodzie …
  i ta ich czysta miłość jest dla Niego największą osłoną
  i ciężko Go unicestwić …

  i łamie sobie bestia zęby na każdej takiej próbie,
  bo czym więcej spada na Niego nienawiści tym ten silniejszy …
  jak miecz hartowany w ogniu …

  i zobaczymy czy się jej to w końcu uda??? !!!

  Jak to mówi stare przysłowie:
  oliwa sprawiedliwa zawsze na wierzch wypływa.

  • Reality

   @ Vismaya, dziękuję Ci bardzo serdecznie.
   Wspaniale to napisałaś!! 🙂

  • grypka świńska

   Pieknie Pani to napisala Pani Wiesiu.

  • Ciekawyyy

   Ten z wierszyka nieśmiertelny to ten sam co biblijny made in Watykan ?
   Tak z ciekawooości mej wrodzonej pytam, nie pragnę dolewać oliwy do ognia idiotycznie bezsensownych teologicznych polemik.
   Pani Vismayu to nieźle jest nakręcona tymi okołoboskimi pierdołami 🙂

   • Vismaya

    Grzecznie odpowiadam Ciekawyyy

    PRAWDZIWA RODZINA

    Nie igraj z Bogiem …
    bo to rosyjska ruletka …
    to pocisk w twoim kierunku …
    i to ty pociągasz za spust …
    strzelasz sobie prosto w serce
    i zabijasz się na miejscu.

    I nie bądź taki „mądry”
    bo to nie ty masz tu ostatni głos
    to nie ty jesteś tu sędzią najwyższym
    i możesz atakować Boga bombami …

    ale to ty stracisz nogę …
    to ty umrzesz od ran …
    każdy Wielki filozof, mędrzec
    nie wojuje z Bogiem …
    nie umiera w mundurze głupca …

    bo ten wie, że jego ciało z gliny
    a jego umysł to pułapka …
    jego niemądre słowa to pluton egzekucyjny
    z lufami skierowanymi w jego serce.

    Dziki tancerzu na linie nad przepaścią
    Bóg pozwoli ci tańczyć tylko do czasu
    a później zostawi cię samego na piaskach pustyni
    otaczających Wieczny Eden …
    i możesz szturmować jego bramy ile tylko chcesz …
    ale za cholerę nie będziesz umiał ich przebić …
    za żadną cenę nie wpuści cię do środka Starszyzna
    z twoimi ciężkimi bagażami …

    bo Bóg zna swoich synów …
    tak jak i synowie znają swojego Ojca …
    a Eden to prawdziwa rodzina,
    która ciągle się ze sobą trzyma.

   • Ciekawyyy

    O kurcze to pani Vismayu niczym Rycerka Bozi pisze pochwalne
    Mu wierszyki a ku przestrodze heretykom mi podobnym ?
    Coś mi się zdaje że wszyscy piszący w Jego imieniu (kimkolwiek by nie był) nie tyle kłamią co sami siebie okłamują, lecz to już każdego wybór z osobna.

    • Vismaya

     Są słowa ludzi, które są wieczne …
     są słowa, które dają wiarę i nadzieję …
     są słowa, które pachną jak miłość …

     i nic na to nie poradzę, że twoje są bez żadnej wartości,
     jak suche liście turlają się po ziemi …
     i woda spłukuje je do rynsztoku ….

    • Ciekawyyy

     Za duszą poetki nie nadążę, idę jeszcze dospać w Polsce 5:40 rano.
     życzę miłych relacji z Bozią pani Vismayu.
     Dobranoc.

    • Vismaya

     … bo widzisz filozofie hybrydowego potwora,
     duchowa inteligencja może szybować do umysłu i serca Wszechświata z prędkością światła..
     a twój umysł nadal się miota i pyta o drogę …. 😉

 • Vismaya

  Ale za to akceptuje jak innych szkalują na jego blogu i sieją mowę nienawiści ….

  i dać ludziom tylko do reki technologie Keshe ….
  ty pierwszy Marek wylecisz w kosmos …. na obce galaxy …..
  doświadczysz pierwszy na skórze miłość swoich rodaków.

 • Łukasz Mastalerek

  Nigdy nie było i nie będzie prawdziwego pluralizmu,gdyby gdziekolwiek na świecie wszystkie istniejące poglądy mogły by być przedstawione na równi,już dawno mielibyśmy w telewizji debatę przedstawicieli wszystkich istniejących wyznań religijnych w tym ateistów,ale takie debaty to zagrożenie dla dominujących poglądów,gdyby w Polsce istniała demokracja to Mateusz Piskorski i przedstawiciele parti zmiana ale także innych zmarginalizowanych parti np:demokracji bezpośredniej mieli by głos,nawet na stronie Wolne Media istnieje cenzura,Maurycy Hawranek administrator portalu zbanował mnie wiele lat temu ponieważ jak to określił w mailu nie jestem wobec niego lojalny,skasował wszystkie moje audycje nagrane dla radia Wolne Media,a także wszystkie komentarze i publikacje,dla radia,którego jestem pomysłodawcą do dzisiaj mam dowód w postaci skasowanej przez administratora WM dyskusji na ówcześnie istniejącym forum,gdzie po tym jak zaproponowałem utworzenia radia i telewizji na portalu stwierdza on tu cytat:wiesz ile będzie to kosztowało”,po moim poście informującym jak to zrobić zrealizował moje pomysły po czym próbował przypisać je sobie podczas gdy on był jedynie ich realizatorem,skasował też wszystkie nagrane spotkania z redakcją,gdzie wszystkie zadawane pytania do redakcji były przezemnie,to samo tyczy się pomysłu na koszulki z logo WM i kalendarzyki listkowe także mojego pomysłu,pomimo to wspieram ten portal ponieważ jest on najbliżej pluralizmu oczywiście,krytyka administracji WM jest zabroniona nawet merytoryczna i kulturalna,na WM niestety niemógłbym opublikować tego komentarza,jak nie wierzycie spróbujcie opublikować na WM merytotyczną krytykę administratora,jednak podkreślam że wspieram WM i chcę aby jego administrator mógł się utrzymywać ze składek aby zachować niezależność i aby nie musiał się martwić o utrzymanie i wyżywienie,pomimo tego że Maurycy jest niewporządku wobec mnie delikatnie mówiąc to jednak wykonuje kawał dobrej roboty tylko niech nie przypisuje sobie cudzych pomysłów,ja jestem i byłem zawsze niezależny i niezamierzam być wobec kogokolwiek podporządkowany jeżeli chodzi o poglądy dla mnie nie ma świętych,autorytetów czy towarzyszy wzajemnej adoracji,jednak wyciągam dłoń do pojednania do Maurycego i apeluje do niego: jeżeli na WM istnieje stuprocentowy pluralizm,to niech dopuści do komentowania swoich merytorycznych i kultutalnych krytykantów,dopóki tego nie uczyni nie może twierdzić że na WM istnieje pełnia wolności myślii słowa.

  • Admin

   Nie dziw się, że właściciel portalu nie akceptuje krytycznych komentarzy pod jego adresem. To tak jakbyś wszedł komuś do domu i mu mówił, że ma brzydką gębę.

   • bio

    Admin za bardzo to uprosciłes. 🙂
    A jesli gospodarz,zbudował ten „dom” z mysla o zapraszaniu i rozmawianiu z ludzmi na trudne tematy.
    Jesli były „współlokator”tego domu,brał czynny udzial w jego ulepszaniu,a gospodarz teraz nie chce go znac,bo
    sie obawia,ze bedzie musial sie z nim w jakis sposób podzielic(czy to materialnie,czy wizerunkowo)za wkład w jego funkcjonowanie…a to nie swiadczy o nim zbytnio dobrze.W tym wypadku jego wiarygodnosc,uczciwosc jako człowieka i blogera zostaje zachwiana.A samo blokowanie mozna odebrac jako nie dopuszczenie niewygodnej prawdy o sw.osobie.
    Tylko z drugiej strony, czy ci merytoryczni krytykanci chcą krytykowc gospodarza,czy dany temat,który sie na stronie pojawia.(bo tu jest duza róznica)
    No chyba, ze jednym z „trudnych” tematów jest osoba tego gospodarza. 😉
    Takie sprawy powinno sie polubownie załatwiac…no ale jesli jedna strona „olewa” drugą,a ta druga
    nie potrafi odpuscic i szuka zemsty…no cóz,kazdy wedle woli…

 • Ania

  To jest dopiero prawdziwy efekt działania darmowej energii !

  Jak za darmo, to wszystkim jest taniej !

  A gdzie są teraz zasady ekonomiczne wciskane nam do głów przez stulecia ?

  „Autobusem za darmo

  Opublikowano: 20.08.2016 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości z kraju

  Po upływie zaledwie półtora miesiąca od rozpoczęcia funkcjonowania bezpłatnej komunikacji miejskiej w Świeradowie Zdroju władze miasta muszą kupić kolejne autobusy. Pomysł okazał się sporym sukcesem.

  Darmowa komunikacja miejska obowiązuje na terenie gminy oraz sąsiadującej Szklarskiej Poręby i Mirska od czerwca br. Burmistrz Świeradowa Roland Marciniak chce, by do projektu włączyły się sąsiednie gminy. Nie zamierza wprowadzać w mieście stref płatnego parkowania, gdyż, jak wyjaśnia, mieszkańcy płacą podatki, a turyści mają do domu zabrać dobre wspomnienia, a nie bilety z parkingów. Nie planuje jednak także obarczać ich kosztami korzystania z komunikacji miejskiej. Do jej regularnego używania ma zachęcić brak odpłatności za bilety.

  Autobusy cieszą się takim powodzeniem, że mają pojawić się dodatkowe kursy, zaczną też od września dojeżdżać do Nowego Mesta w Czechach.

  Komunikacja miejska w Świeradowie będzie kosztować około 200-300 tysięcy złotych rocznie. Jest tak tanio, bo nie trzeba utrzymywać kas, biletomatów, księgowości i całej administracji. Za autobusy odpowiada po prostu jeden z wydziałów w urzędzie.

  Źródło: NowyObywatel.pl”
  za: http://wolnemedia.net/autobusem-za-darmo/

 • ahz

  Prawdziwi Żydzi demaskują Synagogę Szatana?
  https://www.youtube.com/watch?v=bRmS9GJHyJg

  • Boru

   „Żydzi wierni nauką Tory demaskują Syjonizm Rothschildów jako ruch polityczny przeciwny ludzkości i samemu Bogu”

   Obalenie bzdur o odmienności Tory (i starego testamentu) i Talmudu. Talmud jest rozwinięciem rasistowskich nauk Tory.

   https://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/

  • Ania

   Nie ma złych i dobrych, ani prawdziwych i nieprawdziwych żydów.

   Co najwyżej podział jest taki, ze jedni po cichu wiedzą, ze robią źle ale ich bóg im tak kazał i że jest to dla nich korzystne.
   A drudzy są już tak zdemoralizowani przez religię, że myślą, że robią dobrze i są dobrymi ludźmi.

  • Reality

   @ahz, żydzi mają się nawrócić przed końcem świata
   Pozdrawiam 🙂

  • Boru

   To wszystko jest pieprzeniem by „uwiarygodnić” biblię .. chazarowie i tym podobne kwestie.

 • maniek - Drugi

  …wiecie co to jest – 100 zębów i 2 jaja?….krokodyl!!…
  …a 100 jajek i 2 zęby?…koło „zbowidu” na monitorze polskim.pl…
  brakuje jeszcze – p.Jozefa Bizonia – Peryskopa i Romy – a licznik komentów slinotoku słowo..tfu!-rczego „strzeli” znowu do 1000-ca…

  https://www.rt.com/news/356567-calais-jungle-population-record/

  https://www.rt.com/usa/356568-parasite-yellowstone-river-fish-kill/

 • waryjat

  „Niech pojawią się wtedy, kiedy pojawi się realne zagrożenie z jakiejkolwiek strony. Dziś NATO może prowadzić wojny daleko od granic swoich państw-członków, na obcych kontynentach.”

  Pan Wrzodak pięknie wszystkich wystrzelał po mordach. W kilka dni, z Niemiec mogą przerzucić wystarczającą ilość sprzętu do obrony.

  • Boru

   ach te „diabelskie rogi” \m/ \m/ \m/

   z tą całą „okultystyczną symboliką illuminatów” jest tak, że to jest taka odwrócona taktyka by robić z rzeczy pozytywnych negatywne. Umieszczają oni wszędzie symbole oczu, albo Słońca, pokazują „rogi”, jakby chcieli powiedzieć: „patrzcie, to my, pogańscy czciciele Słońca”, albo „czciciele Pana”, czyli w domyśle „diabła”, powstrzymując tym samym zainteresowanych tymi tematami, by rzeczywiście oświecili swoje umysły w świetle prawdy i zrozumieli na czym polegają te wszystkie manipulacje.

   Sam symbol \m/ najbardziej został spolularyzowany przez metalowego wokalistę Ronniego Jamesa Dio. Jak ktoś słucha metalu, to tutaj ma ciekawostkę, to pierwszy zarejestrowany film na którym widać metalowca robiącego \m/ (niech ktoś policzy ile razy):

   https://www.youtube.com/watch?v=tN3kQ9E2WP8

   • Boru

    Powyższy artysta opowiadał, że znaku \m/ nauczyła go jego babcia, która broniła się w ten sposób przez „złym spojrzeniem”, czyli atakami energetycznymi innych osób. Stwierdził, że pasowałoby to do tego całego wizerunku muzyki metalowej.

    Swoją drogą, na powyższym klipie mamy ciekawe połączenie. Wszędzie widać katolickie krzyże, członkowie zespołu zawsze grali z krzyżami na piersiach i na gitarach, sam tekst jest w stylu psalmu biblijnego na temat „sądu ostatecznego”.

    Chyba wiedzieli, że o negatywną energię najłatwiej upodabniając się do kościoła 😉

  • Ciekawyyy

   Co mają do istoty zagadnienia spiralek/plazmy jakieś tendencyjne bo nieweryfikowalne stronki nawet nie wiadomo czy faktycznie prowadzone przez byłych przyjaciół/współpracowników ,,mesjasza” w których treści obrabiają mu dupę na 1001 możliwych sposobów ?

   Globalu zamawiam Magrava http://olx.pl/oferta/magrav-wykonam-na-zamowienie-keshe-CID619-IDg4lSW.html#16a31218ba
   jego producent twierdzi że jego dotychczasowe konstrukcje faktycznie oszczędzają mu prądzik 🙂

   Za wykonanie wcale nie chce drogo biorąc pod uwagę te 10000 zł
   https://www.monitor-polski.pl/pierwsza-publiczna-prezentacja-urzadzen-technologii-keshe-tzw-magrav-podczas-zlotu-lancuch-zycia/comment-page-1/#comment-254840
   jakie zadeklarowałeś do wypłaty temu którego magrav twymi pomiarami wykazywać będzie faktyczne zmniejszenie zużycia prądu.

   Przyjmujesz zakład Globalu deklarując że przyjedziesz do mego Jeleniego Grodu z czujniczkami by komisyjnie dokonać pomiarów w celu wykazania czy Magrav faktycznie powoduje oszczędność w ilości zużywanej energii elektrycznej sieci domowej ?

 • dd

  czytałem wlasnie o pędniku Lagiewki to jest prawdziwy Kesze !!!!!

 • bio

  Az tak bardzo boją sie symboli walki o wolnosc,zeby czasem pod ich wpływem nie obudzil sie nasz Duch Wolnosci?
  Jak tak dalej pójdzie,to niedługo na zwykłej koszulce, nie bedzie mozna nosic symbolów Polski Walczącej.
  http://www.tvn24.pl/prokuratura-bada-sprawe-kijow-bejsbolowych-z-patriotycznymi-symbolami,669629,s.html

 • Stanisław

  Duduś nic nie zrobi bez zgody swojego rubina prowadzącego , podobnie jak w innej sprawie – osoby która „w ryj” sędziowski przyłożyła tortem i teraz siedzi w jednej celi z kryminalistami ! Posłowie ? cóż chyba większość z nas widzi że są tylko sprawną maszynką do wciskania guzików ( a kitu z mównicy ) Rzecznik Praw Obywatelskich ? ten ma inne ponoć ważne sprawy i tak kółko się zamyka.

  Napiszę coś co może nie spodobać się wielu czytającym – jednak by to wykonać trzeba mieć po pierwsze „jaja ze stali” i wsparcie podobnej grupy luda tubylczego.

  Każdy urzędnik – nie ważne czy wyższy, lub niższy rangą , za swoje szkodzące czyny dla Polski oraz ich obywateli powinien odpowiadać własną głową i majątkiem . Zdradzasz ojczyznę ? Kula w łeb – tak jak za okupacji robiono z hołotą która pomagała Niemcom, nakradłeś ( rozkradłeś narodowy majątek i sprzedałeś go za choćby jedną złotówkę ), w skarpetkach pójdziesz pod ścianę i inkasujesz jedynie słuszną zapłatę !

  Nie może być tak że władza ( nie ważne czy to PO, PSL, PIS czy czerwonoskórzy z SLD ) nas zdradza i jeszcze śmie podnosić swe plugawe łapska na obywateli.

  Jak tak dalej pójdzie to już za samą znajomość z Wanią i Tamarą z pod Moskwy będą nas więzić w Polskiej wersji Guantanamo i poniżać tak jak to tylko umie robić USRAELSKA swołocz.

  • Admin

   Idzie walec Keshe i wszystko wyrówna. Wytrzymajcie jeszcze trochę…

   • Vismaya

    … pod warunkiem, że jego technologia będzie żywa a nie sztuczna – martwa …
    jeszcze nikt w żaden martwy kabel nie nalał Boskiej Energii …
    co najbardziej się potomnym udało, stworzyli sztuczna inteligencję, która tylko nas dziś gnębi na wszystkie sposoby… sam Marek musi spać w kocu aluminiowym …
    no może Keshe to się uda …
    pożyjom, uwidiom …
    ale wtedy weżniom wielkiego sękatego kija aby przegarbować niektórych grzbiety …

    tak mówi i myśli „hasbarka” Vismaya czy Wiesława jak kto woli …. 🙂

    • Ciekawyyy

     To prąd elektryczny jest w takim razie żywy 🙂
     Gdy wszyscy korzystali jeszcze z pomysłu Łukasiewicza a Tesla odkrył/wynalazł metody uzyskiwania martwego prądu elektrycznego to ówczesny Papcio przestrzegał przed tym szatańskim wynalazkiem podobnie wcześniej było z koleją żelazną telegrafem a współcześnie internetem a nawet antykoncepcją.

    • Vismaya

     tylko ci pieron szczeli w elektrownię i siedzisz po ciemku razem ze swoimi kabelkami …. 🙂 … i ani komputera, ani tv, ani … ani….
     i chałupa ciemna i d… zimna bo nie można jej ogrzać swoimi kabelkami ….
     i byle jaka zawierucha …. i po elektryce …..
     ale żywego drzewa piorun nie zniszczy … to ma na tyle mocy przerobowej aby dać nowe życie…. jego nasiona ciągle żywe, nawet za 10 lat jak wysiejesz dadzą radę ….

     już na świecie mieli … i laser i plazmę … i gdzie są te cywilizacje?

    • Ciekawyyy

     Potencjalnie piorun może strzelić wszędzie a Słoneczko jednorazowo pierdnąć taką falą że ludność jednej z półkul Ziemi nie pozbiera się przez co najmniej pół roku by naprawić wszystkie uszkodzone elektrownie trafostacje i linie przesyłowe obecnej infrastruktury przesyłu prądu elektrycznego nazwijmy go umownie tradycyjnym.

     Prąd plazmowy (bez nazwy – moderka) nie bazuje na takich liniach przesyłowych i ogromnych elektrowniach tylko małych spiralkach funkcjonujących pod każdą strzechą a nawet w jaskiniach (opcja dla bardziej konserwatywnych mieszkańców planety 🙂 ) wszystkich pioruny nie załatwią a jeśli masowo Słoneczko to każdy użytkownik szybko skręci sobie nowe spiralki, oczywiście wszystko bazuje na założeniu że spiralki taki prąd plazmowy faktycznie będą indukowały.

    • Vismaya

     … ej Ciekawyyy, ale przejdzmy do sedna …
     gdzie są te cywilizacje, które już na świecie miały w garściach plazmę?
     Co w nich strzeliło… że aż się przykryli grubą warstwą piasku zapomnienia?

    • Ciekawyyy

     To skłonność do archaizmu pani Vismayu ponieważ jeśli poprzednie cywilizacje się samo unicestwiły bardziej zaawansowanymi technologiami od dotychczas nam znanych to wcale nie oznacza że i my musimy, po za tym od dobrych 30 lat możemy z powodzeniem grzybkami atomowymi.

     Tak że nowa plazma nie wiele zmienia w tej dziedzinie bo zawsze jakaś małpa z brzytwa może sięgnąć po znany nam już dobrze atom w tysiącach głowic nuklearnych.
     Wykorzystanie plazmy kończy epokę paliw kopalnych niszczących środowisko naturalne Matki Ziemi i odcina chciwe kanalie – lobby paliwowo energetyczne od dalszej możliwości bezkarnego okradania nas sztucznie wykreowaną sytuacją w konieczności zaspakajania potrzeb takimi archaicznymi technologiami

     Koniec epoki paliw kopalnych to również koniec obarczania
     nas konsekwencjami ich pozyskiwania jak i składowania niewyobrażalnie niebezpiecznych promieniotwórczych tym radioaktywnych odpadów z elektrowni jądrowych !

    • Vismaya

     ech Ciekawyyy, że ty ciekawyyy to wiedziałam nie od dzisiaj … ale ze aż taki naiwnyyy, to udowodniłeś mi to dziś w 100% …

     chcesz reperować Słoneczko, co to pierdyknie … i to cholercia w pół roku … 😉
     ale za cholere nie potrafisz zreperować szkód po Fukuszimie, czy nawet u swojej sąsiądki posprzątać po skutkach raka …
     i takie małe Tsunami tylko sobie pierdnęło i zakłóciło całe życie na ziemi …
     a ty siedzisz sobie w tym Jelenim Grodzie i ciągle zawijasz druciki i sreberka …
     a taka przyroda już sama wzięła naprawę swoje garście i sama leczy ekosystemy na świecie i nikomu się nawet nie chwali …. i nie pyta co to są te gansy …
     i uwierz mi na słowo, da sobie radę bez tych twoich kabelków pozawijanych w sreberka,
     te mogą ci tylko posłużyć na sarkofag w celu ochronienia twojej naiwnej głowy przed Wi-Fi …..

    • Ciekawyyy

     Przy obecnym systemie energetycznym Słoneczko jednym silnym strzałem trzebi naszą populację o POŁOWĘ na dzień dobry! https://pl.wikipedia.org/wiki/Burza_magnetyczna_roku_1859
     Mieszkanka Canady powinna o tym wiedzieć z autopsji bo gdy 1989 r. Słoneczko tylko leciutko pierdło magnetycznie to 6 milionów ludzi z prowincji Qubek zostało odcięte od prądu na 9 godzin.

     Z treści już któregoś z rzędu postu trudno mi pojąć czy jest pani Vismayu za a nawet przeciw tej nowatorskiej plazmie ? Podobnie sprzecznie argumentował kretyn Wałęsa.

     Tak rozumiem, najbezpieczniej będzie nam po Bożemu powrócić do jaskiń no bo obecne sposoby uzyskiwania energii są niebezpieczne Czernobyl, Fukuszima odpady z elektrowni jądrowych , zalana zatoka Meksykańska etc. no a tacy Atlanci i Lemurianie przecież się samo unicestwili jakimiś technologiami nowocześniejszymi od naszych obecnych a my zmierzamy w podobnym kierunku.

    • Vismaya

     no własnie Słoneczko pokazało takim ignorantom jak ty Ciekawyyy jak to sobie potrafi zakpić z całej ich technologi ….
     i ci biedule musieli ponownie zapalić na balkonach ogniska …
     ale to był tylko żart Słoneczka ….
     a ty go nie drażnij by się naprawdę nie zdenerwowało ….
     może być nieciekawieeeeeeeee …. 🙂

    • Vismaya

     no wygląda na to, że tym razem marek się zdenerwował, jestem w moderce …. 🙂

     jak mnie odblokuje to ciekawyyy będzie miał odpowiedz ….

    • Ciekawyyy

     Nie oczekuje, Borusiopodobnie gadatliwa pani Vismayu.

    • Vismaya

     … he, he, he … 🙂

    • Boru

     Widzę panie Ciekawy jak cię skręca by przy każdej okazji wspomnieć o mnie w taki lekceważący, „śmieszkowy” sposób i nawet mówiąc o tematach, które ja poruszam – czyli np. o Słońcu, też nie możesz tego powiedzieć tak normalnie, tylko musisz użyc sformuowania typu „Słoneczko pierdnie” itp.
     Ciągle oszukujesz sam siebie, że to gra na moim „rozdmuchanym ego”, a tak naprawdę jest to prymitywne zaczepianie, dogryzanie, „subtelne” drwienie z kimś kto wyśmiał służalczą postawę wobec jakiegoś „mistrza wschodu”.

    • Boru

     Nie mogę się doczekać aż „Słoneczko pierdnie” i zdmuchnie jak jednego męża i tych wszystkich bankierów zachodnich i biskupów żydokatolickich i klęczków buddyjsko-hundusko-adwaitycznych i tym podobnych i ich oświeconych mistrzów w białych szatach siedzących na swych tronach oświecenia. Nie mogę się doczekać aż kapliczki Maryji razem z posągami Sivy w setkach ich postaci roztrzaskają się na pół pod wpływem sił przyrody, jak wchłonie je ziemia i zaleje ocean i nastanie nowy świat, bez religii, bez oświeconych przewodników prowadzących na manowce baranów.

    • Ciekawyyy

     Tak intencjonalnie pisze słoneczko samochodzik etc aby poruszyć nieskończone zasoby możliwych pretensjonalnych projekcji Borusia
     zakotwiczonych w jego ego.
     Bij Borusiu personalną piankę słowną z panią Vismayą ona to uwielbia zaś ja ani nie lubię ani nie widzę w tym żadnego sensu,
     wole cisze umysłu której metod utrwalenia nauczają stare dziady i biedne aktorki dorabiające na naiwnych.
     Ze słoneczka najprzyjaźniejszy mi jest jego sygnał https://www.youtube.com/watch?v=SBiwLibZqfw

    • Vismaya

     Ciekawyyy tylko Vismaya nie zakłada na swoją głowę zwojów drutów aluminiowych w celu uzyskania spokoju umysłu ….. umysł sam sobie z tym radzi …. i kiedy mu się chce ciszy to ją ma …. i sam ciekawyyy nie da rady jej zakłocić!!!!! 🙂

    • Boru

     Wiem, że tak myślisz, że to gra na moim ego, tymczasem chodzi o to, że jesteś tak bardzo utożsamiony z ideą „mistrzów oświeconych”, że wyśmianie tego uderzyło w nadwrażliwe na tym punkcie ego. Poinformowałem tylko, że to dostrzegam i próbuje ci wyjaśnić o co chodzi w tej sytuacji, bo szkoda, żeby całkiem sympatyczny facet, który wie co nieco o świecie, jego manipulacjach, bawił się w takie dziecinne dogryzanie i uszczypliwości.

    • Ciekawyyy

     Nie wiem gdzie pani mieszka Vismayu w Kanadzie lecz ja mieszkam w centrum i na razie jeszcze nie owijam dekla folia alu by uzyskać stan spokoju bezmyśli
     http://beta.btsearch.pl/?dataSource=locations&network=&standards=&bands=&center=50.913072%2C15.726989&zoom=11
     lecz wspomniany sarkofag wykonam no chyba że jak obiecuje technologia (bez nazwy-moderka) gansy będą w stanie wytworzyć ochronną powłoczkę przed elektrosmogiem.
     Na wsi pod Jelenim Grodem pewna grupa ćwiczących Hatha Yogę wykonała pojemnik z drewna obity blachą środek tego utrojstwa skupia pranę i oni skutecznie z tego korzystają tak mój sarkofag najprawdopodobniej będzie wykazywał podobne cechy.
     PS
     Dziadek Taratajcio wykonywał podobne taborety obite blachą mające za cel skupianie z nazwy energie Reicha tą samą co tworzą cloubustery neutralizujące chemitrailsy https://pl.wikipedia.org/wiki/Cloudbuster
     Wychodzi na to że energia orgonu orgonitu to prana ale jak jest faktycznie nie wnikałem.

    • Boru

     I już powiedziałem ci raz, że nie jestem twoim Borusiem, a ty nie jesteś moim psychologiem. Nie chodzi tu o ego, ale o to byś się wyzbył tego lekceważącego, „śmieszkowego” podejścia do mnie, które bierze się z twojego własnego chorobliwego ego, które uważa się za mądrzejszych od innych tylko dlatego, że masz więcej lat i dłużej trenujesz jakieś wschodnie praktyki. Zamykasz w ten sposób możliwość zetknięcia się z innym podejściem. Możesz czegoś się dowiedzieć od każdego, nawet ode mnie. Komentowanie jest po to by wzajemnie czymś się dzielić. Ostatni raz proszę byś zwracał się do mnie według nicka, pod którym piszę. Inaczej okażesz się zwykłym upierdliwcem.

    • Vismaya

     Ciekawyyy aby zapokoić twoją ciekawość …
     mieszkam w samym centrum Vancouvera, gdzie styka się cała dzisiejsza cywilizjacja i to z całego świata …. ale pewnie, gdzie mu tam do wielkiego Jelenio-Grodu …. ?

    • Ciekawyyy

     Nie jestem utożsamiony z jakąś jak nazywasz ideą Mistrzów a doświadczałem już tych stanów między innymi ,,pustki” dlatego WIEM że nauczyciele Mistrzowie nie bredzą i nie są oszustami a nauki nie są żadną religią dodatkowo potrafię rozróżnić który-a improwizuje bez doświadczenia własnego czyli w finale oszukuje niezależnie od intencji, lecz to nie dział o naukach D.Wschodu i nie mam najmniejszej ochoty tłumaczyć ich meandrów w szczególności Tobie maniakalnie uprzedzony do systemów religijnych którymi nie są nauki D.Wschodu zapoczątkowane przez Siakjamuniego oraz paru innych z terenów obecnych Indii.
     Wiem również że nie wygrasz z teizmem a walka z nim jest utopią
     miłego pływania w niej 🙂

    • Boru

     Ta „Gangaji” czy jak jej tam było i inni jej podobni jak choćby Mooji, oni mówią prawdę w kwestii „nie jesteś swoimi myślami”. Tylko, że oni zatrzymują się na tym poziomie i też nie pozwalają swoim wyznawcom przekroczenia tego, by zacząć coś odkrywać. Jednocześnie sugerują, że szukanie czegoś więcej, pragnienie odkrywania innych światów, to jest jakaś gra ego, że jest to „poszukujące ego” a tak naprawdę to prawdziwe jest tylko doświadczenie pustki. Pustka to coś co jest pomiędzy nami tutaj – tkwiącymi w swych umysłach, a nami wyżej, w swojej nieograniczonej postaci. To tak jakbyś wszedł na korytarz i powiedział, że to twój dom. Siedziałem w tych klimatach jakiś czas i zrozumiałem czym to jest. Za każdym razem, kiedy pragnąłem powiedzieć co rzeczywiście czuję, to nawiedzało mnie to uczucie, że to jakaś gra ego. Tymczasem są pragnienia, które nie biorą się z ego, ale są przebłyskami naszych wyższych jaźni, które mogą wszystko. Jakbyś się spytał takiej Gangaji o tych sprawach, które tutaj na forum się porusza, o mafiach żydowskich o planowanych wojnach, to ona by ci powiedziała, że to są chore projekcje ego.

    • Vismaya

     Doświadczyłeś takiego stanu jak pustka i nie potrafisz ochronić swojego umysłu wchodząc w stan pustki?
     Jak się raz już ugotuje zupę pomidorową to już człek umie to robić,
     ma już przetarte pionierskie szlaki ….

     sam tu niedawno podrzuciłeś link z joginem, który sobie śpi i śpi… ile to już lat … 10.000 jeśli mnie pamięć nie zawodzi?
     I gdzie to jest, na terenie Iranu?
     A ile tam się już nawyprawiało przeróżnych rzeczy przez te 10 000 lat …
     i wielki potop, i Sodoma i Gomora … i Aleksander przemaszerował z całą armią swoich … i Chazary figlują na tamtym terenie od kilku tysięcy lat… teraz z amerykanami … tam dopiero było i jest promieniowanie … to trza zapytać Piotrka B. ile badziewia co przeżera człeka do szpiki kości…
     a ten ma wszystko gdzieś daleko w tyle i dalej sobie śpi …
     w taką wszedł pustkę …..

     Ciekawyyy, weź szpilkę i sprawdź czy jeszcze żyje….
     i zapytaj jak ten się przebudzi, jak on to robi …?
     ale mocno nie wstrząsaj …. może tego nie przeżyć.

    • Boru

     I nie musisz się popisywać ile to ty wiesz o naukach Wschodu, bo tu nie chodzi o to kto ile wie, ale o to, że pokazałem filmik z jakimś „mistrzem” i powiedziałem, że barany czczą go jak bożka, co jest oczywistym wnioskiem patrząc na filmik. Mentalność wschodnia jest też przepełniona hipnotycznym oddaniem guru. Mówisz, że to nie jest religia, bo „pustka” jest prawdziwym stanem, którego adepci wschodni doświadczają. To tak jakbyś powiedział, że katolicyzm nie jest religią bo ludzie doświadczają „łaski boskiej” a przecież w tej religii chodzi o pomoc w uzyskaniu tej łaski.

     Idę oglądać mecz Polaków, dobranoc.

    • Ciekawyyy

     Już Ci pisałem krytykuj Siakjamuniego on jako pierwszy opisał stan ,,pustki” ponieważ go doświadczył i jako Mistrz potrafił w nim przebywać non stop podobnie Mooji Papaji ta aktorka ich uczennica i tysiące już innych tak że nie produkuj się zbędnie stricte inetelektem = EGO po prostu tego stanu koniecznie trzeba DOŚWIADCZYĆ a później oceniaj lub teraz uznaj że to brednie a te stare dziady to oszuści co zresztą w tym momencie Twego intelektualnego pojmowania rzeczywistości jest najbardziej racjonalnym i mądrym rozumieniem.
     Proś w jakiejś Sandze o wyjaśnienia jest ich co najmniej z dziesięć w Polsce do tego wiele szkół Hatha Yogi i wiele innych
     np. Falun Dafa i jeszcze parę byś znalazł.
     Nauki to nie papka nawet intelektualna tylko praktyka.

    • Ciekawyyy

     ((( Doświadczyłeś takiego stanu jak pustka i nie potrafisz ochronić swojego umysłu wchodząc w stan pustki? )))

     Doświadczanie odczuwanie stanu pustki nie unicestwia/zabezpiecza ciała i jeśli ktoś po nim przywali mikrofalą to z pełnymi tego konsekwencjami
     Po za tym skąd tak durne pytanie od osoby propagującej rzekomo nauki D.Wschodu ?

    • Vismaya

     … z życia i z przekazów wielkich mistrzów …..
     jak to w czasie wielkich wojen odbijali mistrzowie wschodu szkodliwe promieniowanie gołymi rękami ….
     Vedy tu się kłaniają …. i nie tylko,
     dawno tego nie miałam w ręku, ale wydaje mi się i u Pana Spaldinga też można o tym przeczytać.

     I biblijny Daniel też sobie tańczył ze swoimi przyjacielami w niedoli, na oczach tłumu, w płomieniach pieca … i żadnemu się nic nie stało ….

    • Ciekawyyy

     Nie wiem jak sobie dawali rade starożytni Mistrzowie z falami np. mikrofalowymi, współcześni poznani mi osobiście nie deklarowali takich ,,mocy” zaś mi samemu do Mistrza to jeszcze chyba baaardzo długa droga a walczyć wiarą z promyczkami o natężeniu śmiercionośnym nie potrafię i wydaje mi się to swoistą utopią
     lecz już sarkofag alu grubości 0,8 mm sądzę że podoła w skutecznie mnie chronić przed stężonym elektrosmogiem.
     Obiecuje że jak już go sklecę to zapodam focie oraz szczerze opisze me doznania w czasie przebywania w polu zasięgu jego ochronki.
     Dobranoc.

    • Vismaya

     no właśnie Ciekawy,
     i jak już będziemy wiedzieć o naszej planecie i wszechświecie wszystko …
     proponuje wrócić do tej rozmowy …
     Życzą słodkich snów …. a nie bzykania w uchu …. 🙂

    • Boru

     „I biblijny Daniel też sobie tańczył ze swoimi przyjacielami w niedoli, na oczach tłumu, w płomieniach pieca … i żadnemu się nic nie stało ….”

     To chyba nie było tak. Trzech żydów i imieniach Szadrak, Meszak i Abed Nego nie chcieli jeść pogańskich dań, bo byli dobrymi koszernymi żydami. Król Nabuchodonozor wrzucił ich do pieca, a oni się nie spalili (dobrze, czy źle – sami oceńcie).

     Trochę to przypomina to historie o żydach, co zdradzali swoich pobratymców nazistom by ich palono w krematoriach.

     Daniel to był taki cwaniaczek co się wkręcił na doradcę króla Nabuchodonozora i tłumaczył mu po swojemu jego sny, tak, że król był podległy Bozi Jahwe.

     Dawno nie czytałem tych bzdur, zaciera mi się pamięć jak to już było.

   • Stanisław

    Daj Bóg niech idzie, byle nie za wolno bo już naprawdę sił nie starcza aby użerać się z tą całą bandą sprzedawczyków i pożal się Boże biznesmenów hebrajskich co traktują lud lokalny jak szmatę którą to wyciera się gówno na podłodze, biznesmenów którzy robią szemrane interesy i za nic mają życie szarego luda.

    • Vismaya

     … nie zasilaj kasy tych biznesmenów hebrajskich, nikt cię do tego nie zmusi ….
     jakby mieli więcej takich jak ja, już by im dawno zdechło farmacy, przemysł mięsny, monopolowy, tytoniowy, pół lekarzy zmieniło by już zawód, tak samo księdze, padły by komóry … i można długo wymieniać … a ty z czego zrezygnowałeś aby nie zasilać tych biznesmenów?

   • bio

    Do technologi trzeba dorosnąc,tak jak do innych rzeczy.Jaki z niej bedzie pozytek,jak kilka „małp z brzytwą”(a raczej z laserem),zmiecie nas znów z powierzchni ziemi,w czasie wprostproporcjonalnym do siły razenia.
    Wieksza czesc ludzkosci nie jest gotowa na taka moc(odpowiedzialnosc).
    Nawet przy dzisiejszej technologi(uzbrojeniu),jak mało trzeba aby sie wyautowac.

    • Vismaya

     .. a biorąc jeszcze na to namiar, że dzisiaj jeden człowiek drugiego pięścią zabija bez żadnego pardom ….
     to daj im jeszcze do ręki taką technologię …

     A. Einstein jak zobaczył jak zadziałała jego, zniszczył wszystkie swoje następne prace ..

    • bio

     Odpowiedzialni rodzice nie dają swoim,niezbyt jeszcze rozgarnietym dzieciom „ognia” do zabawy…
     Ale”przebierancy”owszem jak najbardziej,zwłaszcza wtedy jak bedą chcieli odwalic brudna robote,nie swoimi rekami…

   • Andrey

    Nie doszukujmy się w Keshe zbawiciela bo nim nie jest 🙂 To tylko naukowiec, który chce wprowadzić kolejną technologię.

    • Admin

     Tia, i technologia zmienia świat jak Jezus go zmienił w swoim czasie. Tylko naukowiec…

    • Vismaya

     … no i tego się trzymajmy …

     bo aż strach się bać tej ludzkiej fantazji,
     co to będzie jak każdy zamieni sobie wodę na złoto …. 🙁 …
     pewnikiem przy tej zachłanności człowieka umrzemy z pragnienia …. 🙁

     aż strach się bać, że za pomocą gansów czy jak im tam, będzie można wszystkiego dokonać …. bo wygląd na to, że nawet będą ożywiać martwych … i ilu ludzi będzie przywracać do życia tych co już dawno odeszli …
     bo wygląda na to, że zmartwychwstanie wg Keshego to będzie mały pikuś …
     też mam kilkoro co mam ochotę aby do mnie wrócili ….
     i będą przywracać do życia co już dawno od niego odeszło, ….
     i jak nam tak przywrócą wszystkich umarłych, wszystkie mumie faraonów i inne kościotrupy, w tym nerona, Hitlera, Stalina, tych ludzi co kiedyś tu sobie hulali po świecie a tym znowu ożyją ich geny …. 🙁 🙁 🙁 …
     i nie tylko ludzi ale zwierzęta, ptaki, owady … może być i ciekawie, jak sobie będę wychodzić na spacer z dinozaurem …. tylko kto kogo będzie prowadził na smyczy … 🙁 ? ….
     to już nie wiem czy mam się z tego powodu cieszyć, czy już zacząć się porządnie martwić … a jak jeszcze moja rodzina i znajomi nie pozwolą mi umrzeć i ciągle będą robić moje rekonstrukcje ….
     to nie wiem czy to będzie raj na ziemi czy piekło ….

     jest to już gdzieś nawet zapisane, że pod koniec świata będą ożywać w grobach martwi … ale żywi będą umierać ze strachu i wrażenia ….

     i wielkie pytanie:
     człowieku, jaki jest prawdziwy cel twojego życia?????
     Po co ty przyszedłeś na tą Ziemię???

    • Andrey

     Patrząc na przeróżne filmy typu „Science Fiction” może nam się wydawać, że droga rozwoju opiera się na technologii. Moim zdaniem tak nie jest. Co więcej uważam, że im więcej technologii martwej, tym większe oddalenie od Boga. Człowiek, który żyje w zgodzie z naturą i swoim przeznaczeniem może mieć wszystko, czego potrzebuje. Skoro został stworzony „na wzór i podobieństwo Boga” to dlaczego ma być uzależniony od technologii?

     Oczywiście życzę sobie, aby Keshe wprowadził rozwiązania, które trochę uwolnią ludzi z tego matrixa. W końcu świat obecny jest uzależniony od technologii, więc skoro już ta technologia musi być, to niech chociaż będzie przyjazna ludziom i środowisku.

    • Boru

     Zgodziłbym się z tym co mówi Andrey gdyby nie to pojęcie „Boga”.

     Potęga Natury i istoty, którą niektórzy nazywają Matką Ziemią daleko przekracza wszelkie wyobrażenia o rzekomym stwórcy tego świata.

     Ludzie często kontemplują boskie władanie nad światem, że „morza i wichry są mu posłuszne” zamiast dojść do samej istoty tych zjawisk, które są wytwarzane przez inteligentną Naturę samą w sobie.

     Uważam, że są dwie drogi ewolucji i jedna jest drogą technologiczną – gdzie technologia robi za nas wszystko, a nawet i nami samymi steruje, a druga jest drogą symbiotycznego ewoluowania wspólnie z planetą – bo ona też się zmienia i przechodzi w inne stany rozwoju.

     Chciałbym doczekać (może kiedyś w innym życiu) takiej epoki, kiedy to mieszkańcy tej planety będą tak scaleni ze światem sił natury, że będą działali jako jeden organizm i nie potrzeba będzie technologii od manipulowania pogodą, lecz człowiek będzie współtworzył swoją świadomością wszystkie zjawiska naturalne .. czyli krótko mówiąc: żeby humor mieszkańców był pogodą.

     Na tej samej zasadzie odbieram Słońce. Dla mnie ono jest żywym organizmem, a jego światło o ciepło jest sumą energii wszystkich tych, którzy współtworzą to kosmiczne ciało niebieskie. Rozbłyski słoneczne są fizyczną manifestacją aktywności istot z wyższych wymiarów.

    • Vismaya

     Andrey – BRAWO!

    • Andrey

     Boru: Wydaje mi się, że istnieje jakaś Wyższa Siła, która tym wszystkim zarządza. Wystarczy wybrać się na spacer, rozejrzeć się, zobaczyć jak funkcjonuje natura. Wszystko tam żyje, wszystko ma jakieś przeznaczenie, wszystko ze sobą współgra. Gołym okiem widać, że elementy natury zostały w pewien sposób zaprojektowane, a przecież same się nie zaprojektowały 🙂 I choćby człowiek próbował przeskoczyć Boga, to i tak mu nie dorówna, skutek może być podobny do historii z Wieżą Babel. Weźmy przykładowo takie nasionko szpinaku, ma może ze 2mm a zawiera w sobie więcej informacji niż jakikolwiek komputer na świecie. Doskonale wie co ma zrobić po wsadzeniu w ziemię, aby wypuścić roślinę nasyconą składnikami odżywczymi, a później znowu wydać nasiona.

     Vismaya: Dziękuję 🙂

    • Vismaya

     tia … i to jest dopiero technologia …. nawet zniszczona przez wodę i ogień odrodzi się od nowa, i to czasami po tysiącleciach … i wszystko pracuje w niej bez szwanku ….

     podobnie jest z ludzkim ciałem …

     to dopiero technologia …. pozaziemska 🙂

     a człowieka najlepszym paliwem nadal potrafi być tylko modlitwa i wiara!

    • Boru

     Ziarenko wie jak ma wyrosnąć ponieważ żyjemy we fraktalnej (znowu będzie, że się mądrze) rzeczywistości, gdzie zjawiska w skali mniejszej mają swoje odpowiedniki w skali większej. To co mniejsze ma w sobie informację o tym jak się „rozpakować”. I nie potrzeba tu jakiegoś „centralnego sterowania” istoty ponadnaturalnej nazywanej „Bogiem”.

     Jeśli szuka się ponadnaturalności to właśnie nie zrozumie się natury i człowiek żyje z jakimś mglistym przekonaniem, że „coś musi tym kierować”. Planeta jest istotą i tak jak włosy nam rosną, tak i rosną na niej drzewa, my mamy swoje kości i ona ma swoje minerały, my mamy mózgi, a ona ma obłoki na niebie (chemtrails służące do kontroli umysłu bazuje na tym nawiasem mówiąc).

    • Boru

     Modlitwa i wiara z pewnością zasila kapłanów – to na ziemskim poziomie, a na wyższym poziomie zasila pasożytnicze istoty energetyczne.

     Dlaczego by nie dotknąć i nie odczuć natury bezpośrednio, bez „bożego” kondona? Kto się tego boi? Kto się boi naszego własnego przebudzenia? Coś może odpaść i zostaniemy sami ze sobą i ze światem, który sam sobą kieruje, a my w jedności z nim. Niektórym to nie na rękę. Między innymi tym, którzy wietrzą biznes w naiwnych ludziach.

     Wiara w coś ponadnaturalnego, co być może kiedyś zrozumiemy po śmierci, powstrzymuje nas przed zakorzenieniem się w naturalnym świecie i pojęciem swoim duchem jak on funkcjonuje. Nie jesteśmy upośledzonymi inwalidami duchowymi. Jesteśmy w stanie pojąć i doświadczyć czym jest ten świat i jakie siły za nim stoją, bez tych mglistych wyobrażeń o „Stwórcy”.

    • Andrey

     Modlitwa i wiara zasila na wyższych poziomach pasożytnicze istoty energetyczne ? Skąd to stwierdzenie?

     Jeśli chodzi o Boga, to nadal nie umiem sobie przy pomocy słów jednoznacznie odpowiedzieć kim on jest. Zastanawiam się, czy nie jest on po prostu czystą świadomością. Na pewno nie jest to jakiś dziadek z brodą, który dyryguje naszym życiem wedle własnego widzimisię 🙂 W każdym razie jeśli ktoś się od niego odcina, to nic dziwnego, że dla takiej osoby jest określany mianem osoby trzeciej lub nieistnieje wogóle. Natomiast warto wiedzieć, że każdy z nas nosi w sobie boską cząstkę i może być blisko Boga.

    • Boru

     Dla mnie to zbędny dodatek, który jedynie utrzymuje człowieka w pozycji na kolanach, nie pozwalając mu na odcięcie się od idei jakiejś wyższej istoty, której jest się poddanym.

     Czysta świadomość .. dla mnie Słońce to czysta świadomość, a to, że jest to siła, która podtrzymuje cały ten świat i umożliwia mu rozwój życia jest faktem doświadczalnym i oczywistym. I nie muszę się nad tym zastanawiać, nie muszę czekać na śmierć by się dowiedzieć, tylko można tego doświadczyć tak po prostu i nie mieć wątpliwości żyjąc jakimiś mglistymi wyobrażeniami o „Bogu jako sile” czy w innym wymiarze jako jakaś niewiadoma.

     Nie trzeba wierzyć w pasożyty energetyczne, bo ten temat można sobie tak ciągnąć i mówić „a skąd wiesz”, „to tylko twoja wiara”. Wystarczy choćby uświadomić sobie, że pojęcie „Boga” od zawsze było narzędziem ziemskich, materialistycznych „elit” kapłańskich i było ono straszakiem do wymuszenia posłuszeństwa. Wystarczy spojrzeć na swoje parafie, swoich proboszczów, poczytać trochę co kościół wyczyniał przez wieki i jego papieże. Ja wiem, że zaraz ktoś powie „ale ja nie wierzę w Boga kościołów, tylko wierzę po swojemu”. Tak czy siak, przyzwyczajenie do idei „Boga” bierze się z uprzedniego prania mózgów religiami.

     Tutaj co poniektórzy użytkownicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że kościoły to dojarki energetyczne dla pasożytów i że wszelkie „sakramenty” zakładają negatywne pieczęcie energetyczne, ale ignorują ten fakt, bo sami są zainteresowani tym by taką energię ciągnąć. Wiedzą jak mocno jest wgrany program „Boga” i roztaczają swoją hipnozę poprzez religijne materiały propagandowe i nawiedzone strony.

    • Boru

     Vismaya napisała:

     „STRZĘPKI

     Serce porozrywane,
     na małe kawałki.
     Miało tyle pragnień
     a teraz zostały,
     tylko marne strzępki.

     Jak je poskładać?
     Jaką układankę z nich zrobić?

     Czy warto,
     bawić się jeszcze życiem?
     Czy całkowicie poświęcić się Bogu?”

     Bardzo „piękny” k..wa jego mać wiersz 😉

     Tymczasem właśnie problem jest w naszych umysłach pochłaniających różne „boskie” teorie” o poddaniu swojego życia jakiejś wyższej istocie, rezygnując ze swojej własnej woli uznając, że jesteśmy jakimś marnym pyłem.

     W naszych sercach jesteśmy właśnie w Pełni, jesteśmy ponad tym wszystkim

     Dlaczego promujesz te jehowskie teorie pod płaszczem słowiańskości, używając „wschodnio-brzmiącego” nicka? Jesteś duchową żydówą, która żeruje na naiwnych ludziach szukających duchowości poza inną formą niż katolicyzm. Twoja strona to toksyczna trucizna. Wam też się w końcu oberwie, nawet nie spodziewacie się jak bardzo.

     „, a ja tam wierzę, że w razie draki Bóg mnie włoży do swojej kapsuły … jak tego jogina, pod warunkiem, że będę mu jeszcze na tym świecie jeszcze do czegoś potrzebna …
     bo jak mnie zechce w innym wymiarze … to mi nawet koc aluminiowy na ziemi nie pomoże ….”

     Niech cię „Bóg” włoży do swojej kapsuły i niech wyśle w odległe rejony naszej galaktyki, razem z innymi sekciarzami płynących na fali „new age”.

     Niech planeta uwolni się od tych jehowskich, schizofrenicznych bredni raz na zawsze. Wasz czas jest bliski.

    • Vismaya

     Dziękuję ci boru za twoje słowa pełne miłości skierowane w moim kierunku…

     a czy nie lepiej załatwić pistolet i bez pardom strzelić Vismayi w głowę ?

     Skoro taki potwór ludzie podziękują, złożą ci ukłony a ty będziesz sławny i świat nigdy o tobie nie zapomni.

    • Andrey

     Boru:
     Od kiedy nienawiść prowadzi do oświecenia? 😉

    • Vismaya

     Zostaw go, nie podlewaj …. o to mu chodzi …
     jak nie będzie miał podpałki szybko się wypali …
     ja też poświęciłam mu dzisiaj zbyt dużo czasu, aż parę minut …
     o te parę za dużo …

     i własnie mi tu monituje Centrala, 😉
     abym kundelkami sobie głowy nie zawracała,
     przekierowują mnie na głębsze wody … na połów wielorybów …

     miłego wieczoru życzę wszystkim, którzy mają miłość w sercu.

    • Ciekawyyy

     Boruś jest błyskotliwy wyłapuje wiele teologicznych manipulacji z tym że cierpi lekkiego fioła na tle teistów.
     Z czasem mu przejdzie.

    • Vismaya

     Podobne przyciąga podobne,
     kogo stworzyła technologia zawsze ją rozpozna …

     ja tam NIGDY nie miałam problemu z rozpoznaniem mojego ojca,
     popatrzyłam tylko w lustro i wszystko było dla mnie jasne ….

   • Ciekawyyy

    Jeżeli mieszka pani Vismayu w centrum Vancouver to jest pani wybitnie odporną jednostką i życzę aby taki stan trwał jak najdłużej lecz znając intencje światowych kanalii to wystarczy kilkadziesiąt minut bardzo silnej emisji natężenia fal o określonej modulacji i częstotliwości by w rejonie takiego zagęszczenia anten nadawczych z kilku milinów mieszkańców takiej aglomeracji uczynić jeszcze żywych ale już psychicznych zoombie ba… być może w wielu przypadkach nieodwracalnie.

    Nie jest dziełem przypadku ilość tych antenek w miejscach najliczniej zaludnionych podobnie jak nie sypią chemitrali nad obszarami o niskim zaludnieniu.
    Proszę sobie przeanalizować http://beta.btsearch.pl/?dataSource=locations&network=&standards=&bands=&center=51.118475%2C16.992477&zoom=11
    proporcje ilości tych anten do gęstości zaludnienia ślepy to zobaczy i głupi zrozumie że ludzie w miastach nie mieszkają w bunkrach ołowianych i nie ma żadnej potrzeby aby ilość antenek była 40 krotnie większa od podobnych analogicznie terenów o mniejszym zaludnieniu na przykład wiejskich.
    Domy w miastach mają podobnie grube ściany jak i na wsiach a większość miast jest na terenach bez wysokich wzniesień pagórków itp. przeszkód – więc o co może chodzić ?

    • Vismaya

     Ciekawyyy, a ja tam wierzę, że w razie draki Bóg mnie włoży do swojej kapsuły … jak tego jogina, pod warunkiem, że będę mu jeszcze na tym świecie jeszcze do czegoś potrzebna …
     bo jak mnie zechce w innym wymiarze … to mi nawet koc aluminiowy na ziemi nie pomoże …. 😉 …
     idź już spać Ciekawyyy… co ma być to będzie …
     i twoje zwoje drutu nie pomogą … a ja gwarantuję, jutro znowu tu zawitasz ….

     kiedyś jeden z vancuverskich lekarzy, kiedy patrzył na mnie przez wiele dni jak przykładam te swoje puste ręce na człowieka, który leżał w komie od kilku miesięcy … powiedział mocno już poirytowany …
     my tu mamy takie dobre aparaty i widzimy, że się już tu nic nie da zrobić …

     a ten jak na złość się przebudził na 7-my dzień tego mojego machania nad nim rękami …
     nie muszę mówić, że ten doktor był pierwszy aby to zobaczyć na swoje oczy …
     i o dziwo, zachęcał mnie abym ten przypadek opisała, no bo jak się taki drugi zdarzy to już będzie gotowa recepta jak znalazł …

     wiesz co mu odpowiedziałam …
     drugiego takiego przypadku już nie będzie, każdy człowiek jest inny …
     i są siły wyższe, które też są za to odpowiedzialne …

     a Pana Boga w żaden sposób nie da się włożyć pod mikroskop i zbadać dlaczego jednego uzdrawia a drugiego nie chce … 😉
     i mimo najlepszej technologii i lekarstw ten człowiek odchodzi ….

    • Vismaya

     Cikawyyy, a ja tam wierzę, że w razie draki Bóg mnie włoży do swojej kapsuły … jak tego jogina, pod warunkiem, że będę mu jeszcze na tym świecie do czegoś potrzebna …
     bo jak mnie zechce w innym wymiarze … to mi nawet skafander alu na ziemi nie pomoże …. …

     … reszta po moderacji ….

 • sprawdzam

  Ostatni wpis mailowy Jerzego Zięby:

  1.

  „Sztuka zakładania knebla”,
  „Niebezpieczny Zięba”
  „List otwarty publicystów w obronie wolności głoszenia poglądów niezgodnych z dogmatyką naukową oraz medycyną”

  To jest w ostatnim (nr 8) numerze czasopisma „Nieznany Świat”. Nareszcie ktoś z głową i obiektywnie to opisał. POLECAM !

  2.

  Argumenty, które przynajmniej powinny dać coś do myślenia :

  http://www.polishclub.org/2016/06/01/dr-jerzy-jaskowski-materialy-merytoryczne-nie-tylko-dla-lekarzy-i-studentow/

  3.

  Teraz tylko takie bardzo krótkie ostrzeżenie :

  Jeśli ktoś używa „leku na rozrzedzenie” krwi pod nazwą PRADAXA, należy poprosić lekarza o zmianę na coś, co jest BEZPIECZNE ! To jest „lek”, który tak rozrzedzi krew, że w przypadku wystąpienia krwawienia wewnętrznego jest ono nie do zatrzymania. Dzieje się tak szczególnie u pacjentów starszych. Człowiek po prostu umiera, bo się wykrwawił, a lekarz jest bezradny, bo nie ma żadnego narzędzia do wstrzymania takiego krwotoku. Lekarz, który środek przepisał jest absolutnie bezkarny, za nic nie odpowiada, bo z pewnością zrobił to zgodnie z procedurami. Tak jak w przypadku szczepionek, tak jak zawsze i wszędzie w tego typu przypadkach.

  Są inne jeszcze, równie „nowoczesne” środki, podobne, lecz nie mniej niebezpieczne np. XARELTO lub APIXABAN

  A teraz proszę mnie oświecić, bo czegoś nie rozumiem :

  12 listopada 2011 zawiadomiono Polaków , że Pradaxa ZABIJA !

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/lek-pradaxa-zabija-przynajmniej-256-ofiar,190429.html

  10 dni później, Pradaxa „…..otrzymała prestiżową nagrodę w Polsce.. została uznana, w kategorii Lecznictwa Otwartego, za najbardziej innowacyjny produkt ostatniej dekady w Polsce….”

  Czyli jak podało TVN : Pradaxa zabija. A może tu chodzi o to, że robi to w innowacyjny sposób? 😉 😉

  http://www.termedia.pl/mz/Prestizowa-nagroda-Prix-Galien-dla-leku-Pradaxa,7592.html

  W 2014 roku 4 000 (!!!) Amerykanów otrzymało za tę „innowację” 650 000 000 dolarów odszkodowania. Ciekawe ilu polskich pacjentów dostało jakiekolwiek odszkodowania?
  Ooopss.. zapomniałem.
  Byłoby to możliwe, gdyby takie przypadki zostały zgłoszone do Sanepidu. Ciekawe czy były? Przecież jak powiedział nam jeden z byłych na szczęście wiceministrów zdrowia : Sanepid wie wszystko! Czy jest możliwe, żeby przez ostatnie 5 lat żaden z polskich pacjentów nie ucierpiał?

  https://www.drugwatch.com/2014/05/28/boehringer-ingelheim-settles-pradaxa-lawsuits/

  Wystarczy popatrzeć na wykres na str. 23 w linku poniżej

  https://www.ismp.org/quarterwatch/pdfs/2012Q1.pdf

  Czy ktoś mi jeszcze powie, że takiego czegoś nie wykryto w tzw. wieloletnich badaniach klinicznych ?? Czy nie lepiej byłoby wrócić do starej, w miarę dobrej, i stosunkowo bezpiecznej warfaryny? Nie… bo nie jest ona chroniona patentem. Na tym już przemysł farmaceutyczny nie może zrobić kasy! My musimy być poddani ciągle czemuś „nowoczesnemu”… i jak widać jesteśmy!

  A teraz zagadka !

  Co w Polsce z tym fantem zrobiono? Czy Pradaxę natychmiast wycofano?

  Odpowiedź mamy z dnia : 18.06.2015

  http://www.rynekaptek.pl/marketing-i-zarzadzanie/pradaxa-z-wiekszym-rabatem-ale-nie-dla-kazdego,8848.html

  A może to dlatego, że natychmiast, bo już 16 listopada 2011 powiedziano lekarzom : „Nie straszcie, informujcie” ?

  http://www.rynekzdrowia.pl/Farmacja/Pradaxa-informowac-nie-straszyc,114160,6.html

  Najlepszy jest jednak tytułu tego portalu : „RYNEK ZDROWIA” ! Rynek… targowisko… Handel jak widać kwitnie. Handel zdrowiem pacjentów.

  Pozdrawiam,
  Jerzy Zięba

 • Stanisław

  Główny tekst przeczytany do pliku mp3 – dla osób mających problem ze wzrokiem

  http://speedy.sh/qJAgs/Zygmunt-Wrzodak-W-obronie-Mateusza-Piskorskiego.mp3

 • nina

  ——- POLAKU ! KATOLIKU ! zaprogramowany człowieku -OGLĄDNIJ !!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=JyjtElW9eBw

 • Kozietulski

  BORU dobrze ze to przedstawiasz dzisiejszym ;polakom zyjacy w uludzie matrixa (pseudo bogactwo).Wszystko to robia te mendy z zachodu.I pewnym sensie sie ciesze ze duzo jest muzulmanow w takich krajach jak;kurewska Anglia ktora zawsze nas zdradzala I niechce naszego bytu panstwowego niemcow nowoczesnych barbazyncow ktorzy nam zrujnowali kraj.A teraz pladruja nas ekonomicznie Francuzow tych szopenfeldziarzy I nowoczesnych pederastow Niech ta dzicz muzulmanska zniszczy ta ;Sodome I Gomore.Gdyz zachod to wlasnie ;NOWOCZESNA SODOMA I GOMORA.A my przestanimy sie dasac jeden na drugiego Tylko zjednoczmy sie I radykalizujmy sie w kazdym aspekcie zycia .I wyzucimy z siebie ten falszywy przekaz.W tlaczany nam od wiekow.Ze trzeba tylko miloscia dobrocia I przebaczaniem.Nie badzmy frajerami.DOSC TEGO K….a

  • Boru

   Sodoma i Gomora ..

   Wy katolicy lubicie interpretować wszystko w taki sposób, który pokazuje, że oto zachód nienawidzi tych „chrześcijańskich wartości” i że zepsucie waszego kościoła bierze się z tego, że jest tak zaciekle atakowany. Zepsucie kościoła bierze się z tego, że taka jest jego zepsuta natura od początku. I inne narody, tacy Anglicy, wykorzystują tą słabość, a nie dlatego, że oni są oddani jakiemuś szatanowi i robią to z samej nienawiści do kościoła. Nasi wrogowie właśnie kochają kościół, bo jest to świetne miejsce by się w niego wkręcić i działać w destrukcyjny sposób poprzez instytucję „podtrzymującą podstawowe wartości”. Jeśli chce się czynić zło, to najlepiej ubrać się w szaty religijne instytucji, która widziana jest przez swoich wiernych jako coś „czego bramy piekielne nie przemogą”. Najciemniej pod latarnią.

   Katoliczenie jest przygotowywaniem gruntu pod zażydzenie. Jeśli za świętą księgę ma się biblię gdzie jest jasno i wyraźnie powiedziane, że każdy naród będzie żywił żydów i że oni w każdym miejscu gdzie się pojawią będą jego panami, to skąd te zdziwienie katolików na to, że opanowuje się ich struktury kościelne? Po prostu biorą to co ich. Słowianom co słowiańskie, a żydom co żydowskie. Niech zabiorą swoje krucyfiksy i swoje krwawe ołtarze na których składa się ofiary z człowieka. Nam niech zostawią lasy.

   • Adrian

    Dobrze mówisz Boru, podobnymi argumentami bronię się za każdym razem gdy przyjeżdża moja fanatyczna, wspaniale nawrócona ciotka. Powiedz mi proszę jakich argumentów mogę użyć gdy zaczyna mi wpierać jak to jej życie cudownie się zmieniło. Jak to ona bądź jej znajoma została cudownie wyleczona z choroby przez księży polskich i zza granicy.Pomocy, jak to logicznie wytłumaczyć.

    • Boru

     Jeśli komuś z tym dobrze, to po co to zmieniać? Jak ktoś zaczyna mieć dość religii to wtedy dopiero można zacząć proces uświadamiania. Nic nikomu nie narzucać, to właśnie narzucanie innym czegoś jest cechą tej religii w której ktoś tkwi.
     To co napisałem pod postem Kozietulskiego jest czymś co jest wysłane w zasadzie w powietrze. Nie spodziewam się niczego.

     I jeśli ktoś mi powie, że szukam dziury w całym, że się czepiam i odrzucam przyjazną katolicką dłoń, to przypominam o takich wpisach tego pana:

     „Wiesz idz no do kosciola .Wyspowiadaj sie z swego nedznego zycia .Ukorz sie przed BOGEM I bij sie w piersi.Jezeli uwazasz ze JEZUS to wymslona postac .Znaczy sie tylko tyle ze zydem jestes.”

     „Ty tez jestes ZEREM I to szabes Goiem.Sluzacy zydow.Dzieki takim Polakom mamy to co mamy.Ale dzien oczyszczenia juz jest tuz tuz zarogem. Nie nie to nie tacy ludzie robia dzien oczyszczenia co to teraz pisze .To oni ””zydowscy rewolucjonisci” smierc w imie wyzszej rasy.????Jakiej wyzszej rasy ;;;;;imitacji ludzkich.Nic wiecej.Zaliczasz sie tez do nich ? Powiedz krotko tak lub nie.”

     A odpowiedzi na ten post:

     https://www.monitor-polski.pl/mind-control-czy-demony-przerazajac-sesja-krzysztofa-tarasiewicza-przypadek-mind-control-wsrod-znajomych/comment-page-1/#comment-254741

     Jak nie było tak nie ma.

   • DonPedro

    Każda religia jest programem. Program ma liczne zabezpieczenia które tłumaczą co grozi za próbę wyłamania się. Nie ma się co dziwić że komputer działa tak a nie inaczej bo ma taki program. Co prawda wierzę w życie pozagrobowe ale to co przekazują religie (programy) ma niewiele z tym wspólnego. Na ten moment jest to maszynka do dojenia naiwnych w jednym programie (religii) czy produkcji fanatyków w innej. Pozdrawiam.

  • Ryszard Ochódzki

   @Kozietulski, nie zgadam się z Tobą bo ta dzicz jeśli nabierze masy to z biegiem czasu wtargnie i na takie „wyspy” jak PL. Myślę, że jest już za późno i to tylko kwestia czasu zanim przyjdą do nas.

 • Boru

  „Garść trudnych pytań do oszołomów i zmanipulowanych
  Jeżeli Ty również boisz się „rusków”, uważasz Putina za krwiożerczą bestię, masz przekonanie, że to Rosja łamie prawo na Ukrainie, a nie zachód, przeczytaj poniższe pytania i sam sobie odpowiedz kto to wszystko robi:

  1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy „Planu Balcerowicza”, którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
  2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej „transformacji ustrojowej i gospodarczej”, której efekty widzimy dzisiaj?
  3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
  4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
  5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
  6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
  7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
  8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
  9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
  10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
  11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
  12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
  13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
  14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
  15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
  16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
  17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
  18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
  19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
  20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
  21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
  22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
  23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?
  24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?
  25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?
  26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?
  27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?
  28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?
  29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?
  30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do „odzyskiwania” kamienic lub ziemi ornej?
  31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca „kaźni Rosjan” i „polskich morderców”?
  32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o „mordercach Polakach w Jedwabnem” czy o „polskich obozach koncentracyjnych”?
  33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?
  34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?
  35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?
  36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?
  37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?
  38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?
  39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?
  40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?
  41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?
  42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości?
  43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?
  44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?
  45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?
  46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?
  47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań?
  48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?
  49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?
  50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego?”

  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/10/07/pytania-dla-rusofoba/

  • maniek - Drugi

   …Boru – ile z tego te pejsate pedalskie bolki zrealizowały i jak?…słyszałes coś na temat stryjka i siekierki?…:D

   …jedynie co im wyszło to wprowadzenie religii holokau$$$$tu i odzysk z mydła 3.000.000 zydów!
   dr.Dariusz Ratajczak – Kłamca Oświęcimski – tematy niebezpieczne…

   https://www.google.pl/search?q=dr+ratajczak+k%C5%82amstwo+o%C5%9Bwi%C4%99cimskie&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=rAO3V-bzLIWI8QfrtLLIBg

   21 postulatów Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego z 17 sierpnia 1980
   Zobacz w Wikiźródłach tekst
   21 postulatów Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego

   Żądania strajkujących załóg reprezentowanych przez Międzyzakładowy Komitet Strajkowy były następujące:

   Akceptacja niezależnych od partii i pracodawców wolnych związków zawodowych, wynikająca z ratyfikowanej przez PRL Konwencji nr 87 Międzynarodowej Organizacji Pracy dotyczącej wolności związkowych.
   Zagwarantowanie prawa do strajku oraz bezpieczeństwa strajkującym i osobom wspomagającym.
   Przestrzegać zagwarantowaną w Konstytucji PRL wolność słowa, druku, publikacji, a tym samym nie represjonować niezależnych wydawnictw oraz udostępnić środki masowego przekazu dla przedstawicieli wszystkich wyznań.

   a) przywrócić do poprzednich praw: – ludzi zwolnionych z pracy po strajkach w 1970 i 1976, – studentów wydalonych z uczelni za przekonania,
   b) zwolnić wszystkich więźniów politycznych (w tym Edmunda Zadrożyńskiego, Jana Kozłowskiego, Marka Kozłowskiego),
   c) znieść represje za przekonania.

   Podać w środkach masowego przekazu informację o utworzeniu Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego oraz publikować jego żądania.
   Podjąć realne działania mające na celu wyprowadzenie kraju z sytuacji kryzysowej poprzez:

   a) podawanie do publicznej wiadomości pełnej informacji o sytuacji społeczno-gospodarczej,
   b) umożliwienie wszystkim środowiskom i warstwom społecznym uczestniczenie w dyskusji nad programem reform.

   Wypłacić wszystkim pracownikom biorącym udział w strajku wynagrodzenie za okres strajku jak za urlop wypoczynkowy z funduszu CRZZ.
   Podnieść wynagrodzenie zasadnicze każdego pracownika o 2000 zł na miesiąc jako rekompensatę dotychczasowego wzrostu cen.
   Zagwarantować automatyczny wzrost płac równolegle do wzrostu cen i spadku wartości pieniądza.
   Realizować pełne zaopatrzenie rynku wewnętrznego w artykuły żywnościowe, a eksportować tylko i wyłącznie nadwyżki.
   Wprowadzić na mięso i przetwory kartki – bony żywnościowe (do czasu opanowania sytuacji na rynku).
   Znieść ceny komercyjne i sprzedaż za dewizy w tzw. eksporcie wewnętrznym.
   Wprowadzić zasady doboru kadry kierowniczej na zasadach kwalifikacji, a nie przynależności partyjnej, oraz znieść przywileje MO, SB i aparatu partyjnego poprzez: zrównanie zasiłków rodzinnych, zlikwidowanie specjalnej sprzedaży itp.
   Obniżyć wiek emerytalny dla kobiet do 50 lat, a dla mężczyzn do lat 55 lub [zaliczyć] przepracowanie w PRL 30 lat dla kobiet i 35 lat dla mężczyzn bez względu na wiek.
   Zrównać renty i emerytury starego portfela do poziomu aktualnie wypłacanych.
   Poprawić warunki pracy służby zdrowia, co zapewni pełną opiekę medyczną osobom pracującym.
   Zapewnić odpowiednią liczbę miejsc w żłobkach i przedszkolach dla dzieci kobiet pracujących.
   Wprowadzić urlop macierzyński płatny przez okres trzech lat na wychowanie dziecka.
   Skrócić czas oczekiwania na mieszkanie.
   Podnieść diety z 40 zł do 100 zł i dodatek za rozłąkę.
   Wprowadzić wszystkie soboty wolne od pracy. Pracownikom w ruchu ciągłym i systemie 4-brygadowym brak wolnych sobót zrekompensować zwiększonym wymiarem urlopu wypoczynkowego lub innymi płatnymi dniami wolnymi od pracy.

   • Kozietulski

    Oj oj pisanie pisanie pisanie gadanie I gadanie.Nic z tego mosci panowie.To musi byc radykalny czyn.W morde az sie jucha zaleje I po krzyku.BIC W NICH ……….Ot co nam tylko pozostalo.
    A jesli waszmosciowie uwazacie ze tylko miloscia I dialogiem.To ja wole z swoja zona sie milowac.I z nia prowadzic dialog.Ale nie z zdrajcami JASNE………BIC W NICH.

  • bio

   Wszystko fajnie tylko dlaczego jako panstwo i indywi/dualnosc lubimy wpadac w skrajnosci…
   Zapomnielismy jak przez 50 lat nas dojono,gdzie na półkach to tylko ocet był stałym gosciem.Gdzie nasze naturalne bogactwa były wywozone na wschod …to nie tylko pejsaci to robili,rosjanie tez w tym uczystnieczyli i jakos im nie przeszkadzało rzeżbienie słabszego,mniejszego ‚brata”.(wiem ze krecili tym pejsaci)
   Teraz znów (od 27 lat)role sie zamieniły i zachód na rąbie(tez pejsaci).To tak jak z religiami,inne nazwy,ale jedna bramka…
   My jako jednostki i naród musimy zaczac sami o sobie stanowic i brac za nasze czyny(lub ich brak)konsekwencje,a nie byc jak ta piłka pingpongowa,raz z jednej strony,a zaraz z drugiej…Pierwszy krok to uswiadomic sobie co/kto jest dla nas dobre,a co/kto nas wykorzystuje…
   Oczywiscie,ze blizej nam do wschodu…pod wieloma wzgledami(historia,kultura,jezyk,obyczaje itp.),ale bez zadnych posredników(polityków,kapłanów)Współpracowac na zasadzie równosci,a nie poddanstwa i zaleznosci.
   Naród nie bedzie nigdy silny,jak jednostki bedą miały mentalnosc niewolnika,poddanego…temu słuzą religie…
   Wolny człowiek nawet w wiezeniu bedzie wolny,a niewolnik w niezmierzonej przestrzeni bedzie dalej zamkniety …
   Wielu niestety zapomniało jak to jest byc wolnym,i nie umią tez jej u kogos uszanowac…
   Egipska hipnoza nadal trwa…

   • Boru

    Gdzie tu popadanie ze skrajności w skrajność? To garść pytań, które mogą uświadomić sztuczność tej całej antyputinowskiej propagandy. Nie chodzi o gloryfikowanie Rosji. Teraz Putin i Rosja jest największym problemem dla międzynarodowej siatki żydowskiej. Jak napisałeś, pejsaci tym bolszewickim bajzlem kręcili. Pejsaci tworzą pewne warunki życia w których można uformować „bestie” na usługach tych rasistów. Mogą to być zarówno bestie Rosyjskie, Ukraińskie ale też i Polskie (od 2 minuty: https://www.youtube.com/watch?v=Y_ZDO6IRtI8 ). Tak samo kreuje się takie bestie na bliskim wschodzie. Zdalnie sterowani żydowscy niewolnicy charakteryzują się prymitywną żądzą krwi i umiłowaniem cierpienia. UPA, ISIS itp. wszystkie tego typu organizacje mają podobną charakterystykę.
    Teraz kiedy naród rosyjski podnosi się i zrzuca z siebie powoli tę pajęczynę, to nadawanie na nich w negatywnym kontekście tylko sprzyja tej rasistowskiej siatce, tak dobrze umocowanej na Zachodzie.

    • bio

     Powiedziałem ogólnie o wpadaniu w skrajnosci.
     Tam cały czas robia z nimi interesy.I do konca nie bedzie wiadomo,czy to tylko propagandowa zagrywka,dla uspokojenia i zmylenia zwykłych ludzi-drugie dno-oni sie w tym przeciez specjalizują.
     Szkło(mendia)tak jak i papier wszystko przyjmie…Czas pokaze jak naprawde jest,ale zwykli ludzie za duzo go nie maja,bo petla coraz mocniej sie zaciska…

   • Ciekawyyy

    50 lat temu w Polsce nie było sytuacji z samym octem na pułkach
    a jedynie na krótki czas pojawiła się w latach 80-tych ogromnej inflacji po fali strajków i reganowskich sankcji.
    Za komuny Ruscy doili nasze zasoby była to forma ,,płatności”
    za wyzwolenie po za tym PRL był państwem tworzonym od przysłowiowego zera jakie zafundował nam faszyzm okresu II W.S.
    a wcześniej koalicja watykańsko sanacyjna doprowadzając do klęski wrześnie 1939 r i realizacji paktu Ribentrop – Mołotow i tak można by sobie pisać o przeszłości która jest już praktycznie bez znaczenia po za ewentualnym wyciągnięciem wniosków a ilu interpretatorów tyle i wniosków.
    Geopolitycznie od wieków stanowimy granice pomiędzy zachodem a wschodem i mamy z tym naturalny problem określenia się z deklaracją przynależności zresztą nie tylko Polski dotyczy taka sytuacja rozdarcia.
    Obecnie trzymamy silnie z zachodem ba.. nawet z zaoceanią 🙁

    • bio

     Był jeszcze denaturat,jakis alkohol,cygary,propagandowe gazety(nie za bogato)Oprócz lat 70tych.
     Chodzi o to ze przedtem za wiele nie było,a teraz jest więcej niz potrzeba-czesto marnej jakosci(znów skrajnosc)
     „zapłata za wyzwolenie”?,tak to sie nazywa 🙂 Z deszczu pod rynnę…
     Jakby byli tacy wspaniałomyslni, to po kilku latach wyniesliby sie i pozwolili Polakom samemu gospodarzyc sie w ich własnym domu.A nie do konca trzymac za „morde”
     Silna Polska nie jest w interesie niemiec ani ruskow,bo przewaznie przy jakichs sporach „dostawali becki”.
     Dlatego musieli wołac pomoc,albo jednoczyli siły by nam dowalic i nas podzielic…
     Z Polakiem nie tak łatwo w polu(czasem 300 wystarczy) 🙂

  • Świętowit

   Dodałbym jeszcze kilka trudnych pytań do oszołomów i zmanipulowanych:
   51.Czy to rosjanie przygotowali inscenizację katastrofy polskiego samolotu tu 154 nr 101 przed lotniskiem Siewiernyj w Smolensku?
   52.Czy to rosjanie przygotowali 132 trumny jeszcze przed katastrofą w Smoleńsku.
   53.Czy to rosjanie nie przeprowadzili akcji ratunkowej i kilkanascie minut po katastrofie podali,że wsie pagibli?
   54.Czy to Putin obściskiwał się z naszym słońcem Peru w Smoleńsku?
   55.Czy to rosjanie zaspawali trumny ofiar „katastrofy” tu 154?
   56.Czy to Boru nie jest plagiatorem i nie wrzuca materiałów z opolczyka?

  • greg2014

   Boru oddaję honor.
   Źle zacząłeś, ale dryfujesz do odpowiednich portów.
   Kontynuuj podróż.